Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Kamėja @ 2016 05 27, 10:14)
Zpv 45 ☹ Turiu 9 men mazyle kuria dar maitinu, tai isvis galvoj nesusidelioju kas ir kaip, ar reikia ja jau pratint prie buteliuko, ar galesiu ja maitint toliau...kaip suprantu, konizacijos turbut neisvengsiu ? Ar CIn viska nulems ?

Jei cintecplius bus neigiamas konizacijos manau nereiktu, o jei teigiamas manau reiktu, nes pas mane lsil buvo ir tai operavo, o del zindymo tai manau narkozes diena ar dar kelias gal galima piena nutraukti, o po to maitinti toliau. Jei maitinat tai ir mmm tikriausiai neturit, tai is vis turetu lengvai operac praeit, aisku cia gine turetu atsakyt, bet konizacija sukelia tik trumpalaikius nepatogumus, vaiko kilnot negalesit kuri laika, o visa kita smulkmenos, ta operacija trunka apie 10-15 min, as po triju valandu troleibusu grizau namo, tai reiskia nera taip baisu kaip is pradziu atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 05 27, 12:14)
Zpv 45 ☹ Turiu 9 men mazyle kuria dar maitinu, tai isvis galvoj nesusidelioju kas ir kaip, ar reikia ja jau pratint prie buteliuko, ar galesiu ja maitint toliau...kaip suprantu, konizacijos turbut neisvengsiu ? Ar CIn viska nulems ?

Man gydytoja aiškino, kad CIN visai nieko nelemia. Tik LSIl ir HSIL. Net nesake koks Cin buvo prieš operaciją. Pati kortelėj pažiūrėjau, kad CIN 1.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 27, 11:19)
Jei cintecplius bus neigiamas konizacijos manau nereiktu, o jei teigiamas manau reiktu, nes pas mane lsil buvo ir tai operavo, o del zindymo tai manau narkozes diena ar dar kelias gal galima piena nutraukti, o po to maitinti toliau. Jei maitinat tai ir mmm tikriausiai neturit, tai is vis turetu lengvai operac praeit, aisku cia gine turetu atsakyt, bet konizacija sukelia tik trumpalaikius nepatogumus, vaiko kilnot negalesit kuri laika, o visa kita smulkmenos, ta operacija trunka apie 10-15 min, as po triju valandu troleibusu grizau namo, tai reiskia nera taip baisu kaip is pradziu atrodo.

Aciu, kazkaip ramiau po jusu atsakymo 🎈 Antradieni suzinosiu kas ir kaip 😉
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 05 27, 11:23)
Man gydytoja aiškino, kad CIN visai nieko nelemia. Tik LSIl ir HSIL. Net nesake koks Cin buvo prieš operaciją. Pati kortelėj pažiūrėjau, kad CIN 1.

