Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(egliosha @ 2016 04 29, 18:07)

mano naujienos nekokios aišku, sakė ant kaklelio (ar kas ten liko) matosi pora darinių, kas giliau - nežinia. gal nieko, o gal invazinis vėžys, todėl reikia padaryti dar tyrimų ir žiūrėti, koks tolesnis gydymas.
todėl kitą penktadienį užregistravo gimdos kaklelio kanalo abrazijai ir biopsijai, po kurių bus aišku, ką toliau daryt.
šiaip nuotaikos neoptimistinės.

Stiprybes 4u.gif tie dariniai is naujo susidare ant kaklelio ar iki ju nedapjauta buvo? Ar tiesiog buvo nupjauta per mazai pavirsiaus, ka nors apie tai paaiskino, kodel dvi pirmos konizacijos nedave rezultato?

Man idomu kelinta diena po konizacijos pradeda luptis sasas ir kelinta baigia? Jausmas kaip per menesines? Skauda pilva tada? O tarkim buna silpna?
Papildyta:
Radau ankstesneje temoje, kad vienai mamytei po konizacijos organizmui stiprinti israse resveratroli, gal kas esat bande? As jau anksciau juo domejausi, bet buvau radus viena komentara, kad geriant ji pasireske galvos skausmai, tai ir nebandziau. Nors aprasymas daug zadantis, raso ir kad padeda kovoti su virusais. Bet kad gine israsytu butent si preparata labai idomu pasidare..
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 01, 22:46)
Stiprybes 4u.gif  tie dariniai is naujo susidare ant kaklelio ar iki ju nedapjauta buvo? Ar tiesiog buvo nupjauta per mazai pavirsiaus, ka nors apie tai paaiskino, kodel dvi pirmos konizacijos nedave rezultato?

Man idomu kelinta diena po konizacijos pradeda luptis sasas ir kelinta baigia? Jausmas kaip per menesines? Skauda pilva tada? O tarkim buna silpna?

lyg ir naujai atsiradę.
nedavė rezultato, nes tikriausiai pažeidimai yra gilesni, todėl ir kalba apie invazinį vėžį (tfu tfu tfu). nei konizacijų, nei jų rezultatų nebijojau, bet dabar jau pradedu panikuoti verysad.gif

aš net nepastebėjau, kad jis nusilupo ir pasišalino. nepajutau.
Atsakyti
o man vakar prasidejo mm (5 d. po konizacijos). labai astriai raizo, uzraizo ir atleidzia tuoj pat. kazko labai baisaus nera, tik kai uzraizo, tai nevalingai tenka susiriesti, tai i darba nedrisau siandien eit:)
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 02, 08:20)
o man vakar prasidejo mm (5 d. po konizacijos). labai astriai raizo, uzraizo ir atleidzia tuoj pat. kazko labai baisaus nera, tik kai uzraizo, tai nevalingai tenka susiriesti, tai i darba nedrisau siandien eit:)

o kaip su kraujavimo gausumu? vaistų gėrėt kokių nuo skausmo, ar įmanoma apseiti be vaistų?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 02, 08:07)
lyg ir naujai atsiradę.
nedavė rezultato, nes tikriausiai pažeidimai yra gilesni, todėl ir kalba apie invazinį vėžį (tfu tfu tfu). nei konizacijų, nei jų rezultatų nebijojau, bet dabar jau pradedu panikuoti  verysad.gif


abrazija tik kaklelio (be gimdos)? procedūra be narkozės?
o anksčiau yra buvę, kad onkocito tyrimo rezultatai buvo geri, ar pirmakart išsityrus rezultatai buvo blogi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 02 gegužės 2016 - 10:09
Naujoke25, apsiejau be vaistu. Kazkaip pagalvojau, kad jau per narkoze ne taip mazai visko gavau ir reik laukt, kiek tik iskenciu. Ir apsiejau. O dabar jau lyg ir visai nebeskauda (tikiuos jau ir nebeskaudes).
Gausumas gal visiskai iprastas.
Bet man gal skaudziau, nes operacija tik tik daryta, gal Jums gerokai lengviau eisis (to ir labai linkiu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 02, 09:20)
o man vakar prasidejo mm (5 d. po konizacijos). labai astriai raizo, uzraizo ir atleidzia tuoj pat. kazko labai baisaus nera, tik kai uzraizo, tai nevalingai tenka susiriesti, tai i darba nedrisau siandien eit:)

man pirmos mmm buvo žiauriai skausmingos, teko gulėt, kol vaistai suveikė, nes nebepavilkau kojų.
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 02, 11:08)
abrazija tik kaklelio (be gimdos)? procedūra be narkozės?
o anksčiau yra buvę, kad onkocito tyrimo rezultatai buvo geri, ar pirmakart išsityrus rezultatai buvo blogi?

