Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Labukas,
Ką gi, rytoj jau ir mano laikas..
Nerealiai bijau..... Kad ir kiek skaitau, kad viskas gerai, nieko blogo, bet kažkaip širdis mano nerami
..nzn kaip bus....bijau.... Žiauriai...
Visi viduriai sukasi ratu... Net vemt verčia...greičiau viskas pasibaigtų.

Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 08 22, 23:41)
Labukas, 
Ką gi,  rytoj jau ir mano laikas..
Nerealiai bijau..... Kad ir kiek skaitau,  kad viskas gerai,  nieko blogo, bet kažkaip širdis mano nerami
..nzn kaip bus....bijau.... Žiauriai...
Visi viduriai sukasi ratu... Net vemt verčia...greičiau viskas pasibaigtų.

Labai jus suprantu. Aš taip pat kuo arčiau ta diena, tuo labiau bijau, panikuoju ir nesąmonių prisigalvoju.
Tikiuosi jums viskas gerai 4u.png
Atsakyti
Laba,
Jau namie. Pradėjo pusę 9, po 9.15 paleido.
Kadangi esu tokia jautri, tai davė prieš tai išgerti raminamųjų, kurie man galiu pasakyt neveikė visai... Suleido vietinį nuskausminima kaip supratau į tris vietas. Durimas jautėsi, nors prieš viską buvau dar isidejus tampona su vietine nejautra (jų rekomendacija) bet gal kiek padėjo ji, manau būtų jautesi gal daugiau...
Visa kalatojausi... Gal kai kam ir vieni juokai tokia procedūra.... Bet esu kaip kiti sako jautrute... Nepykit, ir negalvokit kad Jums taip bus..
Na nzn ką jie ten darė.. Bet jausmas nekoks... Tiesa, kaip pjovė, nieko nejaučiau, daug nemaloniau buvo, kai pridegino, o dar nemaloniau kai traukė tą sketuva...
Aš tiek nervavausi ir buvau tokia issitempus kad davė net kažkokia kauke ant veido ir liepė kvėpuoti... Net nzn kas ten buvo... Po visko liepė atsisėsti ir pasėdėt šiek tiek, kol atsigausiu, ir galėsiu eit apsirengti... Vos kojos laikė mane...nuėjus rengtis į Wc verkiau... Ne iš skausmo... Kažkokia graužatis viduj... Lyg būčiau netekus kažko... Jaučiausi kažkokia nepilnaverte....
Išėjus, gavau vaistų nuo skausmo, nors nejaučiau skausmo visai... Davė lapą su nuorodomis ką daryt negalima...sakė kad visas gijimas gali būti apie 10savaičių... Kažką klausė apie vaikus.. Bet man ne tas galvoj buvo, sakiau kad neplanuojame kol kas nieko....
Negaliu pastoti jau labai ilgai.. Darėm ivf... Su šaldytais... Bandėm jau.4 kartus... Negaliu daugiau... Neturiu jėgų... Todėl viską nustumiau į šoną... O db dar visa šita prisidėjo... Kokie dar vaikai.... Galiu pamiršt...
Atsakymai sakė bus po 5-6 savaičių tiktai..... Atsiųs laišką... Dabar kažkaip reikia susikaupti, užsiimti kuo kad negalvoti ir laukti atsakymo.... Sakė sekantis patikrinimas pap po 6 mėnesių maždaug....ispjove 8mm.....
Jaučiuosi išsekus šiandien...bet manau čia dėl mano begalinio nervavimosi.... Po kelių dienų bus geriau manau...
Jaučiu maudima pilve.. Kol kas jokių kraujingu išskyrų nebuvo..tik nuo jodo truputį... Sakė kad po savaitės gali nukristi šašas ir tada gali daugiau pakraujuoti.
Parašyta lape, jei bus didelis kraujavimas galiu nusipirkt kažkokių vaistų, nepamenu pavadinimo. O jei kris dideliais kresuliais tada į ligoninę varyt..
Tai tokie mano išgyvenimai šiandien...
Tikrai nenoriu kad gąsdinti savo istorija... Gal kam visai ne taip bus...juk kiekvienai skirtingai. Sėkmės jums, parašysiu kaip sekasi gyti... Gerai kad dar ryt išeiginė, poryt jau į darbą... Bus kitas išbandymas...
Sėkmės jums, juk svarbiausia mūsų sveikata o.ne baimės...
Atsakyti
Stiprybės Jums ir daugiau optimizmo, viskas bus gerai mirksiukas.png
