Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 13, 12:01)
Čia po konizacijos taip? Ta prasme konizacijos atsakymų nesugebėjo nustatyti? blink.gif

man kiek sakė, gali mėginys būti netinkamas jei apdegęs nuo pjovimo tuo karštu peiliu.

aš tebedrebinu kinkas laukdama abrazijos atsakymo ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 13, 13:01)
Čia po konizacijos taip? Ta prasme konizacijos atsakymų nesugebėjo nustatyti? blink.gif

Taip nes netinkamai paimtas mėginys arba nudažytas, arba apdeginta.
Atsakyti
Bet tai kaip gyventi taip nezinioj doh.gif Mane jau dabar nervina, kad atsakymu ner po 2 savaiciu. Planuojames vasara, atostogas, tokius esminius gyvenimo vietos klausimus sprendziam, dabar viska sustabdzius buvau. Tai jei kas kelis menesius cia taip vis darykis tyrimus ir nervuokis ir vis ne iki galo aisku, tai nezinau nezinau... nervukus reikes pradet gydyt:)
Gyd. sake, kad ir ZPV tyrima bus galima daryti is to onkocitologinio skystoj terpej, bet vat isejo atostogu ir liko viskas neaptarta...
O tas cintec plus tyrimas yra patikimas?
Daug kas daretes ZPV ir ta CIntec plus? As tai megeja pasidaryt viska, kas imanoma ir ramiai gyvent, o ne laukt nezinia ko...
Man po biopsijos kokios 4-5 d. pradejo kruti skaudet nakti, ryte radau guziuka. Tai ejau tikrintis, bet onkomamologas ir echoskopotuojas tai aiskiai pasake, yra cisteliu, kurios praktikoj niekad nesupiktybėja. Aisku sekt reik, bet kazkaip jokios panikos, sake ramiai gyvenkit... O cia - erzina ta nezinomybe doh.gif
Atsakyti
Besijuokianti, tai jau tikrai... aš nuo pat lapkričio taip kankinuosi, vis negerai, vis negerai... ir dar galo nesimato doh.gif vasara artėja, visko dar rudenį prisiplanavus, tai reikia sulaukt atsakymų kas toliau laukia, tada prastumdyt darbus, kažką atkelt, kažką nukelt, nes įtariu, kad pjaus man ten viską, tik neaišku iki kokio lygio, o paskui kiek žinau reabilitacija netrumpa laukia...
Atsakyti
Labai jus uzjauciu, Egliosha 4u.gif
Kada jusu atsakymai? Ir kaip sekasi sveikt?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 13, 12:45)
man kiek sakė, gali mėginys būti netinkamas jei apdegęs nuo pjovimo tuo karštu peiliu.

aš tebedrebinu kinkas laukdama abrazijos atsakymo ph34r.gif

Bet tai kokia cia biopsija tada? Pas man operacija vadinasi konusine biopsija. Gal cia skirtingos operacijos?
Kazkokia operacija angliskai vadinasi LEEP tai gal cia ta su karstu peiliu? Gal ir gijimas kitoks?
Man vakar vel i vakara pagausejo kraujavimas, o jau maniau i pabaiga. Vakar biski pakilnojau sunkiu deziu.

O jau atsigavot po abrazijos? Nebesilpna? Man atrodo uz konizacija bjauresnes operacijos nera, kai kelias savaites istisai kraujuoji ir galo nera. Po kiausides cistos operacijos jau po savaites sveikesne jauciausi, o cia tokie ilgalaikiai kraujavimai, jau nakti pajutau kaip meslungis koja traukia, matyt organizmas pasilpo, reikes magnio gal pavartoti. Taip laukiu uogu sezono-naturaliu vitaminu.
Atsakyti
Man teplioja jau minimaliai, ryte dar vos vos pasirodo, ir akivaizdziai mazeja.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 13, 18:31)
Bet tai kaip gyventi taip nezinioj doh.gif Mane jau dabar nervina, kad atsakymu ner po 2 savaiciu. Planuojames vasara, atostogas, tokius esminius gyvenimo vietos klausimus sprendziam, dabar viska sustabdzius buvau. Tai jei kas kelis menesius cia taip vis darykis tyrimus ir nervuokis ir vis ne iki galo aisku, tai nezinau nezinau... nervukus reikes pradet gydyt:)
Gyd. sake, kad ir ZPV tyrima bus galima daryti is to onkocitologinio skystoj terpej, bet vat isejo atostogu ir liko viskas neaptarta...
O tas cintec plus tyrimas yra patikimas?
Daug kas daretes ZPV ir ta CIntec plus? As tai megeja pasidaryt viska, kas imanoma ir ramiai gyvent, o ne laukt nezinia ko...
Man po biopsijos kokios 4-5 d. pradejo kruti skaudet nakti, ryte radau guziuka. Tai  ejau tikrintis, bet onkomamologas ir echoskopotuojas tai aiskiai pasake, yra cisteliu, kurios praktikoj niekad nesupiktybėja. Aisku sekt reik, bet kazkaip jokios panikos, sake ramiai gyvenkit... O cia - erzina ta nezinomybe doh.gif

