Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

O kokie atsakymai buvo po pirmos operacijos to meginio kuri ispjove?

Atsakyti

Na labai issamiai paaiskino... =( kur tas musu imunitetas, pwr tuos nervus is vis jo neturesim... 

Atsakyti

Cin 2, o diagnoze parase pyktibinis gimdos kaklelio navikas nepatikslintas... Maniau isprotesiu. 

Atsakyti

Nu as isivaizduoju...as laukiu kad greiciau viskas baigtusi,o kaip tycia man tos menesines veluoja 

Atsakyti

Man irgi labai velavo. 2 savaites... Ciklas visiskai nusireguliavo

Atsakyti

Nu laukiu kol susirgsiu ir registruosiuos op

Atsakyti
Aš paskaitinėjau senas temas, tik dar labiau susinervinau. Pasirodo tas ascus visiškas šūdas. Nes gali slėpti ir labai blogus pakitimus. Su žvp aukštos rizikos, kad rodė uzdegimus, buvo berods vienas atvejis, kur kas daugiau ascus su nuline stadija jau. verysad.gif
Ieva, as zinau, kad Rudaitis santaruoa dirba, bet kadangi ataotogauja, tai reikia laukti dar menesi.. Prazilsiu. Ir nieko nieko nejauciu visiskai. Gine sake kaklelis grazus, zaizdele vos matosi... O paskaiciau dingo viltis, vienai dar ir vezi atrado su tais ascusais. Nu niekaip pozityvo neagliu pasisemti.
Atsakyti

Mante, o tau kelinta šiandien ciklo diena buvo?

Vakar buvo 16d., mano ciklas 27 d. 

Atsakyti

Aš paskaitinėjau senas temas, tik dar labiau susinervinau. Pasirodo tas ascus visiškas šūdas. Nes gali slėpti ir labai blogus pakitimus. Su žvp aukštos rizikos, kad rodė uzdegimus, buvo berods vienas atvejis, kur kas daugiau ascus su nuline stadija jau.

Aš irgi galvojau, kad Ascus nieko baisaus, tikėjausi kokio uždegimo ar Cin1, bet ir daktarė sakė, kad ASCUS ,tai labai neaiškus atsakymas ir galima tikėtis visko.Tai tik po operacijos normaliai paaiškėja,pasirodo..

Atsakyti

Nu laukiu kol susirgsiu ir registruosiuos op

Gal jau sulaukei mėnesinių?..

Atsakyti

Vakar buvo 16d., mano ciklas 27 d. 

ManteS, kaip jautiesi?

Atsakyti

Banguole, ar buvai šiandien pas Jonaitienę?..

Atsakyti