CIN1 yra LSIL, o CIN2, CIN3 yra HSIL
Atsakyti
Kamėja, 4u.gif Viskas bus gerai smile.gif
Visoms baisu, vienos gal po truputi iki operacijos prieina, jas seka, ziuri blogeja/gereja, kitom vos ne atejau, pamate kazka negero ir jau operuoja. Man kazkaip kuo greiciau, tuo geriau. Nes kazka suzinai, praeina kazkiek laiko nusiramini ir vel pas gydytojus - vel jaudinies, po to vel nusiramini, ir vel koks tyrimas.
O pasisneket reikia. Kartais ne visada norisi viesintis, ypac su tokiom temom. Bet geriau pagalvojus, jei tuo metu su likimo draugem pasisnekejus palengveja, kazkas paaiskeja, kazkas gal koki patarima duoda ar patirtim pasidalina - kodel gi ne. Dziaugiuosi ir dekoju visoms merginoms, kurios cia kazka paraso, paguodzia 4u.gif
Del narkozes maitinimo metu - gal maitinant tas narkozes kitokias duoda. As savo maze kai maitinau tureju gimdos abrazija su narkoze, nes buvo kilusi komplikacija po gimdymo antra men. Man liepe maitint, nieko nenutraukinet, sake vaikui absoliuciai nepakenks. Ir maitinau - gulde su kudikiu, kol operavo vyras priziurejo, o kai tik prabudau is karto atgavau vaika ir prie kruties maitint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 27 gegužės 2016 - 14:08
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 27, 14:08)
Kamėja,  4u.gif Viskas bus gerai smile.gif
Visoms baisu, vienos gal po truputi iki operacijos prieina, jas seka, ziuri blogeja/gereja, kitom vos ne atejau, pamate kazka negero ir jau operuoja. Man kazkaip kuo greiciau, tuo geriau. Nes kazka suzinai, praeina kazkiek laiko nusiramini ir vel pas gydytojus - vel jaudinies, po to vel nusiramini, ir vel koks tyrimas.
O pasisneket reikia. Kartais ne visada norisi viesintis, ypac su tokiom temom. Bet geriau pagalvojus, jei tuo metu su likimo draugem pasisnekejus palengveja, kazkas paaiskeja, kazkas gal koki patarima duoda ar patirtim pasidalina - kodel gi ne. Dziaugiuosi ir dekoju visoms merginoms, kurios cia kazka paraso, paguodzia  4u.gif
Del narkozes maitinimo metu - gal maitinant tas narkozes kitokias duoda. As savo maze kai maitinau tureju gimdos abrazija su narkoze, nes buvo kilusi komplikacija po gimdymo antra men. Man liepe maitint, nieko nenutraukinet, sake vaikui absoliuciai nepakenks. Ir maitinau - gulde su kudikiu, kol operavo vyras priziurejo, o kai tik prabudau is karto atgavau vaika ir prie kruties maitint...

