Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(egliosha @ 2016 05 24, 19:13)
laba, mano rezultatai galima sakyti optimistiški. abrazijos ir biopsijos rezultatai parodė, kad man chroniškas kaklelio uždegimas - lėtinis cervicitas. jis galėjo iškreipti tepinėlio rezultatus, biopsijoj displazijos nerado, dėl ŽPV 16 rekomendavo toliau darytis skystą terpę ir stebėti situaciją.
tik man klausimas tada, kodėl po konizacijos CIN3 rodė mėginiai... ir jei skysta terpė irgi nėra tokia jau tiksli, kaip žinoti, ar rezultatai normalūs? ir apskritai, negi man visą kaklelį išpjaustė be reikalo?

Oho, na matyt ta cin3 ispjove, o uzdegimas liko. O vezio nebuvo. O nuo uzdegimo israse kokiu vaistu? Skysta terpe parodo pakitimus, o ar jie yra priesveziniai ar nuo uzdegimo parodo cintecplius.
Bet kokiu atveju ta uzdegima reikia gydyti, o be tu visu proceduru kazin ar ji butu rade.
Mano viena kolege pasipasakojo, kad nesityre, o kai issityre buvo jau vezys ir salino ir gimda ir kiausides, o po metu atsirado vezys krutyje ir salino kruti, dabar turi tikrintis kas tris men.
O mum taip atrodo, kad jei rezultatai nebuvo blogi, tai atrodo pjauste be reikalo, is tikruju reikia tik dziaugtis, kad jie geri, o visi itarimai pasalinti.
Jei butu buves tik uzdegimas, ta butu parodziusi pirmoji konizacija manau. Tai tiesiog puiku, kad vezio nerado 4u.gif man ir ta operuota kolege sake, kad vezys neatsiranda is karto, kad jo isvengti reikia reguliariai tikrintis, o mes ir tikrinames tam, kad visus itarimus issitirti ir pasalinti. 4u.gif
Atsakyti
onkoginekologas pasakė, kad tas uždegimas iš esmės yra negydomas. jį ko gero sukėlė tas pats ŽPV... jei būtų ūminis, būtų kitaip gal, bet lėtinis jau iki gyvenimo pabaigos bus, bent taip gydytojas pasakė.
iš tiesų, tai labai geros naujienos, nes aš jau buvau nusiteikusi gimdos šalinimui-išėjau iš kabineto išsišiepus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 25, 07:57)
onkoginekologas pasakė, kad tas uždegimas iš esmės yra negydomas. jį ko gero sukėlė tas pats ŽPV... jei būtų ūminis, būtų kitaip gal, bet lėtinis jau iki gyvenimo pabaigos bus, bent taip gydytojas pasakė.

Bet tai ka reiskia negydomas uzdegimas? Cia kaip negydomas zpv? Yra ir reikia vis tikrint ar neperejo i ka rimciau.
Nu dabar belieka normaliai issisveikti fiziskai ir moraliskai nuo tu pjaustymu ir laukti sekanciu tyrimu. O jie bus jau pas savo gine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 25 gegužės 2016 - 18:11
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 25, 19:06)
Bet tai ka reiskia negydomas uzdegimas? Cia kaip negydomas zpv? Yra ir reikia vis tikrint ar neperejo i ka rimciau. 
Nu dabar belieka normaliai issisveikti fiziskai ir moraliskai nuo tu pjaustymu ir laukti sekanciu tyrimu. O jie bus jau pas savo gine?

reiškia, kad gydymo tiesiog nėra. jo, reikia tikrintis, nes gali į kiaušidžių uždegimą pereiti. yra kažkokie praplovimai, vonelės, bet ko gero gilus tas uždegimas ir nepadėtų.
taip, tolesnis sekimas ir tikrinimai savoj poliklinikoj.
dėl ŽPV 16 sakė gerai pagalvoti apie kuo ankstesnį nėštumą, nes neatmeta vėžio tikimybės.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 25, 18:54)
dėl ŽPV 16 sakė gerai pagalvoti apie kuo ankstesnį nėštumą, nes neatmeta vėžio tikimybės.

