Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 07 21, 15:53)
man gine leido po mėnesio po apžiūros, bet aš vis tiek du mėn, laukiau.
Net operavęs gyd. sako tegu gyja puse metų ir geriau nelįsti, tai galima įsivaizduoti tik koks ilgas iš tikrųjų gijimo procesas..
Beje ir nėštumo planuot puse metų negalima tai ne be reikalo matyt tokios rekomendacijos

visiskai pritariu smile.gif

as pas gine buvau apziuros praeita men, tai sake sugije viskas graziai, tik kazkaip kraujagysle yra prie pat randelio, tai gali del to pakraujuot kartais. dabar va gera savaite iki mm ir nesupratau, kelias dienas tokiu kaip senu krauju patepliojo, o paskiau biski paneset sunku krovini teko, tai ir sviezio kraujo pasirode. bet su juo pasibaige visi tepliojimai. keistai zodziu. jei nenukryps mano kalendorius, tai menesio gale eisiu patikros po puses metu daryt...
Atsakyti
Sveikos,
Gelbėkit mergaitės....gavau laišką iš gydytojo, kad man reikalinga konizacija... Nesu Lt..
Prisiskaiciau daug visokios info....baigiu isverkt visas ašaras... Daktarai čia nieko neaiškina... Jokių tyrimų rezultatų... Žinau tik kad turiu zvp...bet nei koks tipas nieko... Kalbėjau snd su daktaru, nes norėjau kad migdytu mane...nes labai bijau 😨.... Bet atkalbejo, sako, nereikia, su vietine nejautra padarysim, čia nieko baisaus.. Dar turėsiu kažkokiu tepalu tampona įsidėti val.pries procedūra. ( kaip supratau ir kažkokia nejautrai).... Ir tipo galėsiu grįžt ta pačia dieną, į normalų gyvenimo ritmą. Skamba keistai.
Prieš pusantrų metų darė tyrimą kolposkopu, rado pakitimus, parašė kad nereikia nieko daryt, turi savaime praeit... Sekanti apžiūra turėjo būt po metų..
Kvietimą gavau po pusantrų metų...vėl turėjo kolposkopu daryt. ( Pirmą kartą paėmė biologija) biopsijos neėmė, tik tepineli kaip supratau... Ir va kokie atsakymai! Dideli pakitimai, reik konizacijos..... Numatyta kita men.....
Verkiu....naktimis negaliu užmigt..... Bijau nerealiai..... Niekaip nesuprantu.... Ar kam darė neuzmigdzius??? Koks gyvenimas po jos??? Man toks jausmas.... Kad kažkokia nepilnaverte būsiu po jos......giminėje labai daug vėžiu mirusių..... Labai labai labai bijau.....vaikų neturiu... Turim kitų dar bedeliu su vyru... Ivf...su šaldytais bandėm
...bet nieko.....nebežinau ką daryt... Visas pasaulis griūna man...
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 07 25, 13:53)
Sveikos, 
Gelbėkit mergaitės....gavau laišką iš gydytojo,  kad man reikalinga konizacija... Nesu Lt..

Zinau ta nerimo jausma, viskas neseniai praeita...man dare su vietine nejautra, skaudejo tiesa sakant, bet gal jums bus kitaip 😁 O visa kita taip, kaip jus gydytojas ir informavo..svarbiausia turbut yra susiimti ir galvoti, kad viskas pastebeta laiku 🎈
Atsakyti
Aš paniškai bijau skausmo... Ir nepakeliu jo visiškai... Jautri kaip nzn kas esu.... Tai žadėjo kažkokių duot raminančių... Gal tie kiek padės... Sakiau dar prigersiu vaistų nuo skausmo..... Negaliu apie nieką kitą galvoti... Nes rasta kaip išsiaiškinau CIN2.......todėl panika dar didesnė... O per praeitą tyrimą sakė kad atrodo daug gražiau, o kai atėjo tyrimo rezultatai, va ka rado...iš to gražaus....
Kažkur skaičiau, kad vienai ir rado cin2, o po konizacijos Cin3.......
Nededu daug vilčių.....labai jau greitai iš nieko nereikia daryt, perėjo į reikia daryt operacija..... Progresuoja.... O tai nėra gerai.....
Apskritai skaitau, kad labai mažai info apie visa tai yra.....