Aš irgi labai jautri, ant operacinio stalo net apsiverkiau kai ruošė mane, nes pasijutau tokia bejėgė ir nuo kitų priklausoma. Mane operavo su pilna narkoze, ir labai džiaugiuosi dėl to nes po narkozės pabudau kaip po gero, ilgo, gilaus miego, buvau it naujai gimus, pilna teigiamų emocijų, net pačiai buvo sunku tuo patikėti, nes kaip tik galvojau kad po narkozės bus bloga ir silpna.
Taip, gijimas man buvo sudėtingas, po maždaug 10 dienų pradėjau kraujuot, siuvo tą kraujuojančia vietą gyvai be jokių narkozių...galvojau nualpsiu nuo skausmo, vėliau dar po poros dienų plūstelėjo kraujas tarsi vandenys prieš gimdymą, vat tuomet buvo baimės, vėl narkozė, prideginimas..... mes moterys esam tikrai stiprios....svarbiausia tikėti kad viskas bus gerai... mirksiukas.png
Atsakyti
LaiLa25 laikykitės 4u.png Jei neklystu jūs ne Lt? Labai greitai tą procedūrą jums atliko ir labai jau greit išleido blink30x30.png Tikiu kad sunku, bet reik pasistengt nesigraužti, svarbu toliau kad viskas būtų gerai, o ir bus gerai! Reik tuo tikėt!
Jurgonse, o kada ir kur jus operavo? Gijimas tai tikrai nepavydėtinas blink30x30.png o kaip dabar jaučiatės?
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 08 23, 17:48)
Laba, 
Jau namie.  Pradėjo pusę 9, po 9.15 paleido.
Kadangi esu tokia jautri,  tai davė prieš tai išgerti raminamųjų,  kurie man galiu pasakyt neveikė visai... Suleido vietinį nuskausminima kaip supratau į tris vietas.  Durimas jautėsi,  nors prieš viską buvau dar isidejus tampona su vietine nejautra (jų rekomendacija) bet gal kiek padėjo ji, manau būtų jautesi gal daugiau...
Visa kalatojausi... Gal kai kam ir vieni juokai tokia procedūra.... Bet esu kaip kiti sako jautrute... Nepykit,  ir negalvokit kad Jums taip bus..
Na nzn ką jie ten darė.. Bet jausmas nekoks... Tiesa,  kaip pjovė,  nieko nejaučiau,  daug nemaloniau buvo,  kai pridegino,  o dar nemaloniau kai traukė tą sketuva...
Aš tiek nervavausi ir buvau tokia issitempus kad davė net kažkokia kauke ant veido ir liepė kvėpuoti... Net nzn kas ten buvo... Po visko liepė atsisėsti ir pasėdėt šiek tiek,  kol atsigausiu,  ir galėsiu eit apsirengti... Vos kojos laikė mane...nuėjus rengtis į Wc verkiau... Ne iš skausmo... Kažkokia graužatis viduj... Lyg būčiau netekus kažko... Jaučiausi kažkokia nepilnaverte....
Išėjus,  gavau vaistų nuo skausmo,  nors nejaučiau skausmo visai... Davė lapą su nuorodomis ką daryt negalima...sakė kad visas gijimas gali būti apie 10savaičių... Kažką klausė apie vaikus.. Bet man ne tas galvoj buvo,  sakiau kad neplanuojame kol kas nieko....
Negaliu pastoti jau labai ilgai.. Darėm ivf... Su šaldytais... Bandėm jau.4 kartus... Negaliu daugiau... Neturiu jėgų... Todėl viską nustumiau į šoną... O db  dar visa šita prisidėjo... Kokie dar vaikai.... Galiu pamiršt...
Atsakymai sakė bus po 5-6 savaičių tiktai..... Atsiųs laišką... Dabar kažkaip reikia susikaupti,  užsiimti kuo kad negalvoti ir laukti atsakymo.... Sakė sekantis patikrinimas pap po 6 mėnesių maždaug....ispjove 8mm.....
Jaučiuosi išsekus šiandien...bet manau čia dėl mano begalinio nervavimosi.... Po kelių dienų bus geriau manau...
Jaučiu maudima pilve.. Kol kas jokių kraujingu išskyrų nebuvo..tik nuo jodo truputį... Sakė kad po savaitės gali nukristi šašas ir tada gali daugiau pakraujuoti.
Parašyta lape,  jei bus didelis kraujavimas galiu nusipirkt kažkokių vaistų,  nepamenu pavadinimo.  O jei kris dideliais kresuliais tada į ligoninę varyt..
Tai tokie mano išgyvenimai šiandien...
Tikrai nenoriu kad gąsdinti savo istorija... Gal kam visai ne taip bus...juk kiekvienai skirtingai.  Sėkmės jums,  parašysiu kaip sekasi gyti... Gerai kad dar ryt išeiginė,  poryt jau į darbą... Bus kitas išbandymas...
Sėkmės jums,  juk svarbiausia mūsų sveikata o.ne baimės...

