Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 10 12, 13:25)
aš paties atsakymų nemačiau, tai nežinau tikslių pavadinimų, pirmas atsakymas buvo yra nežymūs pakitimai, o skystoje terpėje LSIL, tai kaip ir toks pat.

O kokie tolimesni veiksmai? Ar paskyre jums biopsija?
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2016 10 12, 16:42)
O kokie tolimesni veiksmai? Ar paskyre jums biopsija?

Kiek gydytojai sakė su LSil nieko nedaro. O biopsijos man apskritai nedarė nei prieš, nei po konizacijos.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 10 12, 15:19)
Kiek gydytojai sakė su LSil nieko nedaro. O biopsijos man apskritai nedarė nei prieš, nei po konizacijos.


Gal todėl nedarė,kad buvo LSIL, hmm.gif man buvo HSIL- žymūs plokščialąsteliniai intraepiteliniai pakitimai.Tai darė biopsija
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2016 10 13, 16:06)
Gal todėl nedarė,kad buvo LSIL,  hmm.gif man buvo HSIL- žymūs plokščialąsteliniai intraepiteliniai pakitimai.Tai darė biopsija

Kai buvo HSIL iškart konizacija.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 10 13, 15:23)
Kai buvo HSIL iškart konizacija.


man per konizacija ir biopsija paeme
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2016 10 12, 14:42)
O kokie tolimesni veiksmai? Ar paskyre jums biopsija?

toliau darė cintecplius, kuris buvo teigiamas ir tada konizaciją
Atsakyti
daro su LSIL biopsijas, man kelis kartus dare.
Atsakyti
Na va aš su džiugiom naujienom,biopsijos tyrimas geras,nes buvo ryškus iki vėžinis susirgimas,viskas pašalinta.Akmuo nuo širdies nukrito. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.gavau snd atsakymus.žpv nera.o tepinelyje rasta liaukocitu.taj wel kajp ascus.reiktu palygint birzelio men daryta tepineli su dabartiniu.sake pakartot po 6 men wel.israse žvakuciu.taj ar naudot jas?ar ne?sake jej pajusit kažka,tai sunaudoti
Atsakyti
Labas vakaras, po kiek laiko reikia kartoti tyrima, pries puse metu dariausi paprasta tyrima rode pakitimus, paskui dariausi skystoje terpeje ir viskas buvo gerai, be pakitimu.
Dabar kelios dienos uzpuole kaip manau pienlige, su siek tiek ruzavom isskyrom, ar vel eiti pas daktara, ar paciai panaudoti zvakute?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 10 17, 18:04)
Sveikos.gavau snd atsakymus.žpv nera.o tepinelyje rasta liaukocitu.taj wel kajp ascus.reiktu palygint birzelio men daryta tepineli su dabartiniu.sake pakartot po 6 men wel.israse žvakuciu.taj ar naudot jas?ar ne?sake jej pajusit kažka,tai sunaudoti

panašu, kad jei nėra žpv, ascus bus dėl uždegimo tai ir išrašė žvakučių. Kas tai per žvakutės? O jau vartojot kontraceptines iki tyrimo atlikimo?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 10 18, 14:49)
panašu, kad jei nėra žpv, ascus bus dėl uždegimo tai ir išrašė žvakučių. Kas tai per žvakutės? O jau vartojot kontraceptines iki tyrimo atlikimo?

Zinokit nelb perskaitau pavadinimo.tik 500mg.bandysiu po to pasifruoti.kontraceptika naudojau po tepinelio imimo.kai imiau tepineli birzeli,tai liaukocitu buwo norma berods
Atsakyti