Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 10, 17:01)
O kajp cia tajp isnyksta?gal duoda kokiu vaistu?

Nežinau, tiesiog išnyko. Po paskutinio tyrimo (LSIL CIN1 ir CINtec plus neigiamo)jokių vaistų, jokio tolimesnio gydymo, tik laukimas.
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2016 06 06, 20:09)
Prieš  operacija  buvo daryta biopsija: atsakymas CIN3
Ar buvote kas gavusios  histologini atsakyma po konizacijos: Endocervikaliniu laiku displazija, ir daugiau jokiu komentaru.


Tikslaus paaiškinimo internete neradau bet pati displazija reiškia didelius pakitimus į blogesnę pusę. Tas pats CIN 3 ir yra dideli pakitimai. O ar tai jau pikta liga ir išplitus, gali tik detalesni tyrimai parodyti. Kada jums sekantis vizitas?
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 11, 18:52)
Nežinau, tiesiog išnyko. Po paskutinio tyrimo (LSIL CIN1 ir CINtec plus neigiamo)jokių vaistų, jokio tolimesnio gydymo, tik laukimas.

Smagu.as dariausi tepineli ,tai gal sia savaite atsakymai bus.truputi bijau.bet bus kaip bus
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 12, 23:55)
Smagu.as dariausi tepineli ,tai gal sia savaite atsakymai bus.truputi bijau.bet bus kaip bus

O kas prieš tai buvo ?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 10, 21:34)
Operacija po savaites. o jums Batareika dar laukt pirmines konsultacijos ? Man irgi iki jos labai letai slinko laikas. O pasikonsultavus, paskyrus data kazkaip ramu paliko. Tikiuosi viskas praeis sklandziai.


Taip tos pirminės, bet gydytoja minėjo, kad gali papildomų tyrimų daryt.... Ir man 7 liepos kita operacija.... Jau senokai suplanuota.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 11, 17:52)
Nežinau, tiesiog išnyko. Po paskutinio tyrimo (LSIL CIN1 ir CINtec plus neigiamo)jokių vaistų, jokio tolimesnio gydymo, tik laukimas.

Kaip cintecplius neigiamas, tai tie pakitimai ir yra linkę išnykti smile.gif
Atsakyti
Šeimos Man yra cin 3 gal patartumet Kaune klinikose pas ką operacijos daryti gal kokių kontaktų turite ??? Būsiu dėkinga už bet kokią informacijąaciu

Papildyta:
QUOTE(batareika @ 2016 06 13, 07:58)
Taip tos pirminės, bet gydytoja minėjo, kad gali papildomų tyrimų daryt.... Ir man 7 liepos kita operacija.... Jau senokai suplanuota.

Sakykite ar ilgai laukėte ėoperacijo?ar su pinigais paskutinė data ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingastuokieneee: 13 birželio 2016 - 15:10
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 13, 16:10)
Šeimos Man yra cin 3 gal patartumet Kaune klinikose pas ką operacijos daryti gal kokių kontaktų turite ??? Būsiu dėkinga  už bet kokią informacijąaciu

Papildyta:

Sakykite ar ilgai laukėte ėoperacijo?ar su pinigais paskutinė data ?

nesuprantu aš tų su pinigais... neįsižeiskit tik, bet reikia tuos kyšius apskritai išgyvendinti iš sveikatos priežiūros sistemos, nes mokame mokesčius ir už tas paslaugas susimokame kiekvieną mėnesį.
konizacija nėra kažkokia mirtino skubumo operacija, man su invazinio vėžio įtarimu sakė per einamuosius metus tvarkytis situaciją, tirtis, konsultuotis.
skambinkite į klinikas ir prašykite kad užregistruotų po sekančių mėnesinių, manau skirtumo didelio pas ką papulsi nelabai yra, visi išpjaus vienodai. bent Klaipėdoj didelių eilių nėra, galėjau rinktis bet kurią norimą dieną, tik gydytoją mano ginekologė parekomendavo.


