Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveikos.man pas gine kovo men.geriu kt.del endimetriozes,ar kaip ji ten.tepliojimu neber.tai galvoju jei kt nutrauksiu,vel atsiras tepliojimai?
Man daktare,seimos.sako zinau kajp galima ja isgydit.bet lt jie brangus.parsiustu is amerikos.reik gert kelis menesius.NATASPIN.i diena net po 6tabletes gert.nesusigundziau kažkaip.o tai ta endi visam gyvenimui?
Per ja galimi ir nelabai geri tepineliu atsakymai?
Atsakyti
Sveikos, na va, buvau vakar ir aš pas onkoginekologą.

Konizaciją darys iškart po mėnesinių.
Pjūviai bus daromi elektros kilpa, be narkozės.
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 02 28, 22:31)
Sveikos.man pas gine kovo men.geriu kt.del endimetriozes,ar kaip ji ten.tepliojimu neber.tai galvoju jei kt nutrauksiu,vel atsiras tepliojimai?
Man daktare,seimos.sako zinau kajp galima ja isgydit.bet lt jie brangus.parsiustu is amerikos.reik gert kelis menesius.NATASPIN.i diena net po 6tabletes gert.nesusigundziau kažkaip.o tai ta endi visam gyvenimui?
Per ja galimi ir nelabai geri tepineliu atsakymai?

Labas, įdomu ką ginė pasakys. Man asmeniškai atrodo, kad endometriozė yra rimta liga ir reikėtų prieš gydantis gerai išsitirti, kokia ten situacija su ta endometrioze, nes paskui nebeaišku kas nuo ko su tuo organizmu vyksta. Gal

Kokiu būdu diagnozuojama endometriozė? Įdomu per kiek laiko po konizacijos ji išsivysto, jeigu prieš tai nebuvo?

Ir dar, jeigu prieš mmm neteplioja, reiškia endometriozės nėra? Ir man įdomu, ar jei susergi tai ar čia visam laikui ar pagydoma, gal kas susidūrę su tuo?
Papildyta:
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 02, 12:34)
Sveikos, na va, buvau vakar ir aš pas onkoginekologą.

Konizaciją darys iškart po mėnesinių.
Pjūviai bus daromi elektros kilpa, be narkozės.

O kokia priežastis kad be narkozės?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 03 02, 13:45)
Labas, įdomu ką ginė pasakys. Man asmeniškai atrodo, kad endometriozė yra rimta liga ir reikėtų prieš gydantis gerai išsitirti, kokia ten situacija su ta endometrioze, nes paskui nebeaišku kas nuo ko su tuo organizmu vyksta. Gal

Kokiu būdu diagnozuojama endometriozė? Įdomu per kiek laiko po konizacijos ji išsivysto, jeigu prieš tai nebuvo?

Ir dar, jeigu prieš mmm neteplioja, reiškia endometriozės nėra? Ir man įdomu, ar jei susergi tai ar čia visam laikui ar pagydoma, gal kas susidūrę su tuo?
Papildyta:

O kokia priežastis kad be narkozės?


Sakė, kad nėra tikslo migdyti, nebent labai bijau.
Atsakyti

Ačiū už patarimą kurį laiką stebėti sergu.lt sistemoj gydytojų laikus. Kauno klinikose gavau laiką už kelių dienų. Kažkas atsisakė ir atsilaisvino vieta. Privačiai irgi tik po mėnesio būčiau pakliuvusi. 

Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 03 02, 14:45)
Labas, įdomu ką ginė pasakys. Man asmeniškai atrodo, kad endometriozė yra rimta liga ir reikėtų prieš gydantis gerai išsitirti, kokia ten situacija su ta endometrioze, nes paskui nebeaišku kas nuo ko su tuo organizmu vyksta. Gal

Kokiu būdu diagnozuojama endometriozė? Įdomu per kiek laiko po konizacijos ji išsivysto, jeigu prieš tai nebuvo?

Ir dar, jeigu prieš mmm neteplioja, reiškia endometriozės nėra? Ir man įdomu, ar jei susergi tai ar čia visam laikui ar pagydoma, gal kas susidūrę su tuo?
Papildyta:

O kokia priežastis kad be narkozės?

Taj man iskart pasidare po operacijos taip.kad tepliojo pries mm ir po.ir menesines prasideda rujai-juodai.kt geriu tai tepliojimu nelb jau yra.ka žinau.eisiu,tada pasiaiskinsiu.jetau,viena .gydai.kitas genda!!

