Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Aišku..Su tom mėnesinėm sunku suderinti vizitus pas ginekologą iš anksto.O čia tau ankščiau prasidėjo?

Atsakyti

Sveikos merginos. As taip pat 2 dienos po operacijos. Lyg ir atsipuciau bet paskaitinejau cia kai kuriu merginu pasisakymus tai vel stresas baisingas. Jauciuos neblogai bet kartais silpnumo akimirkos uzeina, reikia prisest ar prigult. Ir imunine matyt pasilpo nes gerkle skauda. As kazkaip buvau nusiteikus kad daugumai po operacijos viskas laimingai baigiasi o pasirodo kad gali sulaukti visko. Turejau cin2 pries operacija. Dabar kinkos kalatojas skaitant foruma. Ir taio naktys su kosmarais. Labai jautri esu tokiems dalykams. Nezinau kaip ir raminti save

Atsakyti
QUOTE(Damande @ 2018 08 22, 15:27)
<p>Sveikos merginos. As taip pat 2 dienos po operacijos. Lyg ir atsipuciau bet paskaitinejau cia kai kuriu merginu pasisakymus tai vel stresas baisingas. Jauciuos neblogai bet kartais silpnumo akimirkos uzeina, reikia prisest ar prigult. Ir imunine matyt pasilpo nes gerkle skauda. As kazkaip buvau nusiteikus kad daugumai po operacijos viskas laimingai baigiasi o pasirodo kad gali sulaukti visko. Turejau cin2 pries operacija. Dabar kinkos kalatojas skaitant foruma. Ir taio naktys su kosmarais. Labai jautri esu tokiems dalykams. Nezinau kaip ir raminti save</p>

Tai ir narkozės poveikis gali būti, normalu, praeis. 4u.gif
Atsakyti

As kazkaip buvau nusiteikus kad daugumai po operacijos viskas laimingai baigiasi o pasirodo kad gali sulaukti visko. 

Sveika prisijungus☺ Galiu pasakyti tik tiek, kad kiekvienas atvejis skirtingas,ir jeigu kažkam buvo blogiau,nereiškia, kad ir tau taip nutiks, o jei geriau, tai tiesiog reikia pasidžiaugti už tą merginą☺ Tokiems pakitimams labai didelę reikšmę turi nervai, todėl norint pasveikti ir nebesirgti pirmiausia manau reikia pasirūpinti vidine ramybe kiek kuri sugebam. Kam padeda filmai, kam knygos, kam gamta ar draugai..Reikia kažkuo užsiimti, nes pastoviai sėdint ir naršant internete randam netik naudingų dalykų, bet ir visokių baimių įsivarom☺ Aš irgi ne išimtis, bet jau mokausi žiūrėti į viską teigiamai ir rasti užsiėmimų kurie man padeda neužsiciklinti ties šita liga..Būna visokių dienų, aišku☺

O kokia tavo istorija? Kaip atrado pakitimus?Kur darė biopsiją ir kur konizaciją?

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 12:42)
<p>Aišku..Su tom mėnesinėm sunku suderinti vizitus pas ginekologą iš anksto.O čia tau ankščiau prasidėjo?</p>

Nea, norma plius minus pora dienu. As jau reginaus, zinojau, kad ant klaustuko vizitas. Galvojau gal spesiu. Beje mastau kad is kart po kolposkopo siustu operacijai. Kazkaip nemanau, kad verta tempti laika dar laukiant biopsijos atsakymu su tokiu virusu. Tik nervai genda, nors tikrai stengiusi nukreipt mintis. Beje Ieva, labai garziai parasyta paskutinaim poste 4u.gif
Atsakyti

Beje mastau kad is kart po kolposkopo siustu operacijai. Kazkaip nemanau, kad verta tempti laika dar laukiant biopsijos atsakymu su tokiu virusu.

