Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

I vakara vel ryskus kraujas pasirode, vakar jau nebuvo, o siandien ir vel doh.gif
Atsakyti
Nesuprantu kiek cia taip krauoti yra normalu, negi 1,5 men taip visos ir kraujavot? Buvau skaicius, kad vienai praejo tik po stipraus antibiotiku kurso. O gal as tikrai perdaug pasitampau, grindis ploviau. Toks nervu tampymas atrodo pabaiga ir vel nuo pradziu.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 06, 17:54)
aš šiandien po abrazijos ir biopsijos

Gal jau yra rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 20, 15:02)
Gal jau yra rezultatai? 4u.gif

skambinausi, bet gydytojas atostogose, tai skambinsiu antradienį (pirmadienį nenoriu trukdyt).
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 16, 07:15)
Nesuprantu kiek cia taip krauoti yra normalu, negi 1,5 men taip visos ir kraujavot? Buvau skaicius, kad vienai praejo tik po stipraus antibiotiku kurso. O gal as tikrai perdaug pasitampau, grindis ploviau. Toks nervu tampymas atrodo pabaiga ir vel nuo pradziu.

jei kraujuojama ilgiau nei 2 savaites po operacijos, butina kreiptis pas gydytoja. Bet jei nekraujavot, o dabar sunkiau pakilojot ir vel kraujuojat, tai gali buti iplysimas. Man taip buvo po 2 men. Regis sunkiai nekeliau, bet teko vaziuot i ligonine, kad uzdegintu, nes iplyso susiuvimas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 05 20, 16:19)
jei kraujuojama ilgiau nei 2 savaites po operacijos, butina kreiptis pas gydytoja. Bet jei nekraujavot, o dabar sunkiau pakilojot ir vel kraujuojat, tai gali buti iplysimas. Man taip buvo po 2 men. Regis sunkiai nekeliau, bet teko vaziuot i ligonine, kad uzdegintu, nes iplyso susiuvimas.

Man lygiai po menesio baigesi visi tepliojimai. Matyt tris savaites kraujavo todel, kad viena savaite is ju buvo mmm. Siandien gine apziurejo ir sake, kad sugijo net nesimato, kad buvo operuota, leido turet santykius. As pagal save tai dar menesi zadu palaukti, nes baisoka dar. Apziurai sake ateit po 4 men (pirmai sake po sesiu, matyt tikslaus termino nera).
Nepaklausiau gines, bet butu labiau man aktualu, kada galima maudytis baseine, turbut irgi menesi dar palauksiu.
Atsakyti
beje po apžiūros vėl pradėjo teplioti.. tai galima numanyti, kad ir po santykių būtų tas pats unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar buvo kuriai nors taip, kad pakartojus ŽPV tyrimą, jo jau nerado? Man po metų laiko nuo operacijos kartojo ŽPV. Labai bijau, košmarus sapnuoju, prisimetė makšties infekcija nuo tų nervų verysad.gif Prieš operaciją buvo cin3/cis, po operacijos ats cin1/cin2. Atvejis netipinis nes kaklas buvo gražus visąlaik...jei vėl teks kartot operacijas, tikrai palūšiu... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 23 gegužės 2016 - 17:52
QUOTE(4blueflower @ 2016 05 23, 17:50)
Sveikos. Ar buvo kuriai nors taip, kad pakartojus ŽPV tyrimą, jo jau nerado? Man po metų laiko nuo operacijos kartojo ŽPV. Labai bijau, košmarus sapnuoju, prisimetė makšties infekcija nuo tų nervų  verysad.gif  Prieš operaciją buvo cin3/cis, po operacijos ats cin1/cin2. Atvejis netipinis nes kaklas buvo gražus visąlaik...jei vėl teks kartot operacijas, tikrai palūšiu... verysad.gif

Laba,
cin1/cin2 čia konizacijos atsakymai, ar tepinėlio po konizacijos?
O Jums rado žpv pakartotinai, ar dar laukiate rezultatų?

teoriškai gali bet kada vėl atsirasti po konizacijos ir žpv ir visi cin.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 24, 13:17)
Laba,
cin1/cin2 čia konizacijos atsakymai, ar tepinėlio po konizacijos?
O Jums rado žpv pakartotinai, ar dar laukiate rezultatų?

teoriškai gali bet kada vėl atsirasti po konizacijos ir žpv ir visi cin.


Konizacijos atsakymai. Praėjus pusmečiui po konizacijos skystos terpės nerodė uždegimo, o ŽPV nusprendėm darytis po metų nuo op.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2016 05 24, 16:35)
Konizacijos atsakymai. Praėjus pusmečiui po konizacijos skystos terpės nerodė uždegimo, o ŽPV nusprendėm darytis po metų nuo op.

Tai vadinasi konizacija praejo sekmingai, jei po puses metu rezultatai geri, o ar po metu ar keliu neislys zpv man irgi baisoka, bet tai nervintis yra beprasmiska, reikia tik nepamirsti tikrintis ir kiek tai yra imanoma stiprinti imuniteta. Na man irgi idomu ar yra tokiu, kuriom konizacija buvo sekminga, o veliau islindo zpv ir ka tada dare ir kaip sekesi.
Atsakyti
laba, mano rezultatai galima sakyti optimistiški. abrazijos ir biopsijos rezultatai parodė, kad man chroniškas kaklelio uždegimas - lėtinis cervicitas. jis galėjo iškreipti tepinėlio rezultatus, biopsijoj displazijos nerado, dėl ŽPV 16 rekomendavo toliau darytis skystą terpę ir stebėti situaciją.
tik man klausimas tada, kodėl po konizacijos CIN3 rodė mėginiai... ir jei skysta terpė irgi nėra tokia jau tiksli, kaip žinoti, ar rezultatai normalūs? ir apskritai, negi man visą kaklelį išpjaustė be reikalo?
Atsakyti