Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveikos. Man penktadienį atliko operaciją. Tiesą pasakius labai keista, bet jaučiuosi puikiai. Na šiek tiek pamaudžia, bet tikrai nebaisiai, nereik jokių vaistų. Tikiuosi taip ir liks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 08 28, 14:37)
Sveikos. Man penktadienį atliko operaciją. Tiesą pasakius labai keista, bet jaučiuosi puikiai. Na šiek tiek pamaudžia, bet tikrai nebaisiai, nereik jokių vaistų. Tikiuosi taip ir liks  ax.gif

Nu ir as be waistu apsejau. ;)
Atsakyti
Sveikos. Noriu pasidalinti savo nerimu, gal atsiras likimo sesių... Man po konizacijos praėjo 1 m., daryti du kontroliniai tyrimai. Po antrojo viskas ok. Nėra net ASCUS. ŽPV irgi nerasta. Bet va jau nuo pavasario kamuoja labai tamsios mėnesinės. Iš pradžių galvojau, kad gal dėl ciklo sutrikimų - pas mane jie labai nereguliarūs. Nu bet kad jau nuo balandžio taip... verysad.gif vieną mėnesį lyg ir rausvesnės, kitą ir vėl eina vien juodumai...kiek skaitau užsienio literatūrą, rašo, kad gali būti gimdos/gimdos kaklelio rimtos ligos...netgi onko. Jetau kaip bijau...ir nors mane visai neseniai žiūrėjo UG (liepos gale), bet nieko jie neranda. Sako, kad viskas gerai ir su kiaušidėm ir su gimda. Jau nebežinau ko griebtis. Kur eiti. O jeigu tikrai čia nuo kaklelio man kyla aukštyn piktos ląstelės. Man operavo CIN3/CIS. Ląstelės buvo kaklelio kanale, išorėje jų mažai buvo. Niekaip negaliu nusiraminti. Panika per kraštus eina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 08 29, 08:18)
Sveikos. Noriu pasidalinti savo nerimu, gal atsiras likimo sesių... Man po konizacijos praėjo 1 m., daryti du kontroliniai tyrimai. Po antrojo viskas ok. Nėra net ASCUS. ŽPV irgi nerasta. Bet va jau nuo pavasario kamuoja labai tamsios mėnesinės. Iš pradžių galvojau, kad gal dėl ciklo sutrikimų - pas mane jie labai nereguliarūs. Nu bet kad jau nuo balandžio taip... verysad.gif  vieną mėnesį lyg ir rausvesnės, kitą ir vėl eina vien juodumai...kiek skaitau užsienio literatūrą, rašo, kad gali būti gimdos/gimdos kaklelio rimtos ligos...netgi onko. Jetau kaip bijau...ir nors mane visai neseniai žiūrėjo UG (liepos gale), bet nieko jie neranda. Sako, kad viskas gerai ir su kiaušidėm ir su gimda. Jau nebežinau ko griebtis. Kur eiti. O jeigu tikrai čia nuo kaklelio man kyla aukštyn piktos ląstelės. Man operavo CIN3/CIS. Ląstelės buvo kaklelio kanale, išorėje jų mažai buvo. Niekaip negaliu nusiraminti. Panika per kraštus eina... verysad.gif

Tai jums gal po konizacijos pasireiske endometrioze? Jai budingi ivairus tamsus tepliojimai, isskyros ir tamsesnis kraujas menesiniu metu.
Atsakyti
Galbūt...kaip supratau ultragarsas nepadeda diagnozuoti endometriozės.
Atsakyti
Man po konizacijos praejo 2 metai, as irgi kankinuosi kaip suprantu su endometrioze, rudi tepliojimai pries mm buna netgi 10 dienų. o dabar net ciklas antrą kart tebuvo 18 dienų, jau ir aš pradedu prisigalvoti visokių baisumų, nors atrodo esu nuolatinė ginekologinio kabineto pacientė bet labai bijau kad ko nepražiūrėtų... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 08 29, 08:42)
Galbūt...kaip supratau ultragarsas nepadeda diagnozuoti endometriozės.

ne, ultragarsas tikrai neparodo.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 08 29, 10:52)
Man po konizacijos praejo 2 metai, as irgi kankinuosi kaip suprantu su endometrioze, rudi tepliojimai pries mm buna netgi 10 dienų. o dabar net ciklas antrą kart tebuvo 18 dienų, jau ir aš pradedu prisigalvoti visokių baisumų, nors atrodo esu nuolatinė ginekologinio kabineto pacientė bet labai bijau kad ko nepražiūrėtų... verysad.gif


Man lygiai tas pats. Ir pilvo skausmai pradeda vis dažniau kartotis, ypač ciklo antroj pusėj. O aplankius n geriausių ginekologų Kaune. Nejauku man vėl eit iš naujo nes sulaukiu tik skundų, kad veltui ateinu, nes niekas nieko blogo neranda.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2016 08 29, 09:52)
Man po konizacijos praejo 2 metai, as irgi kankinuosi kaip suprantu su endometrioze, rudi tepliojimai pries mm buna netgi 10 dienų. o dabar net ciklas antrą kart tebuvo 18 dienų, jau ir aš pradedu prisigalvoti visokių baisumų, nors atrodo esu nuolatinė ginekologinio kabineto pacientė bet labai bijau kad ko nepražiūrėtų... verysad.gif

o iki konizacijos netepliodavo? man prieš ketvirtas mmm irgi lb ilgai tepliojo jau maniau galo nebus, kokias penkias dienas.
Atsakyti
Iki konizacijos jokių tepliojimų ir stiprių skausmų menesinių metu neturėjau, tik gana plačią gimdos kaklelio žaizdelę. o dabar tas nuolatinis tepliojimas ir dar kažkoks lyg tempimas, maudimas pilvo apačioje....
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 08 28, 13:37)
Sveikos. Man penktadienį atliko operaciją. Tiesą pasakius labai keista, bet jaučiuosi puikiai. Na šiek tiek pamaudžia, bet tikrai nebaisiai, nereik jokių vaistų. Tikiuosi taip ir liks  ax.gif

Laba, puiku, beliko sulaukt atsakymų, man irgi nereikėjo vaistų, aš po penktadienio operacijos pirmdienį jau ėjau į darbą.
Beje tik keturiem mėnesiams praėjus pradėjo nebeskaudėt po santykių, tik vos vios, bet stiprių skausmų kaip po trijų mėn, jau nebėra.
Šiandien ėmė tepinėlį po keturių mėn., bet ne skystoje terpėje, o paprastą.
Įdomu kam atsakymas buvo geras, kada antrą kartą darėt tyrimą? man sakė po keturių mėn. vėl reikės ateiti, ar ne per anksti? kiek taip laiko kas keturis mėn. tirtis?
Papildyta:
QUOTE(jurgonse @ 2016 08 29, 14:02)
Iki konizacijos jokių tepliojimų ir stiprių skausmų menesinių metu neturėjau, tik gana plačią gimdos kaklelio žaizdelę. o dabar tas nuolatinis tepliojimas ir dar kažkoks lyg tempimas, maudimas pilvo apačioje....

Man toks klausimas, geriat gal kokius papildus, nakvišų aliejų ar ką panašaus kas galėtų įtakoti mmm? Aš prieš konizaciją gėriau nakvišų aliejų ir agnucaston, tai gal dar ir tai viską išderino.
Atsakyti
Karts nuo karto pageriu linų sėmenų aliejaus, bet tikiuosi kad jis kaip tik kažkiek padeda vargstant su moteriškom ligom o neišderina. g.gif
Atsakyti