Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

KT kaip suprantu būna skiriamos endometriozei gydyti,
o žpv ir skystą terpę darėtės jau?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 27, 11:13)
KT kaip suprantu būna skiriamos endometriozei gydyti,
o žpv ir skystą terpę darėtės jau?

Tajp.laukiu atsakymu.po 3sav uzsiregistravau pas daktare.nemaloni procedura buwo.pirma kart tokia.ten trbt is kaklelio kanalo ime tepineli?is giliau ta prasme?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 09 27, 10:17)
Tajp.laukiu atsakymu.po 3sav uzsiregistravau pas daktare.nemaloni procedura buwo.pirma kart tokia.ten trbt is kaklelio kanalo ime tepineli?is giliau ta prasme?

o tai pieš konizaciją nedarė skystoj terpėj tyrymo? Man irgi atrodo, kad lyg iš giliau ėmė. O šį kartą jau nekruvinas šepetėlis buvo?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 27, 13:39)
o tai pieš konizaciją nedarė skystoj terpėj tyrymo? Man irgi atrodo, kad lyg iš giliau ėmė. O šį kartą jau nekruvinas šepetėlis buvo?

Ne.tik imdavo paprasta.taj vis ascus rode.
Nu si karta nemaciau.ir pasake pati gine,kad gali patepliot.lb mazaj patepe istikro
Atsakyti
Man tai vis kazkokia bloga nuojauta. Pirmadieni jau eisiu onkocitologinio atsakymo. Bet kitus kartus kai eme, tai tik keli laseliai budavo. O sykart pradejo begt kraujas, viskas ten susikruvino.
Atsakyti
Aš irgi šiandien darysiu skystoje terpeje, bijau nes visad darydavau paprasta PAP, bet nesibaigiant visokiom nesamonem su tepliojimais maudimais ir sutrumpejusiu ciklu nusprendziau padaryti tikslesni tyrima, nors ir paprastas darytas geguzes men, buvo pakitimu. tik nežinau ar daryti kartu ir ŽPV? Ar tai ką nors pakeis galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 09 28, 23:10)
Man tai vis kazkokia bloga nuojauta. Pirmadieni jau eisiu onkocitologinio atsakymo. Bet kitus kartus kai eme, tai tik keli laseliai budavo. O sykart pradejo begt kraujas, viskas ten susikruvino.

radau aprašymą kaip daromas tyrimas:
"◾Šepetėlis švelniai pasukamas 1/4 – 1/2 gimdos kaklelio kanalo paviršiaus, nes kraštiniai šepetėlio šereliai kontaktuoja su visu gimdos kaklelio kanalo paviršiumi. Sukant šepetėlį visu gimdos kaklelio kanalu sukeliamas kraujavimas, traumuojama gleivinė."
http://patologija.lt...klelio-tyrimui/

panašu, kad blogai paima tyrimą, jeigu kraujuoja, tikriausiai prasuko šepetėlį per daug..
Papildyta:
QUOTE(jurgonse @ 2016 09 29, 09:40)
Aš irgi šiandien darysiu skystoje terpeje, bijau nes visad darydavau paprasta PAP, bet nesibaigiant visokiom nesamonem su tepliojimais maudimais ir sutrumpejusiu ciklu nusprendziau padaryti tikslesni tyrima, nors ir paprastas darytas geguzes men, buvo pakitimu. tik nežinau ar daryti kartu ir ŽPV? Ar tai ką nors pakeis galvoju  g.gif

nepakeis, nebent pačiai smalsu.
Atsakyti
prieš ketvirtas mmm man tepliojo kokias penkias dienas, o penktos prasidėjo įprastai be jokių tepliojimų, gal tiesiog reikia išlaukti savo laiko
Atsakyti
Po konizacijos man teplioja jau 2 metai pries mmm kazin ar islauksiu to laiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 09 29, 16:01)
Po konizacijos man teplioja jau 2 metai pries mmm kazin ar islauksiu to laiko  verysad.gif

O nesiule jokio gydimo?
Atsakyti
Siulė kontraceptikus vartot, bet cia ne gydymas o simptomu salinimas, todel net nesvarstau tokio varianto, ir aplamai esu pries kontraceptikus, nes nuo ju mano manymu turiu fibroadenomu krutyse.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 09 29, 15:01)
Po konizacijos man teplioja jau 2 metai pries mmm kazin ar islauksiu to laiko  verysad.gif

bet teplioja absolučiai prieš visas mmm po kelias dienas ir taip pat tamsiai kaip ir prieš pirmas, antras po konizacijos? Man akivaizdžiai nedaug tamsiai rudai ir kelias dienas, tai buvo po prieš pirmas dvi, o paskui tai visokiom spalvom ir visokiu gausumu.
Atsakyti