Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ramce @ 2016 05 05, 08:54)
smagu, kai gydytojai taip palaiko. thumbup.gif viskas bus liux. drinks_cheers.gif

Tikrai labai smagu jog gydytojai supranta, mato jog bijai, bet sykiu palaiko ir nuramina. Oi lauksiu dabar tu atsakymu.
Atsakyti
aš šiandien po abrazijos ir biopsijos, tai konizacija kaip gražus sapnas atrodo, nes labai skausminga, baigia veikti nuskausminamieji, suleisti per operaciją, kostelt skauda...
šiaip keista buvo, kad gydytoją mačiau tik operacinėje, išleidžiant nulis instruktažo kaip elgtis ir kiek laiko čia gysiu, sesutė tik tamponą ir kateterį ištraukė ir viso gero. rezultatai kiek sesutė sakė per 10 dienų pareis, reiks skambintis.
apkritai šiandien ir narkozė sunkiai kažkaip išgaravo, ir kol išrašė gavau pati eit ieškot, kad kateterį išimtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 06, 17:54)
aš šiandien po abrazijos ir biopsijos, tai konizacija kaip gražus sapnas atrodo, nes labai skausminga, baigia veikti nuskausminamieji, suleisti per operaciją, kostelt skauda...
šiaip keista buvo, kad gydytoją mačiau tik operacinėje, išleidžiant nulis instruktažo kaip elgtis ir kiek laiko čia gysiu, sesutė tik tamponą ir kateterį ištraukė ir viso gero. rezultatai kiek sesutė sakė per 10 dienų pareis, reiks skambintis.
apkritai šiandien ir narkozė sunkiai kažkaip išgaravo, ir kol išrašė gavau pati eit ieškot, kad kateterį išimtų doh.gif

Oho, tai kaip zinoti kiek laiko nesimaudyti vonioje ir visa kita.. Dabar beliko sveikti ir laukti optimistiniu rezultatu 4u.gif kad to grazaus sapno uztektu smile.gif

Man praejo dvi savaites po konizacijos, kraujuoju kaip per mmm, taip ir nezinau ar cia man jau mmm ar dar bus. Uzpraeita nakti buvau prabudus nakti nuo staigaus ir stipraus skausmo, pagulejau koki 15 min nejudedama ir laukiau kas cia bus, bet pradejo silpneti ir po biski atslugo. Daugiau isskyrus maudima jokiu skausmu neapturejau (kol kas..) As del rezultatu skambinsiuos kita savaite, kazkaip nerimauju del ju.
Atsakyti
Besijuokianti, jau suzinojot konizacijos rezultatus?
Kraujuoja dar?
Kazin daug gelezies netenkama del tu kraujavimu.. g.gif
Papildyta:
As vis paskaitineju sita puslapi:
http://www.foundatio...ng-with-cancer/
radau visus atsakymus del zpv ir siaip labai graziai ir issamiai isaiskinta ivairiais klausimais nuo prevencijos iki gydymo.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 06, 19:39)
Oho, tai kaip zinoti kiek laiko nesimaudyti vonioje ir visa kita.. Dabar beliko sveikti ir laukti optimistiniu rezultatu 4u.gif kad to grazaus sapno uztektu smile.gif

Man praejo dvi savaites po konizacijos,  kraujuoju kaip per mmm, taip ir nezinau ar cia man jau mmm ar dar bus. Uzpraeita nakti buvau prabudus nakti nuo staigaus ir stipraus skausmo, pagulejau koki 15 min nejudedama ir laukiau kas cia bus, bet pradejo silpneti ir po biski atslugo. Daugiau isskyrus maudima jokiu skausmu neapturejau (kol kas..) As del rezultatu skambinsiuos kita savaite, kazkaip nerimauju del ju.

čia man mažiausia problema, nes vonioj ir taip nesimaudau, bet kaip su kėlimais, fiziniu aktyvumu, nes namie laksto turbinis į hiperaktyvumą linkęs beveik keturmetis, ar reikia kokias betadino žvakutes naudot, ar galima iš viso...
po visko man taip spaudimas nukrito, kad iš tualeto vos parėjau, ilgai ten sėdėjau nudusus ir įšoviau kaip raketa tiesiai į lovą veidu žemyn nė vienų durų neuždarius doh.gif nervina tas gulėjimas ant bado visą dieną, bet niekam neįdomu. reiks ko gero pasvarstyt apie geležies preparatus, nes įtariu, kad operacijų dar bus verysad.gif


o mmm nepastovios jums? man vėlavo, tai klausimų nekilo kažkaip.
Atsakyti
Laikykitės egliosha, tikiuosi rezultatai nieko blogo neparodys, o skausmai greit pasimirš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 06, 19:55)
čia man mažiausia problema, nes vonioj ir taip nesimaudau, bet kaip su kėlimais, fiziniu aktyvumu, nes namie laksto turbinis į hiperaktyvumą linkęs beveik keturmetis, ar reikia kokias betadino žvakutes naudot, ar galima iš viso...
po visko man taip spaudimas nukrito, kad iš tualeto vos parėjau, ilgai ten sėdėjau nudusus ir įšoviau kaip raketa tiesiai į lovą veidu žemyn nė vienų durų neuždarius doh.gif  nervina tas gulėjimas ant bado visą dieną, bet niekam neįdomu. reiks ko gero pasvarstyt apie geležies preparatus, nes įtariu, kad operacijų dar bus  verysad.gif
o mmm nepastovios jums? man vėlavo, tai klausimų nekilo kažkaip.

