Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Tai tam patologo nėra nieko apie radikalumą? 

Atsakyti

Nėra, kas labai keista..

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 16, 09:33)
<p>Jei kas nors dar seka šią temą , tai buvau šiandien atsakymo.Tikėjausi geriau, bet atsakymas CIN3/Carcinoma in situ. Tai kaip suprantu 0 vėžio stadija..Gydytoja sakė, kad dabar po 4-6 mėnesių kartoti PAP, bet geriau yra po 6, nes informatyvesnis tyrimas. Tik man keista, kad atsakyme neparašyta ar radikaliai pašalinta, ar likę kas ant kraštų. Tik matmenys 2,5×1,2×0,6 to kas išpjauta. O kaip suprasti tuos matmenis? Kuris čia į ilgį, kur į plotį ar dar kaip?☺</p>


O kokia jusu priesistore? Gal ir skaiciau, bet nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2018 08 16, 11:41)
O kokia jusu priesistore? Gal ir skaiciau, bet nepamenu.

As nesuprantu, man jokiu cintec nedare. Ar cia su tokiu zpv pagal nutylejima jau jis teigiamas?
Atsakyti

Nėra, kas labai keista..

Tai gal jeigu siektų, būtų aprašyta. Yra buvę forume merginų, kurioms neišpjovė iki sveikų audinių, tai ir pap kartojo po gal 3 mėn. 

Atsakyti

As nesuprantu, man jokiu cintec nedare. Ar cia su tokiu zpv pagal nutylejima jau jis teigiamas?

Tai dar nevėlu. Esant reikalui cintec gali užsakyti atskirai. Nežinau ar cintec irgi rodiklis. Man darė, buvo neigiamas, o per pusmetį iš cin1 į cin2 progresavo. Va ir nėra onkogeninės transformacijos. 

Atsakyti

O kokia jusu priesistore? Gal ir skaiciau, bet nepamenu.

