Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(aikstinga @ 2016 09 18, 17:34)
Man po blogo atsakymo po operacijos tepinelio net nedare- iskart biopsija  4u.gif


Ir ka parode biopsija?
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 09 18, 07:17)
Merginos padekit. Man nustate 0 stadijos kaklelio vezi. Dare konizacija. Atejo blogas atsakymas. Liepe daryt is naujo onkocitologini, nes itaria kad vezys liko ar net isvesejo. Pasidariau tepineli. Ar jis parodys ar yra vezys, ar vel tik tuos hsil? Nejau vel reiks biopsijos:/

Kas yra blogas atsakymas? Radikaliai nepašalinta? Kiek laiko po konizacijos praėjo, kad darė vėl tepinėlį?
Atsakyti
Atsakyme parasyta ca in situ. Kazkokie terminai. Paskui dar cin3, ca in situ. Klausiau daktares ar geras atsakymas. Sake ne, tai blogas atsakymas. Onkocitologini atlikau 3 menesiai po konizacijos.
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 09 19, 19:27)
Atsakyme parasyta ca in situ. Kazkokie terminai. Paskui dar cin3, ca in situ. Klausiau daktares ar geras atsakymas. Sake ne, tai blogas atsakymas. Onkocitologini atlikau 3 menesiai po konizacijos.

tepinėlis turėtų parodyti, ar viską išpjovė. atsakymas jūsų matyt kai paėmė biopsiją po konizacijos ir rado ką rado. jei tepinėlis rodys pakitimus, ko gero darys dar vieną konizaciją, jei yra kur. man darė (nes nerado mėginy sveiko audinio krašto). po to tepinėlis vis tiek rodė pakitimus, darė gimdos kaklelio abraziją ir biopsiją, vėžio nerado, tik lėtinį gimdos kaklelio uždegimą, kuris galimai iškreipė tepinėlio rezultatus. o jau nuteikinėjo vėžiui...
mane prižiūrinti ginė siuntė į universitetinę pas onkoginekologą po antro tepinėlio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 19 rugsėjo 2016 - 19:43
Sveikos damos.nu ka.buvau pas onkoginekologe.pažiurejo mane,pasake kad tepimas tas rudas yra operacijos padarinys.sake jei jums trukdo,pameginkit kontracepsija.sake pasidaryt žpv ir skysta terpe.taj va klausimas kokia jo kaina medicoi klinikoje?kauno klinikose taj 80e.sake pasidarius bus aisku ar per operacija pasisalino tas zpv.nes jis veikia nesveikus audinius.ir tajp vystosi vežys.
sakykit o pagal ka atrenka kt?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 09 21, 12:23)
Sveikos damos.nu ka.buvau pas onkoginekologe.pažiurejo mane,pasake kad tepimas tas rudas yra operacijos padarinys.sake jei jums trukdo,pameginkit kontracepsija.sake pasidaryt žpv ir skysta terpe.taj va klausimas kokia jo kaina medicoi klinikoje?kauno klinikose taj 80e.sake pasidarius bus aisku ar per operacija pasisalino tas zpv.nes jis veikia nesveikus audinius.ir tajp vystosi vežys.
sakykit o pagal ka atrenka kt?

tiek ŽPV, tiek skysta terpė apie 30€ kainuoja, bent jau mano laboratorijoj, kažkuris 34 lyg.
KT rašo iš lempos galiu pasakyt, pagal susitarimą su farmacininkais.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 09 21, 13:23)
tiek ŽPV, tiek skysta terpė apie 30€ kainuoja, bent jau mano laboratorijoj, kažkuris 34 lyg.
KT rašo iš lempos galiu pasakyt, pagal susitarimą su farmacininkais.

Gyvenime as negerus tu kt.bet gal pamegint del tu tepliojimu
Atsakyti
As irgi pradejau vartot kontraceptikus, nes jau po biopsijos sutriko viskas. Istisai kraujavau. Tik kontraceptikai sutvarke. Bent jau man nieko daktare nepatare, betkokius perku. Bandau vis kitus, irskau nuo kuriu neaigtu svoris. Su yarina neauga kiek pastebejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wanile: 21 rugsėjo 2016 - 15:12
QUOTE(wanile @ 2016 09 21, 16:10)
As irgi pradejau vartot kontraceptikus, nes jau po biopsijos sutriko viskas. Istisai kraujavau. Tik kontraceptikai sutvarke. Bent jau man nieko daktare nepatare, betkokius perku. Bandau vis kitus, irskau nuo kuriu neaigtu svoris. Su yarina neauga kiek pastebejau.

