Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(meme @ 2016 06 30, 23:22)
Dabar kažkaip supanikavau paskaičiusi jūsų kankynę  blink.gif  pradėjau galvot, kad gal geriau persirašyti į ligoninę. Aš užsiregistravau iškart operacijai, matyt todėl, kad tai poliklinikoj. Bet kiek skaičiau ligoninių puslapiuose, tai jie nori pradžioj, kad ateitum į konsultaciją, ir tik tada paskirtų datą operacijai. Matyt reik skambintis ir žiūrėt ką pasakys. Jau buvau nusiraminusi, bet vėl kažkaip nervuotis pradedu  verysad.gif

Poliklinikoj vis tiek stebi, jei kas blogai namo neišsiųs, jautiesi kaip ligoninėj. O jei viskas gerai tai ir ligoninėj tą pačią dieną gali paleisti. Nors aš mielai būčiau dar nevykus namo tą pačią dieną, pačiai ramiau vykti jau apsveikus. Bet jei reikėtų viską pakartoti, tai rinkčiausi tą pačią polikliniką.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 06 29, 07:59)
Naujoke25, man tai jokiu skausmu ner. net neisivaizduoju nuo ko jie galetu buti. is kitos puses man pirmos ir antros mm buvo tokios keistokos, kaip vat kazkuri mergina sake, lyg kad su gimdymo saremiais. Manau, kad tiesiog gimdos kaklelis jautrus gal pasidare, ir po santykiu gal kokius spazmus sukelia.
As tai nejau po op pas gine, man primygtinai neliepe, o ir ka ten pamatys. Pati gerai jauciuosi, o po menesio tikrai ten kazkokiu pokyciu ivyke nebus, tai ir nesirodziau. Dabar pilnai 2 men po op sueje, jauciuosi kaip nieko ir nebuve. Paskutines mm irgi normalios (pirma diena tik labai gausi, bet nei skausmu, nei tepliojimu kokiu pries ar po), tikiuosi taip ir toliau bus.
Sekmes visoms 4u.gif

Aš kai du mėn. po operacijos tausojau save, tai irgi jaučiausi tarsi nieko nebuvo. Dabar dar tik 8 dienos po dviejų mėn. praėjo. Maniau du mėn. išlaukus tikrai jau galima viskas, taigi ir pasidėjo santykiai, svorių tampymas, maudynės ežere, tai va rezultate skaudą pilvo apačią, teplioja, nors mm dar anksti. Panašu, kad dar labai atsargiai reikėjo elgtis. Dabar laukiu ar čia praeis man ar teks pas ginę eiti.
Buvau skaičius, kad vienai mamai po trijų mėnesių pakilnojus svorį buvo skausmai. O aš taip gerai jaučiausi, net nesitikėjau, kad taip gali būti, jaučiausi pilnai pasveikus.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 06 30, 23:22)
Dabar kažkaip supanikavau paskaičiusi jūsų kankynę  blink.gif  pradėjau galvot, kad gal geriau persirašyti į ligoninę. Aš užsiregistravau iškart operacijai, matyt todėl, kad tai poliklinikoj. Bet kiek skaičiau ligoninių puslapiuose, tai jie nori pradžioj, kad ateitum į konsultaciją, ir tik tada paskirtų datą operacijai. Matyt reik skambintis ir žiūrėt ką pasakys. Jau buvau nusiraminusi, bet vėl kažkaip nervuotis pradedu  verysad.gif

As ir is ligonines buvau isleista per anksti, veliau teko grizti stabdyti kraujavima.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 07 01, 09:56)
As ir is ligonines buvau isleista per anksti, veliau teko grizti stabdyti kraujavima.

Hmmm... Tikrai gi.

O ką galvojat dėl laiko, ar laukti dar 2 mėnesius ar geriau eit anksčiau. Vis svarstau nueiti privačiai pas ginekologą, kaži ką pasakytų. Ar verta? Nes faktas, kad operacijos neišvengsiu.
Man kai darė biopsiją, tai sakė viskas kaip iš paveikslėlio. Bet labai nieko neaiškino, tai vat tas nervino, kad normaliai nieko ir nežinau.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 07 01, 11:55)
Hmmm... Tikrai gi.

