Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Ieva, žinok netikiu... Aš tikrai labai daug skaičiau ta tema... Jeigu nuo žvp būtų pasveikstama, būtų galima skiepytis po metų neaptinkant viruso. Dabar gi, skiepas neveikia virusą jau turėjusių ir yra niekinis. Be to, žvp sukelia ir gerklės, tiesiosios žarnos ir kitus vežius, taip, kad kur jis yra niekas tiksliai negali pasakyti. Gal tuo pačiu metu veikia keliose mūsų kūno vietos3. Žvp aš supranru kaip herpes virusą, kuris čia yra, čia ne. Bet pasveikt kolkas neįmanoma. 

Nu aš irgi daug skaičiau, tiesiog norisi tikėti geriausiu☺ Man siūlė pasiskiepyti, o kol skiepai suveiks naudotis prezervatyvu. Bet juk  nuo ŽPV prezervatyvas neapsaugo 100%, gal net nei 80%..Taigi nesiskiepysiu, o matysiu kas bus toliau ir kas po metų..

Atsakyti

Nu aš irgi daug skaičiau, tiesiog norisi tikėti geriausiu☺ Man siūlė pasiskiepyti, o kol skiepai suveiks naudotis prezervatyvu. Bet juk  nuo ŽPV prezervatyvas neapsaugo 100%, gal net nei 80%..Taigi nesiskiepysiu, o matysiu kas bus toliau ir kas po metų..
Panašu, kad mes lankomės toj pačioj klinikoj Šiaurės miestelyje... Tik aš pas kitą gydytoją, kuri dirba ir NVI. Ji man irgi siūlė skiepus, bet tik tam, kad apsisaugočiau nuo kitų viruso tipų, nes turiu tik vieną. Bet, kad visada turėsiu 16 tipą, nepaneigiamas faktas. O taip gaila...  Gal turiu ir kitus, tik tuo metu jie buvo miego fazėje. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ManteS: 07 rugsėjo 2018 - 23:30

Panašu, kad mes lankomės toj pačioj klinikoj Šiaurės miestelyje... Tik aš pas kitą gydytoją, kuri dirba ir NVI. 

Mes visur panašiai lankomės su tavim😀 O tai kaip tu atsidūrei Santariškėse, jei tavo ginė pati operuoja NVI? Kaip ten bebūtų su tais virusais,bet maniškė gydytoja man labai patinka..

Atsakyti

Mes visur panašiai lankomės su tavim😀 O tai kaip tu atsidūrei Santariškėse, jei tavo ginė pati operuoja NVI? Kaip ten bebūtų su tais virusais,bet maniškė gydytoja man labai patinka..

Taip ir atsidūriau, kad ji neoperuoja NVI, o santariškėse trumpesnė eilė buvo :-D buvom sutarusios, kad jokio skirtumo kur operuotis :-)

Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2018 09 07, 12:40)
Sveikos  4u.gif , šiandien buvau pas gydytoją Simavičių Šiauliuose. Apžiūrėjo, sakė, kad nėra taip blogai. Pas mane CIN1, Cintecplius teigiamas, ŽPV52, gimdos kaklelis visai geras. Rugsėjo 24 d. darys konizaciją, o po konizacijos tyrimų atsakymo spręs ką toliau daryti. Bet gydytojas sako, kad viskas turėtų būti gerai. Išpjaus didesnį plotą, nes vaikų neplanuoju daugiau, kad paskui nereiktų vėl pjaustinėti. Sako, gerai, kad iškart kreipiausi. Dabar, kai baigsis menstruacijos, iškart važiuosiu. Kažkaip gydytojas nuramino mane, tai ramiau šiekt tiek  smile.gif .

Hm, prie cin 1 operuoja? Man sake gyd, kad prie cin 1 neoperuoja, o tik stebi, ir Mantei irgi stebejo. Na pas ja cintecplus neigiamas buvo. Bet vis tiek. Man cintecplus net nedaro, sako Rudaitis nereikia. Bet gal cia del to 18 viruso.

