Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 22:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72185502" data-time="1534964004"><div><p> Kazi, ar buna tokiu atveju, kad su tokiais virusais neigiamas cyntec. Galvoju gal pasidaryti. Hm, o tai ka raso atsakymuose? Po 6 men. Nes reikia kad pilnai sugytu. Vis tiek pasalino. Be tkokiu atveju jau gerai, kad nepavelavai.</p></div></blockquote><p>Gali būti ir neigiamas, bet jei jau rado tuos agresyvius tipus, tai reiškia virusas nebemiega ir vistiek kažkiek kažką padarė, tai jei darys( o tikrai darys) kolposkopiją, biopsiją ar iškart konizaciją, tai nėra tikslo leisti pinigų, viską parodys ištirtas gabaliukas.O atsakymo man neduoda prisegti, nes failas per didelis.. Rašo ten diagnozę, kas daryta, kokios ten ląstelės, kiek išpjauta. Kitoms rašė ir apie kraštus, o man neparašyta..Bet gydytoja man nesakė kartoti operaciją, tai reiškia kad turbūt viską pašalino..</p>

Kodel nepaklausei? Lai paaiskina viska. Skirtumas tas, kad nereiktu pjaustytis, uztektu stebejimo galbut. Nors rasau ir pati netikiu. Jauciu laiko tik klausimas kada vis tiek reiktu operuotis.
Atsakyti

Kodel nepaklausei? Lai paaiskina viska. Skirtumas tas, kad nereiktu pjaustytis, uztektu stebejimo galbut. Nors rasau ir pati netikiu. Jauciu laiko tik klausimas kada vis tiek reiktu operuotis.

Aš nespėjau paklausti. Ten kažkoks konvejeris tose Santaruose. Gydytoja pakvietė į kabinetą pasakyti atsakymo. Sako, gerai, kad pašalinom, nes buvo Ca in situs. Paaiškino dėl kito PAP, pasakė, kad po 6 mėnesių, o ne po 3-jų, kaip aš norėjau ir kad kai sueis mėnuo nuo operacijos apsilankyčiau pas savo ginę. Tik tada atidavė atspausdintą lapą su tyrimo atsakymu ir viso gero. Jau išnagrinėjau viską tik parvažiavus namo..

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 22:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72185526" data-time="1534965114"><div><p>Kodel nepaklausei? Lai paaiskina viska. Skirtumas tas, kad nereiktu pjaustytis, uztektu stebejimo galbut. Nors rasau ir pati netikiu. Jauciu laiko tik klausimas kada vis tiek reiktu operuotis.</p></div></blockquote><p>Aš nespėjau paklausti. Ten kažkoks konvejeris tose Santaruose. Gydytoja pakvietė į kabinetą pasakyti atsakymo. Sako, gerai, kad pašalinom, nes buvo Ca in situs. Paaiškino dėl kito PAP, pasakė, kad po 6 mėnesių, o ne po 3-jų, kaip aš norėjau ir kad kai sueis mėnuo nuo operacijos apsilankyčiau pas savo ginę. Tik tada atidavė atspausdintą lapą su tyrimo atsakymu ir viso gero. Jau išnagrinėjau viską tik parvažiavus namo..</p>

Tada, manau, viskas ok. Vezio nera ir tas visu visu svarbiausia. Mylesi save, tikrinsies ir bus viskas gerai. Kaip as noreciau taip. O kad pries tai buvai dariusis onkocit? Pries tai kai rado pakitimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 22 rugpjūčio 2018 - 21:55

Tada, manau, viskas ok. Vezio nera ir tas visu visu svarbiausia. Mylesi save, tikrinsies ir bus viskas gerai. Kaip as noreciau taip.

Nu vėžys buvo, bet neinvazinis..Tikiuosi, kad viskas bus gerai☺ O tau linkiu netaip, o geriau, kad būtų tik ikivėžiniai pakitimai☺

Atsakyti

Sveikutes,jungiuosi prie jusu...su tom paciom ligom...

Atsakyti

Sveikutes,jungiuosi prie jusu...su tom paciom ligom...

Papasakok apie savo atvejį

Atsakyti

Kazkam buvo ydomu apie zpv 18...tai va man pap parode askus...kartojo skystoj terpej ir zpv,zpv parode 18 tipa,o skysta terpe NIEKO...,bet apziurejus molposkopu buvo matyti pakitimai...Gyd  nusprende daryti konizacija,po jos atsakymas cin2... po 3men pakitimu nebuvo ir zpv uzmigo...Dabar 5men praejo dauriausi pap ir laukiu atsakymo kitai savaitei...

Atsakyti

Parasiau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greisute: 23 rugpjūčio 2018 - 12:55

Kazkam buvo ydomu apie zpv 18...tai va man pap parode askus...kartojo skystoj terpej ir zpv,zpv parode 18 tipa,o skysta terpe NIEKO...,bet apziurejus molposkopu buvo matyti pakitimai...Gyd  nusprende daryti konizacija,po jos atsakymas cin2... po 3men pakitimu nebuvo ir zpv uzmigo...Dabar 5men praejo dauriausi pap ir laukiu atsakymo kitai savaitei...

Tai gerai, kad padarė konizaciją. Su ta skysta terpe ir man neaišku, juk turi būti tikslesnis nei paprastas. Man irgi paprastas parodė teisingiau. Paprastas PAP parodė HSIL, o skystoj tik ASCUS. O po operacijos Ca in situ išaiškėjo. Džiaugiuosi, kad ŽPV užmigo, tik keista kad PAP darė 3 mėn po operacijos, nes man sakė kad po trijų mėnesių gali būti netikslus ir geriausia darytis po 6 mėnesių.

Atsakyti

Ta prasme gali parodyti gera rezultata,o istikro taip nebutu??? Man gydytojas liepe po 4men darytis,bet as neiskenciau ir pasidariau po trieju men...dabar nuo konizacijos 5men praejo tai vel darausi pap...labai bijau,kad neatsinaujuntu greitai...

Atsakyti

O kas liecia ta skysta terpe tai tikrai kazkoks kosmosas...Gerai,kad pati isiprasiau,kad kai dare skysta terpe,kad prie to pacio padarytu ir zpv...O tai nuo to blogo zpv ir prasidejo viskas...O taip po skystos terpes gero atsakymo buciau gyvenusi ir nezinau ko sulaukusi.. 

Atsakyti

Ta prasme gali parodyti gera rezultata,o istikro taip nebutu??? Man gydytojas liepe po 4men darytis,bet as neiskenciau ir pasidariau po trieju men...dabar nuo konizacijos 5men praejo tai vel darausi pap...labai bijau,kad neatsinaujuntu greitai...

Man aiškino, kad po 3 mėnesių po operacijos nieko neparodo,tai turbūt taip.Sakė, kad rekomenduojama po 4-6 mėnesių, bet tiksliausia po 6. Nes aš irgi būčiau ėjus po 3-jų.

Atsakyti