Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 16, 16:00)
Dar noreciau paklausti koks buna zingsnis po operacijos? Gal vaistu koks kursas ar dar kas? Ir kiek laiko reikia laukti po operacijos kad suzinoti atsakyma? Ir po kiek laiko i darba grizote? Darbas sedimas

Man abu kartus paskyre antibiotiku kursa ir ketvirta para savaitei jodo zvakutes. Atsakymas buvo po savaites, kai nuejau patikrai po konizacijos. I darba grizau po menesio kazkur, bet darbas ne sedimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 16, 16:57)
Man abu kartus paskyre antibiotiku kursa ir ketvirta para savaitei jodo zvakutes. Atsakymas buvo po savaites, kai nuejau patikrai po konizacijos. I darba grizau po menesio kazkur, bet darbas ne sedimas  rolleyes.gif


O patikrinimui pas savo ginekologe ar ten kur ir operavo?
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 16, 17:47)
O patikrinimui pas savo ginekologe ar ten kur ir operavo?

Ten kur operavo. Bet aš pas ją ir įprastai lankausi.
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 16, 17:00)
Dar noreciau paklausti koks buna zingsnis po operacijos? Gal vaistu koks kursas ar dar kas? Ir kiek laiko reikia laukti po operacijos kad suzinoti atsakyma? Ir po kiek laiko i darba grizote? Darbas sedimas

Man po operacijos jokių vaistų, tik žvakutę ,,budinčią,, jei kartais grybelis pasirodytų. Atsakymas i polikliniką atėjo po 2,5 mėnesių, bet pati po 5 savaičių važiavau i ligoninę ir ten ieškojau. I darbą po savaitės, darbas ne sėdimas.
Atsakyti
Man niekas po operacijos nieko nepaskyrė. Atsakymas berods po 2 savaičių buvo. Operaciją darė penktadienį, pirmadienį jau buvau darbe. Darbas sėdimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 15, 16:03)
Kartais aš irgi taip galvoju.... Tikrinausi visada reguliariai ir še tau - iškart HSIL - CA IN Situ  blink.gif

man buvo taip, kad pirmakart onkocitologin įtepinėlį man darė prieš penkis metus, buvo nežymūs pakitimai, bet rado kiaušidės cistą ir nusiuntė operuoti, po operacijos onkocito tyrimas geras, po metų vėl rasti nežymūs pakitimai, reikėjo ateiti pasitikrinti po pusmečio, bet taip gavosi, kad aš nuėjau pasidariau po pusmečio grybo gatvėje medcentre ir ten atsakymas buvo geras, nėra pakitimų. Po kiek laiko dariausi vėl pas savo ginę ir vėl buvo pakitimąi, tuomet kartojo skystoj terpėj ir darė cintecplius. Bet visi ankstesni tyrimai buvo daryti paprasti, ir man toks įtarimas, kad medcentre gal atsakymas buvo netikslus.

Kažkaip man atrodo kam prieš tai buvo tyrimas geras ir po to iš karto hsil, tai tikrai įtarimas, kad ankstesnis gal buvo netikslus, nes kaip gali staigiai pasidaryti hsil kai visur akcentuojama, kad tai yra lėtas procesas.


QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 16, 16:00)
Dar noreciau paklausti koks buna zingsnis po operacijos? Gal vaistu koks kursas ar dar kas? Ir kiek laiko reikia laukti po operacijos kad suzinoti atsakyma? Ir po kiek laiko i darba grizote? Darbas sedimas

man tik kitą dieną reikėjo išsiimti įdėtą tamponą (tokį susuktą medžiagos raištį) aš maniau kad pirmą dieną jau jis man išslinko bijojau priliesti, bet pasirodo tai buvo tik galiukas, kai kitą dieną pradėjau traukti kol išsivyniojo supratau, kad toks tikrai nebūtų iškritęs. Po pačios operacijos atsibudus tai dar šiek tiek pagulėjau gal valandą, paskui atsigėriau vandens nuėjau į tualetą, pavalgiau, pasiėmiau išrašą iš daktarės ir namo, sėdėti po operacijos galima. Vakare minimaliai laikėsi temperatūra, bet gaminausi valgyti ir visa kita. Penktadienį operavo, pirmadienį į darbą, darbas sėdimas. Atsakymas po 10 dienų turėjo būti ten kur operavo, bet aš sužinojau pas savo ginę po mėnesio kai ėjau tikrintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 17 vasario 2017 - 10:29
Su tais CIN augimais ir man neaišku, ne vienai teko girdėt kaip per pusmetį iš 2 į 3 peraugo. Man irgi per pusmetį iš gero tyrimo į beveik CIN2. Dabar laukiu Cintecplus atsakymo verysad.gif
Atsakyti
Ryt keliausiu tartis del konizacijos ir suzinosiu tikslu biopsijos atsakyma.. tai nei gyva, nei mirus.. Si sezona labai nusilpus, nuolat sergu persalimo ligom.. dabar prikibes kazkoks letinis sinusitas, nors kraujas geras.. tai vargiai ar operuos, nes panasu, kad pasveiksiu galutinai tik vasara..
Atsakyti
Sveikos. Grizau siandien su biopsijos rezultatais, planavau susitart del konizacijos, bet gydytojas siulo laukti metus laiko, ir po metu vel pasitikrint. Biopsija eme is 3 vietu, dvi be pakitimu, viena cin2. Gydytojas atsizvelgdamas i mano jauna amziu, siulo laukt. Mano, kad nemaza tikimybe jog viskas dar susitvarkys savaime. O man taip baisu, kad nebutu per velu.. Gydytoja Ugianskyte irgi siulo dar laukti. Gal yra cia moteru, kurios turejo cin2 ir nedare konizacijos? Ar susitvarke reikalai? Ar pablogejo?
Atsakyti

Esu naujokė šioje temoje. Dar tyrimai procese, todėl nesinori komentuoti, bet situacija kebli, nes kaip tik norėjome planuoti leliuką, o atsakymai parėjo ne patys geriausi. Kaunietės, kurios jau praėjo šį kelią, kaip įmanoma greičiau papulti pas onkoginekologus? Eilės bent 1,5 mėn. Ar einat privačiai, mokamai klinikose? Gal taip greičiau būtų? Būčiau labai dėkinga už patarimus.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 02 20, 16:11)
<p>Esu naujokė šioje temoje. Dar tyrimai procese, todėl nesinori komentuoti, bet situacija kebli, nes kaip tik norėjome planuoti leliuką, o atsakymai parėjo ne patys geriausi. Kaunietės, kurios jau praėjo šį kelią, kaip įmanoma greičiau papulti pas onkoginekologus? Eilės bent 1,5 mėn. Ar einat privačiai, mokamai klinikose? Gal taip greičiau būtų? Būčiau labai dėkinga už patarimus.</p>


As is pradziu registravausi privaciai, nes buvo didelis stresas, papuoliau greit, per savaite. Poto kai registravausi i klinikas, sekdavau sergu.lt tinklapi, ten daznai kas atsisako vizito, tai vietoj 1.5 men laukimo papuoliau gal per 2 savaites pas norima gydytoja
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 20, 12:45)
Mano, kad nemaza tikimybe jog viskas dar susitvarkys savaime. O man taip baisu, kad nebutu per velu..


Ir lauk. Du gydytojai pasakė, vadinasi jie geriau žino. Tavo organizmas turi galimybę pats sukovoti su pakitimais. Tai nėra nekalta operacija. Ir kaip mano gydytoja pasakė kartą : - Geriausia operacija- nepadaryta operacija !
Atsakyti