beje, man kažkaip nebuvo jokių konsultacijų dėl operacijos g.gif tik ginė pasakė, kad va ten taip ir taip padaro, paskui fizinės veiklos kad nebūtų, tyrimams siuntimus davė ir ate, važiuok operuotis.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 13, 15:30)
nesuprantu aš tų su pinigais... neįsižeiskit tik, bet reikia tuos kyšius apskritai išgyvendinti iš sveikatos priežiūros sistemos, nes mokame mokesčius ir už tas paslaugas susimokame kiekvieną mėnesį.
konizacija nėra kažkokia mirtino skubumo operacija, man su invazinio vėžio įtarimu sakė per einamuosius metus tvarkytis situaciją, tirtis, konsultuotis.
skambinkite į klinikas ir prašykite kad užregistruotų po sekančių mėnesinių, manau skirtumo didelio pas ką papulsi nelabai yra, visi išpjaus vienodai. bent Klaipėdoj didelių eilių nėra, galėjau rinktis bet kurią norimą dieną, tik gydytoją mano ginekologė parekomendavo.
beje, man kažkaip nebuvo jokių konsultacijų dėl operacijos g.gif tik ginė pasakė, kad va ten taip ir taip padaro, paskui fizinės veiklos kad nebūtų, tyrimams siuntimus davė ir ate, važiuok operuotis.

Klinikos pati daktarė ugiasnkyte sako su greičiau!!! Tai apie ką kalbu
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 13, 17:52)
Klinikos pati daktarė ugiasnkyte sako su greičiau!!! Tai apie ką kalbu

ale kaip gąsdina daktarės, siaubas doh.gif man sakau, grynai vėžį po dvejų konizacijų įtarė, apie gimdos šalinimą ėjo kalba, ir tai nevarė kuo greičiau, todėl nešiurpkite ir nesigąsdinkite, pasiskambinkite į klinikas ir paklauskite, kada greičiausiai galėtų jus užrašyti pas bet kurį gydytoją ginekologą ar onkoginekologą (paskaičiuokit, kada iškart po mėnesinių būsit), mėnuo nieko nepakeis, nebent nervų sutaupys.
Atsakyti
QUOTE(ingastuokieneee @ 2016 06 13, 16:52)
Klinikos pati daktarė ugiasnkyte sako su greičiau!!! Tai apie ką kalbu

Man irgi sake nedelsti 🎈 O priesoperacine konsultacija manau tikslinga, man asmeniskai kilo daug klausimu kas ir kaip, ir gydytojai ivertina juk situacija, parenka individualu nuskausminimo buda ir t.t.
Atsakyti
na savaime suprantama netempti gumos tikintis, kad pasveiksi. bet kai pasako kuo greičiau, tai sakyčiau be reikalo gąsdina... nes ant rytojaus gi nenulėksi, reikia užsirašyti, laukti, kol bus tinkamas laikas, o nervuojiesi ir bijai, ir blaškaisi ką čia daryt, nes gydytoja nugąsdino. mano ginekologė pasakė-nebijok, nenumirsi, čia dar ne vėžys, ateik, pakalbėsim, apsvarstysim galimybes. siūlė pradžiai kolposkopiją, biopsiją, tyrimus, kurie vis tiek vėliau vestų prie operacijos, bet pasirinkom iš karto konizaciją.
nežinau, aš kažkaip labai stipriai nestresavau, nes tiesiog netikėjau, kad kažkas blogai. bent jau kol po antros konizacijos neparodė to pačio CIN3 su ŽPV 16 ir neprasidėjo kalbos, kad šalint gimdą zuikių dainos, vis tiek juk vaikų nebeplanuoju blink.gif



Kamėja, kur operuositės? bent Klaipėdoj manęs niekas nekonsultavo, tik tiek, kiek prižiūrinti ginekologė papasakojo ir viskas... o ką apie nuskausminimą kalbėjot? nes bendrą narkozę duoda anesteziologas, o po to jokių vaistų tikrai nereikia.
Atsakyti