Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ramce @ 2017 02 23, 10:47)
O tai ka Intaite siulo? Ateit pasigimdzius vaika su 1-2-3stadija?

Rizika per didele kam? Numatomas didelis gimdos kaklelio ispjovimas, ko pasekoje problemos del isnesiojimo, ta turima omenyje?


Va būtent...

pas ją buvau ne konsultacijoje (užbookinti laikai iki balandžio mėn.), o pasigavau tarp pacienčių ir parodžiau biopsijos rezultatus, ji manęs neapžiūrėjo, todėl vertino tik pagal popierines išvadas.
Sakė, jog laukti negalima, per gyvenimą galimos tik 2 konizacijos (šito nesupratau.. verysad.gif ), išpjauti reikia daug, negimdžiusiai negerai, o tiksliai kodėl - nesakė. Tik sakė, kad yra labai labai blogai.

Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 02 22, 15:54)
Šiandien, kaip ir žadėjau, išsiėmiau visus darytus onkocitologinius tyrimus. Tai yra tai, kodėl aš nepasitikiu valdišku tyrimu ir esu visomis keturiomis UŽ onkocitologinį tyrimą skystoje terpėje.
10 metų galvojau, kad esu sveika ir auginausi vėžį . Tiek žinių ....

P.s. nežinančioms
IPPN- tai reiškia, jog nėra intraepitelinių ląstelių pažeidimų t.y. viskas yra OK.

vartotojo įkelta nuotrauka[/URL][/IMG]

nuo nėra pakitimų iki cin2 gali pakisti per kelis mėnesius
nuo cin2 iki cin3 gali pakisti per kelis metus
ca in situ taip pat skaitosi cin3
o perėjimas iš cin3 iki invazinio vėžio jau skaičiuojama dešimtmečiais
tai pilnai tikėtina, kad per 3,5 metų galėjo atsirasti ca in situ aš taip manau, todėl kad nepražiopsoti invazinio vėžio kas tris metus tirtis kaip ir užtenka, bet jei norim aptikti dar cin1 ar cin2 etape tai tada jau kas pusmetį reikėtų tikrintis. Man viena palatos moteris sakė darėsi skystoje terpėje kas puse metų tai po dviejų metų aptiko pakitimus, po to dar pakartotinai padarė po kažkiek laiko, nepradingo ir darė konizaciją (tik nežinau kokie pakitimai buvo), tai reiškia, kad prieš pusmetį nieko neradus, po pusmečio pasidarius tyrimą galima rasti tokius pakitimus, kad reikia konizacijos.
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 23, 10:49)
Sveika, pas mane ta pati diagnoze. Tai yra nuline vezio stadija, man iskart dare konizacija, visko nepasalinus po dvieju menesiu dare antraja. Dabar viskas gerai  rolleyes.gif 
O kodel Jums nenori operuoti nesuprantu? Nes cia pakitimai tikrai nemazi  unsure.gif


O kokį gavote atsakymą pirmosios konizacijos? verysad.gif
Tiesa, ar Jums labai daug išpjovė ir ar dar įmanoma susilaukti vaikelio?

Nenori operuoti, nes laukti minimum iki balandžio vien konsultacijai, sakė - tai yra ilgos konsultacijos, ilgas ir rimtas procesas, ilgas gydymas ir pan. verysad.gif(((
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 02 23, 10:54)
Va būtent...

pas ją buvau ne konsultacijoje (užbookinti laikai iki balandžio mėn.), o pasigavau tarp pacienčių ir parodžiau biopsijos rezultatus, ji manęs neapžiūrėjo, todėl vertino tik pagal popierines išvadas.
Sakė, jog laukti negalima, per gyvenimą galimos tik 2 konizacijos (šito nesupratau.. verysad.gif ), išpjauti reikia daug, negimdžiusiai negerai, o tiksliai kodėl - nesakė. Tik sakė, kad yra labai labai blogai.

manau pasirinkimo teise ji paliko jums...butent del kudikio isnesiojimo.

kito gydytojo konsultacija tikrai reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 02 23, 11:03)
manau pasirinkimo teise ji paliko jums...butent del kudikio isnesiojimo.

kito gydytojo konsultacija tikrai reikalinga.