tik kaklelio, procedūra sakė labai skausminga, bus pilna narkozė.
pirmą kartą išsityriau, ir rado iš sykio HSIL.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 05 02, 12:16)

tik kaklelio, procedūra sakė labai skausminga, bus pilna narkozė.
pirmą kartą išsityriau, ir rado iš sykio HSIL.

matyt pakitimų pradžia buvo seniai,
man tai prieš keturis metus iš poliklinikos paskambino ir pasiūlė pasidaryti nemokamai tyrimus pagal programą, iki tol nebuvau buvus pas ginę keturis metus, nuėjau taip ir prasidėjo reguliarūs tyrimai.

O darys abraziją onkocitologiniam? Bent jau gal esate patikimose rankose ir pagaliau turėsit atsakymą, kas Jums yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 02, 11:06)
Gausumas gal visiskai iprastas.
Bet man gal skaudziau, nes operacija tik tik daryta, gal Jums gerokai lengviau eisis (to ir labai linkiu  4u.gif )

man 10 ta diena po konizacijos, ir kažkaip jau visi tepliojimai nebe rožinis vandenukas, bet panašu į ryškų kraują. Galvočiau, kad prasideda mmm, bet joms dar ne laikas, turėtų būti po 4 dienų. Ir pagal krūtinę jaučiu, kad dar ne laikas, nes ją visada pirma paskauda kelias dienas, o tada praeina, ir tik tada prasideda mmm, kažkaip neįtikėtina, kad būtų anksčiau, nes krūtinę tik dabar maudžia, tai turėtų būti vėliau. gal jau tas šašas lupasi man, nesuprantu. Neįsivazduoju kaip jaustis jeigu kraujas pradėtų srovele tekėti, man užtenka kelis lašiukus pamatyt ir jau silpna darosi. Bet tikriausiai čia normalu, gine sakė, kad visaip teplios ir kraujuos ir kad nieko nedaryti.
Atsakyti
Man gydytoja po operacijos sake, kad pirma savaite isskyros sviesios gali buti arba net visai nebuti, antra savaite gali kraujuot ir paskaudet. Pas mane kai sutapo, tai tikiuos, kad vienu kartu ir prasisuksiu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 02 gegužės 2016 - 15:16
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 05 02, 13:50)
matyt pakitimų pradžia buv-o seniai,
man tai prieš keturis metus iš poliklinikos paskambino ir pasiūlė pasidaryti nemokamai tyrimus pagal programą, iki tol nebuvau buvus pas ginę keturis metus, nuėjau taip ir prasidėjo reguliarūs tyrimai.

O darys abraziją onkocitologiniam? Bent jau gal esate patikimose rankose ir pagaliau turėsit atsakymą, kas Jums yra  4u.gif

man lankantis nesiūlė, o aš, žinoma, ir nesidomėjau. dabar gydytoja pasikeitė ir še tau.

ir abrazija, ir biopsija matyt tuo pačiu tikslu, kad kuo tiksliau nustatyti pakitimus. svarbiausia sužinoti, kas ten už to gimdos kaklelio darosi, o dar viena konizacija to neparodys, todėl po abrazijos jau turėtų būti aiškiau (tikiuosi). dabar gydo pats skyriaus vedėjas, tikiuosi viso ko geriausio.


man po pirmos konizacijos antrą savaitę pakraujavo, tokiais pliūpsniukais, daugiau pagulinėjau ir praėjo. gal tas šašas taip luposi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 05 02, 15:00)
Man gydytoja po operacijos sake, kad pirma savaite isskyros sviesios gali buti arba net visai nebuti, antra savaite gali kraujuot ir paskaudet.

Kaip idomu, man viskas taip ir vyksta.

Siandien jau pakeliau apie 2 kg. Kada pradejot nebegalvot kiek svorio kelti? Po 2 men? Man sesele sake nekelti tik 5 kg. Mane labai vargina tas negalejimas saves apsitarnauti su svorio kilnojimu. Siaip netaip isdrisau laptopa pernesti nuo lovos ant stalo, vis svarsciau per sunku cia man bus ar ne. Darbe vandens pilu i arbatinuka minimaliai, nes bijau pakelti, tai einu ir einu vandens. Parduotuvej vel, pora prekiu ir viskas, dedu i kuprine. Negi visus du men taip zaisti reikes. O jau kada galima bus pvz dvirati pakelti?
Atsakyti