Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2016 10 18, 15:41)
Zinokit nelb perskaitau pavadinimo.tik 500mg.bandysiu po to pasifruoti.kontraceptika naudojau po tepinelio imimo.kai imiau tepineli birzeli,tai liaukocitu buwo norma berods

Pavadinimas lyg nistatinas.naudojot katra tokias?
Atsakyti
Merginos, atsiprasau uz nekuklu klausima unsure.gif bet labai jau nemalonaus kvapo tos isskyros po konizacijos, ar ir jums taip buvo? Praejo savaite, patepliojimu nedaug, higiena maximali kokia tik gali but, nu bet kzkp net nefaina...
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 26, 19:38)
Merginos, atsiprasau uz nekuklu klausima  unsure.gif bet labai jau nemalonaus kvapo tos isskyros po konizacijos, ar ir jums taip buvo? Praejo savaite, patepliojimu nedaug, higiena maximali kokia tik gali but, nu bet kzkp net nefaina...

Tajp ir buna
Atsakyti
Paguoskit, kad tai nesites amzinai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 26, 20:13)
Paguoskit, kad tai nesites amzinai  blink.gif

Kai viskas išsivalys dings ir tas kvapas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.snd buvau pas gine,paziurejo kakleli ir pasake kad reiketu ji operuoti nes negraziai atrodo,2014.08 dare citologini skystoje terpeje buvo asc-h.poto dariau 2016.04 buvo be pakytimu,snd vel paeme,bet sako jei vaiku daugiau neplanuoju reiketu kakleli operuoti,as vaiku neplanuoju,bet va kaip jus pasielgtumete,ar operuotis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 26, 18:38)
Merginos, atsiprasau uz nekuklu klausima  unsure.gif bet labai jau nemalonaus kvapo tos isskyros po konizacijos, ar ir jums taip buvo? Praejo savaite, patepliojimu nedaug, higiena maximali kokia tik gali but, nu bet kzkp net nefaina...


Man kvapo nebuvo,tik patepliojimai,bet po savaites tepliojimų prasidėjo kraujavimas negausus bet bėga,lapkričio 7 bus mėnuo,jau nervas ima,skambinau daktarei,sakė gali kraujuot net iki 5 sav.Gal kam yra buvę taip :hm
Atsakyti
Sveikos.ar yra tokiu kad tepliotu po lyt santykiu?man pasitaiko.bet ne visad.cia po tos operacijos taip pasidare.nes atsirado endriometroze(ar kaip ten ji).
Atsakyti
Gal yra neseniai gimdziusiu po konizacijos? Kaip sekesi? As pernai 11.10 issioperavau ca in situ, o siemet 11.17 gimdau pirmagimi, truputi neramu, kaip kaklelis versis, labai nenoriu cezario ar skatinimu.. ir paciu laiku pastojau- kas pusmeti lankaus pas onkoginekologa, tai paskutinis tyrimas parode cin2.. angel_sadangel.gif
Atsakyti

Tikiuos viskas bus gerai. Sėkmės :)

Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2016 10 28, 09:26)
Man kvapo nebuvo,tik patepliojimai,bet po savaites tepliojimų prasidėjo kraujavimas negausus bet bėga,lapkričio 7 bus mėnuo,jau nervas ima,skambinau daktarei,sakė gali kraujuot net iki 5 sav.Gal kam yra buvę taip  :hm

man irgi kvapo nebuvo, o kraujavo tikrai ilgai kartu su mėnesinėm paėmus apie mėnesį

QUOTE(Aistrencija @ 2016 11 07, 14:12)
Sveikos.ar yra tokiu kad tepliotu po lyt santykiu?man pasitaiko.bet ne visad.cia po tos operacijos taip pasidare.nes atsirado endriometroze(ar kaip ten ji).


man baigėsi mėnesinės ir po jų vis tiek teplioja, na man lyg ne po santykių, bet tuštinimosi, ir minimaliai skauda na jaučiuosi kaip po kokio tepinėlio paėmimo, šiaip tampiau svorius, bet anksčiau nebuvo, kad tepliotų pasibaigus mmm, taip silpnai ružavai, šiandien jau supanikavau, kaip čia yra..
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 11 07, 14:12)
Sveikos.ar yra tokiu kad tepliotu po lyt santykiu?man pasitaiko.bet ne visad.cia po tos operacijos taip pasidare.nes atsirado endriometroze(ar kaip ten ji).

o kaip teplioja, šiaip tą dieną, o kitą jau ne? ar pradžioj pradeda, tada kokias tris dienos kol praeina ir tuo metu dar pilvo apačią paskauda? O ir geriant KT taip būna? o tuo metu mmm buvo neseniai ar tarp mmm ar prieš mmm ar visaip? o teplioja rudai kaip prieš mmm ar ružavai tiesiog?
Man savaitę dėl kažkokių priežasčių pratepliojo ir tuom baigėsi
Atsakyti