Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Zinau,kad 16ir18 patys pavojingiausi.Pasidomek pati negaliu i tai atsakyti.  

Atsakyti

Ką tik gavau atsakymus, ŽPV 52 teigiamas. Ar jis labai pavojingas?

nustatoma 14 aukštos rizikos ŽPV tipų (16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68)

Atsakyti

Kaip sekasi, merginos? Seniai jau niekas nieko nerašė..Aš pagaliau išsiaiškinau su patologijos centru, kad man radikaliai pašalinta, nes tokio punkto atsakyme nebuvo.

Atsakyti

Primink koks tau pakitimas buvo ir koks zpv.Dziaugiuosi uz tave...

Atsakyti

Primink koks tau pakitimas buvo ir koks zpv.Dziaugiuosi uz tave...

Man CIN3/Ca in situ. O ŽPV 16 ir 68

Atsakyti

Man taipat po 5men  atsakimai kaip ir geri...🙂

Atsakyti

Man taipat po 5men  atsakimai kaip ir geri...🙂

O kaip suprast tą " kaip ir" ?

Atsakyti

Kaip sekasi, merginos? Seniai jau niekas nieko nerašė..Aš pagaliau išsiaiškinau su patologijos centru, kad man radikaliai pašalinta, nes tokio punkto atsakyme nebuvo.

Ieva, kaip išsiaiškinai? Ėjai į patoldogijos centrą ar kitu būdu? 

Atsakyti

Beje, mano atsakymai po leep, cin1/cin2 ir, kad pakitimai siekia reakcijos kraštą. Vadinasi galutinai nepašalinti. Kolkas pas gydytoją dar nebuvau, tai ką daryt toliau, nežinau. Skaičiau, kad dažniausiai kartoja pap po 4-6 mėn ir yra tikimybė, kad bus likučiai nudeginti uždeginant žaiždą arba savaime regresuos, bet tai kai šūdas... Negausiu nei tų 6 mėn ramybėj ir vėl... 

Atsakyti

Ieva, kaip išsiaiškinai? Ėjai į patoldogijos centrą ar kitu būdu? 

Aš jau ne pirmą kartą turiu reikalų su patologijos centru, tai parašiau kam žinojau mailą, man pakėlė tyrimą iš naujo ir papildė atsakymą. O tai kaip tu gavai savo atsakymą, jei dar gydytoja atostogauja? Manau, paaiškins dėl pakartotinos operacijos, bet tik jeigu paklausi, kitaip gali nieko nesakyti jinai.Man išvis dėl kraštų nieko nesakė, nors ir diagnozė sunkesnė negu tavo.Čia tik pačiai man dašilo, o paskui ir mano ginekologė jau paprasta pasigedo šito punkto, tai patarė kreiptis į patologijos centrą. Jei būtų buvę likę ant kraštų, tada būtų reikėję po 3-4 mėn kartoti PAP ir ŽPV ir tada nuspręstų ar reikalinga pakartotinė operacija.

Atsakyti

Perskaičiau kortelėj. Įklijuoti rezultatai. Beje, patologijos centras ištestavo per 4d. Rytoj eisiu pas gydytoją, bus matyt kaip bus. 

Atsakyti

Perskaičiau kortelėj. Įklijuoti rezultatai. Beje, patologijos centras ištestavo per 4d. Rytoj eisiu pas gydytoją, bus matyt kaip bus. 

O kaip tu tą kortelę matei?☺ Ir rytoj būtinai klausk visko, nes pati ji nieko nesako, labai greitai atiduoda atsakymą "į dantis" ir pasako po 6 mėn PAP ir viso gero. O kai klausi, tai tokie keisti atsakymai, kurie nesutampa su kitų ginekologų nuomone.Man sakė po operacijos, kad galiu laisvai sportuoti, užsiimti joga ir pan.,nors jos seselė paskui pasakė, kad negalima.Ir išraše buvo parašyta, kad tausojantis režimas.

Atsakyti