Man dare LT be narkozes... Jauciausi panasiai kaip jus... Bet viskas praeina ! Svarbiausia, kad rezultatas butu geras ! Laikykites 🎈
Atsakyti
Laba,

Na vakar pasidarbavau namie šiek tiek, tai vakare jautėsi maudimas, ėmiau vaistų, tai kaip ir nieko.
Snd į darbą jau ėjau, tai teko ir imti tabletę, nes maudė..ir pasirodė kažkokios neaiškios išskyros... O vakare kažkokia kaip plėvelė.... Bet čia kažkas panašaus, kaip po kolposkopijos ar kaip ji ten....nekraujuoja... Tai nors tiek... Tik db ir nesupratau, ar jau čia tas vadinamas šašas nusilupo... Ar dar šiaip valosi... Nzn....nes kiek skaičiau tai kaip ir tik po kokios savaitės tas šašas turėtų nusilupt... Nzn...matysim... Kas bus toliau... Bet kol kas savijauta nebloga....
Sėkmės visoms
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 08 25, 23:07)
Laba,

Na vakar pasidarbavau namie šiek tiek,  tai vakare jautėsi maudimas,  ėmiau vaistų,  tai kaip ir nieko.
Snd į darbą jau ėjau,  tai teko ir imti tabletę,  nes maudė..ir pasirodė kažkokios neaiškios išskyros... O vakare kažkokia kaip plėvelė.... Bet čia kažkas panašaus,  kaip po kolposkopijos ar kaip ji ten....nekraujuoja... Tai nors tiek... Tik db ir nesupratau,  ar jau čia tas vadinamas šašas nusilupo... Ar dar šiaip valosi... Nzn....nes kiek skaičiau tai kaip ir tik po kokios savaitės tas šašas turėtų nusilupt... Nzn...matysim... Kas bus toliau... Bet kol kas savijauta nebloga....
Sėkmės visoms

