Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Kaip laikotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistrencija: 21 birželio 2016 - 21:29
QUOTE(batareika @ 2016 06 21, 11:57)
Ačiū smile.gif Na tos kojinės ant lapuko įrašytos, tai ir galvoju smile.gif Baimės akys didelės.... Gerai, kad drebėt neilgai.... Bet jaučiu šiąnakt nemiegosiu.....

man tai operacijos ryta labai skaudėjo galvą, tokia kaip migrena užėjo nei kur dingti, o nei vandens nieko iš ryto negalima gerti tai kentėjau, palatoje priguliau kol ateis anesteziologė ir daktarė pakalbėti, belaukiant pasidarė šalta, tai palindau po antklode ir begulėdama užmigau, buvo labai nepatogu, kai atėjo anesteziologė, o aš užsimiegojus visa. Po operacijos skaudėjo pilvo apačią, bet labai džiaugiausi, kad nebeskaudėjo galvos.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 19, 13:07)
Sveika prisijungus, ziurint kokiam mieste ? Paskaityk sioj temoj Vilniuje buvo rekomendaciju. Man su Hsil dare ir Cintec plus.

Aš Vilniuje. Bandau ieškotis, nėra vietų visam liepos mėnesiui arba aš kažko nesuprantu. Mano ir siuntimas jau nebegalios rugpjūtį. Kamėja, O jūs pas kokį gydytoją operavotės. Man rekomendavo Bartkevičienę

QUOTE(batareika @ 2016 06 20, 09:34)
Na man po biopsijos irgi tokie atsakymai, pati ginė iškart užrašė mane į klinikas pas onkoginekologą, ryt einu. O ką sakys, ar iškart operuos ar dar papildomų tyrimų tai neaišku....

Niekas manęs niekur neužrašė, tik davė siuntimą ir pasakė kad reikia užsirašyt operacijai ligoninėj.

Mačiau pirmai diskutavot apie tai, kaip suprasti kur aš galiu eiti operuotis? Jei man ginekologė sakė eiti į Santariškes ar Antakalnį (na kaip išsireiškė "negalime riboti jūsų pasirinkimo"), tai ar aš galiu eiti į II lygio Centro polikliniką operuotis (kalbu apie tą pačią vietą kur berods Naujokė25 operavosi).

Kažkoks kosmosas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 06 22, 12:16)
Aš Vilniuje. Bandau ieškotis, nėra vietų visam liepos mėnesiui arba aš kažko nesuprantu. Mano ir siuntimas jau nebegalios rugpjūtį. Kamėja, O jūs pas kokį gydytoją operavotės. Man rekomendavo Bartkevičienę
Niekas manęs niekur neužrašė, tik davė siuntimą ir pasakė kad reikia užsirašyt operacijai ligoninėj.

Mačiau pirmai diskutavot apie tai, kaip suprasti kur aš galiu eiti operuotis? Jei man ginekologė sakė eiti į Santariškes ar Antakalnį (na kaip išsireiškė "negalime riboti jūsų pasirinkimo"), tai ar aš galiu eiti į II lygio Centro polikliniką operuotis (kalbu apie tą pačią vietą kur berods Naujokė25 operavosi).

Kažkoks kosmosas  doh.gif

Buvau uzsirasiusi pas Silkuna, operacijos diena jis velavo ir perdave mane kazkokiai is M pavardes nepamenu. Bartkeviciene dirba Santariskese ir Centro poliklinikoj, galit rinktis tuomet 😉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 22 birželio 2016 - 21:19
QUOTE(meme @ 2016 06 22, 12:16)
Aš Vilniuje. Bandau ieškotis, nėra vietų visam liepos mėnesiui arba aš kažko nesuprantu. Mano ir siuntimas jau nebegalios rugpjūtį. Kamėja, O jūs pas kokį gydytoją operavotės. Man rekomendavo Bartkevičienę
Niekas manęs niekur neužrašė, tik davė siuntimą ir pasakė kad reikia užsirašyt operacijai ligoninėj.

Mačiau pirmai diskutavot apie tai, kaip suprasti kur aš galiu eiti operuotis? Jei man ginekologė sakė eiti į Santariškes ar Antakalnį (na kaip išsireiškė "negalime riboti jūsų pasirinkimo"), tai ar aš galiu eiti į II lygio Centro polikliniką operuotis (kalbu apie tą pačią vietą kur berods Naujokė25 operavosi).

Kažkoks kosmosas  doh.gif

Bartkev. operuoja tik penktadieniais Centro poliklinikoje.
Papildyta:
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 22, 21:18)
Buvau uzsirasiusi pas Silkuna, operacijos diena jis velavo ir perdave mane kazkokiai is M pavardes nepamenu. Bartkeviciene  dirba Santariskese ir Centro poliklinikoj, galit rinktis  tuomet 😉

Užsirašėte pas vieną, o operavo kitas? blink.gif
Atsakyti
Taip :/ kazin kaip Batareika ? 🎈
Atsakyti
Užsirašiau ir aš, rugpjūčio pabaigai tik sad.gif Na bet gal čia nieko tokio tiek laukt? Ar geriau tada bandyt kur kitur, kad tik greičiau būtų?
Ir man kai registravausi sakė, kad reik iškart po mm.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 24, 10:06)
Taip :/ kazin kaip Batareika ? 🎈

Gyva aš :-) 7:30 buvau klinikose negėrus nevalgius. Išsivedė į operacinę 16:30. Tai jau ir galvą pradejo skaudėti nuo troškulio ir pykint nuo nervų. Reanimacijoj kai atsidūriau tai buvo 17:45. Paskui dar ten virš valandos.Tai čia trečiadienis mano toks linksmas buvo. Ketvirtadienį šiaip ne taip išleido, nors nelabai norėjo. Prisižadėjau lovoj gulet ir nieko nedaryt. Biuletenį davė visai savaitei, nei prašyt nereikėjo. Tai va dabar supratau, kad ir diagnozė ta pati, bet situacijos visų skirtingos... Vienom pažeistos vietos mažiau, kitom daug. Dabar laukiu atsakymų, reikės skambintis.

