Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveiki,ateinu ir as pas jus:(. Man rastas Hsil Cin3. Kita sav. planuojama konizacija. Bet as turiu labai nereguliarios menesines. Paskutini karta sirgau sausio pradzioje. Tai gal kas susidure su tokia pat bedele? Idomu ar darys man konizacija be men? Nelabai jau galiu laukti,atrodo kad prazilsiu jau greitai. Aciu
Atsakyti
As irgi po truputi moraliskai ruosiuos konizacijai.. Nors tikslia biopsijos diagnoze zinosiu pirmadieni, bet gydytojas sako, kad reikes operacijos. Negaliu nei ramiai gyvent, tai miegot. Ivairiausios mintys nuolat lydi..
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 02 14, 17:25)
Greičiausisi kolposkopu žiūrėjo, tik neužakcentavo, nes juo apžiūri išplitimo ribas. Aš galvoju .... ar man pačiai buvo nors viena onkologės konsultacija be jo ? Visada prisitumia kolposkopą.  Net kai siūlus ištraukė, pro jį dar kartą žiūrėjo.
O biopsiją kodėl ne visada daro, tai nežinau. Ja pasižiūri kaip giliai per gleivinę tie pakitimai įvyko. Man po biopsijos atšaukė suplanuotą operaciją, nes ji parodė 1 stadijos plokščialąstelinę karcinomą, todėl reikėjo iki to pasižiūrėti ar nėra kūne metastazių. Todėl švietė plaučius, echoskopavo pilvo organus ir magnetinį rezonansą darė. Ir tik įsitikinus, kad nėra metastazių, darė konizaciją.


manęs kolposkopu tikrai nežiūrėjo, bandau atgaminti kad kažką man minėjo po skystos terpės tyrimo, kad jeigu cintecplius bus teigiamas tai reikės kolposkopijos ir biopsijos, bet jau sužinojus, kad cintecplius teigiamas man sakė, kad siūlo iš karto darytis konizaciją. Ta konizacija ir vadinasi konusinė biopsija.

Gal dėl to, kad pas mane tik CIN1 buvo, netyrė tų gilesnių sluoksnių..
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 15, 12:46)
Sveiki,ateinu ir as pas jus:(. Man rastas Hsil Cin3. Kita sav. planuojama konizacija. Bet as turiu labai nereguliarios menesines. Paskutini karta sirgau sausio pradzioje. Tai gal kas susidure su tokia pat bedele? Idomu ar darys man konizacija be men? Nelabai jau galiu laukti,atrodo kad prazilsiu jau greitai. Aciu

Labas, man taip buvo, pastoviai nereguliarios, tai vieną konizaciją teko atšaukti, nes laiku neprasidėjo ir supratau, kad kaip tik tomis dienomis gali prasidėti kai numatyta konizacija, tada sutarėm su gine daryti kitu laiku, ir taip gavosi, kad operacijos dieną buvo likę apie savaitę iki mėnesinių, tai operacijos dieną daktarė tai sužinojusi norėjo neoperuoti, bet peržiūrėjus savo grafiką ir žinant, kad man neaišku kaip bus su sekančiom mėnesinėm nusprendė bandyt operuoti, bet sakė kad gali būti, kad prasidės kraujavimai taip kad lakstysiu po visas ligonines.. Aišku prasidėjo man tos mėnesinės paskui po dešimt dienų po konizacijos, t. y. truputį vėl vėlavo, tik kad labai laukiau jų su baime, bet buvo viskas gerai.

Siūlyčiau pasitarti su daktare ką daryti, kad nebūtų taip kad prasidės operacijos dieną, arba sekančią po jos. Mano kolegei buvo toks atvejis kai atvykus į gimdos šalinimo operaciją prasidėjo mmm, tai ją daktaras išsiuntė namo, sakė jūs man nukraujuosit iš karto ant operacinės stalo.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 15, 13:45)
Labas, man taip buvo, pastoviai nereguliarios, tai vieną konizaciją teko atšaukti, nes laiku neprasidėjo ir supratau, kad kaip tik tomis dienomis gali prasidėti kai numatyta konizacija, tada sutarėm su gine daryti kitu laiku, ir taip gavosi, kad operacijos dieną buvo likę apie savaitę iki mėnesinių, tai operacijos dieną daktarė tai sužinojusi norėjo neoperuoti, bet peržiūrėjus savo grafiką ir žinant, kad man neaišku kaip bus su sekančiom mėnesinėm nusprendė bandyt operuoti, bet sakė kad gali būti, kad prasidės kraujavimai taip kad lakstysiu po visas ligonines.. Aišku prasidėjo man tos mėnesinės paskui po dešimt dienų po konizacijos, t. y. truputį vėl vėlavo, tik kad labai laukiau jų su baime, bet buvo viskas gerai.