O ką galvojat dėl laiko, ar laukti dar 2 mėnesius ar geriau eit anksčiau. Vis svarstau nueiti privačiai pas ginekologą, kaži ką pasakytų. Ar verta? Nes faktas, kad operacijos neišvengsiu.
Man kai darė biopsiją, tai sakė viskas kaip iš paveikslėlio. Bet labai nieko neaiškino, tai vat tas nervino, kad normaliai nieko ir nežinau.
Jeigu dare biopsija ir nieko labai blogo nesake, tai gal palaukit, nebent del nedarbingumo paprasciau jums vasara 🤔
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 07 01, 13:01)
Jeigu dare biopsija ir nieko labai blogo nesake, tai gal palaukit, nebent del nedarbingumo paprasciau jums vasara 🤔

Žinokit kai padarė biopsiją, iškart pas tą pačią gydytoją paklausiau ar labai blogai. Tai ji te pasakė, kad aš gi tau iškart sakiau, kad negerai. Ir viskas. neturėjo ji laiko, nes kažkur turėjo išeiti. Tai ir komentarų nebuvo.
Bet kai nuėjau jau sulaukusi atsakymų pas savo ginekologę, tai ji pasakė, kad reikia operuoti. Sakė kad nereikia stačia galva dabar nert į operaciją, bet ir netempti ilgai, nu nes nemalonu taip vaikščiot. Tai ir nežinau, ar bus labai didelis skirtumas ar operuos po mėnesio ar po dviejų. Nes pagal mm galiu tik liepos gale arba rugpjūčio gale g.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 07 01, 12:27)
Tai ir nežinau, ar bus labai didelis skirtumas ar operuos po mėnesio ar po dviejų. Nes pagal mm galiu tik liepos gale arba rugpjūčio gale  g.gif

Turbut tas menuo nelabai ka lemia 🤔 as siandien del atsakymo bandziau skambintis, bet kolkas nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 01 liepos 2016 - 22:12
QUOTE(meme @ 2016 07 01, 11:55)
Hmmm... Tikrai gi.

O ką galvojat dėl laiko, ar laukti dar 2 mėnesius ar geriau eit anksčiau. Vis svarstau nueiti privačiai pas ginekologą, kaži ką pasakytų. Ar verta? Nes faktas, kad operacijos neišvengsiu.
Man kai darė biopsiją, tai sakė viskas kaip iš paveikslėlio. Bet labai nieko neaiškino, tai vat tas nervino, kad normaliai nieko ir nežinau.


mėnuo-du manau nelabai ką lemia, bet jeigu sakote, kad operacijos neišvengsite, tai ar ką bepakeis privačios konsultacijos.
Papildyta:
man skausmai praėjo (lygiai savaitę atkentėjau, tokiom bangom kaip sąrėmiai užeidavo), dabar vėl grįžau į savęs tausojimo režimą kaip po konizacijos Matyt individualus tas pasveikimo laikotarpis.
Atsakyti
Per kiek laiko jums konizacijos atsakymai parejo ? Mano vis nera, isiterpe dar nedarbo dienos, nervina 😁
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 07 05, 22:33)
Per kiek laiko jums konizacijos atsakymai parejo ? Mano vis nera, isiterpe dar nedarbo dienos, nervina 😁

Po menesio
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 07 05, 23:33)
Per kiek laiko jums konizacijos atsakymai parejo ? Mano vis nera, isiterpe dar nedarbo dienos, nervina 😁

Mano iš ligoninės išsiuntė gal po 2 sav.. O poliklinika gavo po 2,5 mėn. Pasirodo tiek laiko praeina kol ateina iki gydytojos doh.gif
Atsakyti
Batareika, kaip laikotes ? 🎈 Man siandien daugiau kraujo vel pasirode, kilstelejau vakar foteli ☹ Taip bijau, kad vel nereiktu i ligonine ☹
Atsakyti