Man po konizacijos tai jokiu zvakuciu ar antibiotiku nieko neskyre, stengiuosi kuo dazniau keisti iklotus, praustis, kad tik kokia bakterija nepakliutu. Vaistinej buvau radus idomiu iklotu su probiotikais.. pradzioj pirkau visokius brangesnius ekologiskus, dabar jau nebeziuriu taip. Bet sunaudojau tiek, kad pusei metu turbut butu uzteke.
Del silpnumo, tai man po visai kitokios operacijos onkologiniam santariskese pirma nakti buvo taip silna pasidare, kad galvojau galas atejo, gulejau baisiausiai persigandus. Kiekviena intervencija i organizma savo siurprizu atnesa. Tai ir psichologinis ir fizinis ir dar visokiu vaistu organizmui suleistu stresas. Ir dar viskas istesta laike ir nezinioje.
Pries konizacija mano hemoglobinas buvo 145, man geriausi papildai tai hematogenas, arba su maistu stengris gauti.
Man mmm buvo praeito men 5 d, tai si men jau turetu buti. Nebuna jos man gausios, bet vistiek pirma diena pilva paskauda. O kadangi pastoviai po truputi kraujuoju ir dar tokia smulkus kresuliukai, tai tikriausiai tas sasas po truputu lupasi.
Atsakyti
Naujoke25, as jau irgi norejau pacios klausti, gal zinai atsakymus:) As dar ne, pries kelias dieneles skambinaus, tai dar nebuvo.
Dar vis pateplioja, bet jau irgi nebesuprantu ar cia del konizacijos, ar dar mm. Pas mane jos ilgokos, tai ir nebezinau. Bet jau turi baigtis, tai jei ir toliau tesis, vadinas konizacijos reikalai cia.
As kazkaip nelabai kreipiu demesio, vakar tokiam aktyviam renginy teko dalyvaut, o ana savaite pomidoriukus/agurkelius i siltnamiuka kieme sodinaus - aisku viska atsargiau, leciau darau, bet judu gan aktyviai:) Skausmu as jokiu nejauciu (apart tos pirmos mm dienos).
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 08, 10:53)
Naujoke25, as jau irgi norejau pacios klausti, gal zinai atsakymus:) As dar ne, pries kelias dieneles skambinaus, tai dar nebuvo.
Dar vis pateplioja, bet jau irgi nebesuprantu ar cia del konizacijos, ar dar mm. Pas mane jos ilgokos, tai ir nebezinau. Bet jau turi baigtis, tai jei ir toliau tesis, vadinas konizacijos reikalai cia.
As kazkaip nelabai kreipiu demesio, vakar tokiam aktyviam renginy teko dalyvaut, o ana savaite pomidoriukus/agurkelius i siltnamiuka kieme sodinaus - aisku viska atsargiau, leciau darau, bet judu gan aktyviai:) Skausmu as jokiu nejauciu (apart tos pirmos mm dienos).

Man rytoj reikia skambinti del rezultatu. Man siandien kraujuoja minimaliai, tik teplioja praktiskai. Siandien parsinesiau tris kilogramus kuprinej ir apie pusantro rankoj ir parduotuves, cia man jau rekordas. Pilvo apacia maudzia, gal nereikejo tiek nesti, o gal cia nesusije. As jau irgi judu aktyviai, bet darbu, kur reikia pasilenkti iki zemes, tupeti vengiu. Man iskilo klausimas, ar visus du menesius reikia vengti alkoholio? Del mmm taip ir nesupratau, ar jos buvo ar dar bus, jos man trunka paprastai 2-3 d. Bet tikriausiai nebuvo.
Atsakyti
Mano konizacijos atsakymai geri, kaip supratau hsil nerado, lsil pasalino. Po sesiu men sake darys paprasta tyrima, neskystoje terpeje. Praejus menesiui po konizacijos apziures kakleli. Ar ne per anksti po menesio?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 09, 15:46)
Mano konizacijos atsakymai geri, kaip supratau hsil nerado, lsil pasalino. Po sesiu men sake darys paprasta tyrima, neskystoje terpeje. Praejus menesiui po konizacijos apziures kakleli. Ar ne per anksti po menesio?

mane pirmą kartą operavo 11.25, 12.19 apžiūrėjo operavusi gydytoja, dar po dvejų savaičių mano ginė apžiūrėjo dar kartą.
Atsakyti
Naujoke25, dziugus rezultatai drinks_cheers.gif
Atsakyti