Tikrai lengviau pasipasakojus, aciu visoms rasancioms 🎈
Atsakyti
Labas visoms, jeigu galima taip pavadint, likimo draugėms 4u.gif Labai nedrąsiai ir aš jungiuosi prie Jūsų. Noriu pasidalint savo istorija, savo išgyvenimais. Labai sunku savyje viską laikyti, pergyventi ir ištverti ax.gif
Po padovanotų gyvenimo stiprių smūgių, išlietų ašarų ir patirto streso atsirado tam tikri simptomai, kurių nebeapsikentus nutariau nužygiuoti sausio pabaigoje į polikliniką pas ginekologę, ėjau po ligos, gavau stiprių antibiotikų dozę iš akies, nors ką tik buvau išgėrus jau didelę antibų dozę teko dar kartą gert. Paėmė tepinėlį ir cit. Tepinėlį. Viduje visą laiką nuojauta kuždėjo, kad yra kažkas negerai, bet viską suversdavau ant streso save taip "nuramindama".Žinojau tik tiek jog turiu žaizdelę, bet nieko rimto(2009metais sužinojau), esu negimdžiusi ir pakankamai jauna, man dar tik trisdešimt keli metukai smile.gif Dar labai svajojau turėti kada nors vaikučių..
Po apsilankymo praėjus gal porai savaičių sulaukiau skambučio iš sesutės ir ji pasakė jog skubiai turiu atvykti, atsakymai prasti ... Man aišku nutirpo kojos ir iškart savo galvoje išgirdau VĖŽYS... bandžiau laikytis, bet staiga visos ašaros susikaupė akyse ir išredėjo, tuo metu buvau svečiuose... Nuvykus į polikliniką, pralaukiau prie durų nervindamąsi porą valandų, gavau atsakymą siuntimas į onkologinį,atsakymas citologinio tepinėlio HSIL CIN3 ryškūs pakitimai, tuo metu aišku nieko negirdėjau, nenorėjau girdėti apėmė neviltis, baimė, vėl ašaros, negalėjau net nei vieno klausimo užduot, o niekas ir nesiteikė nieko normaliai paaiškint ar papasakot plačiau, nors matė mano sutrikimą ir žado praradimą, pasimetimą..lengvą šoką... Išgirdau tik eik palauk įžymybes durų, išėjau už durų palaukt pati nežinodama tiksliai ko blush2.gif berods echoskopijos sakė, net nebeatsimenu išto streso ir išgąsčio o kas dabar bus toliau tik sukosi galvoje, viskas, gyvenimas baigtas, vaikų nebeturėsiu, kam toliau gyvent ir pan.. O toliau buvo registracija onkologinio poliklinikoje,atvykus priemė nelabai maloniai nusiteikusi ginekologė, nieko nepaaiškinus, apžiūrėjo ir pasakė jog nieko nemato, nieko negali daryt, viską nukeliam kitam mėnesiui, atvažiuok su chalatu ir tapkėm operacijai, tiesa tik dar sužinojau jog polipai rasti. Atvykus balandį, pralaukus palatoje keturias valandas su chalatu, nevalgius, buvau paleista. Pati prisiprašiau ginek.apžiūros, gavau atsakymą , kad nukeliama operacija-konizacija ir polipų šalinimas, nes nieko nesimato, esu negimdžiusi, tai viskas tik mano labui. Pasakiau jog mano mm.. labai nereguliarios neišeis taip tiksliai apskačiuot, tai sutarėm jog paskambinsiu pirmą sirgimo dieną ir sutarsim datą... Vėl tiek nežinios ir laukimo... Prie visko dar prisidėjo ir stresas dėl naujos darbovetės, kurioje ką tik pradėjau darbą...Labai pergyvenau ką sakyt, kaip reikės paaiškint kur ir dėl kokių priežasčių aš dingsiu. Ir kaip tyčia susirgau, pakilo temperatūra ir akys buvo stiklinės, daugiau jokių slogos simptomų, tai neaišku gal čia nuo streso buvo, teko eit į dabą tokiai nekokiai, nes buvo pirma savaitė naujam darbe ir taip iškenčiau košmarišką savaitę, bet niekaip neišdrįsau tiesiog neiti,juk žinojau, kad reikės greitai pasakyt jog man reiks laisvos dienos operacijai.. Dabar jau esu apie 22dienas po konizacijos berods blush2.gif , ar konusinės biopsijos ir konizacijos blush2.gif , polipas paliktas, atliktas radikalus pašalinimas.... Po savaitgalio bėgau į darbą...bet...Ir nežinau ar su tuo susiję ar ne, bet po operacijos praėjus 5dienom aš atkritau, pakilo temperatūra, gerklė, nosis... Ir organizmas privertė vistiek "pailsėti", teko imti biuletenį ir vėl gerti antibiotikų kursą... Po konizacijos kadangi visgi ligos buvau priversta pailsėti, tai tik apsitvarkydavau, valgyt pasidarydavau ir gulėjau vaistais apsikarsčiusi lovoje...na ir kas antrą dieną važinėjau į polikliniką.. Po konizacijos šiek tiek išskyrų būtą, bet daugiausiai bespalvių ir šiek tiek kartais rausvų, dabar jau prasidėjo mm... , kaip visad skausmingos ... Skaudėjo juosmenį stipriai, visą nugarą tempė, pilvą maudė, tai gėriau nimeslio.. Nepaminėjau jog darė pilną narkozę, paleido tą pačią dieną, sunkokai atsigaudinėjau kelias dienas traukė prie žemės, labai miego norėjau, silpna buvo, lūpą, bet tik apatinęsmile.gif aptirpus laikėsi gal 4dienas... Šiaip nenustygau vietoje ir kiek įmanoma stengiausi lėtai bet pirmas dvi dienas daug lakščiau po namus ir kiemą, gamindama valgyt ir tvarkydamąsi, bet ir pagulėt stengiausi nors šiekt tiek ar pasedėt.. Iš ligoninės mane parvežė, nerekomenduočiau pačiai važiuot, visgi silpna ir svaigsta galva, judėt sunkoka vistiek..Buvau stipriai išalkus biggrin.gif svajojau apie didelį kebabą kuo greičiau norėjosi sukirst biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skoledas: 28 gegužės 2016 - 14:40