Tuomet apie save☺

Viskas prasidėjo balandį,kai buvo nugaros skausmai,sakė kad nervo uždegimas.Tai ilgai buvau biuleteny,paskui reabilitacijoje.Tuo pačiu nusprendžiau apeiti kuo daugiau gydytojų profilaktiškai,nes tam atsirado laiko,ir 3 metus jau niekuo nesirgau net sloga,tai tuo pačiu ir pas ginekologą užsukau.Prieš 3 metus darė paprastą PAP, tai jokių pakitimų nebuvo.Ir aš šiuo klausimu buvau išvis neapsišvietus,nes močiutė mirė nuo kiaušidžių vėžio, mama susirgo kiaušidžių vėžiu,buvo ilgas gydymas,atkritimas,o dabar kuris laikas viskas jai gerai.Tai domėjausi kiaušidžių vėžiu, dariausi genetinius tyrimus net,ir vėžio žymenis,tai viskas buvo gerai,buvau nurimus.O apie kaklelį tai ir nepasidomėjau kažkaip. Taigi balandį man padarė paprastą tepinėlį ir paprastą PAP, sakė kad ateis atsakymai internetu ir jeigu kas nors negerai bus parašyta,tik tuomet ateiti pas ginekologą.Gavau labai greitai paprasto tepinėlio atsakymą,kuris buvo geras.Nurimau ir primiršau apie tą PAP atsakymą,kurio vis laukiau,bet jis taip ir neatėjo.Kažkurią dieną prisiminiau jau gegužės mėnesį ir nutariau pasidomėti,kodėl taip ilgai neateina atsakymas.Pasirodo,atsakymas atėjo jau seniai, bet man niekas nieko nepranešė,el.paštu pasirodo to tyrimo atsakymo irgi nesiunčia,nors niekas apie tai manęs neįspėjo,o aš ramiai laukiau.Taigi klinikoje man atspauzdino tą atsakymą, tai taip ir atsisėdau jį pamačius.Pradžioje nieko nesupratau ką ten kas reiškia, tik įstrigo žodžiai ŽYMŪS PAKITIMAI. Paskui jau daug skaičiau, tai paaiškėjo kažkiek kas tas HSIL. Norėjau užsirašyti pas tą pačią ginę privačią,nes man ji patinka, bet ji dirbo tik 3 dienas per mėnesį, tai užrašė tik birželio vidury. Na aš ir neskubėjau,nes kaip tik vyko man reabilitacija, mankštos,baseinas ir kt.,galvojau kad gi po kokios biopsijos viso to negalima, o prarasti reabilitacijos irgi nenorėjau. Taigi birželio vidury nuėjau pas ginę, ta pasakė, kad reikalai nėra geri,pasiūlė paimti ir paėmė PAP į skystą terpę ir tuo pačiu ŽPV ir CyntecPlius iškart,ir davė siuntimą pas onkoginekologą,dar ir parekomendavo kur ir pas ką.Sakė užsiregistruoti po dviejų savaičių jei bus vietų, nes kaiptik tyrimų atsakymai turėtų ateiti ir aš juos gavus ten nusineščiau į Santariškes. Aš taip ir padariau.Atsakymų jau el.paštu nelaukiau,skambinėjausi ar yra,man pasakė,kad jau yra.Pasiėmiau tą atsakymą, žiūriu ir nesuprantu..Parašyta ASCUS ir rekomenduojama atlikti kolposkopiją, biopsiją ir ŽPV su CyntecPlius.Bet gi man turėjo padaryti jau ir ŽPV ir Cynteca,ir pinigus paėmė už visus.Visur kur skambinausi,tai niekas nieko nežino,o man jau atėjo laikas į Santariškes. Na galvoju, gal gydytoja kažkaip matys sistemoj tuos atsakymus.Nuėjau ,viską papasakojau, parodžiau ir tą atsakymą su HSIL ir tą skystoj terpėj su ASCUS. Ji sako, kad reikia tada matyti tuos ŽPV ir Cyntec, nes kitaip tai tik stebėti,jei atsakymai geri, o jei negeri, tai iškart konizacija.Pati skambino į patologijos centrą, ten irgi niekas nieko nežino, sakė ateiti man pačiai ir pasiaiškinsim. Na tuo vizitas ir baigėsi,sakė,kad kai gausiu rezultatus vėl pas ją per naują registruotis,vėl siuntimą gauti ir ateiti. Jau man trūko kantrybė, nuėjau į tą patologijos centrą su visom saskaitom-faktūrom. Pataikiau tiesiai pas direktorių, kuris labai malonus žmogus, ramiai viską patikrino, pakvietė atsakingus žmones viską pasiaiškinti.Išaiškėjo, kad vistik kalta mano privati klinika, kuri paėmė pinigus už 3 tyrimus, o užsakė tik vieną! Tai patologijos centras atrakino mano tepinėlį ir padarė tuos tyrimus ir patys jau aiškinosi su klinika. Bet viskam reikia laiko ir tie atsakymai atėjo tik po poros savaičių, o pas gydytoją tą pačią Santariškėse patekau tik rugpjūčio 2-ą dieną.Spėjau dar paatostogauti,pasimaudyti,dviračiu pasivažinėti.Atsakymai ŽPV blogi- rasta 16 ir 68 tipai, kurie agresyvūs, na ir CyntecPlius teigiamas. Nusiteikiau,kad rugpjūčio 2-ą dieną mane apžiūrės ir paskirs datą konizacijai, man buvo 26 ciklo diena( ciklas mano apie 30 ), tai galvojau kad kaip tik prasidės ir baigsis mėnesinės, tada ir operuos. Gydytoja paskaitė mano atsakymus ir pasakė, kad iškart darys procedūrą. Aš biški buvau šoke, nes nei fiziškai nei morališkai tam nebuvau pasiruošus, na bet reikia, tai reikia. Tai po kokio pusvalandžio laukimo koridoriuje mane pakvietė, prijungė prie kojos kažkokį elektros aparatą, vietiškai nuskausmino, sakė kad labai kietas kaklelis, kad net vaistus sunku įdurti. Girdėjau viską, jaučiau, mačiau ir užuodžiau..Gydytojos kalbas su asistente, tipo kurią kilpą imsim- mažesnę ar didesnę..gal imam mažesnę, jei reiks pakartosim..Mačiau iš savęs dūmus ir užuodžiau kažkokios mėsos svilėsius. Kaip supratau tai man darė ir gydymą ir konusinę biopsiją elektros kilpa (leeds ar loop angliškai) vienu metu. Nors gal ir geriau man, kad nepilna narkozė, jos labai bijau. Čia forumuose daug skaičiau, bet nelabai radau, kad kam tai darytų.Darydavo arba paprastą biopsiją, kur gabalėlį nugnybdavo ir tiek, arba konizaciją su peiliu ir pilna narkoze. Ir man neramu, kad mėnesinės ant dienų, tai kaip ten gis tada ir tas šašas užsitraukinės?..Na ir negalima nei maudytis, nei dviračiu važiuoti, nei lytinių santykių, jokio fizinio krūvio sakė. Tai 6-8 savaites. Sunkiausia bus nevažiuoti dviračiu, nes kasdien apie 40-50km numindavau.

