Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Atėjau i šią temą įnešti šiek tiek pozityvumo 4u.png pernai lapkričio mėn turėjau konizaciją, ca in situ, operacija pavyko puikiai, pašalinta iki sveikos vietos. Iki tol daug metų turėjau pks, ciklo visiškai neturėjau ir dar viena bėda prisidėjo.. operavęs gydytojas daug vilčių susilaukti vaikų su mano diagnozėm nedavė, tuo labiau, kad turiu visas agresyviausias žpv formas ir bet kada pakitimai gali atsinaujinti, tik, kaip gydytojas sakė, konizuoti nebėra ko- teks lauk krapštyti gimdą... galit įsivaizduoti, kaip tada jaučiausi- 30m, laimingai ištekėjusi ir greičiausiai neturėsiu vaikų.. vyras vis ramindavo, kad jam svarbiausia mano sveikata, bet puikiai mačiau, kaip jis kremtasi, nes jau seniai svajojo apie vaikelį..
Praėjus 3 mėn po operacijos viena naktį pasijutau labai blogai- labai skaudėjo pilvo apačią, krėtė šaltis, pakilo temperatūra, vos iškentėjau neišsikvietus greitosios. Ryte skausmas aprimo, bet prisiminiau gydytojo žodžius, kad po šios operacijos kartais gimdos kaklelis užanka ir tenka dar kartą operuoti, požymiai buvo tokie patys, kaip jis pasakojo, todėl nedvejodama pasiskambinau jam ir užsirašiau konsultacijai. Kaip dabar pamenu- sėdžiu kėdėj jo kabinete, pasakoju, kaip čia man blogai buvo, kad gal užako kaklelis, o jis šypsodamasis- užako tas jūsų kaklelis 9 mėn- jus nėščia!! Tas skausmas, kurį jaučiau, buvo vaisiaus implantacija gimdoje, nėstumas buvo dar labai ankstyvas- iki 3sav, matėsi tik mažytė pūslyte. Man buvo toks šokas!! Visą kelią namo negalėjau nustoti verkti.. Gryždama namo užsukau i parduotuvę ir nupirkau mėlynas berniukiškas kūdikio kojnytes, pakišau jas vyrui po pagalve ir vakare paprašiau pakelti pagalvę- nemoku apsakyti jo reakcijos- ir juokėmės ir verkėm.. Dabar mano pilveliui 25sav, per visą nėstumo laiką nei karto nepykino, net dabar- jei nejausčiau kūdikėlio judesių, nesuprasčiau, kad laukiuosi. Nuo pat pirmos minutės, kai tik sužinojau apie nėštumą, kreipdavaus i mažylį kaip į berniuką- 18 sav sužinojau, kad berniukas ir gims ❤
Mane prižiūrinti ginekologė nuo pat pirmo vizito kartojo, kad pati tikrai nepagimdysiu, nes neatsidarys kaklelis po operacijos, bet klinikose apžiūrėjęs gydytojas pamatė, kad jau dabar kaklelis veriasi ir turėčiau pagimdyti greitai ir lengvai. Tiesa, yra didelė ankstyvojo gimdymo tikimybė, nes kaklelis netik prasivėręs, bet ir labai trumpas, 34sav (jei iki to laiko išnešiosiu) guldys i patologinį skyrių iki pat gimdymo. Kasdien šnekinu savo berniuką ir prašau palaukti termino ir gimti laiku- nors gydytojas ir nugasdino, kad bet kada galiu pradėti gimdyti, širdim jaučiu, kad viskas bus gerai- kaip gali būti kitaip po tokio stebuklo ❤❤❤❤
Nebijokit laukiančios operacijos- svarbu viskas aptikta laiku! O vaikų susilaukti, kaip matote, tikrai įmanoma ❤