Ieva, Mante. As kaip suprantu jus konsultacijai vaikstot privaciai, o operavotes klinikose, nemokaimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 08 rugsėjo 2018 - 10:06


Ieva, Mante. As kaip suprantu jus konsultacijai vaikstot privaciai, o operavotes klinikose, nemokaimai?

Taip, nes mano poliklinikoje nėra ginekologo, o privačiai pasirinkau daktarę pati.O operavomės nemokamai Santaros klinikose

Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2018 09 08, 11:00)
Hm, prie cin 1 operuoja? Man sake gyd, kad prie cin 1 neoperuoja, o tik stebi, ir Mantei irgi stebejo. Na pas ja cintecplus neigiamas buvo. Bet vis tiek. Man cintecplus net nedaro, sako Rudaitis nereikia. Bet gal cia del to 18 viruso.

Ieva, Mante. As kaip suprantu jus konsultacijai vaikstot privaciai, o operavotes klinikose, nemokaimai?

Man gydytojas sakė, kadangi Cintecplius teigiamas, būtina operuoti, nes vėliau tikriausiai pereis į Cin2
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2018 09 08, 14:44)
Man gydytojas sakė, kadangi Cintecplius teigiamas, būtina operuoti, nes vėliau tikriausiai pereis į Cin2

Hm... Gal pereis, gal nepereis. Aisku itampele tokia laukti. Bet nu pjaut is karto... As pasikonsultuociau galbut su dar kazkuo.

Ieva, ilgai laukt eileje operacijos reikejo?

Kiek jums po biopsijos tepliojo? Beje, as kita diena geriau vaistu, nes maudimas uzejo kaip per menesines. Cia normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 08 rugsėjo 2018 - 15:22


Ieva, ilgai laukt eileje operacijos reikejo?

Na aš tai registravausi tik konsultacijai į Santaros klinikas ,pas daktarę kuri specializuojasi gimdos kaklelio patologijose ,prieš dvi savaites iki konsultacijos, o kad mane tą pačią dieną ir išoperuos, tai tik vietoje sužinojau☺

Dėl tepliojimo ir kt.po biopsijos gal kas kitas atsakys, nes man biopsijos nedarė

Atsakyti

Kiek jums po biopsijos tepliojo? Beje, as kita diena geriau vaistu, nes maudimas uzejo kaip per menesines. Cia normalu?

Man irgi maudė, kurį laiką. Tepė gal kokias 3 dienas, nedaugiau. Man biopsiją 2 kartus darė, tai abu kartus panašiai.

Atsakyti
Sveikos,
Noreciau Jusu paklaust - kiek kartu reikia kontroles? Operuota anais metais, cin 3 in sito, po 3 menesiu kontrole - viskas gerai, po puses metu irgi viskas gerai, tyrima darausi skystoj terpej, Zpv niekas nesiule, is cia suzinojau apie ji, gydausi Antakalnio poliklinikoje. Nepaklausiau kada vel reiketu kontroles, noretusi buti rami. Paprastas Pap nieko nerode kai jau buvo cin 3.
Atsakyti

Sveikos,
Noreciau Jusu paklaust - kiek kartu reikia kontroles? Operuota anais metais, cin 3 in sito, po 3 menesiu kontrole - viskas gerai, po puses metu irgi viskas gerai, tyrima darausi skystoj terpej, Zpv niekas nesiule, is cia suzinojau apie ji, gydausi Antakalnio poliklinikoje. Nepaklausiau kada vel reiketu kontroles, noretusi buti rami. Paprastas Pap nieko nerode kai jau buvo uvo cin 3.

Sveika, aš pasidaryčiau dar kartą po 6 mėn kartu su žvp ir jeigu viskas gerai, tada kartočiau kartą per metus, bet irgi su žvp. O kokios schemos turėtų būti taikomos tik gydytojas gali pasakyt. Manau, kad svarbiausias faktorius yra žvp ir jeigu jis išlenda vėl, tada būtina dažnesnė patikra. O kodėl po konizacijos pirma patikra buvo po 3 mėn? 

Atsakyti