Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Kamėja @ 2016 06 13, 20:52)
Man irgi sake nedelsti 🎈  O priesoperacine konsultacija manau tikslinga, man asmeniskai kilo daug klausimu kas ir kaip,  ir gydytojai ivertina juk situacija, parenka individualu nuskausminimo buda ir t.t.

Tbutu idomu suzinoti po operacijos iskatarto paleidzia klinikose.man paciai yra vezio pradzia
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 13, 22:23)
Tbutu idomu suzinoti po operacijos iskatarto paleidzia klinikose.man paciai yra vezio pradzia

bet rašėt, kad CIN3, ar carcinoma in situ-nulinė stadija?

Kauno klinikose po konizacijos paleidžia tą pačią dieną.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 13, 21:19)
Kamėja, kur operuositės? bent Klaipėdoj manęs niekas nekonsultavo, tik tiek, kiek prižiūrinti ginekologė papasakojo ir viskas... o ką apie nuskausminimą kalbėjot? nes bendrą narkozę duoda anesteziologas, o po to jokių vaistų tikrai nereikia.

Santariskese, man darys su vietiniu nuskausminimu. Jei viskas ok, po poros val paleis namo. As klausinejau del kudikio maitinimo ir t.t. Buvo naudinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 13 birželio 2016 - 21:56
QUOTE(egliosha @ 2016 06 13, 21:29)
bet rašėt, kad CIN3, ar carcinoma in situ-nulinė stadija?

Kauno klinikose po konizacijos paleidžia tą pačią dieną.

Taip cin3 ir sake visko pati pradzia tad noriu greciau susitvarkyti nes buvo nestumas.ir daktare sake jis kliude ir nelauk greciau eiti nes sako cia vezio pradzia.
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 14, 07:24)
Taip cin3 ir sake visko pati pradzia tad noriu greciau susitvarkyti nes buvo nestumas.ir daktare sake jis kliude ir nelauk greciau eiti nes sako cia vezio pradzia.

na jus čia gerai pašiurpino blink.gif CIN3 nėra vėžio pradžia, tai priešvėžiniai pakitimai, kurie GALI pereiti į vėžį, bet tai dar ne vėžys ir ne jo pradžia. nesibaiminkite taip stipriai, dar nėra taip blogai, kaip jūsų gydytoja sakė, svarbiausia, kad rado laiku.
skambinot į klinikas?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 13, 15:30)
nesuprantu aš tų su pinigais... neįsižeiskit tik, bet reikia tuos kyšius apskritai išgyvendinti iš sveikatos priežiūros sistemos, nes mokame mokesčius ir už tas paslaugas susimokame kiekvieną mėnesį.
konizacija nėra kažkokia mirtino skubumo operacija

beje, man kažkaip nebuvo jokių konsultacijų dėl operacijos g.gif tik ginė pasakė, kad va ten taip ir taip padaro, paskui fizinės veiklos kad nebūtų, tyrimams siuntimus davė ir ate, važiuok operuotis.


Aš irgi už tai, kad pinigų davimą reikia išgyvendinti, nekategoriškai, bet laikas keistis.
Su tuo skubumu, kažkokia truputį nesąmonė, nes man ginė irgi sakė skubu, daugiausia galima delsti savaitę, o man tik cin1 buvo.
Man konsultacijos prieš operaciją irgi nebuvo, bet aš tai jeigu yra galimybė, būčiau už konsultaciją su operuojančia daktare dar iki operacijos, nes gali išsiaiškinti visas abejones ir klausimus ir operacijos dieną nebus staigmenų, tokių kaip man, kodėl ne iš karto po mėnesinių pasirinkta operacijos data.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 14, 07:27)
na jus čia gerai pašiurpino blink.gif CIN3 nėra vėžio pradžia, tai priešvėžiniai pakitimai, kurie GALI pereiti į vėžį, bet tai dar ne vėžys ir ne jo pradžia. nesibaiminkite taip stipriai, dar nėra taip blogai, kaip jūsų gydytoja sakė, svarbiausia, kad rado laiku.
skambinot į klinikas?

