Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(jele25 @ 2016 04 06, 22:01)
As aplamai atejau pas gine patikrinimui po gimdymo(buvo 7 sav po) bet ji iskarto darom tepyneli sakau tai skystohe terpeje,ji sako poliklinika sutarties nepadare tai neturim,sako ateik pas mane i privatu kabineta mano,bet db paimam paprasta paziuresim ka rodys,o rodo nieko,ryt skambinsiu ir klausiu ar tijrai poliklinikoje nebedaro skystohe terpeje,jei ne eisiu i privacia ir ten paims,bet butinai pakartosiu skystoje terpeje :-)

Skystoj terpej daro tik privačiuose, jie mokami.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 04 06, 21:41)
Skystoj terpej daro tik privačiuose, jie mokami.

Na man rugpjuti dare poliklinikoje ir sumokejau 35e,idomu kiek privaciuose ima?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2016 04 06, 23:09)
Na man rugpjuti dare poliklinikoje ir sumokejau 35e,idomu kiek privaciuose ima?

Panašiai. Arba nusipirkit skystą terpę ~17 kainuoja. Gydytoja paims ir pati nuvešit. Žinoma jei gydytoja ims. Man teko 5e susimokėt, bet vistiek pigiau gavosi.
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2016 04 06, 21:09)
Na man rugpjuti dare poliklinikoje ir sumokejau 35e,idomu kiek privaciuose ima?

man poliklinikoj už 30€ darė, ŽPV dar 38€.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 04 06, 20:41)
Skystoj terpej daro tik privačiuose, jie mokami.

Man darė poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 04 07, 08:25)
man poliklinikoj už 30€ darė, ŽPV dar 38€.

As mokejau 35 e skystoje terpeje ir ar yra zpv,bet be jo tipavimo.noriu dar suzinoti koks pas mane zpv tipas yra.nors gine sako nera skirtumo koks zpv,o Vaitkuene sake kad nuo zpv tipo priklauso ir gydymas
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2016 04 07, 13:41)
As mokejau 35 e skystoje terpeje ir ar yra zpv,bet be jo tipavimo.noriu dar suzinoti koks pas mane zpv tipas yra.nors gine sako nera skirtumo koks zpv,o Vaitkuene sake kad nuo zpv tipo priklauso ir gydymas

kiek mačiau gydytojos kainyne, tų ŽPV tyrimų yra bent kelių rūšių, 44€ yra pačio agresyviausio, 38€ - 16 ir 18 genotipo, o pigiausias ten kiti likę slabniausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 07 balandžio 2016 - 14:38
QUOTE(jele25 @ 2016 04 07, 13:41)
As mokejau 35 e skystoje terpeje ir ar yra zpv,bet be jo tipavimo.noriu dar suzinoti koks pas mane zpv tipas yra.nors gine sako nera skirtumo koks zpv,o Vaitkuene sake kad nuo zpv tipo priklauso ir gydymas

man atrodo nėra skirtumo koks žpv jei cintecplius teigiamas, nes tyrimas parodo, kad ląstelių biocheminė sudėtis pakitusi negrįžtamai (čia kaip aš supratau iš gines pasakojimo ir info internete) tai tada koks skirtumas koks žpv. Bet neturint šio tyrimo ir žinant kad yra žpv bet nežinant koks tipas tai gal tų argesyvių tipų, kurie veikia būtent gimdos kaklelį ir nėra, Bet aš tada galvoju, jeigu virusas randamas iš gimdos kaklelio tepinėlio tai gal tie tipai, kurie veikia ne gimdos kaklelį (pvz. sukelia karpas) tame tepinėlyje nebūna randami? Bet jei plinta tik lytiniu keliu tai tikriausiai randami visi tipai g.gif tai tada turėtų būti svarbu koks tipas, nes jei tūno tik tas tipas, kuris pvz. sukelia karpas, tai ką jis padarys gimdos kakleliui? Bet gal tada tyrimas skystoj terpėj nerodytų ir pakitimų. doh.gif
Visumoje turėtų cintecplius tyrimas duoti atsakymą ar verta tirtis tipus. Turbūt verta tik tuo atveju jei jis neigiamas, o skystoje terpėje teigiamas, tada išsityrus tipus bus aišku kaip dažnai tikrintis.
Atsakyti
Laba diena, gavau kaip tik atsakyma is klinikos, ir vel ackus po 6men. Daktarui tik penktad.skambintis, nzn visokiu minciu pilna😕, be to savaite iki tyrimo buvau baigus zvakutes vartoti, gal jos ka cia pridirbo.
Atsakyti
[quote=rutaute,2016 04 12, 08:02]
Laba diena, gavau kaip tik atsakyma is klinikos, ir vel ackus po 6men. Daktarui tik penktad.skambintis, nzn visokiu minciu pilna😕, be to savaite iki tyrimo buvau baigus zvakutes vartoti, gal jos ka cia pridirbo.
Parasysiu tiksliau kas parasyta isvadose
Klinikine deagnoze pirma kart buvo Endocervicitas, pazymeta jog ASKUS, YRA lasteliu padidejusiais branduoliais, gausesne citoplazma ASC-US ir kartoti po 4-6men
Antras diagnoze nelabai eina iskaityti, bet lyg ir Drofi, pazymeta ASKUS vel kad uzdegimas, yra nedaug lasteliu padidejusiais branduoliais, įv. gausesne citoplazma ASC-US, VEL PO 4-6 men kartoti tepineli +skliaustuose parasyta ar po gydymo?
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2016 04 12, 08:02)
Laba diena, gavau kaip tik atsakyma is klinikos, ir vel ackus po 6men. Daktarui tik penktad.skambintis, nzn  visokiu minciu pilna😕, be to savaite iki tyrimo buvau baigus zvakutes vartoti, gal jos ka cia pridirbo.
Parasysiu tiksliau kas parasyta isvadose
Klinikine deagnoze pirma kart buvo Endocervicitas, pazymeta jog ASKUS, YRA lasteliu padidejusiais branduoliais, gausesne citoplazma ASC-US ir kartoti po 4-6men
Antras diagnoze nelabai eina iskaityti, bet lyg ir Drofi, pazymeta ASKUS vel kad uzdegimas, yra nedaug lasteliu padidejusiais branduoliais, įv. gausesne citoplazma ASC-US, VEL PO 4-6 men kartoti tepineli +skliaustuose parasyta ar po gydymo?

Laba, čia iš skystos terpės tyrimo?
Jei yra uždegimas, matyt jį teks gydyti ir kartoti tyrimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 12 balandžio 2016 - 08:54
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 12, 09:54)
Laba, čia iš skystos terpės tyrimo?
Jei yra uždegimas, matyt jį teks gydyti ir kartoti tyrimus.

As manau jog taip skystoje terpeje darytas, nes VIA MEDIKOJ daro skystoje terpeja, o dar daktaras sako labai grazus kaklelis viskas bus gerai, o se tau ir vel tas uzdegimas su ASCUS, nesuprantu.
Atsakyti