Man irgi sakė netempti,iškart ir padarė be jokių biopsijų,ir gerai,kad netempė

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 20:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72185438" data-time="1534958002"><div><p>Beje mastau kad is kart po kolposkopo siustu operacijai. Kazkaip nemanau, kad verta tempti laika dar laukiant biopsijos atsakymu su tokiu virusu.</p></div></blockquote><p>Man irgi sakė netempti,iškart ir padarė be jokių biopsijų,ir gerai,kad netempė</p>

O pas ka operavaisi beje? Ir kokie tavo atsakymai po op?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 22 rugpjūčio 2018 - 19:53

O pas ka operavaisi beje? Ir kokie tavo atsakymai po op?

Santariškėse pas Kurtinaitienę. O atsakymas Ca in situ.. Nors PAP skystoj terpėj buvo ASCUS ir ŽPV 16 ir 68 , bei CyntecPlius teigiamas

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 21:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72185461" data-time="1534960088"><div><p>O pas ka operavaisi beje? Ir kokie tavo atsakymai po op?</p></div></blockquote><p>Santariškėse pas Kurtinaitienę. O atsakymas Ca in situ.. Nors PAP skystoj terpėj buvo ASCUS ir ŽPV 16 ir 68 , bei CyntecPlius teigiamas</p>

Radikaliai pasalinta? Blin, kodel man to cynteco nedare? Ka anas parodo beje?
Atsakyti

Radikaliai pasalinta? Blin, kodel man to cynteco nedare? Ka anas parodo beje?

Nerašo ar radikaliai atsakyme, ten išvis tokio punkto nerasta, kas man labai keista..Bet daktarė pasakė, kad dabar po pusės metų daryti PAP ir ne ankščiau. O cyntec parodo ar ŽPV virusas daro savo blogą darbą. Šiaip jei randa pavojingų ŽPV tipų, siūlo ir Cyntec pasidaryti, bet jis kainuoja, tai nevisada siūlo.

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 22, 21:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72185488" data-time="1534962514"><div><p>Radikaliai pasalinta? Blin, kodel man to cynteco nedare? Ka anas parodo beje?</p></div></blockquote><p>Nerašo ar radikaliai atsakyme, ten išvis tokio punkto nerasta, kas man labai keista..Bet daktarė pasakė, kad dabar po pusės metų daryti PAP ir ne ankščiau. O cyntec parodo ar ŽPV virusas daro savo blogą darbą. Šiaip jei randa pavojingų ŽPV tipų, siūlo ir Cyntec pasidaryti, bet jis kainuoja, tai nevisada siūlo.</p>

Aha paskaiciau jau. Siaip atsiminiau. Man ant atsakymu buvo uzrasyta, ale jei 16 ir 18,tai kolposkopija, o jei kiti zpv, tada cintec rekomenduoja ir as automatu nusprendziau, kad bus teigiamas. Kazi, ar buna tokiu atveju, kad su tokiais virusais neigiamas cyntec. Galvoju gal pasidaryti. Hm, o tai ka raso atsakymuose? Po 6 men. Nes reikia kad pilnai sugytu. Vis tiek pasalino. Be tkokiu atveju jau gerai, kad nepavelavai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 22 rugpjūčio 2018 - 20:54

 Kazi, ar buna tokiu atveju, kad su tokiais virusais neigiamas cyntec. Galvoju gal pasidaryti. Hm, o tai ka raso atsakymuose? Po 6 men. Nes reikia kad pilnai sugytu. Vis tiek pasalino. Be tkokiu atveju jau gerai, kad nepavelavai.

Gali būti ir neigiamas, bet jei jau rado tuos agresyvius tipus, tai reiškia virusas nebemiega ir vistiek kažkiek kažką padarė, tai jei darys( o tikrai darys) kolposkopiją, biopsiją ar iškart konizaciją, tai nėra tikslo leisti pinigų, viską parodys ištirtas gabaliukas.O atsakymo man neduoda prisegti, nes failas per didelis.. Rašo ten diagnozę, kas daryta, kokios ten ląstelės, kiek išpjauta. Kitoms rašė ir apie kraštus, o man neparašyta..Bet gydytoja man nesakė kartoti operaciją, tai reiškia kad turbūt viską pašalino..

Atsakyti