Na sake taip.jo as eisiu tik 27diena.nes po gimdymo turi but 2menesiai.bet as bandysiu greciau.keista nuo ko tie oakitimai atsiranda ?tai kaip atejo tie atsakymsi biopsijos ir tepineliu.tai net seimos gydytoja skambino dar
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 13, 21:55)
Santariskese, man darys su vietiniu nuskausminimu. Jei viskas ok, po poros val paleis namo.

Oho, pasirodo galima ir su vietiniu nuskausminimu daryti..
kiek skaičiau su diatermine kilpa darant reikalingas pilnas nuskausminimas, nes operacija gan skausminga.
Gal kažkaip kitaip ir operuos?
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 14, 09:25)
Na sake taip.jo as eisiu tik 27diena.nes po gimdymo turi but 2menesiai.bet as bandysiu greciau.keista nuo ko tie oakitimai atsiranda ?tai kaip atejo tie atsakymsi biopsijos ir tepineliu.tai net seimos gydytoja skambino dar

nežinau, kaip galėjo šaut į galvą šitaip pasakyti... nes mano ginė kaip tik akcentavo, kad tai dar ne vėžys ir per daug nesigąsdinti (nors kojos rankos nutirpo, kai paskambinus pasakė, kad tepinėlis blogas). su šita diagnoze ji turi ne mane vieną, yra merginų jaunesnių ir negimdžiusių, tai pradeda ne nuo konizacijos, o tyrimų, biopsijų, ŽPV tyrimo. manęs irgi klausė, kaip norėčiau daryti, nes turiu vieną vaiką.

atsiranda dažniausiai dėl Žmogaus papilomos viruso (ŽPV).
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 14, 08:57)
nežinau, kaip galėjo šaut į galvą šitaip pasakyti... nes mano ginė kaip tik akcentavo, kad tai dar ne vėžys ir per daug nesigąsdinti (nors kojos rankos nutirpo, kai paskambinus pasakė, kad tepinėlis blogas). su šita diagnoze ji turi ne mane vieną, yra merginų jaunesnių ir negimdžiusių, tai pradeda ne nuo konizacijos, o tyrimų, biopsijų, ŽPV tyrimo. manęs irgi klausė, kaip norėčiau daryti, nes turiu vieną vaiką.

atsiranda dažniausiai dėl Žmogaus papilomos viruso (ŽPV).

Smagu kad yra su kuo pasidalinti ir tikrai nuraminot nes as kaip nuejos pas ginekologe buvau atrodo nuo jis pasakojimu kartais kad mirsiu...nes ji net taip vaizdiskai nupiesia ateiti kad sakes ...
Atsakyti
Pas mane CIN3/CIS , gydytoje neskaė kad čia jau reik taip staigiai operuotis, t.y. reikia bet niekas juk klinikose nepriima taip greit. Gavau taloną į klinikas už mėnesio nes kažkas atsisakė (konsultacijai, ne operacijai) o jei ne tai talonai tik po 2 mėn, gyd pati užregistravo pas onkoginekologą, bet nebuvo kad būtinai pas konkretų gydytoją. Aš jos klausiau, gal sakau man babkes mokėt ir eilių tokių nelaukti, tai ji sakė nėra reikalo. Tai ir suprask čia žmogus kaip iš tikro yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 14, 10:06)
Pas mane CIN3/CIS , gydytoje neskaė kad čia jau reik taip staigiai operuotis, t.y. reikia bet niekas juk klinikose nepriima taip greit. Gavau taloną į klinikas už mėnesio nes kažkas atsisakė (konsultacijai, ne operacijai) o jei ne tai talonai tik po 2 mėn, gyd pati užregistravo pas onkoginekologą, bet nebuvo kad būtinai pas konkretų gydytoją. Aš jos klausiau, gal sakau man babkes mokėt ir eilių tokių nelaukti, tai ji sakė nėra reikalo. Tai ir suprask čia žmogus kaip iš tikro yra smile.gif

blink.gif nesuprantu gyd ungiaskyte is kliniku pati sake megsta eurus.arba as pas tokias pataikau smile.gif))
Atsakyti