Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 06, 11:35)
klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..


Kelias savaites po konizacijos tikrai reik privengti fizinio krūvio. Man pačiai savaitė po konizacijos prasidėjo komplikacija - staigus ir didelis kraujavimas ... tikrąja ta žodžio prasme, iš batų grįžusi šliūkšletėjau sukrešėjusio kraujo gabalą. Gydytojai klausė ar nieko nedariau, nekėliau. Tikrai ne. Tai spėjo, kad besilupantis "šašas" atvėrė silpnesnę kraujagyslę. Pasivėžinau su žiburiukais atgal į Klinikas ir iš karto dėjo ant stalo sakydami, kad jei per penkias minutės elektrokauteriu "nepagaus" kraujuojančios vietos, lauks narkozė ir dar viena operacija. Jausmo kaip brovėsi pro susiūtą žaizdą ir kaip degino, aš jums apsakyti negaliu .... jaučiausi kaip pjaunama kiaulė .... su kiekvienu elektrokauterio paspaudimu stojausi nuo to stalo. Tai dviese laikė, o daktariukas "svilino", trečia asistavo. Daktariukui pasisekė.Man taip pat, kad išvengiau operacijos. Susipakavau rūbus ir važiavau atgal namo. Taip kad .......... geriau pasisaugoti to vadinamo krūvio ir to nepatirti, nes paskui sekė labai stiprūs priešuždegiminiai vaistai ir antibiotikai. Tiesa .... į darbą grįžau po 1,5 mėnesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 07 vasario 2017 - 20:41
QUOTE(Madam W... @ 2017 02 07, 11:54)
Aš dabar laukiu antrojo tyrimo atsakymų. Man darytos dvi konizacijos. Reikės paklausti, kada dabar sekantis tyrimas. Abu kartus darė paprastą onkocitologinį  rolleyes.gif

o kodėl reikėjo dviejų, pirma nepavyko ar po kažkiek laiko viskas atsinaujino?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 09, 15:18)
o kodėl reikėjo dviejų, pirma nepavyko ar po kažkiek laiko viskas atsinaujino?

Po pirmos konizacijos rado Ca in situ ir visko nepavyko pasalint, tada dare antraja, tai viskas tvarkoje, nors ir daktarei keista buvo, kad tuose ispjautuose audiniuose pakitimu nebuvo unsure.gif
Atsakyti
sveikos, atlikus gimdos kaklelio prevencini tepinelio testa rezultatai atejo oct-HSIL zymus plokscialasteliniai intraepiteliniai pakitimai. tinkslinga koloskopija ir biopsija (jei teisingai visas raides iskaiciau, bet esme tai tokia). aisku, gyvenimas apsiverte aukstyn kojom. verkiu, drebu, sirdy spaudzia, zodziu, baisu. prisiregistravau tai koloskopijai. ji bus vasario 22d tai bus 18ciklo diena tai iki kitu mentruaciju bus like kokios 9d. tai turi itakos? ar nera skirtumo kada geriau daryti(menesiniu atzvilgiu) koloskopija ir biopsija? ar tai reikia atlikt tiesiog kuo greiciau ir ne menesiniu metu? bet kaip ilgai laukt. 2 sav nuo uzsiregistravimo. isprotesiu iki to... prasau, atsakykit, kas zinote. dekoju
dar, kokie ten tyrimai skystoje ar sausoje terpeje? skaitau jusu zinutes ir nieko nesuprantu. bijau ka praziopsoti juk siais laikais patys ligoniai turi prasyt tyrimu. ne visi daktarai yra atsakingi ir rupestingi. kur galeciau kokios informacijos paskaityti? gal kuri skaitete ir galite pasidalinti saltiniais? domina bet kokia informacija. juk tokie mazi vaikai. vienas tik lopseli pradejo lankyti...
Papildyta:
QUOTE(maltakava @ 2017 02 07, 18:53)
As paprastu nelabai pasitikiu tepineliu,po konizacijos visuomet darausi tik skystoje terpeje.Sveikata man brangesne,nei  sutaupyti keli eurai 4u.gif

