Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 14, 08:26)
Oho, pasirodo galima ir su vietiniu nuskausminimu daryti..
kiek skaičiau su diatermine kilpa darant reikalingas pilnas nuskausminimas, nes operacija gan skausminga.
Gal kažkaip kitaip ir operuos?

Tikslaus irankio tiesa sakant nepaklausiau, tik zinau kad bus kugine biopsija 😳 Po operacijos papasakosiu 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 14 birželio 2016 - 11:52
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 14, 10:57)
blink.gif nesuprantu gyd ungiaskyte is kliniku pati sake megsta eurus.arba as pas tokias pataikau smile.gif))

blink.gif
jei čia ta pati, tai radau nuorodą, kur rašoma priešingai "ir dar - kysiu jai jokiais budais nesiulykit, gali ir aprekti":
http://www.supermama...hp/t555864.html
Papildyta:
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 14, 11:45)
Tikslaus irankio tiesa sakant nepaklausiau, tik zinau kad bus kugine biopsija 😳 Po operacijos papasakosiu 😁

kūginė ir konusinė čia tikriausiai tas pats, tik pirmas žodis lietuviškas, antras ne.. Įdomu, pagal ką sprendžia pilna ar nepilna narkozė. Gal dėl kūdikio žindymo nedarys pilnos narkozės.
Papildyta:
Man po konizacijos antros mm (pirmos buvo dvi savaitės po konizacijos), o antros kai jau esu pilnai sugijusi, tai dvi dienas prieš, kaip ir rašoma patepliojo rudai, ko anksčiau niekada nebūdavo, o paskui normaliai prasidėjo, nei kažkokių išskirtinių skausmų, kurių laukiau, nei kažkokio didesnio gausumo, kurio irgi bijojau.
Įdomu kaip kitom su tuo rudu tepliojimu, ties kelintomis mm jis baigiasi. Kiek skaičiau, tai kad prieš trejas mm rudas tepliojimas yra normalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 14 birželio 2016 - 14:56
[quote=Naujoke25,2016 06 14, 15:08]
blink.gif
jei čia ta pati, tai radau nuorodą, kur rašoma priešingai "ir dar - kysiu jai jokiais budais nesiulykit, gali ir aprekti":
http://www.supermama...hp/t555864.html
Papildyta:

kūginė ir konusinė čia tikriausiai tas pats, tik pirmas žodis lietuviškas, antras ne.. Įdomu, pagal ką sprendžia pilna ar nepilna narkozė. Gal dėl kūdikio žindymo nedarys pilnos narkozės.
As ja patenkinta esu labai ji dirba gerai o eiles pas ja siaubas ....bet va tada ji taip leptelejo man bet as jei nieko nedaviau nes nestumu metu metu fdel sios ligos lankiausi pas ja o dabar eisiu pas vaidotiene.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 12, 22:58)
O kas prieš tai buvo ?

Du kart ascus.po to kolonizacija cin 3 ir po jos tepinelis.bijau kad nebutu blogai.ka tada reiks daryt,kur eit
Papildyta:
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 14, 16:08)
blink.gif 
jei čia ta pati, tai radau nuorodą, kur rašoma priešingai "ir dar - kysiu jai jokiais budais nesiulykit, gali ir aprekti":
http://www.supermama...hp/t555864.html
Papildyta:

kūginė ir konusinė čia tikriausiai tas pats, tik pirmas žodis lietuviškas, antras ne.. Įdomu, pagal ką sprendžia pilna ar nepilna narkozė. Gal dėl kūdikio žindymo nedarys pilnos narkozės.
Papildyta:
Man po konizacijos antros mm (pirmos buvo dvi savaitės po konizacijos), o antros kai jau esu pilnai sugijusi, tai dvi dienas prieš, kaip ir rašoma patepliojo rudai, ko anksčiau niekada nebūdavo, o paskui normaliai prasidėjo, nei kažkokių išskirtinių skausmų, kurių laukiau, nei kažkokio didesnio gausumo, kurio irgi bijojau.
Įdomu kaip kitom su tuo rudu tepliojimu, ties kelintomis mm jis baigiasi. Kiek skaičiau, tai kad prieš trejas mm rudas tepliojimas yra normalu.