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2016 08 07, 15:55)
Atėjau i šią temą įnešti šiek tiek pozityvumo  4u.png  pernai lapkričio mėn turėjau konizaciją, ca in situ, operacija pavyko puikiai, pašalinta iki sveikos vietos. Iki tol daug metų turėjau pks, ciklo visiškai neturėjau ir dar viena bėda prisidėjo.. operavęs gydytojas daug vilčių susilaukti vaikų su mano diagnozėm nedavė, tuo labiau, kad turiu visas agresyviausias žpv formas ir bet kada pakitimai gali atsinaujinti, tik, kaip gydytojas sakė, konizuoti nebėra ko- teks lauk krapštyti gimdą...  galit įsivaizduoti, kaip tada jaučiausi- 30m, laimingai ištekėjusi ir greičiausiai neturėsiu vaikų.. vyras vis ramindavo, kad jam svarbiausia mano sveikata, bet puikiai mačiau, kaip jis kremtasi, nes jau seniai svajojo apie vaikelį..
Praėjus 3 mėn po operacijos viena naktį pasijutau labai blogai- labai skaudėjo pilvo apačią, krėtė šaltis, pakilo temperatūra, vos iškentėjau neišsikvietus greitosios. Ryte skausmas aprimo, bet prisiminiau gydytojo žodžius, kad po šios operacijos kartais gimdos kaklelis užanka ir tenka dar kartą operuoti, požymiai buvo tokie patys, kaip jis pasakojo, todėl nedvejodama pasiskambinau jam ir užsirašiau konsultacijai. Kaip dabar pamenu- sėdžiu kėdėj jo kabinete, pasakoju, kaip čia man blogai buvo, kad gal užako kaklelis, o jis šypsodamasis- užako tas jūsų kaklelis 9 mėn- jus nėščia!!    Tas skausmas, kurį jaučiau, buvo vaisiaus implantacija gimdoje, nėstumas buvo dar labai ankstyvas- iki 3sav, matėsi tik mažytė pūslyte. Man buvo toks šokas!! Visą kelią namo negalėjau nustoti verkti..  Gryždama namo užsukau i parduotuvę ir nupirkau mėlynas berniukiškas kūdikio kojnytes, pakišau jas vyrui po pagalve ir vakare paprašiau pakelti pagalvę- nemoku apsakyti jo reakcijos- ir juokėmės ir verkėm.. Dabar mano pilveliui 25sav, per visą nėstumo laiką nei karto nepykino, net dabar- jei nejausčiau  kūdikėlio judesių, nesuprasčiau, kad laukiuosi. Nuo pat pirmos minutės, kai tik sužinojau apie nėštumą, kreipdavaus i mažylį kaip į berniuką- 18 sav sužinojau, kad berniukas ir gims ❤ 
Mane prižiūrinti ginekologė nuo pat pirmo vizito kartojo, kad pati tikrai nepagimdysiu, nes neatsidarys kaklelis po operacijos, bet klinikose apžiūrėjęs gydytojas pamatė, kad jau dabar kaklelis veriasi ir turėčiau pagimdyti greitai ir lengvai. Tiesa, yra didelė ankstyvojo gimdymo tikimybė,  nes kaklelis netik prasivėręs, bet ir labai trumpas, 34sav (jei iki to laiko išnešiosiu)  guldys i patologinį skyrių iki pat gimdymo. Kasdien šnekinu savo berniuką ir prašau palaukti termino ir gimti laiku- nors gydytojas ir nugasdino, kad bet kada galiu pradėti gimdyti, širdim jaučiu, kad viskas bus gerai- kaip gali būti kitaip po tokio stebuklo ❤❤❤❤
Nebijokit laukiančios operacijos- svarbu viskas aptikta laiku! O vaikų susilaukti, kaip matote, tikrai įmanoma ❤