gal galite papasakoti, apie kokius cia tyrimus rasot? mokami nemokami? nieko nesusigaudau o tai taip svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 11 vasario 2017 - 10:19
QUOTE(Ramce @ 2016 04 27, 10:56)
tas paprastas tikrai nepatikimas, jau tiek yra moteru suklaidintu, kad net baisu klausyt. :oh

o gali buti, kad paprastas parode HSIL o istikro nieko neta? mane seimos gydytoja ramino, kad gali ir nieko nebut nes as labai alergiska. tas ir suregavo i tyrima
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 02 11, 14:23)
o gali buti, kad paprastas parode HSIL o istikro nieko neta? mane seimos gydytoja ramino, kad gali ir nieko nebut nes as labai alergiska. tas ir suregavo i tyrima

Pasidarykit skystoj terpėj. Jis tikrai tikslesnis. Ir nepanikuokit taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 02 11, 16:10)
Pasidarykit skystoj terpėj. Jis tikrai tikslesnis. Ir nepanikuokit taip smile.gif

Is kart kiek zinau neverta daryti kita citologini,nes gali buti netikslus,kazkiek turi praeiti laiko,tik tiksliai nezinau kiek.
Padraik22,nusiraminkit ir neprisigalvokit paciu baisiausiu dalyku.Aisku lengva atrodo mums sneketi...bet tuoj temutej kurioj cia mes sedim ,tai visos jau per ta esame praejusios...atrodo pradeda zeme slysti is po koju....bet jei jau tikrai pasitvirtins jums sie pakitimai,tai pagalvokite is tos puses,kad spejote laiku atlikti tyrimus,emetes gydymo ir laiku uzkirtote kelia ligai.O tie pakitimai tikrai pagydomi. smile.gif Man buvo chil cin3,cia jau paskutine priesviezine stadija,padare konizacija ir jau 5metai kai dziaugiuosi gerais onkocitologiniais rezultatais. smile.gif Taigi galva aukstyn,tikrai viskas bus gerai. 4u.gif
P.s skystoje terpeje onkocitologinis yra tikslesnis,nei paprastas.Ir jis yra mokamas.O paprastas tepinelis,kas 3metus yra daromas poliklinikoje nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 02 11, 10:23)
aisku, gyvenimas apsiverte aukstyn kojom. verkiu, drebu, sirdy spaudzia, zodziu, baisu.

Kiek emocijų... nepamiršk kvėpuoti. Tai tik pirmas tyrimas. Privalai nurimti.
Kolposkopu apžiūrės, jei reiks "nusidažys" kaklelį ir vėl žiūrės. Bet pradžioj tikrai padarys pakartotiną onkocitologinį tyrimą. Jis yra nemokamas , bet gydytoja greičiausiai rekomenduos mokamą skystoje terpėje (jis kainuoja apie 30 eur). Ir aš, ir turbūt visos esančios čia, rekomenduos būtent jį. Priežastis kodėl tokį, tau paaiškins gydytoja, arba internete pati pasiskaitinėk. Yra tikimybė, kad šis tikslus tyrimas pasakys, kad esi sveika. Aukštyn nosį !
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 02 11, 10:23)
sveikos, atlikus gimdos kaklelio prevencini tepinelio testa rezultatai atejo oct-HSIL zymus plokscialasteliniai intraepiteliniai pakitimai. tinkslinga koloskopija ir biopsija (jei teisingai visas raides iskaiciau, bet esme tai tokia). aisku, gyvenimas apsiverte aukstyn kojom. verkiu, drebu, sirdy spaudzia, zodziu, baisu. prisiregistravau tai koloskopijai. ji bus vasario 22d tai bus 18ciklo diena tai iki kitu mentruaciju bus like kokios 9d. tai turi itakos? ar nera skirtumo kada geriau daryti(menesiniu atzvilgiu)  koloskopija ir biopsija? ar tai reikia atlikt tiesiog kuo greiciau ir ne menesiniu metu? bet kaip ilgai laukt. 2 sav nuo uzsiregistravimo. isprotesiu iki to... prasau, atsakykit, kas zinote. dekoju
dar, kokie ten tyrimai skystoje ar sausoje terpeje? skaitau jusu zinutes ir nieko nesuprantu. bijau ka praziopsoti juk siais laikais patys ligoniai turi prasyt tyrimu. ne visi daktarai yra atsakingi ir rupestingi. kur galeciau kokios informacijos paskaityti? gal kuri skaitete ir galite pasidalinti saltiniais? domina bet kokia informacija. juk tokie mazi vaikai. vienas tik lopseli pradejo lankyti...
Papildyta:

gal galite papasakoti, apie kokius cia tyrimus rasot? mokami nemokami? nieko nesusigaudau o tai taip svarbu.