Kamėja, dar atsakymų neturi?
Papildyta:
QUOTE(meme @ 2016 06 24, 13:02)
Užsirašiau ir aš, rugpjūčio pabaigai tik sad.gif Na bet gal čia nieko tokio tiek laukt? Ar geriau tada bandyt kur kitur, kad tik greičiau būtų?
Ir man kai registravausi sakė, kad reik iškart po mm.


O tai čia konsultacijai ar operacijai? Nes man datą tai konsultacijos metu gydytojas paskyrė ir su mano situacija nenorėjo laukti rugpjūčio.

Papildyta:
QUOTE(meme @ 2016 06 22, 13:16)
Aš Vilniuje. Bandau ieškotis, nėra vietų visam liepos mėnesiui arba aš kažko nesuprantu. Mano ir siuntimas jau nebegalios rugpjūtį.

Man sakė kad siuntimas galioja mėnesį iki registracijos datos, ne numatyto apsilankymo.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 06 24, 12:02)
Užsirašiau ir aš, rugpjūčio pabaigai tik sad.gif Na bet gal čia nieko tokio tiek laukt? Ar geriau tada bandyt kur kitur, kad tik greičiau būtų?
Ir man kai registravausi sakė, kad reik iškart po mm.

aš tai manau kad jeigu gine nesakė, kad skubiai, tai nieko, nes tie du mėnesiai greitai prabėgs, dar paguoda ta, kad vasarą galima maudytis, sportuoti, džiaugtis geru oru, nes mėnesį vis tiek gysite, nebent norėjot susitvarkyti ir pasveikti iki rudens pvz. dėl darbų, vasarą patogiau paimti atostogas ir pan.
Papildyta:
QUOTE(batareika @ 2016 06 27, 13:22)
Gyva aš :-) 7:30 buvau klinikose negėrus nevalgius. Išsivedė į operacinę 16:30. Tai jau ir galvą pradejo skaudėti nuo troškulio ir pykint nuo nervų. Reanimacijoj kai atsidūriau tai buvo 17:45.


Reanimacijoj ar operacinėj?
Papildyta:
Man po santykių kartais paskauda pilvo apačią, ne iš karto, bet pvz. prabundu naktį nuo maudimo ir normaliai neišsimiegu, nes skauda iki ryto ir dar gerą pusdienį, o paskui nebeskauda (iki kito karto). Toks diskomfortas jaučiasi. Čia man vienai taip? Tai net ir bijau tų santykių. Jokių tepliojimų nėra tik skauda nestipriai, bet nemaloniai.
Atsakyti
Sveikos. Noriu paklausti, gal kam nors panasiai buvo. Nustatyta pries pusmeti LSIL, zpv teigiamas. Jokiu pokyciu kaip ir nejauciau, bet dabar, kokie 5 menesiai, kaip ir Naujokei25, po lytiniu santykiu pradeda mausti pilvo apacia. Tikrai nemenkas diskomfortas. Nors paciu lytinu santykiu metu, jokio skausmo, kraujo nera. Gal kam nors taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 27, 13:22)
Gyva aš :-) 7:30 buvau klinikose negėrus nevalgius. Išsivedė į operacinę 16:30. Tai jau ir galvą pradejo skaudėti nuo troškulio ir pykint nuo nervų. Reanimacijoj kai atsidūriau tai buvo 17:45. Paskui dar ten virš valandos.Tai čia trečiadienis mano toks linksmas buvo. Ketvirtadienį šiaip ne taip išleido, nors nelabai norėjo. Prisižadėjau lovoj gulet ir nieko nedaryt. Biuletenį davė visai savaitei, nei prašyt nereikėjo. Tai va dabar supratau, kad ir diagnozė ta pati, bet situacijos visų skirtingos... Vienom pažeistos vietos mažiau, kitom daug. Dabar laukiu atsakymų, reikės skambintis.

Kamėja,  dar atsakymų neturi?
Oho, reanimacijoj ? Kas nutiko ?! As atsakymu dar neturiu, liepe po 2 sav skambintis, tai dar tik viena praejo.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 27, 22:31)
Oho, reanimacijoj ? Kas nutiko ?! As atsakymu dar neturiu, liepe po 2 sav skambintis, tai dar tik viena praejo.

Tai kad ten visas po operacijų stebi, jei nėra slaugytojos kuri tik tuo stebejimu ir užsiima palatose. O jei rimčiau tai po operacijos skaudėjo kaip per sąrėmius, leido vaistų nemažai ir niekaip skausmo nenuėmė... Ai ir daugiau visko, bet nerašysiu negąsdinsiu kitų, nes bent jau sakė kad "netipinis" atvejis...
Man irgi po 2 sav skambint, bet kai sueis 2 sav aš kitų reikalų važiuosiu operuotis... Bet ten bent jau iš pat ryto žadėjo operuot, nes jau tas laukimas tai žiauriai kankinantis....

Kaip tu jautiesi? Jau viskas gerai? Daugiau nebuvo pablogėjimų?
Papildyta:
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 27, 16:40)
Reanimacijoj ar operacinėj?

Hmm ir ten ir ten teko pabūt.
Atsakyti