Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveikos.kajp jus?
Kajp gijancios laikosi?
Ar yra kam teplioja pries mm ir po mm .man tajp yra.o dbr isvis pieva gaunas.kajp jauciau,ir pagal požymius buwo pienlyge.nu nusipirkau vaistuka.praejo nemalonumai,bet dbr kelinta diena tepa lb idomia spalva,nej taj raudona,nej ruzava.bandau guglint.nieko nerandu.
Pas daktare uzsirasius 14d.kaj nuvaziuosiu su lygu puokste,nezinos uz ko imtis.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 08 29, 15:29)
Laba, puiku, beliko sulaukt atsakymų, man irgi nereikėjo vaistų, aš po penktadienio operacijos pirmdienį jau ėjau į darbą.
Beje tik keturiem mėnesiams praėjus pradėjo nebeskaudėt po santykių, tik vos vios, bet stiprių skausmų kaip po trijų mėn, jau nebėra.
Šiandien ėmė tepinėlį po keturių mėn., bet ne skystoje terpėje, o paprastą.
Įdomu kam atsakymas buvo geras, kada antrą kartą darėt tyrimą? man sakė po keturių mėn. vėl reikės ateiti, ar ne per anksti? kiek taip laiko kas keturis mėn. tirtis?
Papildyta:


Aš nuo pirmadienio irgi darbe. Bet kažkaip pradėjau keistai jaustis. Galva sukasi, kauda apatinę pilvo dalį, bet jausmas toks tarsi žarnyną kokį ar inkstus, jaučiuos vis pavargus verysad.gif Nesuprantu ar tai gali būti kaip nors susiję? Manyčiau, kad nelabai.
Naujoke25, ar atsakymus po konizacijos sužinojot pas pačią Bartkevičienę?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 08 29, 15:29)
Šiandien ėmė tepinėlį po keturių mėn., bet ne skystoje terpėje, o paprastą.
Įdomu kam atsakymas buvo geras, kada antrą kartą darėt tyrimą? man sakė po keturių mėn. vėl reikės ateiti, ar ne per anksti? kiek taip laiko kas keturis mėn. tirtis?
Papildyta:

Man toks klausimas, geriat gal kokius papildus, nakvišų aliejų ar ką panašaus kas galėtų įtakoti mmm? Aš prieš konizaciją gėriau nakvišų aliejų ir agnucaston, tai gal dar ir tai viską išderino.


Man gydytojai patarė kas 6 mėn darytis tyrimus, o ŽPV po metų po konizacijos. Atsakymai tai geri atėjo, bet va su tom rudom-juodom mėnesinėm vargstu jau nuo pavasario. Aš ilgą laiką gėriau nakvišų aliejų...hmz, gal tikrai čia jos galėjo taip paveikti? g.gif
Gal yra sergančių endometrioze? noriu sužinot, ar gali ji duot apie save žinot per skausmus strėnose ir žemiau srityje link išangės? toks jausmas, kad man ten kažkas kažką spaudžia, pastovus maudimas. Nu išvargau jau nuo tokio maudulio verysad.gif nieko nesinori...
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 09 01, 13:08)
Man gydytojai patarė kas 6 mėn darytis tyrimus, o ŽPV po metų po konizacijos. Atsakymai tai geri atėjo, bet va su tom rudom-juodom mėnesinėm vargstu jau nuo pavasario. Aš ilgą laiką gėriau nakvišų aliejų...hmz, gal tikrai čia jos galėjo taip paveikti? g.gif
Gal yra sergančių endometrioze? noriu sužinot, ar gali ji duot apie save žinot per skausmus strėnose ir žemiau srityje link išangės? toks jausmas, kad man ten kažkas kažką spaudžia, pastovus maudimas. Nu išvargau jau nuo tokio maudulio verysad.gif  nieko nesinori...




panašu kad gali.man prieš laparoskopija labai skaudedavo ties išange ir su tuštinimusi buvo problema.po operacijos kažkiek pasitvarke
Atsakyti
QUOTE(iniuxss @ 2016 09 01, 16:41)
panašu kad gali.man prieš laparoskopija labai skaudedavo ties išange ir su tuštinimusi buvo problema.po operacijos kažkiek pasitvarke

Po kokios būtent operacijos ?
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 09 01, 16:15)
Po kokios būtent operacijos ?



pagerojo po laparoskopijos kažkiek.o endometrioze atsirado butent po konizacijos ir labai išviešėjus.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 09 01, 12:20)
Aš nuo pirmadienio irgi darbe. Bet kažkaip pradėjau keistai jaustis. Galva sukasi, kauda apatinę pilvo dalį, bet jausmas toks tarsi žarnyną kokį ar inkstus, jaučiuos vis pavargus  verysad.gif  Nesuprantu ar tai gali būti kaip nors susiję? Manyčiau, kad nelabai.
Naujoke25, ar atsakymus po konizacijos sužinojot pas pačią Bartkevičienę?

