Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 09, 16:20)
Naujoke25, dziugus rezultatai  drinks_cheers.gif

Aciu, linkiu visoms to paties 4u.gif
Siandien kraujuoju toliau, vistiek ne tik tepa bet ir pateka. Vakar pazaidziau bandmintona, nezinau ar tai susije. Panasu, kad dar ne pabaiga kraujavimams.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 09, 20:57)
Aciu, linkiu visoms to paties  4u.gif
Siandien kraujuoju toliau, vistiek ne tik tepa bet ir pateka. Vakar pazaidziau bandmintona, nezinau ar tai susije. Panasu, kad dar ne pabaiga kraujavimams.

Pas mane tas pats. Matyt taip turi buti...
Atsakyti
Merginos, o tuos atsakymus paskui persiuncia seimos gydytojui? ar tik pasako telefonu ir tiek ziniu?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 10, 15:10)
Merginos, o tuos atsakymus paskui persiuncia seimos gydytojui? ar tik pasako telefonu ir tiek ziniu?

Mano tai atsakymus klijuoja i kortele, tai jei kortele paima seimos daktare, tai irasas korteleje. Net kraujo tyrimus ir tuos atspausdina ir iklijuoja i kortele, tai turetu ir sitas buti iklijuotas mano manymu.

Po kiek laiko po konazijos baigiasi kraujavimai-tepliojimai? Po pirmu mmm? Po antru? Ar siaip po menesio? Kai gine po menesio apziuri kakleli, jau neteplioja ir nekraujuoja?
As jau ryte maniau, kad gal man cia mmm, dabar vel abejoju. Kaip pajausti, kada jos prasideda kai pastoviai kraujuoji po biski.. g.gif turi pilvas nerealiai paskaudeti?
Atsakyti
Vakar vakare man stiprokai pradejo kraujuoti, bet paskui praejo ir siandien vel beveik tik tepa, bet siandien labai suskaudo pilva, isgeriau vaistu nuo skausmo ir laukiu kas cia bus toliau. Tiesa ryte tokia kraujine plevele isslinko tai cia tas sasas tikriausiai nusilupo? O tas pilvo skausmas gal jau reiskia, kad mmm bus..? 19 dienu po konizacijos praejo ir niekaip kancios nesibaigia. Vakar paskaitinejau internete, rasoma 7-14 dienu po konizacijos kraujuoti yra normalu, i ligonine reikia vaziuoti, jeigu kas valanda pasidaro sunkus pilnas hig. iklotas ryskaus raudono kraujo. Pirmos 2-3 mmm buna gausesnes ir ilgesnes nei iprastos ir pries jas gali pateplioti rudai. Taip pat radau, kad konizacija galima daryti net ir per gausias mmm. Svorio nekelti, nebegioti dvi savaites, o baseine nesimaudyti tris savaites. Na pas mane operacijos israse parasyta 4-6 savaites, o pati daktare sake 2 men, matyt cia jau maksimalus laikotarpis.
Papildyta:
O kaip ligoninej paziuri kas yra, jeigu skauda ar kraujuoji, echoskopija daro? Ar kakleli paziuri tiesiog? Kaip jie suzino ar mmm cia ar uzdegimas? Daro kokius kraujo tyrimus? Jeigu man skauda pilva, bet nekraujuoja (tik tepa) tai gal cia uzdegimas koks g.gif
Atsakyti
Naujoke25, as galvociau, kad jei jau uzdegimas, kai organizmas pats nesusitvarko, turetu kokia temperatura kilt ar nuolatinis skausmas rastis arba tikrai gausus kraujavimas.
Man gyd sake - gali visokiu isskyru ir menesi, ir pusantro buti - labai tai individualu, kaip ir mm, vienai per 2-3 susitvarko, kitai savaites reik. Sake ir paskaudet gali per visa laika, gi pjauta...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 11, 16:34)
Naujoke25, as galvociau, kad jei jau uzdegimas, kai organizmas pats nesusitvarko, turetu kokia temperatura kilt ar nuolatinis skausmas rastis arba tikrai gausus kraujavimas.
Man gyd sake - gali visokiu isskyru ir menesi, ir pusantro buti - labai tai individualu, kaip ir mm, vienai per 2-3 susitvarko, kitai savaites reik. Sake ir paskaudet gali per visa laika, gi pjauta...

Turbūt čia mmm man tokiu būdu prasimušė, kraujuoju nestipriai toliau, skausmai baigėsi. Blogai, kad tuo momentu kai jau skauda, tai nežinai ar baigs skaudėti, ar ne, ir su kraujavimu tas pats, kai tik pastiprėjo, tai iškart supanikavau doh.gif
Dar negavot konizacijos atsakymų? blush2.gif
Atsakyti
Mano gyd pasirodo isejo atostogu. Tai taip jau iseina, kad gausiu tik uz menesio doh.gif
Galvojau gal kazkaip kitokiu budu juos galima anksciau gaut, tai klausiau ligonines registraturoj, sake pas juos tik po men atkeliauja. Zodziu, belieka apsiginkluot kantrybe...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 12, 17:51)
Mano gyd pasirodo isejo atostogu. Tai taip jau iseina, kad gausiu tik uz menesio  doh.gif
Galvojau gal kazkaip kitokiu budu juos galima anksciau gaut, tai klausiau ligonines registraturoj, sake pas juos tik po men atkeliauja. Zodziu, belieka apsiginkluot kantrybe...

Mano gydytojai i polikliniką atsakymas atėjo tik po 2,5 mėn. Ligoninės archyve atsirado gruodzio 7 o i polklinikoj sausio gale.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 12, 15:51)
Mano gyd pasirodo isejo atostogu. Tai taip jau iseina, kad gausiu tik uz menesio  doh.gif
Galvojau gal kazkaip kitokiu budu juos galima anksciau gaut, tai klausiau ligonines registraturoj, sake pas juos tik po men atkeliauja. Zodziu, belieka apsiginkluot kantrybe...

Na svarbiausia, kad tie atsakymai būtų geri 4u.gif
Aš jau beveik atsigavau, teplioja minimaliai, ir nebeskauda nieko, šiandien lygiai trys savaitės suėjo.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 13, 11:18)
Na svarbiausia, kad tie atsakymai būtų geri  4u.gif
Aš jau beveik atsigavau, teplioja minimaliai, ir nebeskauda nieko, šiandien lygiai trys savaitės suėjo.

Mano atsakymai buvo, kad nesugebėjo nustatyt, dėl netinkamai paimto. Todėll po trijų mėnesiu liepė darytis PAP ir žiūrėt, buvo CIN1, bet kadangi CINtec plus neigiamas, tai vėl po 4-6 mėn kartot PAP.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 05 13, 10:08)
Mano atsakymai buvo, kad nesugebėjo nustatyt, dėl netinkamai paimto. Todėll po trijų mėnesiu liepė darytis PAP ir žiūrėt, buvo CIN1, bet kadangi CINtec plus neigiamas, tai vėl po 4-6 mėn kartot PAP.

Čia po konizacijos taip? Ta prasme konizacijos atsakymų nesugebėjo nustatyti? blink.gif
Atsakyti