Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ramce @ 2016 04 21, 14:14)
Pas mane buvo LSIL, isnyko...nors turiu ir ZPV.

Neoperavo ir cintecplius tyrimo nedare?
Gal cintecplius teigiamas reiskia, kad jie neisnyks be operac. Kas gali paaiskint, kodel be kolposkopijos siuncia konizacijai.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 21, 18:04)
Neoperavo ir cintecplius tyrimo nedare?
Gal cintecplius teigiamas reiskia, kad jie neisnyks be operac. Kas gali paaiskint, kodel be kolposkopijos siuncia konizacijai.

neoperavo, isnyko po stipraus antibiotiku kurso.

o jums biopsija daryta? ar cia po skystos terpes iskart siuncia konizacijai?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 21, 20:06)
neoperavo, isnyko po stipraus antibiotiku kurso.

o jums biopsija daryta? ar cia po skystos terpes iskart siuncia konizacijai?

O mane konizacijai nusiuntė po paprasto PAP tyrimo polilinikoj su HSIL, net nezinau koks ten CIN buvo, gal CIN1, jokių biopsijų iškart konizacija.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 04 21, 20:12)
O mane konizacijai nusiuntė po paprasto PAP tyrimo polilinikoj su HSIL, net nezinau koks ten CIN buvo, gal CIN1, jokių biopsijų iškart konizacija.

na HSIL tai ne LSIL.

Bet ir tai niekas manes nepriverstu pjautis iskart be biopsijos, po tokio palyginus netikslaus tyrimo.

Yra sioje temoje buvusiu atveju, kai HSIL isnyksta ir, kai uzdegimus tiktai ispjauna, o ne vezinius pakitimus.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 21, 13:30)
ar kam darė konizaciją su LSIL?
pas mane parašyta d konizacija, tai čia diatermo skaitosi? prisiskaičiau visokių dalykų, kad iš LSIL tik 10 proc. tikimybė pereiti į HSIL, 60 proc. tikimybė, kad LSIL išnks savaime, ir 30 proc. kad išliks tokie patys.
nesuprantu, kodėl operaciją galima buvo atidėti max savaitei, jeigu tik LSIL  g.gif

įdomiai, mano ginė sakė, kad su LSIL tikrai nesiūlytų operuoti g.gif ir kodėl atidėt negalima, nes man su HSIL CIN3 ir ŽPV 16 davė metus susitvarkyt.
Atsakyti

nesuprantu, kodėl operaciją galima buvo atidėti max savaitei, jeigu tik LSIL g.gif
[/quote]
Gal del to kad Cintecplius teigiamas ?
Atsakyti
O man vat idomu ar po konizacijos galima detis spirale? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 21, 18:06)

o jums biopsija daryta? ar cia po skystos terpes iskart siuncia konizacijai?

Nedaryta, man papildomai dare cintecplius tyrima, kuris buvo teigiamas.
Papildyta:
QUOTE(Adietka @ 2016 04 21, 20:12)
O mane konizacijai nusiuntė po paprasto PAP tyrimo polilinikoj su HSIL, net nezinau koks ten CIN buvo, gal CIN1, jokių biopsijų iškart konizacija.

LSIL ir yra CIN1, HSIL yra CIN2 arba CIN3.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 21, 20:30)
na HSIL tai ne LSIL.


Yra sioje temoje buvusiu atveju, kai HSIL isnyksta ir, kai uzdegimus tiktai ispjauna, o ne vezinius pakitimus.

Cintecplius ir parodo, kad tai veziniai pakitimai.

As jau po konizacijos. Po keturiu valandu isleido, grizau troleibusu (nerekomenduociau). Man paliko tampona, kuri sake kita diena issiimti, bet jis man isslinko, gal nieko tokio? (Isigandau siek tiek). Pakilo nedidele temperatura. Nelabai gulejau namie, valgyt gaminau. Biuletenis vienai dienai, pirmadieni i darba. Daktare issigando, kad operacija vidury ciklo, sake, gali buti kraujavimai, kad be ligonines neapseisiu, norejo perkelti data, bet nerado i kur, nes neaisku ar vel neveluos menesiniu ir nusprende vistik operuoti. Tai dabar vien apie tai ir galvoju. Gal kam buvo operac ne is karto po menesiniu, kaip buvo su kraujavimu? Atsakymai sake bus po 10 dienu. Dar sake 2 men jokiu svoriu, voniu, baseinu ir lyt santykiu.
Atsakyti
dėl tampono nieko tokio, sakyčiau kaip tik geriau su higieniniu paketu 4u.gif
per savaitgalį pasistenkit pagulinėt, arba bent ilgai nesėdėt susilenkus.
dėl mėnesinių nepergyvenkit, kol jos neatėjo, svarbiausia iki to nepersitempti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 04 22, 20:59)
dėl tampono nieko tokio, sakyčiau kaip tik geriau su higieniniu paketu 4u.gif 

Pasirodo niekas man neskrito, jis didziulis toks kaip susuktas raistis, to raiscio galas buvo isslinkes tai dar teko pavargti kol viska isvyniojau tai net silpna pasidare.

Palatoje gulejusi moteris sake, kad tikrindavosj mokamai kas puse metu (nelaukdavo kol gales pasitikrinti nemokamai) tyrimai budavo geri, kol po vieno pusmecio rado pakitimu tada dar po kiek laiko pasidare pakartotinai, nedingo, ir daresi konizacija pries du metus, o dabar gerai viskas. Dar pasakojo, kad jos pazystamai salino gimda ir salinimo metu kiausidese rado kita vezi.

Aciu visoms uz atsakymus ir parimus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 23, 11:21)
Pasirodo niekas man neskrito, jis didziulis toks kaip susuktas raistis, to raiscio galas buvo isslinkes tai dar teko pavargti kol viska isvyniojau tai net silpna pasidare.

Palatoje gulejusi moteris sake, kad tikrindavosj mokamai kas puse metu (nelaukdavo kol gales pasitikrinti nemokamai) tyrimai budavo geri, kol po vieno pusmecio rado pakitimu  tada dar po kiek laiko pasidare pakartotinai, nedingo, ir daresi konizacija pries du metus, o dabar gerai viskas. Dar pasakojo, kad jos pazystamai salino gimda ir salinimo metu kiausidese rado kita vezi.

Aciu visoms uz atsakymus ir parimus  4u.gif

visa laimė, kad pasitikrinot, vienai merginai (pasakojo kai pirmąkart gulėjau) daktarė nepasakė, kad tamponą paliko, tai ten paskui ir uždegimas gavosi swoon.gif

brrr, su ta gimda tai kraupu, man baisus bet kuris skaudulys dabar... menstruacijos paskutinės žiauriai keistos buvo, reiks gal prašytis echoskopijai, nes labai dešinį šoną skaudėjo ir sirgau tik vieną parą, kai anksčiau 3 būdavo...
Atsakyti