O iš kur žinote, kad jums tebelikęs žpv? Juk buvo konizacija, tai po jos gal nebeliko (ta prasme to aptinkamo žpv, ne "miegančio")? Ar dar darė žpv tyrimą po antros konizacijos? O gal jį su abrazija pašalino?

Nesiūlė daugiau nieko operuoti dėl uždegimo, jei jis negydomas? Ar čia kaip žaizdelė (ektopija) kai būna negydoma ir neoperuojama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 26 gegužės 2016 - 12:37
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 26, 13:36)
O iš kur žinote, kad jums tebelikęs žpv? Juk buvo konizacija, tai po jos gal nebeliko (ta prasme to aptinkamo žpv, ne "miegančio")? Ar dar darė žpv tyrimą po antros konizacijos? O gal jį su abrazija pašalino?

Nesiūlė daugiau nieko operuoti dėl uždegimo, jei jis negydomas? Ar čia kaip žaizdelė (ektopija) kai būna negydoma ir neoperuojama.

po antros konizacijos tyriausi ir tada rado. jei būtų pašalinę gal būtų paminėję gydytojas, bet jis pasakė, kad dabar reikia tik stebėti ir darytis tyrimus kaip priklauso, nes ateity gali išlįsti negerumų. rekomendacijose nurodomas tik stebėjimas.

pas mane nelabai jau yra ką operuot - "gimdos kaklelio makštinės dalies praktiškai nėra." tiesiog pasakė, kad turėsiu iki gyvenimo galo, nes negydoma/gydymo nėra. jokių simptomų nejaučiu, nebent gal maišau su kartais užpuolančia nestipria pienlige.
Atsakyti
egliosha, kaip smagu, kad siam etape galit atsikvept:) o veliau... tiesa sakant ir sveikai esant kas bus veliau niekas nezino, tad, kam cia speliot kas bus veliau - tikrinsimes ir viskas bus gerai:)

as dar savo rezultatu nezinau, bet ant dienu jau vaziuosiu ieskot - noriu zinot...

man irgi dar pateplioja, tai nebe, tai vel, tik tiek, kad labai nedaug...

beje, visokiems letiniams atvejams labai tinka homeopatija. daugelis rekia, kad nieko joje ner, bet paskaicius pvz kruties guziuku tema vos ne visoms homeopatiniai vaistai skiriami - tai net juokinga, kad visur skalambija apie homeopatiniu neveikima, o taip masiskai tradicine medicina juos skiria - nukrypau i lankas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 26 gegužės 2016 - 15:19
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 26, 15:14)
egliosha, kaip smagu, kad siam etape galit atsikvept:) o veliau... tiesa sakant ir sveikai esant kas bus veliau niekas nezino, tad, kam cia speliot kas bus veliau - tikrinsimes ir viskas bus gerai:)

as dar savo rezultatu nezinau, bet ant dienu jau vaziuosiu ieskot - noriu zinot...

man irgi dar pateplioja, tai nebe, tai vel, tik tiek, kad labai nedaug...

beje, visokiems letiniams atvejams labai tinka homeopatija. daugelis rekia, kad nieko joje ner, bet paskaicius pvz kruties guziuku tema vos ne visoms homeopatiniai vaistai skiriami - tai net juokinga, kad visur skalambija apie homeopatiniu neveikima, o taip masiskai tradicine medicina juos skiria - nukrypau i lankas blush2.gif

Labas, noreciau nedrasiai prisijungti 😳 Kreipiausi pas gine del pakraujavimu... Nustate HSIL skystoje terpeje,laukiu CIN tech plus rezultatu... tiesa sakant, nerandu vietos... Neturiu su kuo normaliai apie tai pasikalbeti 😢 Paskaitineju jus 🎈
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 26, 15:14)
veliau... tiesa sakant ir sveikai esant kas bus veliau niekas nezino, tad, kam cia speliot kas bus veliau - tikrinsimes ir viskas bus gerai:)


labai pritariu thumbup.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 26, 15:14)

man irgi dar pateplioja, tai nebe, tai vel, tik tiek, kad labai nedaug...



