Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Bet pas tave cintec plus neigiamas ane? O tau biopsija dare? Bet nwsuprantu, Rudaitis vakar sake, kad prie cin1 jie neskiria gydymo. Tai kodel pjauste tave?

Ieva, svarbu dingo ir tikekimes visam laikui 4u.gif

Taip, neigiamas. Darė 2 kartus, pirmą kartą CIN1, o antrą kartą CIN2. Po antros biopsijos, pasiūlė konizaciją. Kol CIN1 buvo, siūlė tik stebėti. 

Atsakyti


Ieva, svarbu dingo ir tikekimes visam laikui 4u.gif

Tai taip, tik kažkaip keista džiaugtis☺ Po 4 savaičių po konizacijos ėmė ir dingo☺ Na gal išpjovė tuos virusus kažkaip..Na ir labai stiprinau imunitetą visą mėnesį☺

Atsakyti

O man kątik atėjo ŽPV atsakymas. Visi tipai neigiami. O buvo 16 ir 68. Tai kur jie dingo nesuprantu

O iš ko ŽVP dareisi? Iš konizuotos dalies? 

Atsakyti

O iš ko ŽVP dareisi? Iš konizuotos dalies? 

Ne, tą brudą išpjovė ir pamiršt noriu☺ Man mano ginė po 4 savaičių žiūrėjo kaip užgijo kaklelis, sakė labai gražiai ir paėmė tyrimą dėl lytiškai plintančių ligų, nes jei  būna ŽPV, tai siūlo išsitirti ir dėl kitų LPL(nors ir sakiau, kad tik vieną vyrą savo turiu☺) ir dėl ŽPV irgi. Tai atėjo visi geri atsakymai☺

Atsakyti
Sveikos 4u.gif , šiandien buvau pas gydytoją Simavičių Šiauliuose. Apžiūrėjo, sakė, kad nėra taip blogai. Pas mane CIN1, Cintecplius teigiamas, ŽPV52, gimdos kaklelis visai geras. Rugsėjo 24 d. darys konizaciją, o po konizacijos tyrimų atsakymo spręs ką toliau daryti. Bet gydytojas sako, kad viskas turėtų būti gerai. Išpjaus didesnį plotą, nes vaikų neplanuoju daugiau, kad paskui nereiktų vėl pjaustinėti. Sako, gerai, kad iškart kreipiausi. Dabar, kai baigsis menstruacijos, iškart važiuosiu. Kažkaip gydytojas nuramino mane, tai ramiau šiekt tiek smile.gif .
Atsakyti
Pamiršau gydytojo paklausti. Į kelionę vykstu už trijų savaičių nuo konizacijos. Ar geriau man palaukti, kol grįšiu iš kelionės, ar prieš kelionę darytis? Tik skaičiau, kad negalima bus maudytis. Tai galvoju, kad kas nors dar neatsitiktų kelionėje. Kaip jūs manote, gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
Pasiklausi pries operacija visko dar...
Atsakyti

Ne, tą brudą išpjovė ir pamiršt noriu☺ Man mano ginė po 4 savaičių žiūrėjo kaip užgijo kaklelis, sakė labai gražiai ir paėmė tyrimą dėl lytiškai plintančių ligų, nes jei  būna ŽPV, tai siūlo išsitirti ir dėl kitų LPL(nors ir sakiau, kad tik vieną vyrą savo turiu☺) ir dėl ŽPV irgi. Tai atėjo visi geri atsakymai☺

Supratau. Na aš nežinau kokiu būdu tau paėmė tą tepinelį, bet aš manau nebūčiau tokia tikra, kad nebėra. Sako, kad paprastą pap darant ir pakitimus nevisada mato, tai tik žvp rasti irgi gal problematiška. Kartočiau po 6 mėn skystą terpę darant. 