Kazkur 10d beks toks nemalonaus kvapo vandenukas,rusvas,arba rausvjs.po 10d ale tas sasas pradeda luptis.taj ten po biski krenta kajp slapio saso padariniai.nes ten sudreksta.
Nu ziurekit,stebekit.
As po operacijos viska dariau,dirbau,vaika 10kg kilnojau pastoviai,nes pats dar nejo.ir dar man anksciau mm prasidejo 5d.va tada atsiprasant tai isikau i kelnes.vaziavau i priimamaji.bet ten nieko doro man nepasake.tai vat.po to pati nusprendziau,kad tai mm.
Sveikatytes jums.bus viskas gerai.
Papildyta:
QUOTE(Kamėja @ 2016 08 25, 09:46)
Man dare LT be narkozes... Jauciausi panasiai kaip jus... Bet viskas praeina ! Svarbiausia, kad rezultatas butu geras ! Laikykites 🎈

Atvirai pasakius be narkozes gal ir nelb buciau sutikus.as taip kalatojaus,kojos kilnojos.teko net padidint narkozes kieki.o kajp jus ataiket?nebent koju nejautet?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 08 26, 09:03)
Kazkur 10d beks toks nemalonaus kvapo vandenukas,rusvas,arba rausvjs.po 10d ale tas sasas pradeda luptis.taj ten po biski krenta kajp slapio saso padariniai.nes ten sudreksta.
Nu ziurekit,stebekit.
As po operacijos viska dariau,dirbau,vaika 10kg kilnojau pastoviai,nes pats dar nejo.ir dar man anksciau mm prasidejo 5d.va tada atsiprasant tai isikau i kelnes.vaziavau i priimamaji.bet ten nieko doro man nepasake.tai vat.po to pati nusprendziau,kad tai mm.
Sveikatytes jums.bus viskas gerai.
Papildyta:

Atvirai pasakius be narkozes gal ir nelb buciau sutikus.as taip kalatojaus,kojos kilnojos.teko net padidint narkozes kieki.o kajp jus ataiket?nebent koju nejautet?

Atlaikiau, bet pakartot nenoreciau .😁😁.. Be narkozes sutikau del to, kad maitinau kudiki.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 08 26, 21:34)
Atlaikiau, bet pakartot nenoreciau .😁😁.. Be narkozes sutikau  del to, kad maitinau kudiki.

As ir maitinau.bet po to buvo paskatinimas nutraukti maitinima
Atsakyti
Labukas,
Taip, pradėjo eiti kažkokios išskyros su juodais kažkokiais trupiniais.... Ir nemalonaus kvapo...Matyt tas šašas gyja...
Reik tik tikėtis kad nebus didesnio kraujavimo... Mmm dar maždaug po savaitės kažkur... Greičiau viskas praeitų.... Ir ta atsakymą sužinočiau... Čia taip ilgai reikia jo laukti apie 5savaites... Išprotėti galima..... Dar visas mėnesis laukt....
Man taip pat darė be narkozes tik su vietine nejautra... Tai turbūt galiu pasakyt kad didesnis buvo psichologiškas skausmas.... Fiziškai iškentėti galima...manau kad per gimdymą skauda kur kas labiau.....
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 08 27, 12:06)
Labukas, 
Taip,  pradėjo eiti kažkokios išskyros su juodais kažkokiais trupiniais.... Ir nemalonaus kvapo...Matyt tas šašas gyja...
Reik tik tikėtis kad nebus didesnio kraujavimo... Mmm dar maždaug po savaitės kažkur... Greičiau viskas praeitų.... Ir ta atsakymą sužinočiau... Čia taip ilgai reikia jo laukti apie 5savaites... Išprotėti galima..... Dar visas mėnesis laukt....
Man taip pat darė be narkozes tik su vietine nejautra... Tai turbūt galiu pasakyt kad didesnis buvo psichologiškas skausmas.... Fiziškai iškentėti galima...manau kad per gimdymą skauda kur kas labiau.....

Šašas turi nukrist po 10 dienų. Man tą dieną truputį kraujo pasirodė, o iki tol bėgo rožinis, vėliau rusvas vandenėlis.
Atsakyti