QUOTE(skoledas @ 2016 05 28, 14:30)
Labas visoms, jeigu galima taip pavadint, likimo draugėms 4u.gif  Labai nedrąsiai ir aš jungiuosi prie Jūsų. Noriu pasidalint savo istorija, savo išgyvenimais. Labai sunku savyje viską laikyti, pergyventi ir ištverti ax.gif
Po padovanotų gyvenimo stiprių smūgių, išlietų ašarų ir patirto streso atsirado tam tikri simptomai, kurių nebeapsikentus nutariau nužygiuoti sausio pabaigoje į polikliniką pas ginekologę, ėjau po ligos, gavau stiprių antibiotikų dozę iš akies, nors ką tik buvau išgėrus jau didelę antibų dozę teko dar kartą gert. Paėmė tepinėlį ir cit. Tepinėlį.  Viduje visą laiką nuojauta kuždėjo, kad yra kažkas negerai, bet viską suversdavau ant streso save taip "nuramindama".Žinojau tik tiek jog turiu žaizdelę, bet nieko rimto(2009metais sužinojau), esu negimdžiusi ir pakankamai jauna, man dar tik trisdešimt keli metukai smile.gif Dar labai svajojau turėti kada nors vaikučių..
Po apsilankymo praėjus gal porai savaičių sulaukiau skambučio iš sesutės ir ji pasakė jog skubiai turiu atvykti, atsakymai prasti ... Man aišku nutirpo kojos ir iškart savo galvoje išgirdau VĖŽYS... bandžiau laikytis, bet staiga visos ašaros susikaupė akyse ir išredėjo, tuo metu buvau svečiuose... Nuvykus į polikliniką, pralaukiau prie durų nervindamąsi porą valandų, gavau atsakymą siuntimas į onkologinį,atsakymas citologinio tepinėlio HSIL CIN3 ryškūs pakitimai, tuo metu aišku nieko negirdėjau, nenorėjau girdėti apėmė neviltis, baimė, vėl ašaros, negalėjau net nei vieno klausimo užduot, o niekas ir nesiteikė nieko normaliai paaiškint ar papasakot plačiau, nors matė mano sutrikimą ir žado praradimą, pasimetimą..lengvą šoką... Išgirdau tik eik palauk įžymybes durų, išėjau už durų palaukt pati nežinodama tiksliai ko blush2.gif  berods echoskopijos sakė, net nebeatsimenu išto streso ir išgąsčio o kas dabar bus toliau tik sukosi galvoje, viskas, gyvenimas baigtas, vaikų nebeturėsiu, kam toliau gyvent ir pan..  O toliau buvo registracija onkologinio poliklinikoje,atvykus priemė nelabai maloniai nusiteikusi ginekologė, nieko nepaaiškinus, apžiūrėjo ir pasakė jog nieko nemato, nieko negali daryt, viską nukeliam kitam mėnesiui, atvažiuok su chalatu ir tapkėm operacijai, tiesa tik dar sužinojau jog polipai rasti. Atvykus balandį, pralaukus palatoje keturias valandas su chalatu, nevalgius, buvau paleista. Pati  prisiprašiau ginek.apžiūros, gavau atsakymą , kad nukeliama operacija-konizacija ir polipų šalinimas, nes nieko nesimato, esu negimdžiusi, tai viskas tik mano labui. Pasakiau jog mano mm.. labai nereguliarios neišeis taip tiksliai apskačiuot, tai sutarėm jog paskambinsiu pirmą sirgimo dieną ir sutarsim datą... Vėl tiek nežinios ir laukimo... Prie visko dar prisidėjo ir stresas dėl naujos darbovetės, kurioje ką tik pradėjau darbą...Labai pergyvenau ką sakyt, kaip reikės paaiškint kur ir dėl kokių priežasčių aš dingsiu. Ir kaip tyčia susirgau, pakilo temperatūra ir akys buvo stiklinės, daugiau jokių slogos simptomų, tai neaišku gal čia nuo streso buvo, teko eit į dabą tokiai nekokiai, nes buvo pirma savaitė naujam darbe ir taip iškenčiau košmarišką savaitę, bet niekaip neišdrįsau tiesiog neiti,juk žinojau, kad reikės greitai pasakyt jog man reiks laisvos dienos operacijai.. Dabar jau esu apie 22dienas po konizacijos berods blush2.gif , ar konusinės biopsijos ir konizacijos blush2.gif , polipas paliktas, atliktas radikalus pašalinimas.... Po savaitgalio bėgau į darbą...bet...Ir nežinau ar su tuo susiję ar ne, bet po operacijos praėjus 5dienom aš atkritau, pakilo temperatūra, gerklė, nosis... Ir organizmas privertė vistiek "pailsėti", teko imti biuletenį ir vėl gerti antibiotikų kursą... Po konizacijos kadangi visgi ligos buvau priversta pailsėti, tai tik apsitvarkydavau, valgyt pasidarydavau ir gulėjau vaistais apsikarsčiusi lovoje...na ir kas antrą dieną važinėjau į polikliniką.. Po konizacijos šiek tiek išskyrų būtą, bet daugiausiai bespalvių ir šiek tiek kartais rausvų, dabar jau prasidėjo mm... , kaip visad skausmingos ... Skaudėjo juosmenį stipriai, visą nugarą tempė, pilvą maudė, tai gėriau nimeslio.. Nepaminėjau jog darė pilną narkozę, paleido tą pačią dieną, sunkokai atsigaudinėjau kelias dienas traukė prie žemės, labai miego norėjau, silpna buvo, lūpą, bet tik apatinęsmile.gif aptirpus laikėsi gal 4dienas... Šiaip nenustygau vietoje ir kiek įmanoma stengiausi lėtai bet pirmas dvi dienas daug lakščiau po namus ir kiemą, gamindama valgyt ir tvarkydamąsi, bet ir pagulėt stengiausi nors šiekt tiek ar pasedėt.. Iš ligoninės mane parvežė, nerekomenduočiau pačiai važiuot, visgi silpna ir svaigsta galva, judėt sunkoka vistiek..Buvau stipriai išalkus biggrin.gif svajojau apie didelį kebabą kuo greičiau norėjosi sukirst biggrin.gif

