Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Kamėja @ 2016 07 08, 13:48)
Batareika, kaip laikotes ? 🎈 Man siandien daugiau kraujo vel pasirode, kilstelejau vakar foteli ☹ Taip bijau, kad vel nereiktu i ligonine ☹

O kam tą fotelį kėlei, saugokis geriau.... Nors aš ir pati kai reik tai perkeliu ką ir sunkesnio. O ką daryt.
Aš ligoninėj, po skydliaukės operacijos... Vakar išoperavo. Taip kad nieko nedirbu lovoj guliu tai tik teplioja. Gausiausiai 10-tą dieną kraujavau, bet paskui lyg nieko. O atsakymų kiek skambinu tiek mano gydytojo nėra, o be jo niekas nieko nežino. Tai kažkaip neramu kada aš ką sužinosiu.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 07 08, 15:46)
O kam tą fotelį kėlei, saugokis geriau.... Nors aš ir pati kai reik tai perkeliu ką ir sunkesnio. O ką daryt.
Aš ligoninėj, po skydliaukės operacijos... Vakar išoperavo. Taip kad nieko nedirbu lovoj guliu tai tik teplioja. Gausiausiai 10-tą dieną kraujavau, bet paskui lyg nieko. O atsakymų kiek skambinu tiek mano gydytojo nėra, o be jo niekas nieko nežino. Tai kažkaip neramu kada aš ką sužinosiu.

man nuo 10 dienos po operacijos vis patepliodavo krauju po nedaug, gal tik siandien tas sasas vadinamas nukrito...na stebesim kas cia bus :/
Papildyta:
QUOTE(batareika @ 2016 07 08, 15:46)
O kam tą fotelį kėlei, saugokis geriau.... Nors aš ir pati kai reik tai perkeliu ką ir sunkesnio. O ką daryt.
Aš ligoninėj, po skydliaukės operacijos... Vakar išoperavo. Taip kad nieko nedirbu lovoj guliu tai tik teplioja. Gausiausiai 10-tą dieną kraujavau, bet paskui lyg nieko. O atsakymų kiek skambinu tiek mano gydytojo nėra, o be jo niekas nieko nežino. Tai kažkaip neramu kada aš ką sužinosiu.

Dar ir skydliauke tau... Ech 🎈 Sveikatos daug 🎈
Atsakyti
sveikos, labai prasau atsakykite. po konizacijos praejo 6 savaites, bet negaliu dar nieko su vyru nuveikt blush2.gif bandem, iskart grauzia man ten viduj. ar cia visoms taip buna? nors daktare minejo, kad tik menesi neturet santykiu g.gif jau visko prisigalvoju, gal man ten kazka ne ta padare. mano daktare dabar atostogose, eisiu tik menesio gale...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wanile: 13 liepos 2016 - 22:42
QUOTE(wanile @ 2016 07 13, 23:41)
sveikos, labai prasau atsakykite. po konizacijos praejo 6 savaites, bet negaliu dar nieko su vyru nuveikt blush2.gif  bandem, iskart grauzia man ten viduj. ar cia visoms taip buna? nors daktare minejo, kad tik menesi neturet santykiu g.gif  jau visko prisigalvoju, gal man ten kazka ne ta padare. mano daktare dabar atostogose, eisiu tik menesio gale...

O buwote patikroje po menesio?
Atsakyti
nebuvau, nes daktare kaip tik atostogose. tai nebuvo niekam sitaip?
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 07 14, 13:21)
nebuvau, nes daktare kaip tik atostogose. tai nebuvo niekam sitaip?

Man ne.
Tai teks palaukt kada grys.nes idomu iskur tie nemalonus pojuciai.nebetepa,nieko?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 07 14, 10:55)
O buwote patikroje po menesio?

O man kaip tik operavęs gyd. Sakė nėr ko ten tikrint ir lįsti be pusės metų... tegu gyja...
Praėjo 3 sav tai dar nieko nebandžiau. Nors man sakė už 3 sav jau galima... Bet kaip tik mmm prasidėjo, tai lauksiu pabaigos :-D bet kadangi man leido po 3 tai ir nelauksiu 6 sav. ;-)
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 07 14, 19:01)
O man kaip tik operavęs gyd. Sakė nėr ko ten tikrint ir lįsti be pusės metų...  tegu gyja...
Praėjo 3 sav tai dar nieko nebandžiau. Nors man sakė už 3 sav jau galima... Bet kaip tik mmm prasidėjo, tai lauksiu pabaigos :-D bet kadangi man leido po 3 tai ir nelauksiu 6 sav. ;-)

As buwau nusiteikus laukt 6-8sav.bet po menesio buvau sugijus.as tai užtat,kad daktaras apziuretu po tam tikro laiko kaip ten kas.greitai ten viskas ivyksta.wink.gif
Atsakyti
Man nei tepa, nei kraujas bega. Tik tas deginimas vos tik bandant kazka nuveikt. O visiem kartu su konizacija daro ir kanalo abrazija?
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 07 13, 22:41)
sveikos, labai prasau atsakykite. po konizacijos praejo 6 savaites, bet negaliu dar nieko su vyru nuveikt blush2.gif  bandem, iskart grauzia man ten viduj. ar cia visoms taip buna? nors daktare minejo, kad tik menesi neturet santykiu g.gif  jau visko prisigalvoju, gal man ten kazka ne ta padare. mano daktare dabar atostogose, eisiu tik menesio gale...

sveika, man trys mėnesiai praėjo, tai po santykių ir paskauda ir pateplioja, nors labai atsargiai elgiamės vis tiek, jei vienąkart neskauda tai kitakart jau skauda, o kaip užeina skaudėt tai kelias dienas ir naktis paskauda ir patepa, kiekvienai matyt savas laikas turi ateit, aš išlaukiu kol praeis visi skausmai ir atrodo jau nebesikartos ir vėl bandom ir vėl skausmai kartojasi, blogiausia, kad kaip užskausta tai kenčiu kelias dienas
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2016 07 14, 20:59)
Man nei tepa, nei kraujas bega. Tik tas deginimas vos tik bandant kazka nuveikt. O visiem kartu su konizacija daro ir kanalo abrazija?

ne, ją daro įtardami invazinį vėžį ar panašiai, kai pakitimai gali būti nuėję giliau.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 07 14, 18:01)
O man kaip tik operavęs gyd. Sakė nėr ko ten tikrint ir lįsti be pusės metų...  tegu gyja...
Praėjo 3 sav tai dar nieko nebandžiau. Nors man sakė už 3 sav jau galima... Bet kaip tik mmm prasidėjo, tai lauksiu pabaigos :-D bet kadangi man leido po 3 tai ir nelauksiu 6 sav. ;-)

man gine leido po mėnesio po apžiūros, bet aš vis tiek du mėn, laukiau.
Net operavęs gyd. sako tegu gyja puse metų ir geriau nelįsti, tai galima įsivaizduoti tik koks ilgas iš tikrųjų gijimo procesas..
Beje ir nėštumo planuot puse metų negalima tai ne be reikalo matyt tokios rekomendacijos
Atsakyti