man po apsilankymo pas ginę patepė pusdienį, bet daugiau ne, tai galima sakyti praėjus mėnesiui jau savaitę nebeteplioja visiškai, negaliu atsidžiaugti, tai vis dar vengiu visko ko negalima po konizacijos tik vaikštau greitai ir kosau, čiaudau drąsiau ir iki trijų kilogramų kilnoju drąsiai. Dabar laukiu, kokia bus ateinačių mmm eiga, ar kas neišsiderino.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2016 05 26, 21:45)
Labas, noreciau nedrasiai prisijungti 😳 Kreipiausi pas gine del pakraujavimu... Nustate HSIL skystoje terpeje,laukiu CIN tech plus rezultatu... tiesa sakant, nerandu vietos... Neturiu su kuo normaliai apie tai pasikalbeti 😢 Paskaitineju jus 🎈

Laba,
man buvo sunkiausias išgyvenimas, kai telefonu gavau atsakymą, kad cintecplius teigiamas ir reikia ateiti užsirašyti konizacijai. Maniau vemsiu iš siaubo, bet suvokiau ir kad reikia ramintis, pradėjau domėtis kas tai per operacija, kas tas cintecplius ir kas tas žpv. Po to viskas ėjo automatiškai, dariau viską kaip ginė sakė, o galvoje sukosi mintys reikia ar nereikia tos operacijos. Vieną suvokiau, kad su operacija baigsis visos dvejonės, nes tada bus aišku jau viskas galutinai. O jeigu operacijos nedarysiu tai pastoviai suksis galvoje tie pakitimai ir su jais teks gyventi, kol jie išnyks arba ne.

Na aš kol nežinojau cintecplius rezultatų, iš viso nesinervinau, nemaniau, kad jie bus teigiami ir nesukau sau galvos.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 26, 16:14)
egliosha, kaip smagu, kad siam etape galit atsikvept:) o veliau... tiesa sakant ir sveikai esant kas bus veliau niekas nezino, tad, kam cia speliot kas bus veliau - tikrinsimes ir viskas bus gerai:)

tikrai taip. buvau šiandien pas prižiūrinčią ginekologę, tai pasidžiaugė, kad tokie atsakymai, nes ji mane grynai jau nuteikinėjo gimdos šalinimui ir atvejus iš savo praktikos pasakojo blink.gif
QUOTE(Kamėja @ 2016 05 26, 22:45)
Labas, noreciau nedrasiai prisijungti 😳 Kreipiausi pas gine del pakraujavimu... Nustate HSIL skystoje terpeje,laukiu CIN tech plus rezultatu... tiesa sakant, nerandu vietos... Neturiu su kuo normaliai apie tai pasikalbeti 😢 Paskaitineju jus 🎈

patarčiau pasidaryti tyrimą ir dėl ŽPV 4u.gif
manau visos tai išgyvena daugiau ar mažiau. stenkitės susirasti pagalvoti apie ką kita. būčiau išprotėjusi iš baimės dėl invazinio vėžio, jei nebūčiau prisigalvojusi veiklos ir visokių planų...
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 27, 09:16)
tikrai taip. buvau šiandien pas prižiūrinčią ginekologę, tai pasidžiaugė, kad tokie atsakymai, nes ji mane grynai jau nuteikinėjo gimdos šalinimui ir atvejus iš savo praktikos pasakojo blink.gif

patarčiau pasidaryti tyrimą ir dėl ŽPV 4u.gif
manau visos tai išgyvena daugiau ar mažiau. stenkitės susirasti pagalvoti apie ką kita. būčiau išprotėjusi iš baimės dėl invazinio vėžio, jei nebūčiau prisigalvojusi veiklos ir visokių planų...

Zpv 45 ☹ Turiu 9 men mazyle kuria dar maitinu, tai isvis galvoj nesusidelioju kas ir kaip, ar reikia ja jau pratint prie buteliuko, ar galesiu ja maitint toliau...kaip suprantu, konizacijos turbut neisvengsiu ? Ar CIn viska nulems ?
Atsakyti