O biopsijos atsakyma greitai suzinojot ?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 05 28, 23:18)
O biopsijos atsakyma greitai suzinojot ?


Citologinio tyrimo atsakymo iš poliklinikos sulaukiau gal po 2 savaičių. O po konizacijos labai greitai, po savaitės jau tikrai žinojau atsakymą. Davė telefono numerį ir paskambinus į ligoninę gavau trumpą atsakymą ir pasiūlė atvykt pasikalbėt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 05 26, 22:45)
Labas, noreciau nedrasiai prisijungti 😳 Kreipiausi pas gine del pakraujavimu... Nustate HSIL skystoje terpeje,laukiu CIN tech plus rezultatu... tiesa sakant, nerandu vietos... Neturiu su kuo normaliai apie tai pasikalbeti 😢 Paskaitineju jus 🎈


Sveika, aš irgi ilgą laiką tik skaitinėjau, nedrįsau prisijungti, su savim pasišnekėdavau biggrin.gif ir taip nuo vasario mėnesio biggrin.gif
Nustojau šnekėt su keliais artimiausiais žmonėmis, kurie apie tai žinojo, kai išgirdau žodžius"ko čia panikuoji", "nieko čia nėra", " kokia čia operacija", " juk tau dar ne vėžys", vat ir visas supratingumas biggrin.gif , "palaikymas", kurio man taip reikėjo...O paskaitinėjus man visai neatrodė, kad tai visiškai niekas ir dar kai atsakymas HSIL CIN3, polipai...