Be narkozes,tai oj.as taip bijojau,kad sokinejau visa.tai didino narkozes doze.
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2017 03 02, 18:08)
<p>Ačiū už patarimą kurį laiką stebėti sergu.lt sistemoj gydytojų laikus. Kauno klinikose gavau laiką už kelių dienų. Kažkas atsisakė ir atsilaisvino vieta. Privačiai irgi tik po mėnesio būčiau pakliuvusi. </p>

Sekmes!
Papildyta:
Endimetrioze tai isvieseja kraujagysles ant gimdos kaklelio?
Nes as pastebejau sita,kad po santykiu kaip kada patepa.o kaip kada nieko nera.gal nelb idomu cia jum.bet tam ir yra tema.tuo klausimu susijus.
o dar gal kam taip yra?
Ir ar daug yra su endimetrioze?
Tiesa,man ja nustate onkoginekologe,paziurejus.tai sake pagydit negalima.tik kt jei norite ir jei jums tas tepliojimas trukdo.
Ir zinok,ar ta liga labai blogai,ar ne.pasimetus
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 02, 17:26)
Taj man iskart pasidare po operacijos taip.kad tepliojo pries mm ir po.ir menesines prasideda rujai-juodai.kt geriu tai tepliojimu nelb jau yra.ka žinau.eisiu,tada pasiaiskinsiu.jetau,viena .gydai.kitas genda!!

Be narkozes,tai oj.as taip bijojau,kad sokinejau visa.tai didino narkozes doze.
Papildyta:

Sekmes!
Papildyta:
Endimetrioze tai isvieseja kraujagysles ant gimdos kaklelio?
Nes as pastebejau sita,kad po santykiu kaip kada patepa.o kaip kada nieko nera.gal nelb idomu cia jum.bet tam ir yra tema.tuo klausimu susijus.
o dar gal kam taip yra?
Ir ar daug yra su endimetrioze?
Tiesa,man ja nustate onkoginekologe,paziurejus.tai sake pagydit negalima.tik kt jei norite ir jei jums tas tepliojimas trukdo.
Ir zinok,ar ta liga labai blogai,ar ne.pasimetus

bet iš ko onkoginekologė nustatė? iš to, kad pasakėt, kad teplioja prieš mmm po operacijos ar darė kokį specialų tyrimą? Aš skaičiau, kad tris mėn kai teplioja prieš mmm po konizacijos tai yra normalu, bet manau tie trys mėn tai gal vidurkis paimtas, nes kiekvienos organizamas juk individualus, man 10 mėnesių po konizacijos praėjo ir tik dabar buvo pirmos mmm kai netepliojo prieš jas, po santykių (aišku nenoriu prisišnekėti) bet irgi nebeteplioja tik praėjus tiek laiko.

"Endometriozė – yra toks susirgimas, kai ektopinis gimdos audinys atsiranda ir veša už gimdos ertmės ribų. Dažniausiai šis audinys aptinkamas mažajame dubenyje ir kiaušidėse. Šis audinis reaguoja į moteriškuosius lytinius hormonus, todėl jis veša, pasireiškia kraujavimaiir sąaugos. Paprastai endometriozė yra diagnozuojama jau praėjus apie 10 metų nuo susirgimo pradžios."

http://tavosveikata....es-diagnostika/

man atrodo negali endometriozė atsirasti po kelių mėnesių po konizacijos.

"dažniausiai endometrioze yra susergama po įvairių ginekologinių operacijų, nėštumų nutraukimų, gimdos ertmės abrazijų, kai yra pažeidžiamas gimdos gleivinės vientisumas. Tuomet gimdos gleivinės fragmentai patenka į pažeistus gretimus auginius, prigyja ir pradeda vešėti."

Endometriozei būdingi šie nusiskundimai


◾Maudžiantis skausmas pilvo apačioje
◾Nereguliarios mėnesinės
◾Labai skausmingos mėnesinės
◾Skausmingi lytiniai santykiai
◾Mažojo dubens skausmai
◾Tirštos, „šokoladinės” išskyros kelias dienas prieš mėnesines ir po jų
◾Gausios mėnesinės
◾Nevaisingumas
◾Skausmingas tuštinimasis mėnesinių metu
◾Skausmingas šlapinimasis su krauju mėnesinių metu
◾Plyšus endomteriomai gali būti jaučiami ypač stiprūs skausmai


Diagnostinė endometriozės triada:
dismenorėja + menoragija+ pilvo/dubens skausmai = endometriozė

Man kažkaip labai painu, prirašyta apie ją daug, bet iš to kas parašyta niekaip nesuprantu kaip ji gali atsirasti taip greitai po konizacijos, jeigu jos anksčiau nebuvo. Be to pagrinde minima, kad ir kiaušidėse tuo metu turi būti kažkokie židiniai, tai kaip galima nustatyti pilną diagnozę apžiūrint tik gimdos kaklelį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 03 kovo 2017 - 10:51
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 03 03, 11:44)
bet iš ko onkoginekologė nustatė? iš to, kad pasakėt, kad teplioja prieš mmm po operacijos ar darė kokį specialų tyrimą? Aš skaičiau, kad tris mėn kai teplioja prieš mmm po konizacijos tai yra normalu, bet manau tie trys mėn tai gal vidurkis paimtas, nes kiekvienos organizamas juk individualus, man 10 mėnesių po konizacijos praėjo ir tik dabar buvo pirmos mmm kai netepliojo prieš jas, po santykių (aišku nenoriu prisišnekėti) bet irgi nebeteplioja tik praėjus tiek laiko.