As irgi panasioj situacijoj jauciausi, nes nieko planuotis negali normaliai kai nezinai kas tau yra. Dar ir dabar gal apsiraminsiu jei bent du kartus po sesiu menesiu tu pakitimu neras. Nes tas zpv tik "uzmiega" ir vel bet kada gali islysti ir buna tikrai islenda ir po 4 ir po 10 metu sad.gif
Man gine isvis nera uzsiminus apie zpv, apie ji tik is interneto zinau. Zpv verta darytis tik jei skystoj terpej tyrimo atsak teigiamas, o cintecplius neigiamas. Nes jei cintecplius teigiamas, tai jau viskas, zpv savo blogus darbus jau padares. O jei neigiamas, ir zinai, kad turi zpv, reikia dazniau darytis tyrimus, nes labai greit gali cintecplius pasidaryt teigiamas. O jei zpv neturi, tai tiesiog reguliariai tikrini ar nedingo pakitimai. O skysta terpe kaip suprantu parodo anksciau pakitimus, negu paprastas tyrimas, nes paprastas tyrimas nelabai jautrus yra. Todel jei paprastas tyrimas nerodo pakitimu, nereiskia, kad ju nera. Bet dabar jum reikia vistiek atsakymu sulaukti. Bet negi nera pavaduojancios daktares kuri galetu atsakymus pasakyti? Kazkaip keistai cia, jie juk vistiek kazkur tai yra. O koks atsakymas jum buvo pries konizacija?
Man krutinej irgi yra cistu, man ju atsirado po dufastono gerimo, mamologas sake negalima man jo. Dar b grupes vitaminu pagerus irgi pajutau cistas. Man du kartus punkcija daryta. Ir dabar jauciu vel padidejo nauju, tai geriau tris men agnucastona ir dabar trecias menuo nakvisu alieju geriu. Bet esu gerus penkis metus metizoli, manau tai itakojo daugeli susirgimu.
Atsakyti
Besijuokianti, ačiū, daug geriau jaučiuosi. atsakymai nežinia kada, jei patys iš ligoninės neskambins pati paskambinsiu arba į konsultaciją užsirašysiu (sesutė sakė per 10 dienų turi būti). po konizacijos pati paskambino daktarė, bet abejoju ar šitas gydytojas skambins.
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 14, 11:43)
Bet tai kokia cia biopsija tada? Pas man operacija vadinasi konusine biopsija. Gal cia skirtingos operacijos?
Kazkokia operacija angliskai vadinasi LEEP tai gal cia ta su karstu peiliu? Gal ir gijimas kitoks?
Man vakar vel i vakara pagausejo kraujavimas, o jau maniau i pabaiga. Vakar biski pakilnojau sunkiu deziu.

O jau atsigavot po abrazijos? Nebesilpna? Man atrodo uz konizacija bjauresnes operacijos nera, kai kelias savaites istisai kraujuoji ir galo nera. Po kiausides cistos operacijos jau po savaites sveikesne jauciausi, o cia tokie ilgalaikiai kraujavimai, jau nakti pajutau kaip meslungis koja traukia, matyt organizmas pasilpo, reikes magnio gal pavartoti. Taip laukiu uogu sezono-naturaliu vitaminu.

Konusinė biopsija ir gimdos kaklelio konizacija – Šio tyrimo metu išpjaunama didelė gimdos kaklelio audinio dalis. Šis biopsijos būdas gali būti atliekamas medžiagą išpjaunant skalpeliu, lazeriu, elektros peiliu arba elektros kilpa.Tokia biopsija paprastai atliekama vietinės arba bendrinės nejautros sąlygomis. Šiuo biopsijos būdu paprastai naudojamasi tik tada, kai naudojantis kitu biopsijos būdu buvo nustatyta gimdos kaklelio intraepitelinė neoplazija (CIN). Neretai tai būna ne tik diagnostinė bet ir gydomoji procedūra. Paprastai gydytojas pasirenka biopsijos būdą atsižvelgdamas į jau esamų tyrimų duomenis. Gimdos kaklelio konizacija paprastai atliekama, kai yra šios būkėls:
esant gimdos kaklelio plyšimams, likusiems po gimdymų
esant gimdos kaklelio prailgėjimui (elongacijai )
esant yra gimdos kaklelio ikivėžiniams pokyčiams (displazijoms).
Konusinę biopsiją galima atlikti keliais būdais. Šiuo metu ji gali būti atliekama taip:
Konusinė biopsija arba konizacija skalpeliu.
Konusinė biopsija atliekama lazeriu.
Gimdos kaklelio konizacija diatermine kilpa.



po abrazijos tik pirmą dieną po narkozės slabnėjau, šįkart prastai apskaičiavo dozes gal. bet šiaip kraujavimas visiškai minimalus, po poros dienų jau nebeskaudėjo, sveikimas paprastesnis nei po konizacijos, tik kad skausminga pirmom dienom viskas ten apačioj, baisiau didesnį žingsnį žengt.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 14, 10:55)
Man teplioja jau minimaliai, ryte dar vos vos pasirodo, ir akivaizdziai mazeja.

