Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Naujoke25. Taip visiškai netepė rudai, aš vis stebėjau, nes skaičiau jog kitom būna. O gal per 4tas pradėjo ir vis daugiau ir mm gausėja. Va ir dabar trečia diena teplioja, net nežinau kada pirmą mm dieną žymėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 17, 12:41)
Naujoke25. Taip visiškai netepė rudai, aš vis stebėjau, nes skaičiau jog kitom būna. O gal per 4tas pradėjo ir vis daugiau ir mm gausėja. Va ir dabar trečia diena teplioja, net nežinau kada pirmą mm dieną žymėt g.gif

O man tajp reguliairiai.uztepa rudai.ir jau zinok kad 2 dienu laikotarpyje pramus mm.man 4 mm po operacijos.idomu ar tas tepliojimas ilgainiui praeis?
Atsakyti
Mergaites, kiek stipriai kraujavote po konizacijos ? Dare siandien ryte, kraujuoju kaip per stiprias mm 🙄 Gydytoja sake, kad esant stipriam kraujavimui vaziuoti i priimamaji 🤔 Ar man jau sunerimti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 17 birželio 2016 - 13:40
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 17, 14:38)
Mergaites, kiek stipriai kraujavote po konizacijos ? Dare siandien ryte, kraujuoju kaip per stiprias mm 🙄 Gydytoja sake, kad esant stipriam kraujavimui vaziuoti i priimamaji 🤔 Ar man jau sunerimti ?

Man asmeniskai sake priimamajame,jei zliauks per kojas tada sunerimti.tai ziurekite pagal save.jei nekaip jauciates,gal nuvykite.bus ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 17, 15:38)
Mergaites, kiek stipriai kraujavote po konizacijos ? Dare siandien ryte, kraujuoju kaip per stiprias mm 🙄 Gydytoja sake, kad esant stipriam kraujavimui vaziuoti i priimamaji 🤔 Ar man jau sunerimti ?

Visai nekraujavau, toks rožinis vandenėlis bėgo.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 17, 14:45)
O man tajp reguliairiai.uztepa rudai.ir jau zinok kad 2 dienu laikotarpyje pramus mm.man 4 mm po operacijos.idomu ar tas tepliojimas ilgainiui praeis?

Girdėjau ne viena endometriozę įsigijo po konizacijos, spėju ir aš būsiu viena iš jų sad.gif Tai kaži ar praeis tepliojimas.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 17, 17:58)
Visai nekraujavau, toks rožinis vandenėlis bėgo.
Papildyta:

Girdėjau ne viena endometriozę įsigijo po konizacijos, spėju ir aš būsiu viena iš jų sad.gif Tai kaži ar praeis tepliojimas.

O tai ka daryt? verysad.gif tai tada ir man bus tas pats.gyvenime cia neiseisi is lygu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 17, 19:33)
O tai ka daryt? verysad.gif  tai tada ir man bus tas pats.gyvenime cia neiseisi is lygu doh.gif

Gydo ją kažkaip.
Atsakyti
Va todel normalus medikai ir neskuba operuoti, jei mato, kad situacija dar nera bloga, o ypac tu, kurios dar planuoja vaikucius. O kitiem, kad tik pjaut, nesvarbu ar ten uzdegimas, ar CIN3. Apie endometrioze, kaip dazna komplikacija, garantuoju, kad beveik visi nutyli. doh.gif O jei veliau noresis pastoti, juk iskart problemos. unsure.gif O gydymas veiksmingiausias - operacija, isnaikinant endometriozes zidinius.
Atsakyti
Pilnai pritariu paskutiniam pasisakymui.
Mano istorija tokia, kad prie 15 m. pirmo nestumo metu man Kauno klinikose visu cia isgirta gyd mate gimdos kaklelio pakitimus, ateik po gimdymo susitvarkysim, ateity bus bedu. Nenuejau. Eilines apziuros pas eiline gine metu - nieko nemate, as nesisakiau, kad man kazka itarineja, nes net netikejau (o gal nesupratau), kad man kazkas yra.
Antras nestumas po keletos metu, gimdymas, skirtingi gydytojai ne karta ir ne du - jokiu pakitimu nemate.
Dabar dvi gydytojos metu laikotarpyje eilines apziuros metu jokiu pakitimu nemate, nuejau vos ne atsitiktinai vel pas 'labai' gera gyd. - kuo greiciau tvarkom, nors tyrimai visi buvo geri, biosija rodo displazija, bet ikiveziniu lasteliu nerasta (tik nepasake, kad biopsijos irgi nevisad tiesa sako, nes bele kokio nekalto uzdegimelio fone, atsakymai buna iskreipti). Na ir ka isoperavo, sutikau, gi nejauneju, maniau ai geriau susitvarkyt, atsakymai - net displazijos nerado, neaiskios kilmes cercivitas - t.y. letinis uzdegimas (kurio speju net ir neturiu, toks vaizdas, kad kazka irasyt reik)
Susimakalavo menesines po op dabar visai, ciklas labai trumpas pasidare, po oeracijos pusantro menesio cia tepa, cia netepa. Po antru mm lyg viskas susitvarke, laukiu ateinanciu mm - ziuresiu kaip jausiuos.
Bet realiai - nusispjoviau i viska, eisiu tikrintis eiline tvarka, bet tikrai jokiu geru gydytoju, kad atidziau paziuretu, neieskosiu. Grizau prie sporto, kiek imanoma sveiko gyvenimo budo...
Darykites panos tyrimus visus imanomus, tas cinteplius - gi informatyvus, nieko gero tos operacijos. Nes kai sprendzia is daliniu tyrimu, tai taip ir gaunasi...
Nesnekant apie tai, kad nervuku kiek kainuoja tie speliojimai... Operacija butina tada kai ji butina, o ne is paranojos...
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 17, 15:36)
Man asmeniskai sake priimamajame,jei zliauks per kojas tada sunerimti.tai ziurekite pagal save.jei nekaip jauciates,gal nuvykite.bus ramiau smile.gif

Pasidare bloga, tad nebeliko klausimu ar vaziuoti...kraujavimo stabdymas ir kaklelio siuvimas buvo kazkas klaikaus, viska jauciau sad.gif Rasau del to, kad ispeti kitas, jog buna ir komplikaciju... Kas liecia pacia konizacija, ja irgi dare man su vietine nejautra, nerekomenduociau ☹
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 18 birželio 2016 - 18:11
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 18, 19:06)
Pasidare bloga, tad nebeliko klausimu ar vaziuoti...kraujavimo stabdymas ir kaklelio siuvimas buvo kazkas klaikaus, viska jauciau sad.gif Rasau del to, kad ispeti kitas, jog buna ir komplikaciju... Kas liecia pacia konizacija, ja irgi dare man su vietine nejautra, nerekomenduociau ☹

Tai jums buwo blogai,lb kraujavote?vakar vaziavote?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 18, 18:31)
Tai jums buwo blogai,lb kraujavote?vakar vaziavote?

Vakar, siandien isleido namo. Kraujavimas pasidare
intensyvus su kresuliais ☹
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 18 birželio 2016 - 18:57