Meme, o iki konizacijos nebuvo siu pozymiu ?
Atsakyti
QUOTE(Swissgirl @ 2016 09 02, 19:42)
Meme, o iki konizacijos nebuvo siu pozymiu ?

Na kaip ir nebuvo, išskyrus amžiną nuovargio jausmą. Bet pagalvojau, kad gal vaikštau su džinsais, nors ir nėra taip kad jie spaustų, bet gal kai sėdžiu darbe vistiek spaudžia kažkiek pilvą, ir jau vakare būna tikrai prastai. Šiandien specialiai užsidėjau visiškai laisvas kelnes ir tikrai daug geriau jaučiuos! Pilvo apačioj iš abiejų šonų maudžia šiek tiek, bet gal čia normalu po konizacijos g.gif
Atsakyti
Laba,

Man jau 11 dabar ar jau 12 d. Po konizacijos... Snd pasirodė kraujas...bet įtariu kad mmm nes pagal skaičiavimą trečiadienį būtų laikas.. Bet matyt pasiankstino šį kartą.
Paskutines šiais dienas jau nebuvo tu tamsiu, juodu gabaliukų, tik šiek tiek rausvos, ar rusvos išskyros... Aišku...Visa laiką neitin malonaus kvapo... Bet dabar atrodo jau dingsta tas kvapas...vis laukiu kada tad šašas luptis pradės... O gal jau nusilupo... Bet tada nebuvo jokio kraujavimo... Kažkaip įdomiai...
Na žiūrėsim kaip bus rytoj... Ir kiek truks jis...bet kol kas pagal pilvo maudima bandau spėti.. Mmm...
Ką gi sėkmės jums
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 09 01, 11:20)
Aš nuo pirmadienio irgi darbe. Bet kažkaip pradėjau keistai jaustis. Galva sukasi, kauda apatinę pilvo dalį, bet jausmas toks tarsi žarnyną kokį ar inkstus, jaučiuos vis pavargus  verysad.gif  Nesuprantu ar tai gali būti kaip nors susiję? Manyčiau, kad nelabai.
Naujoke25, ar atsakymus po konizacijos sužinojot pas pačią Bartkevičienę?

As atsakymus suzinojau pas gine.
Man dar ir po savaites budavo kad vos galiu paeiti silpna bloga, paskaudejimu visokiu nedideliu buvo, bet tokiu kad reiketu vaistus ne, tik per mmm uzskaudejo, o jos buvo po dvieju savaiciu.
Sian gavau atsakymus po keturiu men tepinelio tai jis yra geras. Po santykiu po baseino dar paskauda pilvo apacia bet jau ne taip tragiskai kaip po triju men. Paemus tepineli tepliojo penkias dienas. Pries ketvirtas mmm ilgai tepliojo visokiom spalvom irgi pradzioj lyg rudai po to lyg kraujas lyg roziniai nesuprasi, visas dienas naudojau tamponus kad galeciau maudytis juroj baseine, visom dienom skaudejo pilvo apacia nestipriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 05 rugsėjo 2016 - 11:57
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 09 05, 12:56)
As atsakymus suzinojau pas gine.
Man dar ir po savaites budavo kad vos galiu paeiti silpna bloga, paskaudejimu visokiu nedideliu buvo, bet tokiu kad reiketu vaistus ne, tik per mmm uzskaudejo, o jos buvo po dvieju savaiciu.
Sian gavau atsakymus po keturiu men tepinelio tai jis yra geras. Po santykiu po baseino dar paskauda pilvo apacia bet jau ne taip tragiskai kaip po triju men. Paemus tepineli tepliojo penkias dienas. Pries ketvirtas mmm ilgai tepliojo visokiom spalvom irgi pradzioj lyg rudai po to lyg kraujas lyg roziniai nesuprasi, visas dienas naudojau tamponus kad galeciau maudytis juroj baseine, visom dienom skaudejo pilvo apacia nestipriai

Smagu kad geras.o saket ginei,kad tepliojo po tepinelio?kad po santykiu skauda?
O po santykiu netepa?
Atsakyti
QUOTE(iniuxss @ 2016 09 01, 14:41)
panašu kad gali.man prieš laparoskopija labai skaudedavo ties išange ir su tuštinimusi buvo problema.po operacijos kažkiek pasitvarke

Man ties isange bet viduj giliai kartais kaip uzskausta nakti prabundu nuo skausmo kad negaliu miegot, bet taip buna kelis kartus per metus tai nesureiksminu, bet irgi idomu nuo ko tai..
As visada su dzinsais, bet pastebejau jei neskauda tai verzk kiek nori neskauda. O jei skauda pilvo apacia tada atrodo viskas verzia sedziu su atsegta saga ir tada atrodo tikrai pasidaro geriau.
Po konizacijos jei neturiu santykiu savaite tai skausmai pranyksta iki nulio, o kitu atveju pastoviai maudineja daugiau maziau.
Atsakyti