Labas,
tyrimo dieną svarbu kad mėnesinių nebūtų ir tiek, po kolposkopijos ir biopsijos turėtų būti aišku ar reikalinga konizacija, vasario 22 tai ne už mėnesio, svarbiausia kantrybės ir sulaukti rezultatų.

Kaip pastebėjau kiekviena ginekologe turi savo darbo stilių, na man darė paprastą tyrimą, jis buvo LSIL, tada po savaitės darė skystoje terpėje, jis buvo teigiamas, tada darė cintecplius iš tos pačios skystos terpės tik reikėjo primokėti, atsakymas buvo teigiamas ir iš karto davė siuntimą konizacijai.
Nei kolposkopijai nei biopsijai manęs nesiuntė.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 13, 13:42)
Labas,
tyrimo dieną svarbu kad mėnesinių nebūtų ir tiek, po kolposkopijos ir biopsijos turėtų būti aišku ar reikalinga konizacija, vasario 22 tai ne už mėnesio, svarbiausia kantrybės ir sulaukti rezultatų.

Kaip pastebėjau kiekviena ginekologe turi savo darbo stilių, na man darė paprastą tyrimą, jis buvo LSIL, tada po savaitės darė skystoje terpėje, jis buvo teigiamas, tada darė cintecplius iš tos pačios skystos terpės tik reikėjo primokėti, atsakymas buvo teigiamas ir iš karto davė siuntimą konizacijai.
Nei kolposkopijai nei biopsijai manęs nesiuntė.

O man šiandien jau 3 lygio konsultacijoj gydytoja irgi liepė CIntecplus pasidaryt, sakė jei teigiamas tada biopsija.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 13, 12:42)
Kaip pastebėjau kiekviena ginekologe turi savo darbo stilių, na man darė paprastą tyrimą, jis buvo LSIL, tada po savaitės darė skystoje terpėje, jis buvo teigiamas, tada darė cintecplius iš tos pačios skystos terpės tik reikėjo primokėti, atsakymas buvo teigiamas ir iš karto davė siuntimą konizacijai.
Nei kolposkopijai nei biopsijai manęs nesiuntė.

Greičiausisi kolposkopu žiūrėjo, tik neužakcentavo, nes juo apžiūri išplitimo ribas. Aš galvoju .... ar man pačiai buvo nors viena onkologės konsultacija be jo ? Visada prisitumia kolposkopą. Net kai siūlus ištraukė, pro jį dar kartą žiūrėjo.
O biopsiją kodėl ne visada daro, tai nežinau. Ja pasižiūri kaip giliai per gleivinę tie pakitimai įvyko. Man po biopsijos atšaukė suplanuotą operaciją, nes ji parodė 1 stadijos plokščialąstelinę karcinomą, todėl reikėjo iki to pasižiūrėti ar nėra kūne metastazių. Todėl švietė plaučius, echoskopavo pilvo organus ir magnetinį rezonansą darė. Ir tik įsitikinus, kad nėra metastazių, darė konizaciją.

P.s. Po operacijos buvo pirmi tyrimai ŽPV ir Onkocitologinis skystoje terpėje ... atsakymai neigiami. Tai yra pirmas žingsnis link sėkmės, kas liečia kaklą. Aišku ... esu guru rankose. Visą gyvenimą jai lenksiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 14 vasario 2017 - 17:34

P.s. Po operacijos buvo pirmi tyrimai ŽPV ir Onkocitologinis skystoje terpėje ... atsakymai neigiami. Tai yra pirmas žingsnis link sėkmės, kas liečia kaklą. Aišku ... esu guru rankose. Visą gyvenimą jai lenksiuosi.
[/quote]
O kokia viso to priešistorė ?
Atsakyti