Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 20, 13:31)
svarbiausia, kad išvada gera, o dar komentuos šeimos daktarė?
Papildyta:
Operuoti reikia iš karto po mm, kad spėtų sugyti iki kitų mm.

Komentavo.liepiau paskaityt atsakyma.tik neisiminiau lb.bet sake iswada gera.ir save stebeti svarbiausia
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 06 20, 16:23)
Mane operavo pries. Pagal pasisakymus temoje, gijo taip kaip ir kitom. Man gyd sake, kad jokio skirtumo kada operuot.

Man sakė, kad reikia po, nes jei po operacijos greit prasidės mm tai nebus aišku iš kur kraujas ar mm ar zaizda.
Atsakyti
Batareika, sekmes jums rytoj 4u.gif As jau geriau, siandien jau pc buvau su vyro palyda, taciau lipant laiptais i trecia auksta pajauciau kad ne visos jegos dar grize... Naujoke25, su vietiniu nuskausminimu del kudikio zindymo sutikau, dare su elektros kilpa, o kodel ivyko komplikacija nieks nepaaiskino. Is vis likau labai nusivylusi Santariskiu personalu ir nei vienai nerekomenduoju ☹
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 20, 15:24)
Tai matyt čia pagal tai ant kokio pataikai... Vadinas bus kaip bus smile.gif Iš anksto nepaplanuosiu smile.gif Na ryt nueisiu sužinosiu...

o mane operavo 17 dienų po mm, nes ciklas nereguliarus tai neįtaikėm, bet jeigu ciklas reguliarus ir yra galimybė rinktis, geriausia yra po mm, nes kitu atveju man daktarė sakė gali būti labai gausus kraujavimas, kad gali prireikti vykti į ligoninę, bet va realybėje tai tiesiog kraujuoji dėl gijimo, tada pradedi kraujuoti dėl mm ir sunku susivokti ar čia mm ar jau lėkt į ligoninę nes kažkas negerai, jei ką paskauda nesupranti ar skauda dėl mm ar kad blogai gyja, nelabai smagu tuo momentu ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 20, 20:54)
Is vis likau labai nusivylusi Santariskiu personalu ir nei vienai nerekomenduoju ☹

čia onkologiniame?
Atsakyti
Na va aš jau iš gydytojo ir dar sulaksčiau mokamai tyrimus pasidariau, nes ryt operuos. Labai geras laikas nes tik po mmm, nes sakė laukti dar poros mėn, kol bus po anos operacijos nelabai gerai....

Tai dabar man supasakokit nes nespėsiu susieškoti info, ką reik vežtis. Labiausiai domina info apie Kauno Klinikas. T.y. tų naktinių paketų pokutį mažą įsimetus užteks? Tapkes chalatą? o dar ką ? nesu turėjus dar operacijų.... Kokias rūbais operuoja? Ant lapuko kur davė tai parašyta kompresinės kojinės, ar jų reikia? nes žodžiu tai nesakė.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 21, 13:33)
Na va aš jau iš gydytojo ir dar sulaksčiau mokamai tyrimus pasidariau, nes ryt operuos. Labai geras laikas nes tik po mmm, nes sakė laukti dar poros mėn, kol bus po anos operacijos nelabai gerai....

Tai dabar man supasakokit nes nespėsiu susieškoti info, ką reik vežtis. Labiausiai domina info apie Kauno Klinikas. T.y. tų naktinių paketų pokutį mažą įsimetus užteks? Tapkes chalatą? o dar ką ? nesu turėjus dar operacijų.... Kokias rūbais operuoja? Ant lapuko kur davė tai parašyta kompresinės kojinės, ar jų reikia? nes žodžiu tai nesakė.

Prajuokinot su kompresinėm kojinėm smile.gif Chalatą ir šlepetes. Aš dar rankšluostuką buvau pasimėmus, bet neprireikė. Ir pora paketų isimečiau didesnių,u užteko vieno, nes jis reikalingas tik namo grįžimui. Operuoja kaip ir visur ligoninės rūbais, kitos net ir chalatų savų neturėjo. Ir dar bambalį negazuoto vandens , būtinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 21, 12:42)
Prajuokinot su kompresinėm kojinėm smile.gif Chalatą ir šlepetes. Aš dar rankšluostuką buvau pasimėmus, bet neprireikė. Ir pora paketų isimečiau didesnių,u užteko vieno, nes jis reikalingas tik namo grįžimui. Operuoja kaip ir visur ligoninės rūbais, kitos net ir chalatų savų neturėjo. Ir dar bambalį negazuoto vandens , būtinai smile.gif

Neturejau nieko is rubu.taj teko vaiksciot su ligonines xalatu,bej savo zieminiais batajs biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 21, 12:42)
Prajuokinot su kompresinėm kojinėm smile.gif Chalatą ir šlepetes. Aš dar rankšluostuką buvau pasimėmus, bet neprireikė. Ir pora paketų isimečiau didesnių,u užteko vieno, nes jis reikalingas tik namo grįžimui. Operuoja kaip ir visur ligoninės rūbais, kitos net ir chalatų savų neturėjo. Ir dar bambalį negazuoto vandens , būtinai smile.gif


Ačiū smile.gif Na tos kojinės ant lapuko įrašytos, tai ir galvoju smile.gif Baimės akys didelės.... Gerai, kad drebėt neilgai.... Bet jaučiu šiąnakt nemiegosiu.....
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 20, 21:54)
Batareika, sekmes jums rytoj  4u.gif As jau geriau, siandien jau pc buvau su vyro palyda, taciau lipant laiptais i trecia auksta  pajauciau kad ne visos jegos dar grize... Naujoke25, su vietiniu nuskausminimu del kudikio zindymo sutikau, dare su elektros kilpa, o kodel ivyko komplikacija nieks  nepaaiskino. Is vis likau labai nusivylusi Santariskiu personalu ir nei vienai nerekomenduoju ☹

Man darbe irgi lipt reikia į darbo vietą, bet paskui tai sėdžiu visą dieną, tai kažin ar pirmadienį jau eit į darbą ar geriau biuletenį ar atostogas dar biški paturėt..
O aš ir nepaklausiau koks nuskausminimas bus, nei kiek laiko operuos... Kai pasakė kad RYTOJ tai viskas, visi klausimai išgaravo...
Atsakyti
Ir dar klausimas, skustis reikia ar ne? nes kaip ir nieko nesakė...
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 21, 17:45)
Ir dar klausimas, skustis reikia ar ne? nes kaip ir nieko nesakė...

Nepykit, bet ar dar yra šiais laikais, tokių kurios nesidepiliuoja ? smile.gif
Atsakyti

čia onkologiniame?
[/quote]
Ginekologiniame wink.gif Batareika, sekmes, gerai, kad taip greitai 🎈 Lauksim atsakymu praktiskai kartu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(batareika @ 2016 06 21, 14:31)
Man darbe irgi lipt reikia į darbo vietą, bet paskui tai sėdžiu visą dieną, tai kažin ar pirmadienį jau eit į darbą ar geriau biuletenį ar atostogas dar biški paturėt.. 
O aš ir nepaklausiau koks nuskausminimas bus, nei kiek laiko operuos... Kai pasakė kad RYTOJ tai viskas, visi klausimai išgaravo...
as tai pasiimciau keleta dieneliu.
Atsakyti