Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2016 11 21, 23:10)
o jum endriometrioze yra? Man taj tajp.sake onkoginekologe.


man endometriozės niekas nenustatinėjo, žiūrėsiu kaip bus toliau su kitom mmm ir po jų, gal nebepasikartos

QUOTE(smiltute11 @ 2016 11 28, 09:15)
Žinoma, kad išduodamas, visgi narkozė.
o jums išdave keik laiko? , mano darbe reikia kilnoti svori tai noreciau bent savaitele pabuti namie 4u.gif Bet paskiacius tema žiūriu daugelis nedarbingumo neėme


jei darbe reikia kilnoti, tai biuletenio manau reikės ilgesniam laikui. Man daktarė davė tik dienai, daugiau prašyti neišdrįsau, pamaniau, jei tiek duoda tai žino, kad galėsiu dirbt. Beje opreacijos išraše buvo pažymėta, kad 4-6 savaites berods tausojantis režimas, tai jei man reikėtų darbe kilnoti daugiau nei 2-3 kg tai pasibaigus biuleteniui darbdaviui rodyčiau tą lapą su tokiu įrašu ir prašyčiau supratingumo, nes kitu atveju jei su darbdaviu neišeina sutarti, tai tada reikėtų reikalautis biuletenio 2-3 savaitėm. Ir aplamai pirmą savaitę jeigu darbas nesėdimas kad ir kilnoti nereikia, geriau biuleteny pabūti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 28 lapkričio 2016 - 16:03
QUOTE(Z.G. @ 2016 11 25, 07:55)
Blogai parasiau, ne sausi, o gruodi eisiu. Gruodzio 29 d. uzsiregistravus. Aisku irgi nelabai greitai, bet ka padarysi.. Tikiuosi viskas bus gerai ☺ Arba bent jau nelabai blogai )))
O kaip pavarde onkoginekologes is Ausros kl.? Aciu uz patarima  4u.gif



Pasiimkit siuntimą, kad ir į privačią eisit, tai bent konsultacija nekainuos.
Atsakyti
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika
Papildyta:
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika
Papildyta:
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 12 15, 12:27)
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika
Papildyta:
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika
Papildyta:
Ar yra tokių, kurioms po konizacijos vėl nustatė HSIL, CIN? Domina gydymo taktika

taip, po pirmos konizacijos buvo CIN3, darė antrą konizaciją, pasikartojus tam pačiam atsakymui jau siuntė pas onkoginekologą, kuris atliko gimdos kaklelio abraziją ir tyrė, ar pakitimai nenuėję gilyn.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 12 15, 14:52)
taip, po pirmos konizacijos buvo CIN3, darė antrą konizaciją, pasikartojus tam pačiam atsakymui jau siuntė pas onkoginekologą, kuris atliko gimdos kaklelio abraziją ir tyrė, ar pakitimai nenuėję gilyn.


Man po konizacijos buvo CIN1-CIN2, po 6 mėn. ASCUS, dar po 6 mėn. nieko, o paskutinis atsakymas (vėlgi po 6 mėn.) - nežymus uždegimas.
Aš tai visai ramiai sau gyvenčiau, jei ne pastovus kažkoks neaišku makšties uždegimas, pastovūs niežėjimai, perštėjimai. Baigia iš proto išvaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 15 gruodžio 2016 - 15:00
Uzdegimas ir gali iskreipti rezultatus. 4u.gif

Prasykit, kad normaliai gydytu, su normaliais antibiotikais.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 12 15, 15:25)
Uzdegimas ir gali iskreipti rezultatus. 4u.gif

Prasykit, kad normaliai gydytu, su normaliais antibiotikais.

taip, man abrazijos biopsija parodė galiausiai lėtinį kaklelio uždegimą, kuris negydomas yra... dabar laukiu tepinėlio rezultatų, matysim ką rodys po pirmojo pusmečio, bet kolposkopiją darė ir rado milimetro skersmens žaizdelę.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 12 15, 20:40)
taip, man abrazijos biopsija parodė galiausiai lėtinį kaklelio uždegimą, kuris negydomas yra... dabar  laukiu tepinėlio rezultatų, matysim ką rodys po pirmojo pusmečio, bet kolposkopiją darė ir rado milimetro skersmens žaizdelę.

gydomas ir isgydomas...onkologiniam man irgi aiskino, mes negydom ir bla bla bla, ginei nervai neislaike, israse antibu. Nepradejau gerti, sueme apendicitas, buvo labai uzdelstas, teko gerti stiprius ir ilga kursa antibu. Po sugerimo dingo visi LSIL ir letiniai uzdegimai, net ir letini sinusita paeme.
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 12 15, 20:40)
taip, man abrazijos biopsija parodė galiausiai lėtinį kaklelio uždegimą, kuris negydomas yra... dabar  laukiu tepinėlio rezultatų, matysim ką rodys po pirmojo pusmečio, bet kolposkopiją darė ir rado milimetro skersmens žaizdelę.

gydomas ir isgydomas...onkologiniam man irgi aiskino, mes negydom ir bla bla bla, ginei nervai neislaike, israse antibu. Nepradejau gerti, sueme apendicitas, buvo labai uzdelstas, teko gerti stiprius ir ilga kursa antibu. Po sugerimo dingo visi LSIL ir letiniai uzdegimai, net ir letini sinusita paeme.
Atsakyti
matysim, ką rodys atsakymai, turiu kitą prižiūrintį ginekologą, gal ką rekomenduotų. gal tebeturit receptą ar pamenat kas per vaistai, Ramce?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 12 15, 21:35)
matysim, ką rodys atsakymai, turiu kitą prižiūrintį ginekologą, gal ką rekomenduotų. gal tebeturit receptą ar pamenat kas per vaistai, Ramce?

gine buvo israsius azitromicina, bet po apendicito teko gerti Zinnat (cefuroximas) stipriausia.
Atsakyti
Laba diena, pagaliau ir as baigiu pasidaryti visus tyrimas. Onkocitologinis parode LSIL. Skystoj terpej parode Ascus. Pasidariau zpv tyrima, rado aukstos rizikos 58 tipa. Kelione pas onkoginekolage, paziurejo kolposkopu, nerado prie ko prisikabint, vienoj vietoj kazkokie minimalus pakitimai matyt. Tai pasiule dar pasidaryt cintec plus tyrima, kuris parodo, ar tas zpv turi onkogenini poveiki. Pasidariau, tai laukiu atsakymo po svenciu. Ir vis sirdyje kazkoks nerimas, kad tik kazko nepraziopsot. Graziu artejanciu svenciu ir geros sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Na va, atejo paselio ir tepinelio atsakymai. Rado tik pienlige. Niezuli gal ir iveiksim. Nu bet dar lieka protarpiniai patepliojimai krauju, ilgesnes menesines su sokoladinem isskyrom ir pilvo skausmai. Kada ta nezinomybe, baime ir vargas baigsis verysad.gif ...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 16 gruodžio 2016 - 16:35