Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Uzsirasiau pas A. Bartuseviciu, gal kas nors buvot pas ji? Kokie atsiliepimai kazin? smile.gif

Aciu, Tangi 😊 Laikausi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Z.G.: 22 lapkričio 2016 - 12:58
QUOTE(Z.G. @ 2016 11 22, 10:57)
Sveikos merginos 😊 Perskaiciau visa tema, pries savaite gavau tyrimo atsakyma is gines ir kratau kalaskes dabar  unsure.gif  ZPV visokiu rado, 16, 18 ir trb visi kiti ne is geru.. Ir LSIL verysad.gif
Sausio 29 d. uzsiregistravau pas onkoginekologa klinikose, liko tik laukti..

As jusu vietoj tiek ilgai nelaukciau. Bandykit privaciai eiti arba kad ir klinikose mokant uz konsultacija.iki laukiamo vizito galima speti biopsija ir kolposkopija pasidaryti. Siulyciau kreiptis i Ausros klinika kaune. Ten gera onkoginekologe dirba.
Papildyta:
QUOTE(Z.G. @ 2016 11 22, 10:57)
Sveikos merginos 😊 Perskaiciau visa tema, pries savaite gavau tyrimo atsakyma is gines ir kratau kalaskes dabar  unsure.gif  ZPV visokiu rado, 16, 18 ir trb visi kiti ne is geru.. Ir LSIL verysad.gif
Sausio 29 d. uzsiregistravau pas onkoginekologa klinikose, liko tik laukti..

As jusu vietoj tiek ilgai nelaukciau. Bandykit privaciai eiti arba kad ir klinikose mokant uz konsultacija.iki laukiamo vizito galima speti biopsija ir kolposkopija pasidaryti. Siulyciau kreiptis i Ausros klinika kaune. Ten gera onkoginekologe dirba.
Atsakyti
QUOTE(Z.G. @ 2016 11 22, 10:57)
Sveikos merginos 😊 Perskaiciau visa tema, pries savaite gavau tyrimo atsakyma is gines ir kratau kalaskes dabar  unsure.gif  ZPV visokiu rado, 16, 18 ir trb visi kiti ne is geru.. Ir LSIL verysad.gif
Sausio 29 d. uzsiregistravau pas onkoginekologa klinikose, liko tik laukti..

As jusu vietoj tiek ilgai nelaukciau. Bandykit privaciai eiti arba kad ir klinikose mokant uz konsultacija.iki laukiamo vizito galima speti biopsija ir kolposkopija pasidaryti. Siulyciau kreiptis i Ausros klinika kaune. Ten gera onkoginekologe dirba.
Atsakyti
Ar buvo kuriai nors ligos atsinaujinimas? po pusantrų metų nuo konizacijos man jau po truputį lenda uždegimas. Skystose terpėse rasta uždegimo eksudato verysad.gif
Papildyta:
Ar buvo kuriai nors ligos atsinaujinimas? po pusantrų metų nuo konizacijos man jau po truputį lenda uždegimas. Skystose terpėse rasta uždegimo eksudato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 11 24, 10:59)
As jusu vietoj tiek ilgai nelaukciau. Bandykit privaciai eiti arba kad ir klinikose mokant uz konsultacija.


Blogai parasiau, ne sausi, o gruodi eisiu. Gruodzio 29 d. uzsiregistravus. Aisku irgi nelabai greitai, bet ka padarysi.. Tikiuosi viskas bus gerai ☺ Arba bent jau nelabai blogai )))
O kaip pavarde onkoginekologes is Ausros kl.? Aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Z.G.: 25 lapkričio 2016 - 07:57
QUOTE(Z.G. @ 2016 11 25, 08:55)
Blogai parasiau, ne sausi, o gruodi eisiu. Gruodzio 29 d. uzsiregistravus. Aisku irgi nelabai greitai, bet ka padarysi.. Tikiuosi viskas bus gerai ☺ Arba bent jau nelabai blogai )))
O kaip pavarde onkoginekologes is Ausros kl.? Aciu uz patarima  4u.gif

Daiva Vaitkiene. Tik ten nepigu. Su visais tyrimais apie 150 eur kainuotu.
Atsakyti
Ar po kinizacijos isduidamas nedarbingumas?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2016 11 25, 09:30)
Ar po kinizacijos isduidamas nedarbingumas?

Manes klause ar reikia nedarbingumo lapelio, ar ne. Mane ketvirtadieni operavo, o pirmadieni as jau buvau darbe. Nedarbingumo neemiau mirksiukas.gif bet jei buciau sakius, kad reikia, butu dave.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2016 11 25, 10:30)
Ar po kinizacijos isduidamas nedarbingumas?

Žinoma, kad išduodamas, visgi narkozė.
Atsakyti

Žinoma, kad išduodamas, visgi narkozė.


o jums išdave keik laiko? , mano darbe reikia kilnoti svori tai noreciau bent savaitele pabuti namie 4u.gif Bet paskiacius tema žiūriu daugelis nedarbingumo neėme
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2016 11 28, 09:15)
o jums išdave keik laiko? , mano darbe reikia kilnoti svori tai noreciau bent savaitele pabuti namie 4u.gif Bet paskiacius tema žiūriu daugelis nedarbingumo neėme

kiek ginė duos, tiek. maniškė sakė būtų davusi mėnesiui jei man reiktų. bet mano darbas sėdimas, tai nebuvo reikalo.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2016 11 28, 09:15)
Žinoma, kad išduodamas, visgi narkozė.
o jums išdave keik laiko? , mano darbe reikia kilnoti svori tai noreciau bent savaitele pabuti namie 4u.gif Bet paskiacius tema žiūriu daugelis nedarbingumo neėme

Manes klause ar darbe reikia kilnoti ir pan. Jei bent kiek fizinis darbas, tai vienareiksmiskai reikia biuletenio. Mano sedimas darbas, antra savaite eina, bet ir sedint buna dienu kai nelabai kaip jauciuosi.
Atsakyti