Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 10 07, 12:47)
Labas, man irgi taip buvo, po negero atsakymo darė skystoje terpėje, bet man tik koks dviejų savaičių skirtumas buvo, na apie savaitę pirmo atsakymo laukiau ir po atsakymo buvau pakviesta tyrimui. Man irgi toks klausimas buvo kilęs kaip čia taip..
bet realiai, jeigu galėtų visas blogas ląsteles tepinėlio ėmimo metu pašalinti tai ir operacijų nereikėtų, matyt turėtų užtekti jų ir kitam tepinėliui g.gif


O tyrimo skystoje terpeje rezultatas skyresi nuo paprasto tyrimo: geresnis, blogesnis ar isliko toks pat?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 10 04, 08:09)
Man irgi centro poliklinikoj, viskas labai ten gerai.
Bet kiek supratau reikia pažiūrėti siuntime, koks lygis įrašytas, nes poliklinikoj antro lygio, o jei trečio tai tada ligoninėj reikia rašytis.


Penktadienį darė centro poliklinikoj patenkinta likau,malonus personalas,beliko atsakymo laukti,bijau aš to atsakymo.
Atsakyti
man darys 19 d., onkologiniame, bijau ir as, ne tas zodis... naktim nemiegu, situacijos baisiausios galvoj piesias.... na laikykimes ;)
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 10, 12:14)
man darys 19 d., onkologiniame, bijau ir as, ne tas zodis... naktim nemiegu, situacijos baisiausios galvoj piesias.... na laikykimes ;)

Nebijokit, viskas bus gerai, juk laiku pastebėta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 10, 10:14)
man darys 19 d., onkologiniame, bijau ir as, ne tas zodis... naktim nemiegu, situacijos baisiausios galvoj piesias.... na laikykimes ;)

Pati operacija nebaisi,ir greita as be desimt 11 buvau operacinej atsibudau puse 12, puse dviejų išleido namo,tik va atsakymų laukiu bijau penktadienį skambinsiu. blink.gif
Atsakyti
pats baisiausias yra tas laukimas prieš operaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 30, 11:34)
bet teplioja absolučiai prieš visas mmm po kelias dienas ir taip pat tamsiai kaip ir prieš pirmas, antras po konizacijos? Man akivaizdžiai nedaug tamsiai rudai ir kelias dienas, tai buvo po prieš pirmas dvi, o paskui tai visokiom spalvom ir visokiu gausumu.

pas man tas pats jau beveik metai...

QUOTE(jurgonse @ 2016 09 30, 13:56)
As pries kiekvienas mm bunu "vsia v sokolade"  smile.gif
teplioja tamsiai rudom isskyrom kartais ir sviezesnio kraujo pasirodo. tepliojimas budavo 4-5 dienos pries mm dabar kartais buna net iki 10 dienu, o mano ciklas yra maximum 25 dienos, kartais uzeina tebuna 18 dienu, tai galima sakyti pastoviai "apsitetpliojusi vaikstau". tik kad menesines buna visai negausios ir neilgos 3-4dienos.

va va, tas pats, pastaruosius kelis men ir budavo apie 10dienu tepliojimai, tai taip uzkniso vasara nei normaliai maudymkes uzsidet nei ka.
Atsakyti
aciu uz palaikyma, tikiuos viskas bus ok ;) ar ilgai buvot biuletenyje, merginos?
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 11, 10:33)
aciu uz palaikyma, tikiuos viskas bus ok ;) ar ilgai buvot biuletenyje, merginos?

Svarbu tikėt, kad viskas bus gerai 4u.gif
Mane operavo penktadienį, pirmadienį aš jau sėdėjau darbe.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 11, 09:33)
aciu uz palaikyma, tikiuos viskas bus ok ;) ar ilgai buvot biuletenyje, merginos?


Ir mane penktadienį operavo,vakar jau dirbau.Tik užknisa tas laukimas biopsijos atsakymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2016 10 09, 10:44)
O tyrimo skystoje terpeje rezultatas skyresi nuo paprasto tyrimo: geresnis, blogesnis ar isliko toks pat?

aš paties atsakymų nemačiau, tai nežinau tikslių pavadinimų, pirmas atsakymas buvo yra nežymūs pakitimai, o skystoje terpėje LSIL, tai kaip ir toks pat.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 11, 09:33)
aciu uz palaikyma, tikiuos viskas bus ok ;) ar ilgai buvot biuletenyje, merginos?

mane irgi operavo penktadienį, pirmadienį jau dirbau.
Man baisiausia buvo žinojimas, kad aplamai reikia operuoti, tiesiog galvoj netilpo. Pati operacija labai paprasta. Man buvo taip: ateini, registratorės sutvarko dokumentus, gauni palatoje lovą ir lauki operacijos (pasnaudi, pabendrauji su palatos kolegėmis), ateina daktarė pakalbina, ateina anesteziologė pakalbina, ateina seselė padeda persirengti, eini į operacinę atsiguli, duoda kaukę pakvėpuot, atsibundi palatoj, paguli kažkiek, atsigeri vandens, nueini į tualetą, užvalgai, apsirengi, daktarė paaiškina kaip toliau elgtis namie ir važiuoji namo smile.gif
Atsakyti