Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Nezinau net ka bepasakyti, zodziu reikia laukti dabar kokie pareis...O pas jus koks zpv yra?

Atsakyti

Nezinau net ka bepasakyti, zodziu reikia laukti dabar kokie pareis...O pas jus koks zpv yra?

16 ir 68, abu iš agresyvių, ypač 16. Manau, kad geri ateis atsakymai, jei ŽPV užmigo☺

Atsakyti

Aciu...Jums kaip ir man nekazka su tais zpv..

Atsakyti
QUOTE(Greisute @ 2018 08 23, 15:39)
<p>Aciu...Jums kaip ir man nekazka su tais zpv..</p>

Labas, Pas mane 18. Ir ascus. Laukiu kolposkopojos. Kur operavaisi ir pas ka? Net neabejoju, kad viskas tau gerai. 4u.gif

P. S. Ir kas kiek laiko dareisi onkocitologini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 23 rugpjūčio 2018 - 14:51

As Siauliuose...kas metai darydavausi onkocitologini...nes kokie 3 metai atgal vis budavo reakryvus kaklelio pakitimai...o paskui ASKUS ir po konizacijos jau cin2

Atsakyti

Man paprastas pap rode ascus-h, tada skystoj terpėj lsil ir 16žvp, cintecplus neigiamas. Padarė biopsiją patvirtino lsil (cin1). Po pusmečio skysta terpė hsil, skliausteliuose buvo parašyta gali būt cin2, biopsija patvirtino cin2. Konizacijos rezultatų dar nežinau. Kolkas skysta terpė nei kart nesuklydo.

Beje, šiandien grįžau į darbą ir iškart pradėjo tept kažkokiu kraujo reikalu. Kaži dėl didesnio judėjimo ar čia tas garsusis šašas krenta. Po konizacijos savaitė. 

Atsakyti
Jezus, as kas 3 dariaus pagal programa ir visa laika tuos paprastus... Sususiko galva net pagalvojus kas par 3 metus gali buti pasidare....
Klausykit mergaites, kiom cintec kur is terpes daro, skirias nuo cin kur po biopsijos?
As ziuriu su zpv be op niekaip turbut. Anksciau ar veliau reikia. Mante, kada rezultatai?
Atsakyti

Jezus, as kas 3 dariaus pagal programa ir visa laika tuos paprastus... Sususiko galva net pagalvojus kas par 3 metus gali buti pasidare....
Klausykit mergaites, kiom cintec kur is terpes daro, skirias nuo cin kur po biopsijos?
As ziuriu su zpv be op niekaip turbut. Anksciau ar veliau reikia. Mante, kada rezultatai?

Tik rugsėjį, gydytoja dabar atostogauja. 

Atsakyti

Beje, šiandien grįžau į darbą ir iškart pradėjo tept kažkokiu kraujo reikalu. Kaži dėl didesnio judėjimo ar čia tas garsusis šašas krenta. Po konizacijos savaitė. 

Man po savaitės irgi buvo toks kaip tu sakai kraujo reikalas,iki tol tik rožinis vandenėlis, bet šašas tai po dviejų kaip supratau nukrito.

Atsakyti

Klausykit mergaites, kiom cintec kur is terpes daro, skirias nuo cin kur po biopsijos?

Cyntec daromas iš tepinėlio, o biopsija iš gabaliuko. Cyntec tik parodo ar kažkas vyksta su ląstelėm negero ir atsakymas jo būna tik arba teigiamas arba neigiamas ir nieko plačiau.O po biopsijos jau gaunami tikslūs išpjauto gabaliuko rezultatai su konkrečiais pakitimais, kurie klasifikuojami Cin1, Cin2 ir t.t.

Atsakyti
Hm, tai tada kaip Mantes atveju? Cintec neigiamas, o biopsija rode laipsni.
Atsakyti

Hm, tai tada kaip Mantes atveju? Cintec neigiamas, o biopsija rode laipsni.

Tai arba tas cyntec netikslus( nors tikina visi,kad supertikslus), arba dar nerodė nieko,nes buvo tik minimalūs pakitimai cin1..

Atsakyti