Man panasiai, vakar maniau jau isvis pabaiga, bet vakare vistiek pakraujavo, siandien irgi minimaliai, bet vistiek ne sausa. Viskas tiek uzsitese turbut del to, kad nespejus sugyti buvo mmm. Nepatinka man, kad atrodo jau viskas beveik svaru ir staiga vakare vel pliupteli kraujo banga ir tada galvoju ka cia per sunkaus pakeliau ta diena ir ar cia susije. Po savaites man vizitas pas gine, tai gal ir gerai kad paziures kaip ten gyja. O tai jum nei atsakymo nei apziuros taip iseina greitai nenusimato?
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 05 14, 14:08)
Besijuokianti, ačiū, daug geriau jaučiuosi. atsakymai nežinia kada, jei patys iš ligoninės neskambins pati paskambinsiu arba į konsultaciją užsirašysiu (sesutė sakė per 10 dienų turi būti). po konizacijos pati paskambino daktarė, bet abejoju ar šitas gydytojas skambins.

Konusinė biopsija  ir gimdos kaklelio konizacija – Šio tyrimo metu išpjaunama didelė gimdos kaklelio audinio dalis. Šis biopsijos būdas  gali būti atliekamas medžiagą išpjaunant skalpeliu, lazeriu, elektros peiliu arba elektros kilpa.Tokia biopsija paprastai atliekama vietinės arba bendrinės nejautros sąlygomis. Šiuo biopsijos būdu paprastai naudojamasi tik tada, kai naudojantis kitu biopsijos būdu buvo nustatyta gimdos kaklelio intraepitelinė neoplazija (CIN). Neretai tai būna ne tik diagnostinė bet ir gydomoji procedūra. Paprastai gydytojas pasirenka biopsijos būdą atsižvelgdamas į jau esamų tyrimų duomenis. Gimdos kaklelio konizacija paprastai atliekama, kai yra šios būkėls:
esant  gimdos kaklelio plyšimams, likusiems po gimdymų
esant gimdos kaklelio prailgėjimui (elongacijai )
esant yra gimdos kaklelio ikivėžiniams pokyčiams (displazijoms).
Konusinę biopsiją galima atlikti keliais būdais. Šiuo metu ji gali būti atliekama taip:
Konusinė biopsija arba konizacija skalpeliu.
Konusinė biopsija  atliekama lazeriu.
Gimdos kaklelio konizacija  diatermine kilpa.
po abrazijos tik pirmą dieną po narkozės slabnėjau, šįkart prastai apskaičiavo dozes gal. bet šiaip kraujavimas visiškai minimalus, po poros dienų jau nebeskaudėjo, sveikimas paprastesnis nei po konizacijos, tik kad skausminga pirmom dienom viskas ten apačioj, baisiau didesnį žingsnį žengt.

O kuris budas yra tas karstas peilis?
As tai nesuprantu kuris budas yra taip vadinama LEEP.
Man buvo d-konizacija, tai cia turbut ta diatermine kilpa, tai cia reiskia ne karstu peiliu?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 14, 17:51)
O kuris budas yra tas karstas peilis?
As tai nesuprantu kuris budas yra taip vadinama LEEP.
Man buvo d-konizacija, tai cia turbut ta diatermine kilpa, tai cia reiskia ne karstu peiliu?

diatermokonizacija yra karštu peiliu, ne lazeriu, tai gal ta pati diaterminė kilpa? keista, kad tam pačiam dalykui keli pavadinimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 14, 22:24)
diatermokonizacija yra karštu peiliu, ne lazeriu, tai gal ta pati diaterminė kilpa? keista, kad tam pačiam dalykui keli pavadinimai doh.gif

As kazkaip maniau, kad tas peilis yra skalpelis. Reiskia daugumai ta kilpa ir naudoja. Skaiciau, kad nupjovimas skalpeliu yra efektyvesnis t.y. didesne tikimybe, kad ispjaus visas negeras lasteles. LEEP nera konizacija, tai pjovimas elektros sroves kilpa, bet pakitimus taip pat efektyviai ispjauna. Pigesne ir paprastesne procedura, kazkodel daug populiaresne uzsieny praktiskai daugumai daro ne konizacija o LEEP. O kuo pas mus paprasta biopsija kai daro pjauna? Gal cia ir yra ta paprasta biopsija?

Man jau siandien teplioja nebe tokiu rysiu krauju, tai matyt link pabaigos arteja.
Atsakyti