Siūlyčiau pasitarti su daktare ką daryti, kad nebūtų taip kad prasidės operacijos dieną, arba sekančią po jos. Mano kolegei buvo toks atvejis kai atvykus į gimdos šalinimo operaciją prasidėjo mmm, tai ją daktaras išsiuntė namo, sakė jūs man nukraujuosit iš karto ant operacinės stalo.


Sveiki. Vai ir as labai bijau kad neprasidetu ta pacia ar sekanciau diena:(.
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 15, 13:01)
As irgi po truputi moraliskai ruosiuos konizacijai.. Nors tikslia biopsijos diagnoze zinosiu pirmadieni, bet gydytojas sako, kad reikes operacijos. Negaliu nei ramiai gyvent, tai miegot. Ivairiausios mintys nuolat lydi..

man mėnuo iki konizacijos buvo minčių košmaras, realiai tai svarbiausia, kad pakitimai aptikti laiku ir pati procedūra yra daug paprastesnė nei iš pradžių atrodo, kaip tik susitvarkysit dabar kol šalčiai, o paskui bus gražus pavasaris, galėsit pilnai džiaugtis vasara sportuoti svorius kilnoti 4u.gif
operacija trunka tik apie 10-15 minučių, o toliau jausitės nugalėtoja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 15, 13:49)
Sveiki. Vai ir as labai bijau kad neprasidetu ta pacia ar sekanciau diena:(.

man buvo šiek tiek kitaip, aš iš karto ginei pasakiau, kad man gali būti nereguliarios ir nesu garantuota kad operacijos dieną jos bus pasibaigusios, na tarkim man buvo užrašyta gegužės 6 operacija, o paskutinės mmm buvo apie kovo 1, tai man gine pasakė, jei vėluos balandį mmm tai jai paskambinti kai jos prasidės, ir man prasidėjo apie balandžio 6 tada ir paskambinau, kad reikia keisti datą, tai mane užrašė balandžio pabaigai operuoti.

Jūsų atveju aš tarčiausi kitai dienai, nes negerai ir jei prasidės netrukus po operacijos, nebent žinote, kad dar gali spėti prasidėti ir baigtis iki operacijos tai dar galima palaukti, arba žinote, kad jums gali vėluoti dar kelias savaites, o ne keletą dienų
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 15, 14:25)
man mėnuo iki konizacijos buvo minčių košmaras, realiai tai svarbiausia, kad pakitimai aptikti laiku ir pati procedūra yra daug paprastesnė nei iš pradžių atrodo, kaip tik susitvarkysit dabar kol šalčiai, o paskui bus gražus pavasaris, galėsit pilnai džiaugtis vasara sportuoti svorius kilnoti 4u.gif
operacija trunka tik apie 10-15 minučių, o toliau jausitės nugalėtoja 4u.gif
Papildyta:

man buvo šiek tiek kitaip, aš iš karto ginei pasakiau, kad man gali būti nereguliarios ir nesu garantuota kad operacijos dieną jos bus pasibaigusios, na tarkim man buvo užrašyta gegužės 6 operacija, o paskutinės mmm buvo apie kovo 1, tai man gine pasakė, jei vėluos balandį mmm tai jai paskambinti kai jos prasidės, ir man prasidėjo apie balandžio 6 tada ir paskambinau, kad reikia keisti datą, tai mane užrašė balandžio pabaigai operuoti.

Jūsų atveju aš tarčiausi kitai dienai, nes negerai ir jei prasidės netrukus po operacijos, nebent žinote, kad dar gali spėti prasidėti ir baigtis iki operacijos tai dar galima palaukti, arba žinote, kad jums gali vėluoti dar kelias savaites, o ne keletą dienų


Su daktare snekejau pries keleta dienu,sakiau kad dar nera. Sake kad vistiek atvaziuoti 21d. Nes galim ir visai si men nesulaukti. Pas mane buna kad ir po 2 men ju nera:(. O buna kad kaip laikrodukas eina
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 02 14, 21:21)
O kokia viso to priešistorė ?

