Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Aš irgi tik už tai, kad geriau laukti, jeigu yra šansas, jog viskas susitvarkys. Juk nepaleis be priežiūros, vis stebės, todėl svarbiausia reguliariai pasitikrint. 

Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 20, 12:45)
Sveikos. Grizau siandien su biopsijos rezultatais, planavau susitart del konizacijos, bet gydytojas siulo laukti metus laiko, ir po metu vel pasitikrint. Biopsija eme is 3 vietu, dvi be pakitimu, viena cin2. Gydytojas atsizvelgdamas i mano jauna amziu, siulo laukt. Mano, kad nemaza tikimybe jog viskas dar susitvarkys savaime. O man taip baisu, kad nebutu per velu.. Gydytoja Ugianskyte irgi siulo dar laukti. Gal yra cia moteru, kurios turejo cin2 ir nedare konizacijos? Ar susitvarke reikalai? Ar pablogejo?

Realiai, tai reikėtų pasveikti kaip rašėte iš visokių sinusitų, gerai pastiprinti savo organizmą. Tik aš galvoju o ne per ilgai metus laiko nesitikrinti, t. y. tik po metų. Man atrodo po pusmečio būtų pats tas pasitikrinti pakartotinai. Na gal pusmečio neužtenka kad kažkas pasikeistų, bet bent jau nereikėtų baimintis dėl to per vėlumo.
Atsakyti

Man kai buvo aptiktas LSIL, tikrino kas pusmetį, todėl manau tikrai turėtų kontrolė didesnė būti.

Dabar turiu iš be pakitimų į HSIL per kiek daugiau nei metus. Bet panašu, kad paprastas onkocitologinis klydo, nes skysta terpė neparodė tokio drastiško pokyčio. Rytoj tiksliau žinosiu.

Atsakyti
Šiandien, kaip ir žadėjau, išsiėmiau visus darytus onkocitologinius tyrimus. Tai yra tai, kodėl aš nepasitikiu valdišku tyrimu ir esu visomis keturiomis UŽ onkocitologinį tyrimą skystoje terpėje.
10 metų galvojau, kad esu sveika ir auginausi vėžį . Tiek žinių ....

P.s. nežinančioms
IPPN- tai reiškia, jog nėra intraepitelinių ląstelių pažeidimų t.y. viskas yra OK.

vartotojo įkelta nuotrauka[/URL][/IMG]
Atsakyti
Vovere, stiprybes Jums. 4u.gif 4u.gif

Bet ar gerai suprantu, kad nuo 2012m iki 2015m. tyrimas nebuvo daromas? Tai pakankamas laiko tarpsnis veziui issivystyt. 4u.gif

o kad skiriasi PAP ir biopsijos atsakymai tai normalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 22 vasario 2017 - 16:19
QUOTE(Ramce @ 2017 02 22, 16:17)
Vovere, stiprybes Jums. 4u.gif  4u.gif

Bet ar gerai suprantu, kad nuo 2012m iki 2015m. tyrimas nebuvo daromas? Tai pakankamas laiko tarpsnis veziui issivystyt. 4u.gif

o kad skiriasi PAP ir biopsijos atsakymai tai normalu.


2015 minus 2012 lygu 3 ... Tie patys trys metai, kas kiek ir daromi onkocitologiniai tyrimai Lietuvoje pagal programą.
Vėžys vystosi ne tris metus , o daug ilgiau. Tyrimas skirtas pastebėti pradinius pokyčius t.y. tas pirmas tris ikivėžines stadijas.

Pap neparodo kiek giliai per epitelį peraugo pakitimai. Biopsija parodo viską.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 22 vasario 2017 - 16:33
QUOTE(Voverė @ 2017 02 22, 16:33)
2015 minus 2012 lygu 3 ... Tie patys trys metai, kas kiek ir daromi onkocitologiniai tyrimai Lietuvoje pagal programą.
Vėžys vystosi ne tris metus , o daug ilgiau. Tyrimas skirtas pastebėti pradinius pokyčius t.y. tas pirmas tris ikivėžines stadijas.