Atsakyti

Pamiršau gydytojo paklausti. Į kelionę vykstu už trijų savaičių nuo konizacijos. Ar geriau man palaukti, kol grįšiu iš kelionės, ar prieš kelionę darytis? Tik skaičiau, kad negalima bus maudytis. Tai galvoju, kad kas nors dar neatsitiktų kelionėje. Kaip jūs manote, gal kuriai taip buvo?

Aš tai prieš konizaciją vykau į kelionę, gerai pailsėjau,o paskui iškart grįžus išoperavo.

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 09 07, 16:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jurguciux" data-cid="72197314" data-time="1536318096"><div><p></p></div></blockquote><p>Aš tai prieš konizaciją vykau į kelionę, gerai pailsėjau,o paskui iškart grįžus išoperavo.</p>

Ačiū jums už atsakymą 4u.gif . Kalbėjau su gydytoju, tai patarė geriau maloniai pailsėti ir konizaciją darytis po kelionės. Nes kelionės metu negalėsiu džiaugtis kelionės malonumais, be to ir galiu pakraujuoti. Klausiu ar nepablogės, kad darysiuos mėnesiu vėliau, tai jis sako, kas gali žinoti, bet neturėtų, nes čia neilgas laikas bus praėjęs. Tai darys konizaciją spalio 26 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 07 rugsėjo 2018 - 15:47

Supratau. Na aš nežinau kokiu būdu tau paėmė tą tepinelį, bet aš manau nebūčiau tokia tikra, kad nebėra. Sako, kad paprastą pap darant ir pakitimus nevisada mato, tai tik žvp rasti irgi gal problematiška. Kartočiau po 6 mėn skystą terpę darant. 

Man šiandien paskambino ginekologė ir viską pakomentavo.Sakė, kad virusas būna ne kaip gripo, kaip mes įsivaizduojam, na visam organizme, o bazuojasi gimdos kaklelyje ir darant konizaciją jį galima pašalinti. Aišku, aš vėl galiu juo apsikrėsti nuo to pačio vyro, jei jam dar tas virusas nepranyko. Bet ar tikrai jo nebeturiu paaiškėja tik jeigu du tyrimai būna geri per metus.Sakė, kad po pusės metų nėra tikslo darytis ŽPV, o tik PAP skystoje terpėje reiks būtinai.Bet po metų nuo dabartinio tyrimo reikia pakartoti ŽPV, ir tik tuomet jeigu jis bus neigiamas, bus galima sakyti, kad tikrai jo nebėra. O gydytoja mano, tai Rudaičio žmona☺ Labai ja pasitikiu

Atsakyti

Man šiandien paskambino ginekologė ir viską pakomentavo.Sakė, kad virusas būna ne kaip gripo, kaip mes įsivaizduojam, na visam organizme, o bazuojasi gimdos kaklelyje ir darant konizaciją jį galima pašalinti. Aišku, aš vėl galiu juo apsikrėsti nuo to pačio vyro, jei jam dar tas virusas nepranyko. Bet ar tikrai jo nebeturiu paaiškėja tik jeigu du tyrimai būna geri per metus.Sakė, kad po pusės metų nėra tikslo darytis ŽPV, o tik PAP skystoje terpėje reiks būtinai.Bet po metų nuo dabartinio tyrimo reikia pakartoti ŽPV, ir tik tuomet jeigu jis bus neigiamas, bus galima sakyti, kad tikrai jo nebėra. O gydytoja mano, tai Rudaičio žmona☺ Labai ja pasitikiu

Ieva, žinok netikiu... Aš tikrai labai daug skaičiau ta tema... Jeigu nuo žvp būtų pasveikstama, būtų galima skiepytis po metų neaptinkant viruso. Dabar gi, skiepas neveikia virusą jau turėjusių ir yra niekinis. Be to, žvp sukelia ir gerklės, tiesiosios žarnos ir kitus vežius, taip, kad kur jis yra niekas tiksliai negali pasakyti. Gal tuo pačiu metu veikia keliose mūsų kūno vietos3. Žvp aš supranru kaip herpes virusą, kuris čia yra, čia ne. Bet pasveikt kolkas neįmanoma. 

Atsakyti