Man snd israse ammily
Atsakyti
Aš seniau esu puse metų vartojus Yasminelle. Jokio svorio augimo nebuvo.
Aistrencija, bet va KT liepė pagerti, jeigu trukdo. Kiek jau laiko po konizacijos? Man atrodo, kad KT jau čia paskutinis variantas turėtų būti gydymuisi, tikrai įsitikinus, kad jau nepraeis tepliojimai.
Kiek laiko planuojate gerti KT? Aš KT ryžčiausi vartoti tik jeigu vargintų labai gausus kraujavimas ir dideli skausmai per mmm, arba tepliotų savaitėm prieš mmm arba tarp mmm.
O tik KT siūlė, jokių kitų priemonių?
Jeigu nebūčiau anksčiau vartojusi KT ir būčiau jaunesnė, matyt pabandyčiau, bet dabar nenoriu net prisiminti, kažkokia nesava jausdavausi, migrena užeidavo, rinkčiausi gerti tik kaip kraštutinį variantą.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 26, 08:36)
Aš seniau esu puse metų vartojus Yasminelle. Jokio svorio augimo nebuvo.
Aistrencija, bet va KT liepė pagerti, jeigu trukdo. Kiek jau laiko po konizacijos? Man atrodo, kad KT jau čia paskutinis variantas turėtų būti gydymuisi, tikrai įsitikinus, kad jau nepraeis tepliojimai.
Kiek laiko planuojate gerti KT? Aš KT ryžčiausi vartoti tik jeigu vargintų labai gausus kraujavimas ir dideli skausmai per mmm, arba tepliotų savaitėm prieš mmm arba tarp mmm.
O tik KT siūlė, jokių kitų priemonių?
Jeigu nebūčiau anksčiau vartojusi KT ir būčiau jaunesnė, matyt pabandyčiau, bet dabar nenoriu net prisiminti, kažkokia nesava jausdavausi, migrena užeidavo, rinkčiausi gerti tik kaip kraštutinį variantą.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o be to net ir literatura raso: Kai kurie moksliniai tyrimai rodo, kad geriamieji kontraceptikai (dažniausiai kontraceptinės piliulės) gali būti susiję su padidėjusia gimdos kaklelio vėžio rizika.

zodziu, viena gydai, kita edi...
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 26, 09:36)
Aš seniau esu puse metų vartojus Yasminelle. Jokio svorio augimo nebuvo.
Aistrencija, bet va KT liepė pagerti, jeigu trukdo. Kiek jau laiko po konizacijos? Man atrodo, kad KT jau čia paskutinis variantas turėtų būti gydymuisi, tikrai įsitikinus, kad jau nepraeis tepliojimai.
Kiek laiko planuojate gerti KT? Aš KT ryžčiausi vartoti tik jeigu vargintų labai gausus kraujavimas ir dideli skausmai per mmm, arba tepliotų savaitėm prieš mmm arba tarp mmm.
O tik KT siūlė, jokių kitų priemonių?
Jeigu nebūčiau anksčiau vartojusi KT ir būčiau jaunesnė, matyt pabandyčiau, bet dabar nenoriu net prisiminti, kažkokia nesava jausdavausi, migrena užeidavo, rinkčiausi gerti tik kaip kraštutinį variantą.

Pirma kart wartosiu.man tepliojimaj netrukdo.bet idomu ismegint.jei tik pajausiu blogus pojucius.mesiu as tas kt.man mm juokingos istikro.kitu jokiu priemoniu nesiule.gal ju nera?kt siule onkoginekologe.matyt patirties jau turi.
Papildyta:
QUOTE(Ramce @ 2016 09 26, 10:13)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

o be to net ir literatura raso: Kai kurie moksliniai tyrimai rodo, kad geriamieji kontraceptikai (dažniausiai kontraceptinės piliulės) gali būti susiję su padidėjusia gimdos kaklelio vėžio rizika.

zodziu, viena gydai, kita edi...

Taj wat.nu.pageresiu mazuma.ir nutrauksiu.tkr negersiu n metu.aplamaj man kt tik pabandymuj ir paziuresiu gal pades dilgeliniai elergijai.
Atsakyti