Dabar laukiu kitos savaitės konsultacijos, kad apžiūrėtų ir tiesiog pakalbėtų su manimi.
Nes dabar esu visiškai pasimetusi ir nežinau ką daryti.
Papildyta:
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 23, 10:49)
Sveika, pas mane ta pati diagnoze. Tai yra nuline vezio stadija, man iskart dare konizacija, visko nepasalinus po dvieju menesiu dare antraja. Dabar viskas gerai  rolleyes.gif 
O kodel Jums nenori operuoti nesuprantu? Nes cia pakitimai tikrai nemazi  unsure.gif


Dar norėjau paklausti - ar jautėte kokius nors skausmus?
Nes man užeina stiprūs spazmai dažnai.
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 02 23, 10:58)
O kokį gavote atsakymą pirmosios konizacijos? verysad.gif
Tiesa, ar Jums labai daug išpjovė ir ar dar įmanoma susilaukti vaikelio?

Nenori operuoti, nes laukti minimum iki balandžio vien konsultacijai, sakė - tai yra ilgos konsultacijos, ilgas ir rimtas procesas, ilgas gydymas ir pan. verysad.gif(((

Kad nera radikaliai pasalinta ir reikalinga pakartoti diatermokonizacija. Pries antra karta labai daug kartu klause ar nebeplanuoju pastoti, tik as nesidomejau kodel ir kokios butu pasekmes, nes apie pastojima nebegalvoju (turiu du vaikelius). O siaip kiek zinau, tikrai pastoja ir po konizaciju ir sekmingai isnesioja 4u.gif

Jokiu simptomu niekada nejutau, nei skausmu, nei tepliojimu - visiskai nieko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam W...: 23 vasario 2017 - 11:13
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 23, 11:11)
Kad nera radikaliai pasalinta ir reikalinga pakartoti diatermokonizacija. Pries antra karta labai daug kartu klause ar nebeplanuoju pastoti, tik as nesidomejau kodel ir kokios butu pasekmes, nes apie pastojima nebegalvoju (turiu du vaikelius). O siaip kiek zinau, tikrai pastoja ir po konizaciju ir sekmingai isnesioja  4u.gif

Jokiu simptomu niekada nejutau, nei skausmu, nei tepliojimu - visiskai nieko  4u.gif


Man tik įdomu ar:
- tokia diagnozė garantuoja, kad tai ne vėžys, o tik ikivėžinis pakitimis ir jį visą išpjovus bus viskas ok,
- tokia diagnozė reiškia, kad gali būti vėžys 1 ar net didenė stadija?
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 02 23, 11:35)
Man tik įdomu ar:
- tokia diagnozė garantuoja, kad tai ne vėžys, o tik ikivėžinis pakitimis ir jį visą išpjovus bus viskas ok,
- tokia diagnozė reiškia, kad gali būti vėžys 1 ar net didenė stadija?

Kaip man aiskino gyd., diagnoze reiskia vezys vietoje, neisplites. Tai zinoma, ispjovus bus viskas gerai, juk cia paciu laiku pastebeta.
del antro klausimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam W...: 23 vasario 2017 - 11:40
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 23, 11:40)
Kaip man aiskino gyd., diagnoze reiskia vezys vietoje, neisplites. Tai zinoma, ispjovus bus viskas gerai, juk cia paciu laiku pastebeta.
del antro klausimo  unsure.gif

Viena moteris rašė, kad prieš atliekant konizaciją darė kitų kūno organų echoskopiją, kad įsitikinti, ar tikrai niekur neišplitę ir tik tada darė konizaciją. Tai čia gal dalis atsakymo į antrą klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 23, 11:40)
Kaip man aiskino gyd., diagnoze reiskia vezys vietoje, neisplites. Tai zinoma, ispjovus bus viskas gerai, juk cia paciu laiku pastebeta.
del antro klausimo  unsure.gif


O Jums gydytoja pries konizaciją darė echoskopiją ar kokius kitus tyrimus?
Atsakyti
Rasa, bet tai po biopsijos rezultatu jus vistiek kazkur turejo nukreipt del gydymo: ar konizacijai, ar echoskopijai?
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 23, 12:50)
Rasa, bet tai po biopsijos rezultatu jus vistiek kazkur turejo nukreipt del gydymo: ar konizacijai, ar echoskopijai?


Niekur nenukreipė, dėl to ir nežinau ką daryti, tik pasakė, kad reikia operacijos ir ieškotis kas operuotų, tai pati ir ieškausi. Jokio siuntimo, tik biopsijos atsakymas.
Atsakyti