Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Gal ir Kaune kur nors akciju geru yra, reiks paieskot...
Atsakyti

Ispjove daugiau nes pamate kad pazeisti audiniai yra ir giliau. Noriu pasidziaugti atsakymas geras CIN1 :) taciau siandien pradejo lyg is vidaus persteti tarsi pasirode isskyru bet ne kaip sviezio raudono kraujo bet vos vos rausvo skiesta spalva ar tai normalu po OP 13 dienu praejo?

Atsakyti
QUOTE(*Ogyte* @ 2017 02 03, 20:23)
<p>Ispjove daugiau nes pamate kad pazeisti audiniai yra ir giliau. Noriu pasidziaugti atsakymas geras CIN1 smile.gif taciau siandien pradejo lyg is vidaus persteti tarsi pasirode isskyru bet ne kaip sviezio raudono kraujo bet vos vos rausvo skiesta spalva ar tai normalu po OP 13 dienu praejo?</p>

Oj man ilgai tepliojo dar .
Atsakyti
Siandien turejau vaziuot biopsijos atsakymo, bet susirgau. Pasiskambinau tel, tai reikalinga konizacija. Nors pakitimai atrode tokie minimalus..klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 06, 12:35)
Siandien turejau vaziuot biopsijos atsakymo, bet susirgau. Pasiskambinau tel, tai reikalinga konizacija. Nors pakitimai atrode tokie minimalus..klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..

Prajuokinot smile.gif Argi grindų ir indų plovimas ar valgio gaminimas fizinis krūvis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 06, 11:35)
Siandien turejau vaziuot biopsijos atsakymo, bet susirgau. Pasiskambinau tel, tai reikalinga konizacija. Nors pakitimai atrode tokie minimalus..klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..

Fizinis krūvis tai tiesiog, kad reik save pasaugot, sunkiai nekelt, griovių nekast, geriau turbūt ir nesportuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 06, 11:35)
Siandien turejau vaziuot biopsijos atsakymo, bet susirgau. Pasiskambinau tel, tai reikalinga konizacija. Nors pakitimai atrode tokie minimalus..klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..

Namu ruosos darbus tikrai galima daryt, neturetu buti problemu rolleyes.gif Aisku, pati viska jausite, kiek ir kada ka daryt mirksiukas.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2017 02 06, 11:35)
Siandien turejau vaziuot biopsijos atsakymo, bet susirgau. Pasiskambinau tel, tai reikalinga konizacija. Nors pakitimai atrode tokie minimalus..klausimas, kurios turejot konizacija: parasyta, du menesius vengti fizinio kruvio.. tai jus nei valgyt gaminot, nei grindu plovet tuos du men? Kai namie mazutis vaikas tai reik gi ir valgyt pagamint, ir indus susiplaut..

man irgi prieš konizaciją buvo kilę tokie patys klausimai, realiai nereikėtų kelti didesnio kaip 3 kg svorio, nebėgioti ir intensyviai nesportuoti, aš pvz buityje pradžioje vengdavau pilti pilną puodą ar arbatinuką vandens, geriau su stikline pabaigdavau užpildyti, parduotuvėje imdavau ne krepšį, o su ratukais ir maistą susidėdavau į kurpinę ne daugiau trijų kg, namie dar sunku būdavo vaiko fotelį atkelti skleidžiant reikia jėgos, tai paprašydavau pagalbos, daugiau viskas kaip įprastai

šiandien gavau antro jau po konizacijos tyrimo ne skystoje terpėje atsakymą, atsakymas geras. Įdomu po kiek laiko darėtės trečią tyrimą, kam buvo geras pirmas ir antras? aš pirmą dariau po keturių mėn. o antrą po penkių. Man ginė nepasakė, kada ateiti dabar, o aš ir nepaklausiau.. ir dar ar aš čia tik viena dariausi ne skystoje terpėje?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 07, 10:08)
šiandien gavau antro jau po konizacijos tyrimo ne skystoje terpėje atsakymą, atsakymas geras. Įdomu po kiek laiko darėtės trečią tyrimą, kam buvo geras pirmas ir antras? aš pirmą dariau po keturių mėn. o antrą po penkių. Man ginė nepasakė, kada ateiti dabar, o aš ir nepaklausiau.. ir dar ar aš čia tik viena dariausi ne skystoje terpėje?

Aš dabar laukiu antrojo tyrimo atsakymų. Man darytos dvi konizacijos. Reikės paklausti, kada dabar sekantis tyrimas. Abu kartus darė paprastą onkocitologinį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 02 07, 10:08)
man irgi prieš konizaciją buvo kilę tokie patys klausimai, realiai nereikėtų kelti didesnio kaip 3 kg svorio, nebėgioti ir intensyviai nesportuoti, aš pvz buityje pradžioje vengdavau pilti pilną puodą ar arbatinuką vandens, geriau su stikline pabaigdavau užpildyti, parduotuvėje imdavau ne krepšį, o su ratukais ir maistą susidėdavau į kurpinę ne daugiau trijų kg, namie dar sunku būdavo vaiko fotelį atkelti skleidžiant reikia jėgos, tai paprašydavau pagalbos, daugiau viskas kaip įprastai

šiandien gavau antro jau po konizacijos tyrimo ne skystoje terpėje atsakymą, atsakymas geras. Įdomu po kiek laiko darėtės trečią tyrimą, kam buvo geras pirmas ir antras? aš pirmą dariau po keturių mėn. o antrą po penkių. Man ginė nepasakė, kada ateiti dabar, o aš ir nepaklausiau.. ir dar ar aš čia tik viena dariausi ne skystoje terpėje?



šiaip tai reikia kas 3 mėn. daryt. jei visus metus geri atsakymai po kokiu 2 prašo pasirodyt.
Atsakyti
QUOTE(iniuxss @ 2017 02 07, 14:41)
šiaip tai reikia kas 3 mėn. daryt. jei visus metus geri atsakymai po kokiu 2 prašo pasirodyt.

Man po gero ats. skystoj terpėj rekomendacija buvo daryt po 4-6 men., kadangi po 4 mėn. prasidėjo kraujavimas gydytoja padare paprastą , kuris parodė, kad pakitimų nėra, kraujavimams nesiliovus po 1,5 mėn. pasidariau skystoj terpėj ,o ten ats CIN1, su CIN2 įtarimu verysad.gif Taip kad nežinau ar taip staigiai iš gero į tokį gali peraugt, gal vis dėl to paprastas nelabai tikslus buvo.
Atsakyti
As paprastu nelabai pasitikiu tepineliu,po konizacijos visuomet darausi tik skystoje terpeje.Sveikata man brangesne,nei sutaupyti keli eurai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 07 vasario 2017 - 17:54