O tai iškarto darė skystoj terpėj? Ir nelabai suprantu kodėl tu atsakymo neturi dar? Poliklinikoj dareisi? Man darytas buvo paprastas citologinis tyrimas ir iškart siuntimas konizacijai.... Jokio ŽPV nesiuntė net, sakė jeigu toks atsakymas vadinasi turi ir ŽPV g.gif nesuprantu ar tikrai nereikėjo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skoledas: 29 gegužės 2016 - 09:19
QUOTE(skoledas @ 2016 05 29, 09:17)
Sveika, aš irgi ilgą laiką tik skaitinėjau, nedrįsau prisijungti, su savim pasišnekėdavau biggrin.gif ir taip nuo vasario mėnesio biggrin.gif
Nustojau šnekėt su keliais artimiausiais žmonėmis, kurie apie tai žinojo, kai išgirdau žodžius"ko čia panikuoji", "nieko čia nėra", " kokia čia operacija", " juk tau dar ne vėžys", vat ir visas supratingumas  biggrin.gif , "palaikymas", kurio man taip reikėjo...O paskaitinėjus man visai neatrodė, kad tai visiškai niekas ir dar kai atsakymas HSIL CIN3,  polipai...

O tai iškarto darė skystoj terpėj? Ir nelabai suprantu kodėl tu atsakymo neturi dar? Poliklinikoj dareisi? Man darytas buvo paprastas citologinis tyrimas ir iškart siuntimas konizacijai.... Jokio ŽPV nesiuntė net, sakė jeigu toks atsakymas vadinasi turi ir ŽPV g.gif nesuprantu ar tikrai nereikėjo doh.gif

Man is pradziu dare paprasta, tada skystoj, is jos zpv ir dabar dar cintecplus, jo laukti gausis man mazdaug 10 d.d. Viskas poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(skoledas @ 2016 05 29, 09:01)
Citologinio tyrimo atsakymo iš poliklinikos sulaukiau gal po 2 savaičių. O po konizacijos labai greitai, po savaitės jau tikrai žinojau atsakymą. Davė telefono numerį ir paskambinus į ligoninę gavau trumpą atsakymą ir pasiūlė atvykt pasikalbėt  4u.gif

Laba,
Kokie konizacijos atsakymai?
Man kai darė konizaciją, tai dviem, kurios gulėjo kartu su manimi palatoje, polipus operavo, kažkaip jų operacija pasirodė dar lengvesnė, joms iš viso nieko neskaudėjo po operacijos ir sėdėjo lovoje po operacijos drąsiai ir prieš mane jos abi išėjo, nors mane operavo prieš jas.
Papildyta:
QUOTE(skoledas @ 2016 05 29, 09:17)
Sveika, aš irgi ilgą laiką tik skaitinėjau, nedrįsau prisijungti, su savim pasišnekėdavau biggrin.gif ir taip nuo vasario mėnesio biggrin.gif
Nustojau šnekėt su keliais artimiausiais žmonėmis, kurie apie tai žinojo, kai išgirdau žodžius"ko čia panikuoji", "nieko čia nėra", " kokia čia operacija", " juk tau dar ne vėžys", vat ir visas supratingumas  biggrin.gif , "palaikymas", kurio man taip reikėjo...O paskaitinėjus man visai neatrodė, kad tai visiškai niekas ir dar kai atsakymas HSIL CIN3,  polipai...

man irgi tas pats buvo, po savaitės susitikau svirduliuodama su drauge, o ji sako tai kas tau yra nepaeini.. nu matyt sveiki nelabai orientuojasi

QUOTE(skoledas @ 2016 05 29, 09:17)
Jokio ŽPV nesiuntė net, sakė jeigu toks atsakymas vadinasi turi ir ŽPV g.gif

Tikrai taip, nebent smalsumo dėlei sužinoti, kuris žpv tipas, arba kiek tų tipų.
Atsakyti