Labai grazi istorija wink.png łaukiam kartu jusu stebuklelio.as turiu 2 stebuklus wink.png
Atsakyti
Sveiki. Pries konizacija buvo ca in situ. O po konizacijos tam atsakyme nieko neina suprast. Daktare tik pasake, kad greiciausiai vezys man. Po menesio kartosim onkocitologini. Ar buvo kam nors taip? Ir dar prasidejo kraujavimas ir skausmas santykiaujant...
Atsakyti
aikstinga, sveikinu ir džiaugiuosi už jus smile30x30.png
Papildyta:
QUOTE(wanile @ 2016 08 08, 02:39)
Sveiki. Pries konizacija buvo ca in situ. O po konizacijos tam atsakyme nieko neina suprast. Daktare  tik pasake, kad greiciausiai vezys man. Po menesio kartosim onkocitologini. Ar buvo kam nors taip? Ir dar prasidejo kraujavimas ir skausmas santykiaujant...

O ką rašo atsakyme ? Daktarė nieko nepakomentavo ?
Atsakyti
Sveikos.man tai lb ńervina kaj pries mm tepa rudai pora dienu,kol pramusa visas reikalas.kazin praejs kada?
Rugseji varysiu pas onkoginekologe,tada bandysiu viska issiaiskint.viena gala gydai,kitas galas genda
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 08 08, 13:41)
Sveikos.man tai lb ńervina kaj pries mm tepa rudai pora dienu,kol pramusa visas reikalas.kazin praejs kada?
Rugseji varysiu pas onkoginekologe,tada bandysiu viska issiaiskint.viena gala gydai,kitas galas genda

Man pradžioj irgi pora dienų rudai tepė, o dabar jau visa savaitė tepa, nuo 1dienio kaip pradėjo tai dar šiandien normalių mm nėra sad.png
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 08 08, 13:20)
Man pradžioj irgi pora dienų rudai tepė, o dabar jau visa savaitė tepa, nuo 1dienio  kaip pradėjo tai dar šiandien normalių mm nėra sad.png

Man taj jau keli menesiai taip.taj pat po mm ir pora dienu patepa.bet gal ten valosi.aj nezinau.kodel negali buti normaliai
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 08 08, 01:39)
Sveiki. Pries konizacija buvo ca in situ. O po konizacijos tam atsakyme nieko neina suprast. Daktare  tik pasake, kad greiciausiai vezys man. Po menesio kartosim onkocitologini. Ar buvo kam nors taip? Ir dar prasidejo kraujavimas ir skausmas santykiaujant...

Kas irasyta atsakyme ? Mano atveju buvo parasyta invazyvi karcinoma ir reikalinga radikali operacija sad.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Swissgirl: 08 rugpjūčio 2016 - 15:53
Sveiki! Ar kas nors galit mane apsviest, sitoj temoj as dar naujoke. Zodziu rado pas mane cin3 po biopsijos, paskyre lletz su vietine nejaurta. Ar cia normalu? Sese sako, kad cia jau turetu pjaut daug ir duoti pilna narkoze. Gyvenu Airijoj, as ziauriai pasimetus ir labai bijau sad.png siaip gana jautri skausmui esu kalbant apie vietine, pas dantistus pastoviai problema, dvigubas dozes leidzia.. kai dare biopsija irgi leido bet vistiek skaudejo.. ir beje po biopsijos kokias tris dienas kankinausi su tikrai nemazu skausmu, tai kas bus po operacijos?? sad.png o gydytojas apie ta cin3 kalbejo isvis taip, lyg cia butu visiskas menkniekis, o lletz lyg taspats kas krauja paimt is pirsto.. kaip yra is tikro, kiek cia viskas rimta? nezinau ka galvot.. einu is proto :"(
Atsakyti
Ar yra dar čia užsukančių? 4u.png
Penktadienį ruošiuos operacijai ir nežinau kaip jai pasiruošti. Ką reikia su savim turėti? Ir gal žinot ar įleis su manim kartu žmogų kuris manęs palauks? Čia gal Naujoke25 galėtų atsakyt, nes mes berods ten pat operuojamės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meme: 22 rugpjūčio 2016 - 18:48
QUOTE(meme @ 2016 08 22, 19:45)
Ar yra dar čia užsukančių?  4u.png
Penktadienį ruošiuos operacijai ir nežinau kaip jai pasiruošti. Ką reikia su savim turėti? Ir gal žinot ar įleis su manim kartu žmogų kuris manęs palauks? Čia gal Naujoke25 galėtų atsakyt, nes mes berods ten pat operuojamės.

neštis siuntimą, asmens dokumentus, įklotų, šlepetes, chalatas ne pro šalį. po operacijos norėsis gerti, užkąsti.
palatoje leidžia kartu būti, leistų palaukti tikrai koridoriuje netrukdant kitoms pacientėms 4u.png
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 08 22, 20:34)
neštis siuntimą, asmens dokumentus, įklotų, šlepetes, chalatas ne pro šalį. po operacijos norėsis gerti, užkąsti.
palatoje leidžia kartu būti, leistų palaukti tikrai koridoriuje netrukdant kitoms pacientėms 4u.png

Oi labai ačiū, būčiau tik dokumentus pasiėmus ir chalatą cool30x30.png
Atsakyti