Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2016 06 27, 19:46)
Sveikos. Noriu paklausti, gal kam nors panasiai buvo. Nustatyta pries pusmeti LSIL, zpv teigiamas.

Konizacija buvo daryta?
gal normalu tie skausmai kurį laiką? Labai nemalonu, po pirmų santykių nebuvo man taip, bet po kokių trečių jau pradėjo jaustis, o tada jau ir po vėlesnių, dabar jau ir be santykių maudžia nuo ryto, konizacija prieš du mėn ir savaitę daryta, gal dar per anksti santykiams
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 27, 22:53)
Tai kad ten visas po operacijų stebi, jei nėra slaugytojos kuri tik tuo stebejimu ir užsiima palatose. O jei rimčiau tai po operacijos skaudėjo kaip per sąrėmius, leido vaistų nemažai ir niekaip skausmo nenuėmė... Ai ir daugiau visko, bet nerašysiu negąsdinsiu kitų, nes bent jau sakė kad "netipinis"  atvejis...
Man irgi po 2 sav skambint, bet kai sueis 2 sav aš kitų reikalų važiuosiu operuotis... Bet ten bent jau iš pat ryto žadėjo operuot, nes jau tas laukimas tai žiauriai kankinantis....

Kaip tu jautiesi? Jau viskas gerai? Daugiau nebuvo pablogėjimų?


Ojej, susiskaite nekaip 🎈 As savaitgali visai puikiai jauciausi, o siandien vel pamaudzia pilva ir lyg daugiau pateplioja. Bet siaip viskas ok 😉
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 28, 12:42)
Ojej, susiskaite nekaip 🎈 As savaitgali visai puikiai jauciausi,  o siandien vel pamaudzia pilva ir lyg daugiau pateplioja. Bet siaip viskas ok 😉

Va va man savaitgalį irgi neblogai buvo, matyt kad drybsojau ir nieko neveikiau... O dabar kažkaip nelabai... man ibuprofeno sakė visą savaitę pagert, tai kažin kaip jausiuosi kai nebegersiu jei net su vaistais maudzia...
Papildyta:
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 28, 08:29)
konizacija prieš du mėn ir savaitę daryta, gal dar per anksti santykiams

Hmm, kažkaip manau kad pakankamai laiko, bet jei maudžia tai nekas...
Tiesa, kada kam sakė pasirodyt pas ginekologus po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 28, 14:20)
Hmm, kažkaip manau kad pakankamai laiko, bet jei maudžia tai nekas...
Tiesa, kada kam sakė pasirodyt pas ginekologus po operacijos?

Man pas ginę po mėnesio reikėjo apsilankyti apžiūrai. Ginė apžiūrėjusi sakė viskas sugijo ir kad galima turėti santykius, tai matyt teoriškai galima, bet gyja kiekvienai individualiai. Kaip suprantu pats gimdos kaklelis yra nejautrus, bet gal kažkaip raumenys ar audiniai kokie ten susiję, juk pats kaklelis neatauga, tik pjūvio vieta sugijus, tai visam organizmui turi įtakos.
Papildyta:
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 28, 11:42)
Ojej, susiskaite nekaip 🎈 As savaitgali visai puikiai jauciausi,  o siandien vel pamaudzia pilva ir lyg daugiau pateplioja. Bet siaip viskas ok 😉

Aš pirmą savaitę jaučiausi geriau nei antrą, antrą pradėjo daugiau teplioti ir kraujuoti, nes vėliau pradeda jau sugijusi žaizda luptis po truputį, tai ir pakraujuoja kol sugis.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 28, 07:29)
Konizacija buvo daryta?
gal normalu tie skausmai kurį laiką? Labai nemalonu, po pirmų santykių nebuvo man taip, bet po kokių trečių jau pradėjo jaustis, o tada jau ir po vėlesnių, dabar jau ir be santykių maudžia nuo ryto, konizacija prieš du mėn ir savaitę daryta, gal dar per anksti santykiams


Buvo darytas tiksline biopsija, vsara. Po jos jokiu problemu nebuvo. Vis galvoju, ar nebus kiausidziu uzdegimas? Pas gydytoja tik rugseji..
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 28, 17:28)
Man pas ginę po mėnesio reikėjo apsilankyti apžiūrai.

Aš pirmą savaitę jaučiausi geriau nei antrą, antrą pradėjo daugiau teplioti ir kraujuoti, nes vėliau pradeda jau sugijusi žaizda luptis po truputį, tai ir pakraujuoja kol sugis.

Na va kaip įdomiai, man sakė nėr ko ten eit tikrintis, tegu viskas gyja, po pusės metų nueit tyrimus daryt... O santykius sakė po 3 sav bet žiūrėt kaip jausiuosi.
Ir pas mane siūlai eis... Teko siūti... Tai šito kažkaip prisibijau kaip jausiuosi...
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 28, 19:14)
Na va kaip įdomiai, man sakė nėr ko ten eit tikrintis, tegu viskas gyja, po pusės metų nueit tyrimus daryt... O santykius sakė po 3 sav bet žiūrėt kaip jausiuosi.
Ir pas mane siūlai eis... Teko siūti... Tai šito kažkaip prisibijau kaip jausiuosi...