"Endometriozė – yra toks  susirgimas,  kai ektopinis  gimdos audinys atsiranda ir veša už gimdos ertmės ribų. Dažniausiai šis audinys aptinkamas mažajame dubenyje ir kiaušidėse. Šis audinis reaguoja į moteriškuosius lytinius hormonus, todėl jis veša, pasireiškia kraujavimaiir sąaugos. Paprastai endometriozė yra diagnozuojama jau praėjus apie 10 metų nuo susirgimo pradžios."

http://tavosveikata....es-diagnostika/

man atrodo negali endometriozė atsirasti po kelių mėnesių po konizacijos.

"dažniausiai endometrioze yra susergama  po įvairių ginekologinių operacijų, nėštumų nutraukimų, gimdos ertmės abrazijų, kai yra pažeidžiamas gimdos gleivinės vientisumas. Tuomet gimdos gleivinės fragmentai patenka į pažeistus gretimus auginius, prigyja ir pradeda vešėti."

Endometriozei būdingi šie nusiskundimai
◾Maudžiantis skausmas pilvo apačioje
◾Nereguliarios mėnesinės
◾Labai skausmingos mėnesinės
◾Skausmingi lytiniai santykiai
◾Mažojo dubens skausmai
◾Tirštos, „šokoladinės” išskyros kelias dienas prieš mėnesines ir po jų
◾Gausios mėnesinės
◾Nevaisingumas
◾Skausmingas tuštinimasis mėnesinių metu
◾Skausmingas šlapinimasis su krauju mėnesinių metu
◾Plyšus endomteriomai gali būti jaučiami ypač stiprūs skausmai
Diagnostinė endometriozės triada:
dismenorėja + menoragija+ pilvo/dubens skausmai = endometriozė

Man kažkaip labai painu, prirašyta apie ją daug, bet iš to kas parašyta niekaip nesuprantu kaip ji gali atsirasti taip greitai po konizacijos, jeigu jos anksčiau nebuvo. Be to pagrinde minima, kad ir kiaušidėse tuo metu turi būti kažkokie židiniai, tai kaip galima nustatyti pilną diagnozę apžiūrint tik gimdos kaklelį?

Man pasake paziurejus.nzn kajp ziurejo.ar plika akim,ar per aparata.man tik tepa.daugiau nieko..Taj onkoginekologe mane žiurejo.tai vat.gal ginekologe mane apziures,kai eisiu tepineli imti.bet ta endimetrioze buna 4 stadiju.
Atsakyti
Man ne viena ginė sakė, kad "iš apžiūros" endometriozės neįmanoma nustatyti, nes tiesiog ji ne toj vietoj, kad taip imtum ir pamatytum:) Galima tik įtarti iš nusiskundimų ir jei jau stipriai pažengus - iš echo. Pradinėj stadijoj nieko tas echo irgi nerodo. Greičiausiai Aistrencijai 'sudėjo' nusiskundimus, dažną galima pašalinį konizacijos poveikį ir iš to diagnozavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 kovo 2017 - 13:48
QUOTE(Besijuokianti @ 2017 03 03, 14:46)
Man ne viena ginė sakė, kad "iš apžiūros" endometriozės neįmanoma nustatyti, nes tiesiog ji ne toj vietoj, kad taip imtum ir pamatytum:) Galima tik įtarti iš nusiskundimų ir jei jau stipriai pažengus - iš echo. Pradinėj stadijoj nieko tas echo irgi nerodo. Greičiausiai Aistrencijai 'sudėjo' nusiskundimus, dažną galima pašalinį konizacijos poveikį ir iš to diagnozavo.

Nu gal.nusiskumdimas tepliojimai.o ji sake mato isviesejusias kraujagysles
Atsakyti
Man ginekologe sake o ir pati skaiciau kad endometrioze diagnozuojama laparoskopijos metu. O tai gan rimta operacija. Taigi, atsisakiau tokios diagnostikos. Geriu agnucastona, anksciau geriau nakvisu alieju.
Literaturoje nurodoma, kad daznai endometrioze pasireiskia praejus 2 metams po konizacijos. Man tiek panasiai ir praejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 04 kovo 2017 - 15:34
QUOTE(4blueflower @ 2017 03 04, 16:32)
Man ginekologe sake o ir pati skaiciau kad endometrioze diagnozuojama laparoskopijos metu. O tai gan rimta operacija. Taigi, atsisakiau tokios diagnostikos. Geriu agnucastona, anksciau geriau nakvisu alieju.
Literaturoje nurodoma, kad daznai endometrioze pasireiskia praejus 2 metams po konizacijos. Man tiek panasiai ir praejo.

Man metai praeje.bet jau puse metu geriu kt as.ir tie tepliojimai apmazeje.buna,bet menki.Taj kasdien geriat ta agnucastona?kas ten per prieparatas?
Atsakyti