Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Tanite @ 2017 02 24, 15:43)
<p>Vovere, o gal Jums gydytoja aiškino dėl ŽPV teigiamas - neigiamas rezultato. Juk virusas kaip suprantu nebūna lokalizuotas, vistiek lieka organizme, ar ne? Tik pereina į miego stadiją? Man irgi 16 tipas teigiamas, aukštą riziką turiu nustatytą jau 9 metus, bet ilgą laiką atsakymai buvo tik geri, o dabar kaip mano ginekologė išsireiškė, atrodo kaip būtų nauja infekcija, bet nelabai to suprantu. Galbūt iš miego stadijos virusas vėl suaktyvėjo pasilpus imunitetui... Žinoma reikės aptarti tai su onkoginekologe, bet galbūt ir Jums ką nors komentavo ta viruso tema.</p>

Man operavęs gydytojas sakė, kad nėra tikslo tikrintis dėl ŽPV jei jis jau yra tai yra.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 02 24, 15:27)
Man operavęs gydytojas sakė, kad nėra tikslo tikrintis dėl ŽPV jei jis jau yra tai yra.

Mano pavyzdys. vartotojo įkelta nuotrauka
Prieš operaciją yra, po operacijos nėra.

Ištrauka iš straipsnio.

Patekęs į žmogaus organizmą, ŽPV apsigyvena epitelio bazinėse ląstelėse, kurios yra odoje ir gleivinėse (dažniausiai tarpvietės). Ten virusas dauginasi, o vėliau išskiriamas ant odos paviršiaus.
Dauguma atvejų ši virusinė infekcija išnyksta per vienerius - dvejus metus. Tačiau mažai daliai žmonių ŽPV pasilieka organizme, sukelia lėtinį uždegimą, o vėliau - audinių supiktybėjimą ir vėžį.

Galėčiau galvoti, kad išsipjovė ta vieta kur ŽPV nusėdo ?????

Bet tikrai įdomu. Žadu daugiau pasidomėti šitu reikalu. Prie progos paklausiu gydytojos.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 02 25, 02:17)
Mano pavyzdys. vartotojo įkelta nuotrauka
Prieš operaciją yra, po operacijos nėra.

Ištrauka iš straipsnio.

Patekęs į žmogaus organizmą, ŽPV apsigyvena epitelio bazinėse ląstelėse, kurios yra odoje ir gleivinėse (dažniausiai tarpvietės). Ten virusas dauginasi, o vėliau išskiriamas ant odos paviršiaus.
Dauguma atvejų ši virusinė infekcija išnyksta per vienerius - dvejus metus. Tačiau mažai daliai žmonių ŽPV pasilieka organizme, sukelia lėtinį uždegimą, o vėliau - audinių supiktybėjimą ir vėžį.

Galėčiau galvoti, kad išsipjovė ta vieta  kur ŽPV nusėdo ?????

Bet tikrai įdomu. Žadu daugiau pasidomėti šitu reikalu. Prie progos paklausiu gydytojos.

Mano ZPV darytas 2014 vasarą, kažkodėl nė vienas gydytojas nesiūlė pakartot, visi rašo, kad jį turiu. Reiks pasitikrint vel.
Atsakyti
Man irgi būtų įdomu sužinoti. Bandžiau išklausti kelių gydytojų, bet jos pasakė, kad pakitimai progresuos, jei vėl užsikrėsiu ŽPV. O dabar esu sveika ir kad gyvenčiau toliau sau rami. Bet toks raminimas, kai man pasitaiko acikliniai tepliojimai, tikrai neįtikina.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 02 25, 17:41)
Bet toks raminimas, kai man pasitaiko acikliniai tepliojimai, tikrai neįtikina.


Tai gali būti ta pati endometriozė. Po konizacijų ji mėgsta įsisukti kaip kokia piktžaizdė, kad nepamirštum visko iki galo.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 02 25, 18:41)
Man irgi būtų įdomu sužinoti. Bandžiau išklausti kelių gydytojų, bet jos pasakė, kad pakitimai progresuos, jei vėl užsikrėsiu ŽPV. O dabar esu sveika ir kad gyvenčiau toliau sau rami. Bet toks raminimas, kai man pasitaiko acikliniai tepliojimai, tikrai neįtikina.

Man irgi paskutinius keletą mėnesių kraujavo tarp mm, endometriozės lyg ir nėra, nes rudai neteplioja.
Atsakyti

Dėl to užsikrėtimo vėl ir vėl tai irgi įdomus reikalas. Vyras vienas ir tas pats, tikrai be nuklydimų abu, visgi galvoju vistiek tai dažniau lytiniu keliu pagaunamas reikalas, nors rašo ir apie buitiškesnius perdavimo būdus. Jeigu organizmas sukovoja, vadinasi jau turėtų turėti imunitetą, kaip po skiepo. Po to pirmo tyrimo dėl viruso ne kartą buvau patikinta, kad jauna, greičiausiai organizmas pats susitvarkys. Na pagal PAP taip ir atrodė, ypač kai LSIL regresavo iki be pakitimų. Tai kažkaip galvojau, kad to viruso nebeliko, nors tyrimų nekartojom. Reikės ir man plačiau pasidomėt ir užklaust gydytojos. 

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 02 26, 11:10)
<p>Dėl to užsikrėtimo vėl ir vėl tai irgi įdomus reikalas. Vyras vienas ir tas pats, tikrai be nuklydimų abu, visgi galvoju vistiek tai dažniau lytiniu keliu pagaunamas reikalas, nors rašo ir apie buitiškesnius perdavimo būdus. Jeigu organizmas sukovoja, vadinasi jau turėtų turėti imunitetą, kaip po skiepo. Po to pirmo tyrimo dėl viruso ne kartą buvau patikinta, kad jauna, greičiausiai organizmas pats susitvarkys. Na pagal PAP taip ir atrodė, ypač kai LSIL regresavo iki be pakitimų. Tai kažkaip galvojau, kad to viruso nebeliko, nors tyrimų nekartojom. Reikės ir man plačiau pasidomėt ir užklaust gydytojos. </p>

O kaip jus galite buti 100 proc.tikra, kad vyras tikrai nesuka i sona? As aklai netikeciau.
Atsakyti
Siandien ryte per Daktaro Ozo laida labai issamiai rode apie zpv ir gimdos kakleli. Tik neturejau galimybes ramiai perziuret, tai prabegom tik nugirdau, kad rekomenduoja pagert folio rugsti ir vitamina B..
Atsakyti

O kaip jus galite buti 100 proc.tikra, kad vyras tikrai nesuka i sona? As aklai netikeciau.

Suprantu, kad kitiems gal gali visaip pasirodyt, kad negalima tikėt ir pan., bet mūsų šeimos atveju esu tikrai 100 proc tikra.

Atsakyti
Vovere, koks buvo atsakymas po biopsijos, prieš atliekant konizaciją? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 02 27, 16:12)
Vovere, koks buvo atsakymas po biopsijos, prieš atliekant konizaciją? unsure.gif

Plokščialąstelinė karcinoma t.y. prasčiau nei galvojo. Todėl kuriam laikui atidėjo operaciją, kol neišsiaiškino ar nėra metastazių.
Atsakyti