quote=Kamėja,2016 07 25, 18:02]
Zinau ta nerimo jausma, viskas neseniai praeita...man dare su vietine nejautra, skaudejo tiesa sakant, bet gal jums bus kitaip 😁 O visa kita taip, kaip jus gydytojas ir informavo..svarbiausia turbut yra susiimti ir galvoti, kad viskas pastebeta laiku 🎈
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2016 07 25, 14:53)
Sveikos, 
Gelbėkit mergaitės....gavau laišką iš gydytojo,  kad man reikalinga konizacija... Nesu Lt..
Prisiskaiciau daug visokios info....baigiu isverkt visas ašaras... Daktarai čia nieko neaiškina... Jokių tyrimų rezultatų... Žinau tik kad turiu zvp...bet nei koks tipas nieko... Kalbėjau snd su daktaru,  nes norėjau kad migdytu mane...nes labai bijau 😨.... Bet atkalbejo,  sako,  nereikia,  su vietine nejautra padarysim,  čia nieko baisaus.. Dar turėsiu kažkokiu tepalu tampona įsidėti val.pries procedūra. ( kaip supratau ir kažkokia nejautrai).... Ir tipo galėsiu grįžt ta pačia dieną,  į normalų gyvenimo ritmą.    Skamba keistai.
Prieš pusantrų metų darė tyrimą kolposkopu,  rado pakitimus, parašė kad nereikia nieko daryt,  turi savaime praeit... Sekanti apžiūra turėjo būt po metų..
Kvietimą gavau po pusantrų metų...vėl turėjo kolposkopu daryt. ( Pirmą kartą paėmė biologija) biopsijos neėmė,  tik tepineli kaip supratau... Ir va kokie atsakymai!  Dideli pakitimai,  reik konizacijos..... Numatyta kita men.....
Verkiu....naktimis negaliu užmigt..... Bijau nerealiai..... Niekaip nesuprantu.... Ar kam darė neuzmigdzius???  Koks gyvenimas po jos??? Man toks jausmas.... Kad kažkokia nepilnaverte būsiu po jos......giminėje labai daug vėžiu mirusių..... Labai labai labai bijau.....vaikų neturiu... Turim kitų dar bedeliu su vyru... Ivf...su šaldytais bandėm
...bet nieko.....nebežinau ką daryt... Visas pasaulis griūna man...

Sveikute.nu man be nejautros butu vamzdiec.kai atsiguliau pradejo kojos kalatotis,daktare padidino narkozes kieki,as uzmigdziau.sako kitajp nebuciau galejus operuoti.tai vat.nu dar meńesis gijimas.taj tu pas daktarus lt lankaisi?
Papildyta:
[quote=LaiLa25,2016 07 25, 20:15]
Aš paniškai bijau skausmo... Ir nepakeliu jo visiškai... Jautri kaip nzn kas esu.... Tai žadėjo kažkokių duot raminančių... Gal tie kiek padės... Sakiau dar prigersiu vaistų nuo skausmo..... Negaliu apie nieką kitą galvoti... Nes rasta kaip išsiaiškinau CIN2.......todėl panika dar didesnė... O per praeitą tyrimą sakė kad atrodo daug gražiau, o kai atėjo tyrimo rezultatai, va ka rado...iš to gražaus....
Kažkur skaičiau, kad vienai ir rado cin2, o po konizacijos Cin3.......
Nededu daug vilčių.....labai jau greitai iš nieko nereikia daryt, perėjo į reikia daryt operacija..... Progresuoja.... O tai nėra gerai.....
Apskritai skaitau, kad labai mažai info apie visa tai yra.....
quote=Kamėja,2016 07 25, 18:02]
Zinau ta nerimo jausma, viskas neseniai praeita...man dare su vietine nejautra, skaudejo tiesa sakant, bet gal jums bus kitaip 😁 O visa kita taip, kaip jus gydytojas ir informavo..svarbiausia turbut yra susiimti ir galvoti, kad viskas pastebeta laiku 🎈
[/quote]
[/quote]
Nu man buwo acus,o kai ispjove cin 3 daktare sake sokiruota.o as aplamaj buwau kajp nesava.
Atsakyti
Labas,
To aš labiausiai ir bijau.... Kad ras kur kas daugiau nei sako kad yra...aš ne Lt....deja....čia viskas kitaip... Nei normaliai parašo kokie tie tyrimai nei ką....pati turėjau info ieškotis ir gilintis kas čia ir kodėl...
Bijau pagalvot apie operacija... O dar kur toks ilgas gijimas... Kaip į darbą eit.... Ne kontoroje kokioje sėdžiu... Valau patalpas, bobutę prižiūriu dar...būna kad po 12 val varau.....o jie sako kad nereik jokių biuletenių.... Bet skaičiau kad gali būti kraujavimas...ir tada vėl į ligoninę... Kažkoks siaubas......
O ką tau sako, kas toliau su tuo Cin 3??? Kaip suprantu tai labai ant ribos.......... Kokios prognozės?