Atsakyti

O kaip as jaudinuosi...laukiu menesiniu,kad po ju iskarto operacija,bet jos kaip tycia veluoja...pas mane jos nereguliarios🤦♀ Taip bijau...kas laukia toliau...

Atsakyti
QUOTE(Ieva9 @ 2018 08 16, 15:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="banguole" data-cid="72179900" data-time="1534408891"><div><p>O kokia jusu priesistore? Gal ir skaiciau, bet nepamenu.</p></div></blockquote><p>Tuomet apie save☺</p><p></p><p></p>

Tai kaip suprataunjusn su ascus ir zpv is karto op. Paskyre? unsure.gif sakes.
Papildyta:
QUOTE(banguole @ 2018 08 16, 18:16)
Tai kaip suprataunjusn su ascus ir zpv is karto op. Paskyre?  unsure.gif sakes.

Ir kodel tokiu operaciju nedaro su narkoze? Nualpciau as nuo tu svilesiu.
Atsakyti

Man mano ginė sakė,kad iškart padaryti visus tyrimus,nes prieš tai paprastas PAP rodė HSIL,tai darė skystoj terpėj paskui ir tuo pačiu iš to paties mėginio ir ŽPV ir Cyntec. Tai ir gavosi ASCUS(kažkodėl) ir tie agresyvūs ŽPV ir cyntecas teigiamas.Todėl ir darė operaciją.Jei būtų ŽPV ir CYNTEC neigiami,nebūtų darę,o tik stebėję. Dėl narkozės, tai manau gal galima tartis kaip kam labiau tinkama. O pas kokį gydytoją užsirašei?

Atsakyti

O kaip as jaudinuosi...laukiu menesiniu,kad po ju iskarto operacija,bet jos kaip tycia veluoja...pas mane jos nereguliarios🤦♀ Taip bijau...kas laukia toliau...

O kur bus operacija? Ir pas kokią konkrečiai gydytoją?.. Kaip supratau, tau darys su pilna narkoze.O mėnesinės nuo nervų vėluoja greičiausiai. Jaudintis yra normalu, manau visos mes praėjom šitą etapą, lengva pasakyti nesijaudink, viskas bus gerai.Tačiau čia tikrai nėra baisi operacija, išpjaunamas tik mažas gabaliukas,greitai atsigauni.Tik tiek, kad mėnesį po to reikia saugotis. Sunkiausia, manau laukti rezultatų.

Atsakyti

Mante, o tau kelinta šiandien ciklo diena buvo?

Atsakyti