Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 16, 18:54)
<p>Man mano ginė sakė,kad iškart padaryti visus tyrimus,nes prieš tai paprastas PAP rodė HSIL,tai darė skystoj terpėj paskui ir tuo pačiu iš to paties mėginio ir ŽPV ir Cyntec. Tai ir gavosi ASCUS(kažkodėl) ir tie agresyvūs ŽPV ir cyntecas teigiamas.Todėl ir darė operaciją.Jei būtų ŽPV ir CYNTEC neigiami,nebūtų darę,o tik stebėję. Dėl narkozės, tai manau gal galima tartis kaip kam labiau tinkama. O pas kokį gydytoją užsirašei?</p>

Eisiu dabar pas Jonaitiene privaciai, pas ja ir Rudaitis dirba, bet siuo metu atostogose. Tikiuosi, kad ji atliks kolposkopija ir, manau, biopsija. O paskui persirasysiu pas Rudaiti.
Atsakyti

Eisiu dabar pas Jonaitiene privaciai, pas ja ir Rudaitis dirba, bet siuo metu atostogose. Tikiuosi, kad ji atliks kolposkopija ir, manau, biopsija. O paskui persirasysiu pas Rudaiti.

Rudaitis ir Santariškėse dirba ir nemokamai operuoja,tik prieš mėnesį užsirašyti reikia,ir užtenka siuntimo iš šeimos daktarės

Atsakyti

Taip skaitau ir galvoju, o Jums liepe daryt ta Zvp tyrima? Kodel man nieko nesake, tik itaria, gal reiktu irgi pasidaryti, visokios gi jo formos buna... 

Jolia Jolia, ar jau buvai darytis PAP?

Atsakyti

As gydausi Klaipedoje,operacijai registruosiuos pirmaja menesiniu diena,jo baisiausia atsakymai...pas mane cin2,idomu kas gyliau darosi...

Atsakyti

As gydausi Klaipedoje,operacijai registruosiuos pirmaja menesiniu diena,jo baisiausia atsakymai...pas mane cin2,idomu kas gyliau darosi...

Na gal giliau niekas daugiau ir nesidaro.Bet kol neišpjaus ir neištirs, tai galima tik spėlioti.Tik mane tas ŽPV nervina, nes šiaip tai išpjovė ir išpjovė, bet tas ŽPV gali vėl pradėti veikti.

Atsakyti

Tai vat,sako buna jis uzmiega,tai reikia tik tiketis

Atsakyti

Labukaa, dar nedariau, kita savaite eisiu.. .. Paskaiciau.. Tikiusi man per pusmeti nepasoko iki cin 1, manau kad ir zpv reik pasidaryt.. Nes po. Operacijos nesiule, :(

Atsakyti

Tikiuosi, viskas bus gerai, bet ŽPV aš vistiek tavo vietoj pasidaryčiau. Ir pati darysiuos po 6 mėnesių

Atsakyti

Tikiuosi... =(O tau gydytoja bent paaiskino viska kas prie ko? 

Atsakyti

Jolia Jolia,kokie jusu atsakymai buvo prie operacija ir po jos?

Atsakyti

Paaiškino tiek, kad ne ankščiau PAP kaip po 6 mėnesių..Ir kad ŽPV gali užmigti, reikia stiprinti imunitetą tiesiog.

Atsakyti

Po pirmos operacijos pas mane buvo cin 2 ir zpv pozymiai, po 2 cin1 ir zpv pozymiai... Bet sake kad ale labai nezymus cin 1, tai kaip ir teoriskai sake kad galejo but pasalinti tie pakitimai, bet kas ten zino.... 

Atsakyti