Pap neparodo kiek giliai per epitelį peraugo pakitimai. Biopsija parodo viską.

Galiu pasakyti, kad teorija (statistika) labai skiriasi nuo realybes. Vezys gali vystytis ir daug greiciau, taip pat kaip vaikai suserga tokios rusies veziais, kuriais serga 60-70m. ir vyresni. Anot statistikos.

bet, kad reikia tikrintis tikrai ne kas 3m., tai tikrai sutinku. I metus karta - butina.
Atsakyti
O ką tada parodo Cintec plus tyrimas ? Ar vistiek tik biopsija pasitikėt ?
Atsakyti

O ką tada parodo Cintec plus tyrimas ? Ar vistiek tik biopsija pasitikėt ?

Jis parodo, ar ŽPV daro onkogeninį poveikį ląstelėms. Įdedu algoritmą: http://patologija.lt...ui-diagnozuoti/

Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jūsų ir aš... Tikiuosi priimsite.

Dariausi pap tyrimą, gavau atsakymą - hsil.
Tada darė biopsiją (atsakymą gavau prieš 6 dienas) su kolposkopiją, atsakymas - egzocervikso karcinoma in situs (D06.1 pagal TLK). Gimdos kaklelio aukšto laipsnio plokščialąstelinis intraepitelinis pažeidimas, Cin3, Karcinoma in situs, su plitimu endocervikalinėse liaukose.

Skambinau į Santariškes, užsiregistravau į žailiajį koridorių (nors į jį registruoja tik su C kodu pagal TLK - piktybiniai navikai), seselė sakė išimties tvarka, nes įtariamas vėžys.

Dar buvau pas onkoginekologę Birutę Intaitę, sakė, jog nenori operuoti (konizacija), nes esu per jauna (29m), negimdžiusi, o pažeidimai yra per dideli, o eilės pas ją porai mėnesių vien konsultacijai.

Dabar esu užsiregistravusi privačiai pas kitą onkoginekologą konsultuotis - kitą savaitę einu.

Noriu paklausti - ar kam yra buvę panašiai, jog daktarai pasako, jog perdideli pažeidimai ir perdidelė rizika ir nuetikinėja, jog čia gali būti vėžys?


Atsakyti
O tai ka Intaite siulo? Ateit pasigimdzius vaika su 1-2-3stadija?

Rizika per didele kam? Numatomas didelis gimdos kaklelio ispjovimas, ko pasekoje problemos del isnesiojimo, ta turima omenyje?
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 02 23, 10:37)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų ir aš... Tikiuosi priimsite.

Dariausi pap tyrimą, gavau atsakymą - hsil.
Tada darė biopsiją (atsakymą gavau prieš 6 dienas) su kolposkopiją, atsakymas - egzocervikso karcinoma in situs (D06.1 pagal TLK). Gimdos kaklelio aukšto laipsnio plokščialąstelinis intraepitelinis pažeidimas, Cin3, Karcinoma in situs, su plitimu endocervikalinėse liaukose.

Skambinau į Santariškes, užsiregistravau į žailiajį koridorių (nors į jį registruoja tik su C kodu pagal TLK - piktybiniai navikai), seselė sakė išimties tvarka, nes įtariamas vėžys.

Dar buvau pas onkoginekologę Birutę Intaitę, sakė, jog nenori operuoti (konizacija), nes esu per jauna (29m), negimdžiusi, o pažeidimai yra per dideli, o eilės pas ją porai mėnesių vien konsultacijai.

Dabar esu užsiregistravusi privačiai pas kitą onkoginekologą konsultuotis - kitą savaitę einu.

Noriu paklausti - ar kam yra buvę panašiai, jog daktarai pasako, jog perdideli pažeidimai ir perdidelė rizika ir nuetikinėja, jog čia gali būti vėžys?

Sveika, pas mane ta pati diagnoze. Tai yra nuline vezio stadija, man iskart dare konizacija, visko nepasalinus po dvieju menesiu dare antraja. Dabar viskas gerai rolleyes.gif
O kodel Jums nenori operuoti nesuprantu? Nes cia pakitimai tikrai nemazi unsure.gif
Atsakyti