Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(batareika @ 2016 06 02, 11:02)
O siaube... Trys per pusę metų....
Na man tai sakė kad dar gali paildomai daryt tyrimus, nes kažkur ten kitur viskas eina, "kosmose" esu kol kas... kai "grįšiu" gal aiškiau viskas darysis ir panikos mažiau bus... bet grįžti kažkaip neišeina...

Oi kaip suprantu jus , man net panikos priepoliai sugrizo, kuriuos jau rodes buvau isgyvendinus 🙄 Laikomes kartu 🎈
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 06 02, 14:34)
nusisneka ir gasdina. doh.gif pabrauke stipriau nei reikia ir pakraujavo, visada taip buna. kaip jos nemoka liezuvio uz dantu palaikyt. doh.gif

Po operacijos dar tik apie 4men praeje.tai vistiek manau ten jautriau.o tas sepetukas,tai tikrai ne is svelniuju!
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 06 02, 15:41)
Po operacijos dar tik apie 4men praeje.tai vistiek manau ten jautriau.o tas sepetukas,tai tikrai ne is svelniuju!

bet jei sakė pilnai išsitirti, tai matyt teks eiti tirtis, man jei taip nutiktų, turbūt žiauriai supanikuočiau nuo tokių žodžių.
Kad tepa po tepinėlio paėmimo tai taip, bet kad butų ryškus kraujas, tai gal neturėtų būti, bet tai galėjo ir netyčia ten ką įpjauti.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 06 03, 09:46)
bet jei sakė pilnai išsitirti, tai matyt teks eiti tirtis, man jei taip nutiktų, turbūt žiauriai supanikuočiau nuo tokių žodžių.
Kad tepa po tepinėlio paėmimo tai taip, bet kad butų ryškus kraujas, tai gal neturėtų būti, bet tai galėjo ir netyčia ten ką įpjauti.

Seimos daktare lai lieka seimos.jau ji man sneka ta pati nuo pradziu.kaj pirmas pap atsakymas buvo ascus.
Atsakyti
Prieš operacija buvo daryta biopsija: atsakymas CIN3
Ar buvote kas gavusios histologini atsakyma po konizacijos: Endocervikaliniu laiku displazija, ir daugiau jokiu komentaru.
Atsakyti
Na va dariausi vėl skystą terpę , prieš 4 mėn buvo CIN1, o dabar : Nėra intaepitelinių pokyčių ir piktybinio naviko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 06, 20:13)
Na va dariausi vėl skystą terpę , prieš 4 mėn buvo CIN1, o dabar : Nėra intaepitelinių pokyčių ir piktybinio naviko  bigsmile.gif

thumbup.gif sekantis tyrimas bus po pusmečio?
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 06 02, 11:18)
Sveikos,

Dar gyd sakė, kad jei nebetepa ir bendra savijauta gera, po antrų mm, galima gyvent pilną ankstesnį gyvenimą (džiaugtis vyru, mirkti vonioj ir pan.)



aš irgi vadovaujuosi šiuo principu, laukiu antrų mm, nors gine ir leido po mėnesio, po apžiūros, bet aš dar neužtikrintai jaučiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 06, 20:13)
Na va dariausi vėl skystą terpę , prieš 4 mėn buvo CIN1, o dabar : Nėra intaepitelinių pokyčių ir piktybinio naviko  bigsmile.gif
Valio !!! thumbup.gif Na o as rytoj pagaliau einu i pirmine konsultacija del operacijos 😁
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 06 07, 11:10)
Valio !!!  thumbup.gif Na o as rytoj pagaliau  einu i pirmine konsultacija del operacijos 😁

Ką girdėjot?
Man dar 1,5 sav laukt...
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 06 06, 21:13)
Na va dariausi vėl skystą terpę , prieš 4 mėn buvo CIN1, o dabar : Nėra intaepitelinių pokyčių ir piktybinio naviko  bigsmile.gif

O kajp cia tajp isnyksta?gal duoda kokiu vaistu?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2016 06 10, 15:00)
Ką girdėjot?
Man dar 1,5 sav laukt...
Operacija po savaites. o jums Batareika dar laukt pirmines konsultacijos ? Man irgi iki jos labai letai slinko laikas. O pasikonsultavus, paskyrus data kazkaip ramu paliko. Tikiuosi viskas praeis sklandziai.
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2016 06 06, 19:09)
Prieš  operacija  buvo daryta biopsija: atsakymas CIN3
Ar buvote kas gavusios  histologini atsakyma po konizacijos: Endocervikaliniu laiku displazija, ir daugiau jokiu komentaru.
O ka gydytojai pakomentavo jums ?
Atsakyti