[quote=Aistrencija,2016 07 25, 22:10]
Sveikute.nu man be nejautros butu vamzdiec.kai atsiguliau pradejo kojos kalatotis,daktare padidino narkozes kieki,as uzmigdziau.sako kitajp nebuciau galejus operuoti.tai vat.nu dar meńesis gijimas.taj tu pas daktarus lt lankaisi?
Papildyta:

[/quote]
Nu man buwo acus,o kai ispjove cin 3 daktare sake sokiruota.o as aplamaj buwau kajp nesava.
[/quote]
Atsakyti
[quote=LaiLa25,2016 07 25, 23:31]
Labas,
To aš labiausiai ir bijau.... Kad ras kur kas daugiau nei sako kad yra...aš ne Lt....deja....čia viskas kitaip... Nei normaliai parašo kokie tie tyrimai nei ką....pati turėjau info ieškotis ir gilintis kas čia ir kodėl...
Bijau pagalvot apie operacija... O dar kur toks ilgas gijimas... Kaip į darbą eit.... Ne kontoroje kokioje sėdžiu... Valau patalpas, bobutę prižiūriu dar...būna kad po 12 val varau.....o jie sako kad nereik jokių biuletenių.... Bet skaičiau kad gali būti kraujavimas...ir tada vėl į ligoninę... Kažkoks siaubas......
O ką tau sako, kas toliau su tuo Cin 3??? Kaip suprantu tai labai ant ribos.......... Kokios prognozės?
Nu man buwo acus,o kai ispjove cin 3 daktare sake sokiruota.o as aplamaj buwau kajp nesava.
[/quote]
[/quote]
Nu taj padare operacija.patikros ejau po 4 menesiu.padare tepineli.tai tipo viskas norma.dbr vel po puse metu.bandysiu darytis skystoje terpeje
Atsakyti
[quote=LaiLa25,2016 07 26, 00:31]
Labas,
To aš labiausiai ir bijau.... Kad ras kur kas daugiau nei sako kad yra...aš ne Lt....deja....čia viskas kitaip... Nei normaliai parašo kokie tie tyrimai nei ką....pati turėjau info ieškotis ir gilintis kas čia ir kodėl...
Bijau pagalvot apie operacija... O dar kur toks ilgas gijimas... Kaip į darbą eit....
Visai neilgas gijimas. Aš po keleto dienų į darbą ėjau. Tik narkozė savo davė (galva ilgai sukos).
Atsakyti
Man dare su narkoze, irgi toks drebulys is neramaus jaudulio uzejo ant operacinio stalo... sako atsipalaiduok, vaistu suleido, ne pro kur. Dar ir kauke dejo, kad "atsijungciau"... tai su vietine gal ne visoms psichologiskai tinka. O kokie pakitimai tai tik po biopsijos parodys konkreciai. Man buvo tik ascus rode, o po konizacijos cis nu tai... bet ispjove, nebeliko.. sugijo... Dabar vel tepinelio keliausiu... siandien. Bet pries pat mm tai nezinau, geriau atseit gi iskart po.
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2016 07 27, 11:24)
Man dare su narkoze, irgi toks drebulys is neramaus jaudulio uzejo ant operacinio stalo... sako atsipalaiduok, vaistu suleido, ne pro kur. Dar ir kauke dejo, kad "atsijungciau"... tai su vietine gal ne visoms psichologiskai tinka. O kokie pakitimai tai tik po biopsijos parodys konkreciai. Man buvo tik ascus rode, o po konizacijos cis nu tai... bet ispjove, nebeliko.. sugijo... Dabar vel tepinelio keliausiu... siandien. Bet pries pat mm tai nezinau, geriau atseit gi iskart po.

Sake nera skirtumo.jej koks blogumas parodo iskart
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

darau ne pirma tepineli, atsakymai vis skiriasi - nuo dideliu pakitimu viena karta iki visiskai nieko. Turiu zaizdele. DAbar dariau ZPV tyrima - rado ASCUS nenustatytos reiksmes ir ZPV 16. Siuncia i onkologini. Gal galit pasakyt kas manes laukia, kad bent moraliskai pasiruost?
Atsakyti
Sveikos,,
Kaip žiauru gyventi kiekvieną dieną, ir laukti tos operacijos.
Aš taip pat turiu ZVP, tik nzn koks jis..čia jie b...taip matai rūpinasi kad net netyre.. Siaubas kažkoks, jau čia tie daktarai mane baigia iš proto išvaryti... Jų pasakymas buvo toks, tai ispjausim kartu su Zvp ir tipo nebus...

Kažkokia nesąmonė.

Nzn...laukiu su didžiausia baime... Jokios narkozes neduos tik su vietine nejautra.. Matai nes jei su narkoze, tai dar dviem mėnesiams nusikels viskas, o čia negalima laukti.. Ir yra rimtesnių operacijų, kad naudot narkoze..
Žiauru..... Vemt verčia mane šitie daktarai....

Užsklanda, manau kad jei dideli pakitimai, gal ir tau darys konizacija... Bet kaip čia sako merginos, isgyvensim.... Aš kaip tik laukiu db jos, rugpjūčio mėn. Norėtųsi kad būtų ryt kuo greičiau... Greičiau baigtųsi viskas....
Atsakyti