Viskas prasidėjo po to, kai aš pakeičiau gydymo įstaigą ... Gal tai sutapimas, o gal aš turiu angelą sargą, kuris pastumėjo šiam žingsniui .... Keičiau gydymo įstaigą todėl, kad pas savo šeimos daktarę sunkiai ėjo prisikasti ... eilės ilgumas 3 savaitės. Jei nori eiti anksčiau, tai eini pas beleką, kuris artimiausiu laiku yra laisvas. Man toks principas nelabai patiko, nes man reikėjo vieno žmogaus, kuris daugiau mažiau žino mano sveikatos istoriją.

O toliau ....

Eilinis patikrinimas pas naują ginekologę ir laikas onkocitologiniam tepinėliui. Pasidarau jį ir randa pakitimų. Skambina šeimos daktaras pranešti, kad darysime dar vieną. Kaip sėdėjau darbe, tai ir likau sėdėti ...tik be amo. Susitikome pas ginekologę ir pasidarėme skystą terpę bei ŽPV iš to paties. ŽPV 16 genotipas teigiamas ir onkocitologinis blogas. Ji susisiekė su gyd. Ugianskyte ir paprašė, kad mane greičiau priimtų apžiūrėti kolposkopu. Ugianskytė pažiūrėjo ir iš karto pasakė.... draugausime. Tą pačią dieną biopsiją padarė. Bet tokio šūdino atsakymo nesitikėjome. Paklausė ar tikrinausi iki šiolei, nes tai yra 9-10 metų reikalas. Žinoma tikrinausi !
Ji pasakė: -Arba tyrimai buvo netikslūs, arba senoji ginekologė blogai paėmė, arba patologai nematė.
Jėėėėėzau! Būčiau žinojusi, kad jie gali būti netikslūs, būčiau visada dariusi tą mokamą skystą terpę. Nors imk ir nagus nusigraužk.
Bet aš jums pasakysiu. Praėjo metai laiko. Praeitą savaitę savo šeimos daktaro paprašiau ištraukti iš archyvo mano senąją kartoteką iš senosios poliklinikos, nes .... Aš dabar pradėjau galvoti: - O gal man tik tipo darė tuos tyrimus? ... Gal niekas niekur nieko nedarė ir nesiuntė į jokį Vilnių jų, kaip sakydavo? Žinau, kad tai nieko nepakeis, bet noriu savo „garbę apsiginti“, kad nesu ta aplaidi pacientė, kuri tiek metų nesitikrino.
Šiuo metu toliau draugauju su gyd. Ugianskyte ir esu po operacijos. Kiaušidėje užaugo neaiškus darinys. Kartu su gyd. Paškausku jį išėmė ir laukiu histologinių tyrimų atsakymų. Kaip ir sakiau, su kakleliu dabar viskas OK ... Tai čia bus arba endometriozė arba ... arba geriau nenoriu girdėti.


QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 15, 12:46)
Idomu ar darys man konizacija be men?

Man panašiai buvo. Tai liepė laukti mmm ir skambinti iš karto kai tik prasidės, nes reikės ilgo gyjimo. Ketvirtadienį skambinau, pirmadienį gulėjau ant operacinio stalo. Bijojau, kad dar nebus viskas pasibaigę, tai liepė gerti vitaminą C ir dilgėles kibirais. O tepliojimas jų nedomino.

QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 15, 13:25)
Gal dėl to, kad pas mane tik CIN1 buvo, netyrė tų gilesnių sluoksnių..