Man jau 4menesi pateplioja rudai 2d pries mm.tykiuos laikui begant susitvarkys.dar kam taip yra?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 15, 10:49)
Du kart ascus.po to kolonizacija cin 3 ir po jos tepinelis.bijau kad nebutu blogai.ka tada reiks daryt,kur eit
Papildyta:

kada bus atsakymai? Aš irgi pirmo tepinėlio po konizacijos bijausi, man ginė vienakart sakė po šešių mėn. ateiti, o kitakart pamiršusi pasakė po keturių, tai galvoju ar ne per anksti po keturių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 15, 15:17)
kada bus atsakymai? Aš irgi pirmo tepinėlio po konizacijos bijausi, man ginė vienakart sakė po šešių mėn. ateiti, o kitakart pamiršusi pasakė po keturių, tai galvoju ar ne per anksti po keturių g.gif

Aš po 2,5 nuejau, nes konizacija nieko neparodė ar pašalino, tai operavęs gydytojas liepė po 3 mėn. pasidaryt .
Dėl tepliojimų, man rudai pradėjo gal pries 3mm po konizacijos tepliot. Spėju endometriozė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 15, 14:35)
Aš po 2,5 nuejau, nes konizacija nieko neparodė ar pašalino, tai operavęs gydytojas liepė po 3 mėn. pasidaryt .
Dėl tepliojimų, man rudai pradėjo gal pries 3mm po konizacijos tepliot. Spėju endometriozė sad.gif

tai kad prieš tris mm rudas tepliojimas yra normalu, vadinasi turi ilgainiui praeiti
O tepa tik dvi dienas ar daugiau? Man pradėjo tepti pirmą dieną vakare, tada visą antrą dieną, ir puse trečios dienos, tada prasidėjo mm, būdavo, kad vieną-dvi dienas ir taip patepa prieš mm (bet ne ruda spalva), o po konizacijos tai tiesiog ruda spalva, kas būdinga būtent tepimui po konizacijos.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 15, 17:12)
tai kad prieš tris mm rudas tepliojimas yra normalu, vadinasi turi ilgainiui praeiti
O tepa tik dvi dienas ar daugiau? Man pradėjo tepti pirmą dieną vakare, tada visą antrą dieną, ir puse trečios dienos, tada prasidėjo mm, būdavo, kad vieną-dvi dienas ir taip patepa prieš mm (bet ne ruda spalva), o po konizacijos tai tiesiog ruda spalva, kas būdinga būtent tepimui po konizacijos.

Man po konizacijos 3mm netepė, buvo viskas ok, dabar vis daugiau patepa, konizacija daryta lapkritį, tuoj vėl turiu susirgt žiūrėsiu kaip šįkart bus.
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 14, 09:25)
Na sake taip.jo as eisiu tik 27diena.nes po gimdymo turi but 2menesiai.bet as bandysiu greciau.keista nuo ko tie oakitimai atsiranda ?tai kaip atejo tie atsakymsi biopsijos ir tepineliu.tai net seimos gydytoja skambino dar

O kada jums dare biopsija ir tepineli?nestumo netu?ar jau po?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 15, 14:17)
kada bus atsakymai? Aš irgi pirmo tepinėlio po konizacijos bijausi, man ginė vienakart sakė po šešių mėn. ateiti, o kitakart pamiršusi pasakė po keturių, tai galvoju ar ne per anksti po keturių g.gif

Sia savaite du kart skambinau.nera dar.skambinu su neramumu
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 15, 15:57)
Man po konizacijos 3mm netepė, buvo viskas ok, dabar vis daugiau patepa, konizacija daryta lapkritį, tuoj vėl turiu susirgt žiūrėsiu kaip šįkart bus.

ta prasme po konizacijos netepė rudai iš viso prieš pirmas, antras ir trečias mm? o vėliau prieš kitas pradėjo tepti?
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 15, 20:36)
Sia savaite du kart skambinau.nera dar.skambinu su neramumu

čia pirmas tyrimas po konizacijos? o kiek mėnesių jau po konizacijos praėjo?
Man ginė sakė darys ne skystoje terpėje, o paprastą, aš vis galvoju ar prašytis daryti skystą terpę, bet gal gine geriau žino jei taip daro.. Dar man įdomu, ar skystai terpei patį tepinėlį kitokiu būdu ima ar tokiu pačiu kaip tyrimui ant stikliuko?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 17, 11:42)
ta prasme po konizacijos netepė rudai iš viso prieš pirmas, antras ir trečias mm? o vėliau prieš kitas pradėjo tepti?
Papildyta:

čia pirmas tyrimas po konizacijos? o kiek mėnesių jau po konizacijos praėjo?
Man ginė sakė darys ne skystoje terpėje, o paprastą, aš vis galvoju ar prašytis daryti skystą terpę, bet gal gine geriau žino jei taip daro.. Dar man įdomu, ar skystai terpei patį tepinėlį kitokiu būdu ima ar tokiu pačiu kaip tyrimui ant stikliuko?

Operacija dariausi vasario 8d.o tepineli pirma birzelio 2d.taj 4men praeje..snd skambinau.nera dar ats
Atsakyti