Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man lapkrity metai kaip atlikta konizacija, tai irgi teplioja ir visokie maudimai prieš kiekvienas mm.
Atsakyti
As pries kiekvienas mm bunu "vsia v sokolade" smile.gif
teplioja tamsiai rudom isskyrom kartais ir sviezesnio kraujo pasirodo. tepliojimas budavo 4-5 dienos pries mm dabar kartais buna net iki 10 dienu, o mano ciklas yra maximum 25 dienos, kartais uzeina tebuna 18 dienu, tai galima sakyti pastoviai "apsitetpliojusi vaikstau". tik kad menesines buna visai negausios ir neilgos 3-4dienos.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 09 30, 13:56)
As pries kiekvienas mm bunu "vsia v sokolade"  smile.gif
teplioja tamsiai rudom isskyrom kartais ir sviezesnio kraujo pasirodo. tepliojimas budavo 4-5 dienos pries mm dabar kartais buna net iki 10 dienu, o mano ciklas yra maximum 25 dienos, kartais uzeina tebuna 18 dienu, tai galima sakyti pastoviai "apsitetpliojusi vaikstau". tik kad menesines buna visai negausios ir neilgos 3-4dienos.

Idomu kuo gydo ta tepliojima.be kt.nu man su tepliojimu normalu.ciklas ok.kajp łaikrodukas.bet bandau nuo snd kt.paziuresim kajp ir kas.netiks,nepatiks ar pastebesiu kazka mesiu lauk
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 09 30, 12:56)
As pries kiekvienas mm bunu "vsia v sokolade"  smile.gif
teplioja tamsiai rudom isskyrom kartais ir sviezesnio kraujo pasirodo. tepliojimas budavo 4-5 dienos pries mm dabar kartais buna net iki 10 dienu, o mano ciklas yra maximum 25 dienos, kartais uzeina tebuna 18 dienu, tai galima sakyti pastoviai "apsitetpliojusi vaikstau". tik kad menesines buna visai negausios ir neilgos 3-4dienos.

man kažkada prieš gimdymą panašiai būdavo kad labai nedidelį laiko tarpą būdavo švaru, o visą kitą laiką arba teplioja arba mmm, man gines sesele sakė, kad su amžiumi ciklas keičiasi darosi kitoks, nes hormonai keičiasi.
Atsakyti
merginos, kur patartumete daryti gimdos kaklelio konizacija Vilniuje? biopsija eme onkologiniame, dbr telefonu informavo, kad yra pakitimai, reikes daryt konizacija.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 03, 15:21)
merginos, kur patartumete daryti gimdos kaklelio konizacija Vilniuje? biopsija eme onkologiniame, dbr telefonu informavo, kad yra pakitimai, reikes daryt konizacija.

Man darė Centro poliklinikoj, dienos centre (nežinau kaip tiksliai vadinasi). Tai man ten viskas tikrai tiko, personalas tikrai buvo geras.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 10 03, 14:21)
merginos, kur patartumete daryti gimdos kaklelio konizacija Vilniuje? biopsija eme onkologiniame, dbr telefonu informavo, kad yra pakitimai, reikes daryt konizacija.

Man irgi centro poliklinikoj, viskas labai ten gerai.
Bet kiek supratau reikia pažiūrėti siuntime, koks lygis įrašytas, nes poliklinikoj antro lygio, o jei trečio tai tada ligoninėj reikia rašytis.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Sakykit ar yra skirtumo kada daryti onkicitologini?si menesi reikia daryti unsure.gif bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2016 10 04, 08:12)
Labas rytas 4u.gif Sakykit ar yra skirtumo kada daryti onkicitologini?si menesi reikia daryti unsure.gif bijau unsure.gif

labas, man darė kai dar šiek tiek po mmm tepliojo, bet man atrodo bet kada galima tik ne per mmm, na ir santykių dieną prieš negalima turėti
teoriškai dar netikslinga daryti nepraėjus puse metų nuo paskutinio onkocito, nes nespėja ląstelės atsinaujinti, bet praktiškai tai daro kas keturis mėn.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 10 04, 10:16)
labas, man darė kai dar šiek tiek po mmm tepliojo, bet man atrodo bet kada galima tik ne per mmm, na ir santykių dieną prieš negalima turėti
teoriškai dar netikslinga daryti nepraėjus puse metų nuo paskutinio onkocito, nes nespėja ląstelės atsinaujinti, bet praktiškai tai daro kas keturis mėn.

Man dare balandzio 8d,tai spali kaip ir laikas..mm buvo rugsejo 22d iki 26d smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Uzklydau i sita temele po negero onkocitologinio atsakymo. Man atsakymas rodo LSIL. Ginekologe sake, kad reikia tyrima pakartoti skystoje terpeje. Tarp siu tyrimu bus tepraejes 1 menesio tarpas. Nerimauju, kad antrasis gali but netikslus, nes bus praeje nedaug laiko, bet gydytoja apie tai nieko neuzsimine. Gal jus zinote ar gali but netikslus rezultatai, kai tyrima pakartos po menesio. Esu visiskai pasimetus, diagnoze kaip is giedro dangaus nukrito..
Atsakyti
QUOTE(triusyte1990 @ 2016 10 06, 19:21)
Labas vakaras. Uzklydau i sita temele po negero onkocitologinio atsakymo. Man atsakymas rodo LSIL. Ginekologe sake, kad reikia tyrima pakartoti skystoje terpeje. Tarp siu tyrimu bus tepraejes 1 menesio tarpas. Nerimauju, kad antrasis gali but netikslus, nes bus praeje nedaug laiko, bet gydytoja apie tai nieko neuzsimine. Gal jus zinote ar gali but netikslus rezultatai, kai tyrima pakartos po menesio. Esu visiskai pasimetus, diagnoze kaip is giedro dangaus nukrito..

Labas, man irgi taip buvo, po negero atsakymo darė skystoje terpėje, bet man tik koks dviejų savaičių skirtumas buvo, na apie savaitę pirmo atsakymo laukiau ir po atsakymo buvau pakviesta tyrimui. Man irgi toks klausimas buvo kilęs kaip čia taip..
bet realiai, jeigu galėtų visas blogas ląsteles tepinėlio ėmimo metu pašalinti tai ir operacijų nereikėtų, matyt turėtų užtekti jų ir kitam tepinėliui g.gif
Atsakyti