Greičiausiai



QUOTE(dinusia89 @ 2017 02 15, 14:56)
Su daktare snekejau pries keleta dienu,sakiau kad dar nera. Sake kad vistiek atvaziuoti 21d. Nes galim ir visai si men nesulaukti. Pas mane buna kad ir po 2 men ju nera:(. O buna kad kaip laikrodukas eina

Pažiūrės galų gale echoskopu. Pažiūrės ar gleivinė jau pakankamai išvešėjusi ir ruošiasi atsidalijimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 15 vasario 2017 - 15:49
QUOTE(Voverė @ 2017 02 15, 15:36)
Bet aš jums pasakysiu. Praėjo metai laiko. Praeitą savaitę  savo šeimos daktaro paprašiau ištraukti iš archyvo mano senąją kartoteką iš senosios poliklinikos, nes .... Aš dabar pradėjau galvoti: - O gal man tik tipo darė tuos tyrimus? ... Gal niekas niekur nieko nedarė ir nesiuntė į jokį Vilnių jų, kaip sakydavo? Žinau, kad tai nieko nepakeis, bet noriu savo „garbę apsiginti“, kad nesu ta aplaidi pacientė, kuri tiek metų nesitikrino.

Kartais aš irgi taip galvoju.... Tikrinausi visada reguliariai ir še tau - iškart HSIL - CA IN Situ blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 15, 16:03)
Kartais aš irgi taip galvoju.... Tikrinausi visada reguliariai ir še tau - iškart HSIL - CA IN Situ  blink.gif

Irgi įdomiai. Kiekvienas Cin auga ne mažiau 2 metus.....
Kitą trečiadienį apie tai galėsiu plačiau pakomentuoti. Pažadėjo surasti visus mano onkocitologinius tyrimus.
Nors būna išimčių, nes kai kur rašo ir taip .... CIN I pakitimai gali regresuoti savaime, o CIN II ir CIN III dažniausiai progresuoja, ir per 1-10 m. gali peraugti į vėžį.
Bet vistiek aš esu tikra, kad mano nors vienas onkocitologinis tyrimas buvo tiesog niekinis arba ... arba jo gal net iš viso nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 15 vasario 2017 - 16:33
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 01 25, 11:49)
beje man pastoviai vis pamaudžia pilvo apačią, skaičiau kad tai vienas iš endometriozės požymių, ir kad konizacija taip pat įtakoja endometriozės atsiradimą. Tiesa sakant kaip pavargau nuo tos amžinos "pokonizacinės" būsenos, tai paskauda tai pateplioja, vis galvoju dar metai nepraėjo, bet jau praėjo devyni mėnesiai ir dar fiziologiškai nesijaučiu, kad operacija tai būtų praeitis ir vis galvoju ar čia jau visam gyvenimui normalaus gyvenimo nebebus po tos operacijos.. ir aplamai per kiek laiko ta endometriozė gali išsivystyti jeigu jos iki operacijos nebuvo..


Labas 4u.gif ,
Panasiu metu operavomes, bet as ta operacija seniausiai uzmirsau. Atrodo, kad pries kokius 5 metus ji butu buvus, o dar net metai nera praeje. Nebejauciu nieko negero. 3-4 men po operacijos, buvo radesis toks minimalus patepliojimas pries mmm, bet daugiau nesikartojo. Nuolat pavartoju kokiu vit, arbatas (dilgeliu, kraujazoliu, medetku), ryklio taukus geriu (beje pastariems gine labai pritare, sako naturaliai juose esantis vit e butinas gerai kiausidziu veiklai). Dar rekomendavo ka nors is tu agnucastonu, na vis keiciant, tai ryklio tauku kursas, tai agnuscastonas. Kursu tarpuose - butina gera nuotaika (juokauju) smile.gif

Po op. mazdaug 6 men, dariausi onkocit skystoj terpej, jokiu pakitimu nerado. Liepe pasikartot uz metu, jei pati nieko itartino nejausiu, nes sako po gero atsakymo skystoj terpej (beje, kategoriskai manau, kad verta darytis tik onkocitologini skystoj terpej), vis tiek jokiu pakitimu greitu laiku nerodys. Tai sakiau gal po kokiu 9 men pasirodysiu ir viskas. Stengiuos visai negalvot kad man kazkas buvo ar kazkas gali buti, vis tiek tas nerimas nieko nepakeis.


Visoms geru tyrimu, sekmingu operaciju, lengvo sveikimo ir svarbiausia geros pavasarejancios nuotaikos 4u.gif
Atsakyti
Dar noreciau paklausti koks buna zingsnis po operacijos? Gal vaistu koks kursas ar dar kas? Ir kiek laiko reikia laukti po operacijos kad suzinoti atsakyma? Ir po kiek laiko i darba grizote? Darbas sedimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinusia89: 16 vasario 2017 - 16:01