Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2016 09 05, 12:01)
Smagu kad geras.o saket ginei,kad  tepliojo po tepinelio?kad po santykiu skauda?
O po santykiu netepa?

Sakiau, kad pirmai labiau skaudejo dabar maziau ir tiek, nieko nesake. Po santykiu neteplioja, vienakart po treciu mmm dar pilnai nesibaigus uztepliojo tai truputi susinervinus buvau. Ginei del tepinelio nieko nesakiau nes atsakyma gavau el pastu. Man svarbiausia kad nebeteplioja. Truputi gaila, kad ne po sesiu, o po keturiu men dare tyrima, nes kiek ten galima zaloti, nors is kitos puses norejosi greiciau suzinot atsakyma. Bet dabar vel po keturiu men reikes, na man atrodo per anksti.
Atsakyti
Sveikutes,
Prisiduodu..
Snd grįžus vėlai po darbų, net nutirpau, kai pamačiau laišką iš ligoninės... Nesupratau kas tai gali būt...
Juk sakė kad atsakymai bus po mėn ar daugiau. .
Kai atidariau ir pradėjau skaityti kojos linko pačios.. Cin3.....nors buvo cin 2 prieš tai..... Bet rašo kad viską pašalino.... Tikiuosi..... Sekanti patikra po 6mem, po 12 mėn.....
Ką gi.... Praėjo baisiausia.... Nors rasti rezultatai nedžiugina... Jau buvau ant ribos.....db tikėtis kad neatsinaujins....
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 09 08, 21:34)
Sveikutes, 
Prisiduodu..
Snd grįžus vėlai po darbų,  net nutirpau,  kai pamačiau laišką iš ligoninės... Nesupratau kas tai gali būt...
Juk sakė kad atsakymai bus po mėn ar daugiau. .
Kai atidariau ir pradėjau skaityti kojos linko pačios.. Cin3.....nors buvo cin 2 prieš tai..... Bet rašo kad viską pašalino.... Tikiuosi..... Sekanti patikra po 6mem, po 12 mėn.....
Ką gi.... Praėjo baisiausia.... Nors rasti rezultatai nedžiugina... Jau buvau ant ribos.....db tikėtis kad neatsinaujins....

Nereikia per daug pergyvent del to.Svarbiausia,kad viskas pasalinta...☺.Man taip pat buvo cin 3 ir aciu Dievui ketveri jau metai,kaip onkocitologinis geras.Viskas ir jums bus gerai.☺
Atsakyti
Ačiū už palaikymą,
Tikiuosi... Tik kad pas mane yra tas ZPV.... Tik nzn koks jis...tai tas neramina... Rizika vis tiek bus....
Reiks bandyt skambint ir klaust daktaro, ar jie tirs koks tas virusas...
Bet kol kas gerai... Gyvenu šia diena. O kaip bus ryt, matysim, vakar nesugrazinsiu...
Sėkmės jums visoms

QUOTE(maltakava @ 2016 09 09, 23:23)
Nereikia per daug pergyvent del to.Svarbiausia,kad viskas pasalinta...☺.Man taip pat buvo cin 3  ir aciu Dievui ketveri jau metai,kaip onkocitologinis geras.Viskas ir jums bus gerai.☺

Atsakyti
Sakes, kaip issigandau. Vakar buvau pas ginekologe, paeme paprasta tepineli. Vakare turejau santykiu...skausmingi buvo...tai po vakar siandien teplioja rausvai verysad.gif nu sakes...gydytoja kol kas nesiulo laparaskopijos, nors neatmeta endometriozes tikimybes.
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 09 10, 10:31)
Ačiū už palaikymą, 
Tikiuosi... Tik kad pas mane yra tas ZPV.... Tik nzn koks jis...tai tas neramina... Rizika vis tiek bus....
Reiks bandyt skambint ir klaust daktaro,  ar jie tirs koks tas virusas...
Bet kol kas gerai... Gyvenu šia diena. O kaip bus ryt,  matysim,  vakar nesugrazinsiu...
Sėkmės jums visoms

As taip pat turiu Zvp virusa,tiklsiai skaiciuku nepamenu,bet gydytoja sake,kad negeri tie skaiciukai.😕....o po konizacijos,nei syki nebetyriaus del zpv viruso.
Atsakyti
O aš tyrimų dėl ŽPV išvis nedariau, nes sakė ir taip aišku, kad yra.
Šiandien sužinojau tyrimų rezultatus, tai kaip ir viskas gerai. Dabar pakartotinis po 4 mėnesių. Tikiuosi jis bus geras rolleyes.gif Laikykitės visos!
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 09 10, 12:29)
Sakes, kaip issigandau. Vakar buvau pas ginekologe, paeme paprasta tepineli. Vakare turejau santykiu...skausmingi buvo...tai po vakar siandien teplioja rausvai verysad.gif nu sakes...gydytoja kol kas nesiulo laparaskopijos, nors neatmeta endometriozes tikimybes.

man irgi taip buvo su skausmu ir tepliojimu dar mintyse pykau, kad galėjo perspėti, kad santykių neturėti, bet čia prieš konizaciją kai ėmė tepinėlį, dabar jau nerizikuoju, jokių santykių tepinėlio dieną
Atsakyti
Merginos, o biopsija labai skausminga? kokia ten procedura, nuskausmina ar kaip? ar galėsiu pati vairuoti namo? buvau uzsiregistravus kaip ir konsultacijai, bet paskambino, pasake, kad darys kolposkopija ir gal biopsija. Tai dabar galvoju, ar reikia kazkaip pasiruosti tam..
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2016 09 14, 15:09)
Merginos, o biopsija labai skausminga? kokia ten procedura, nuskausmina ar kaip? ar galėsiu pati vairuoti namo? buvau uzsiregistravus kaip ir konsultacijai, bet paskambino, pasake, kad darys kolposkopija ir gal biopsija. Tai dabar galvoju, ar reikia kazkaip pasiruosti tam..

Jokio nuskausminimo netaiko, nemalonu, bet tikrai neskausminga. Trunka neilgai, as pati po visko gryzau masina namo.
Atsakyti
Merginos padekit. Man nustate 0 stadijos kaklelio vezi. Dare konizacija. Atejo blogas atsakymas. Liepe daryt is naujo onkocitologini, nes itaria kad vezys liko ar net isvesejo. Pasidariau tepineli. Ar jis parodys ar yra vezys, ar vel tik tuos hsil? Nejau vel reiks biopsijos:/
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 09 18, 08:17)
Merginos padekit. Man nustate 0 stadijos kaklelio vezi. Dare konizacija. Atejo blogas atsakymas. Liepe daryt is naujo onkocitologini, nes itaria kad vezys liko ar net isvesejo. Pasidariau tepineli. Ar jis parodys ar yra vezys, ar vel tik tuos hsil? Nejau vel reiks biopsijos:/


Man po blogo atsakymo po operacijos tepinelio net nedare- iskart biopsija 4u.gif
Atsakyti