Nepergyvenkit , po gimdymo irgi jei ne visi siulai istirpsta, tai iskrenta, nieko baisaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 28, 19:14)
Na va kaip įdomiai, man sakė nėr ko ten eit tikrintis, tegu viskas gyja, po pusės metų nueit tyrimus daryt... O santykius sakė po 3 sav bet žiūrėt kaip jausiuosi.
Ir pas mane siūlai eis... Teko siūti... Tai šito kažkaip prisibijau kaip jausiuosi...

aš pilnai pritariu, kad nėr ten ko žiūrėti, nes po tos apžiūros paskui vėl teplioja, bet po apžiūros man tyrimus tai sakė po keturių mėn. darytis. Santykius man operavusi daktarė sakė galima tik po dviejų mėn., o gine po apžiūros (po mėnesio leido), bet aš laukiau du mėn.
Atsakyti
Naujoke25, man tai jokiu skausmu ner. net neisivaizduoju nuo ko jie galetu buti. is kitos puses man pirmos ir antros mm buvo tokios keistokos, kaip vat kazkuri mergina sake, lyg kad su gimdymo saremiais. Manau, kad tiesiog gimdos kaklelis jautrus gal pasidare, ir po santykiu gal kokius spazmus sukelia.
As tai nejau po op pas gine, man primygtinai neliepe, o ir ka ten pamatys. Pati gerai jauciuosi, o po menesio tikrai ten kazkokiu pokyciu ivyke nebus, tai ir nesirodziau. Dabar pilnai 2 men po op sueje, jauciuosi kaip nieko ir nebuve. Paskutines mm irgi normalios (pirma diena tik labai gausi, bet nei skausmu, nei tepliojimu kokiu pries ar po), tikiuosi taip ir toliau bus.
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 27, 14:22)
Gyva aš :-) 7:30 buvau klinikose negėrus nevalgius. Išsivedė į operacinę 16:30. Tai jau ir galvą pradejo skaudėti nuo troškulio ir pykint nuo nervų. Reanimacijoj kai atsidūriau tai buvo 17:45. Paskui dar ten virš valandos.Tai čia trečiadienis mano toks linksmas buvo. Ketvirtadienį šiaip ne taip išleido, nors nelabai norėjo. Prisižadėjau lovoj gulet ir nieko nedaryt. Biuletenį davė visai savaitei, nei prašyt nereikėjo. Tai va dabar supratau, kad ir diagnozė ta pati, bet situacijos visų skirtingos... Vienom pažeistos vietos mažiau, kitom daug. Dabar laukiu atsakymų, reikės skambintis.

Kamėja,  dar atsakymų neturi?
Papildyta:
O tai čia konsultacijai ar operacijai? Nes man datą tai konsultacijos metu gydytojas paskyrė ir su mano situacija nenorėjo laukti rugpjūčio.

Papildyta:

Man sakė kad siuntimas galioja mėnesį iki registracijos datos, ne numatyto apsilankymo.

Dabar kažkaip supanikavau paskaičiusi jūsų kankynę blink.gif pradėjau galvot, kad gal geriau persirašyti į ligoninę. Aš užsiregistravau iškart operacijai, matyt todėl, kad tai poliklinikoj. Bet kiek skaičiau ligoninių puslapiuose, tai jie nori pradžioj, kad ateitum į konsultaciją, ir tik tada paskirtų datą operacijai. Matyt reik skambintis ir žiūrėt ką pasakys. Jau buvau nusiraminusi, bet vėl kažkaip nervuotis pradedu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 07 01, 00:22)
Dabar kažkaip supanikavau paskaičiusi jūsų kankynę  blink.gif  pradėjau galvot, kad gal geriau persirašyti į ligoninę. Aš užsiregistravau iškart operacijai, matyt todėl, kad tai poliklinikoj. Bet kiek skaičiau ligoninių puslapiuose, tai jie nori pradžioj, kad ateitum į konsultaciją, ir tik tada paskirtų datą operacijai. Matyt reik skambintis ir žiūrėt ką pasakys. Jau buvau nusiraminusi, bet vėl kažkaip nervuotis pradedu  verysad.gif

Nesinervuok ;-) Pas mane tiesiog taip gavosi. Bet pvz kartu su manim guldė moterį su ta pačia diagnoze ir operacija. Tai po kelių valandų ją namo paleido. Taip kad jei gali operuotis poliklinikoj, tai ten nieko baisaus nebus, grįši po kelių valandų namo.
Atsakyti
meme, mane po valandos paleido po operacijos, pasakė, kad galiu važiuot kada noriu, svarbu atsigavusi po narkozės 4u.gif niekas nieko nestebėjo nei pirmą, nei antrą kartą, gal todėl, kad komplikacijos labai retos.
Atsakyti